Marcipánové torty - recepty na korpusy, krémy, poťahové hmoty

dadka212
23. jún 2012

ahojte, zakladám novú tému, aby to bolo prehladnejšie, takže ak má niekto zaujímavé recepty sem s nimi, ja skopírujem tie, čo mám zozbierané 🙂

dadka212
autor
1. júl 2012

Bublanina od babičky

2 hrnčeky polohrubej múky
1 hrnček kryštálového cukru
1ks prášok do pečiva
1ks zlatý klas
1ks vanilkový cukor
zmiešame v jednej miske

1 hrnček mlieka
100ml oleja
1 vajce
zmiešame v druhej miske

potom zmiešame všetko dokopy, vylejeme na vymastený múkou vysypaný plech. Pridáme ovocie podľa chuti a pečieme pri 180 stupňoch do zlatista

mima1311
1. júl 2012

Kocky neviete ci je v postupoch postup na psika ? , nie 3D ale len taky krpaty na tortu , sa mi to tam nechce vsetko listovat , ak je tak pohladam 😀....ups som v blbej teme :O) ...

dadka212
autor
1. júl 2012

@mima1311 uf to nieviem...ale na stredu robím jedného dalmatínca a iného psíka na tortu, tak by som mohla nafotiť 😉

mima1311
1. júl 2012

@dadka212 ty si poklad , to mi staci , vopred DAKUJEM 😉 😵

dadka212
autor
1. júl 2012

@mima1311 tortu budem robiť zajtra lebo v stredu prídu, takže zajtra ti môžem vložiť 🙂

mima1311
1. júl 2012

@dadka212 Hlavne nezabudni dobra vila 😵 😵 😵

dadka212
autor
1. júl 2012

@mima1311 neboj 😀

aduskatt
6. júl 2012

Celkom fajn cokoladovocokoladovy krem, som prave stvorila, ak niekto nema rad velmi maslove:
do pol litra mlieka rozlamat 100g 45% cokolady a prisypúat Extrapudingovy prasok Hořká čokoláda 30%. prisladit podla chuti. Uvarit puding, nechat vychladnut, primiesat cca 60 g zmaknuteho masla, 250 g plnotucneho tvarohu a cokoladovy Creme Ole🙂

dadka212
autor
9. júl 2012

Punčový koláč (robím podla tohto receptu aj torty)

Biely plát (upečieme 2x): 8 vajec , 160g kr.cukru , 240g poloh.múky ,
Ružový plát : 8 vajec , 160g kr.cukru , 240g ph. múky , červená farba
ROZVAR: 800g kr.cukru , 8dl vody Rum podľa chuti ( veľa veľa :o)) Pre deti punčová aróma
POLEVA: 550g práškového cukru prevarená voda podľa potreby ( tak aby to bolo také polohusté a dalo sa rozotierať) červená farba a džem
bielky vyšľahať s cukrom do husta, pridať žĺtky a ešte dobre našľaháme. Potom primiešame zľahka múku. Piecť pri 150stupňoch
Vychladnutý biely plát potrieme džemom, naň položíme ružový plát , ktorý prstami poprepichujeme, aby lepšie nasal rozvar.... rovnomerne polejeme rozvarom, natrieme džemom a na to dáme biely plát.
Na toto dáme papier, priklopíme rovným plechom a zaťažíme do druhého dňa...... ja na to skladám čo mám po ruke...znesie to aj 10kg. Pri malom a krátkom zaťažení sa koláčik rozpadá!!!

Na druhý deň dáme záťaž dole, papier tak isto a preklopíme na čistý rovný plech.
Na preklopený koláč dáme polevu.

Poleva: Pr.cukor, farba a vriaca voda ( pridávajte len po kvapkách,aby vám veľmi nezredla)... dobre premiešať do hladka a poliať koláčik. Ja pridávam aj citronovu šťavu má to takú lepšiu sviežejšiu chuť....
Po zaschnutí polevy ( musí byť dobre stvrdnutá) krájeme

zuzlina1
11. júl 2012

ahojte mamičky, náhodou nerobievate poťah z marshmallows? neviete mi poradiť postup?zuzka

zuzlina1
12. júl 2012

dakujem

symoona
13. júl 2012

@dadka212
Daniii tie vajička normalne dat na zacaitku varit aj s coko??? 😅

dadka212
autor
13. júl 2012

@symoona myslíš pri tom varenom čokoládovom kréme? ano hneď na začiatku dať do hrnca mlieko, žltka, cukor to poriadne rozmiešať, ja to dávam trocha nahriať a až potom pridávam čokoládu, stále miešam a keď to zovre, tak stíšim oheň a za stáleho miešania varím 5-8minút

symoona
13. júl 2012

@dadka212
ano ano 😅 dakujem..

lucinka
15. júl 2012

@dadka212 prosím ťa, čítam tu tvoj recept na jogurtový krém... môžem ho urobiť aj z nízkotučných jogurtov? a už sa tam žiadny cukor nepridáva? nemáte náhodou niekto nejaký tip na nízkotučný krém?

