Tip na tortu s tmavým korpusom pre 2 ročné dieťa

28. feb 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
chances (31 r.)
Registrovala sa 24. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov.
 Ahojte dievčatá, poradíte mi? V sobotu ma dcérka (malú) oslavu druhých narodenín. Chcela by som jej upiecť nejakú dobrú a peknú tortu. Máme veľmi radi Schwarzwald, ten robievam celkom často. