Marcipánové torty 2 - fotopostupy, recepty

peroli
30. máj 2012

Všechny možné foto-postupy, recepty na krémy a dorty sem... 😉

peroli
autor
29. júl 2012

@vcielka20 až na pár vyjímek jsou všechny postupy, co jsme tu s holkama naházely postahovaný různě z netu.. 😉

lucula73
29. júl 2012

@peroli prosím ťa,nemáte u vás na českých stránkach postup na mqueena?taký 3D.našla som jeden u nás,ale som z toho jeleň,reku či niečo iné neni 😕
vďaka

peroli
autor
29. júl 2012

@lucula73 je i na foru dortománie ale tam musíš být přihlášená.. 😉

lucula73
29. júl 2012

@peroli ten som našla,ale ja som z tých korpusov a polkorpusov jelen..........neviem či mi dnes nepáli,ale podla toho vobec neviem ako to poskladať,orezať som pochopila 🙂
a na dortomanii som prihlásená 🙂

dadka212
1. aug 2012

postup na pečiatky na LV kabelku, dá sa to urobiť aj s moosgumy, ale ja som mala po ruke len penové puzzle, ak by nebolo niečo jasné tak mi písnite poviem

marcelka2806
3. aug 2012

nádhera, úžasné,

lucula73
4. aug 2012

@mishulle vďaka,uložila som si,uričte sa mi zíde 🙂

lokalistin
6. aug 2012

Tak som nafotila ako sme robili toho leva snad sa to niekomu zide 😀 take amaterske

pipka
11. aug 2012

babulky, nemate niekto nafoteny fotopostup na 3D auto? je jedno ake...len nie Mc Queen 😉
najlepsie nejake kombi audi..ale podla mna kludne aj fabia alebo cokolvek 😅 😉

aduskatt
11. aug 2012
dm1
12. aug 2012

postupy na parik hrosikov, medvedikov, mysky, hlavu gargamela, lisku , vcielku maju a vilka, opicku - z netu

mima1311
12. aug 2012

prosiiiiim velmi pekne , postup na kabelku by sa u niekoho nenasiel ?

mima1311
13. aug 2012

@mates22 DAKUJEM 🙂

zuzmor002
13. aug 2012

Baby, kopec postupov je aj na stránkach www.tortyodmamy.sk alebo www.tortysnov.sk

jaannuusskkaa
13. aug 2012

Baby chystam sa robit prvu tortu na drobcove meninky a o mesiac nato aj narodeninky.....neviem sa ale rozhodnut cim potahovat co je najjednoduchsie???A chcela som este vediet kolko vydrzi K2 hmota otvorena....treba s nou hned pracovat alebo vydrzi....???dakujem

jakelina
13. aug 2012

@jaannuusskkaa vydrží ti do konce záruky. Pokaždé dobře uvaž v sáčku a dej do špajzu nebo nějaké chladnější místnosti.

jaannuusskkaa
13. aug 2012

@jakelina dakujeeem

jaannuusskkaa
17. aug 2012

este jednu a poslednu pomoc potrebujem :D ktora dobra dusicka mi posle receptik na cerveny zamat....taky fakt dobry 😅

lokalistin
18. aug 2012

hladala som postup na pivonku a nasla som bez vyrezavatiek tak aby som ho nabuduce nemusela dlho hladat strcim ho sem:len je to nejake poprehadzovane ale ved neva
PIVONKA

vera1132
20. aug 2012

niečo čo som nasla na fb

vera1132
20. aug 2012
pipka
20. aug 2012

dziiifčence moje ...nejaky fotopostup na 2D motorku nejaku jednoduchsiu...nemate? 😕 😅

kujeeeeeeeem 😉

luciahromadkova
21. aug 2012

@mamina1978 co je to klincek a papier na pecenie a v com je ten klincek?dakujem

kikikina
2. sep 2012

Ahojte, idem odpadnut z niektorych napadov, co sa vsetko sa vyrobit z marcipanu 🙂 ste velmi sikovni, krasne veci su tu..preto sa obaciam na vas s prosbou o radu..chcem upiect tortu v tvare pneumatiky a netusim ako vyrobim dezen..poradite mi niekto? dakujem

jakelina
2. sep 2012

@kikikina nedělala jsem takový dort, ale asi bych vyřezala ten tvar vzorku z marcipánu a nalepila na potažený dort.

lussy23
7. sep 2012

Baby, niekto dával na našu domovskú stránku - Marcipánové torty postup na takú veľkú rozvinutú ružu. Ten postup bol úpln einý, ako som ja naučená zo školy a rada by som vyskúšala aj ten. len som si to zabudla uložiť. nemáte ten postup?