dadka212
autor
15. júl 2012

@lucinka to nie je môj krém, len ho kopírujem 😀 ja som robila aj z nízkotučného jogurtu, lebo deti mi pojedli ale bolo to redšie tým pádom som dala viac stužovaču a stuhlo to pekne 🙂

pralinka25
19. júl 2012

ahojte. hladam nejaky recept na parizsky krem. tu je jeden ale su v nom zltka. taky bez zltkov nahodou neexistuje? neviete poradit?

dadka212
autor
19. júl 2012

@pralinka25
parížsky krém:
v 1 šlahačke na ohni rozpustiť 100gr čokolády na varenie, nechať poriadne vychladiť v chladničke do druhého dňa a vyšlahať so smetafixom
...množstvo na jednu šlahačku 250ml ide 100gramov čokolády....do formy 24cm dávam dvojité množstvo

falošný parížsky krém tuším od @daducha :
250g masla 82% a viac
500ml (2ks) smotany na šlahanie 33%
200g čokolády na varenie
100g kakaa
140g cukru
všetko nechať rozpustiť do bodu varu, odstaviť a vmiešať maslo. Nechať do druhého dňa vychladiť a potom keď má masa izbovú teplotu vyšlahať.

katmi
20. júl 2012

dievcata moje..kus od veci asi... nemate nejake recepty na trvanlive pecivo???? moze byt aj plnene, ale take, aby nemuselo byt v chladnicke 😕 🙂 dakujeeem

mates22
21. júl 2012

holky, zůstala mi půlka pribináčkovýho krému, může to do mrazáku, za tejden bych ho použila???

pralinka25
22. júl 2012

@dadka212 dakujem

chanella
24. júl 2012

Baby a nejaky overeny dobry krem z kinder cokolady by nebol? 🙂

mima1311
24. júl 2012

pridavam receptiky od @medakote Já mám vyzkoušený tento. Dávat ten 100% tuk není nutné a já nedávám ani mletou kávu, jen rozpustnou, chutná nám to lépe. A pudink dávám karamelový.

Krém Alžírská káva
1 pudinkový prášek (může být vanilkový nebo i kakaový)
250 ml mléka
50 g 100% tuku

NEBO
2 - 3 lžíce polohrubé mouky
200 ml mléka
50 g 100% tuku

A dále:
2 vrchovaté lžíce instantní kávy (případně lze kombinovat instantní kávu s práškovým cappuccinem)
1 kávová lžička mleté nevařené kávy
1 a půl másla (375 g)
moučkový cukr podle chuti (cca 150 g)
asi 1 dcl vaječného likéru

Z mléka, prášku nebo mouky a instantní kávy uvaříme hustý pudink nebo moučnou kaši, za horka vmícháme tuk a necháme nejlépe přikryté potravinovou fólií vychladnout. Změklé máslo ušleháme s cukrem do husté pěny, pomalu po částech do něho zašleháme vychladlý pudink nebo kaši a vmícháme mletou kávu. Do takto připraveného krému pomaloučku tenkým praménkem přiléváme vaječný likér a stále šleháme. Pokud by se náhodou stalo, že se krém srazí, dáme jej na několik sekund do mikrovlnky přihřát a vyšleháme znovu.

lucula73
24. júl 2012

@dadka212 a toto množstvo kremu na koľko asi vyjde?teda tá orechovokávová plnka 🙂

muffinka8
24. júl 2012

@dadka212 chcela by som sa opytat na ten pribinackovy krem. Ta smotana je kysla? A ten Crem Ole, to len do toho vysypem rovno zo sacku, alebo najprv pripravim podla navodu a potom primirsam k ostatnym surovinam?

lucula73
24. júl 2012

@muffinka8 vysypeš rovno zo sáčku,nezarábaš nič 🙂
a tá smotana nemusí ísť,niekto dáva,niekto nie 😉

aduskatt
24. júl 2012

@lucula73
@muffinka8 dievcata, prosim, prčesunte sa diskutovat do jednotky, ja som tam uz dala odpoved na optazku, toto je cisto len na recepty, aby sa to tu lahko hladalo a nemuseli sme sa prehrnat debatou. Prosim, neberte to v zlom, alebo ako utok 🙂

ribelina
26. júl 2012

ahojte mamicky chcela by som sa opýtať či neviete nejaký dobrý recept na tvarohovú plnku do torty. Ďakujem.

oktarina
26. júl 2012

@ribelina já míchám tvroh 1:1 s uvařeným pudinkem + van. cukr a kakao, lžičku marmelády, aroma nebo špetičku barvy a upečený korpus ještě potírám teňoučkou vrstvou rozměklého másla, aby se to nevsáklo, mám pocit, že tvaroh jak je mokrý, rád saje, ale holky jsou tu zkušenější, poradí určo něco lepšího 🙂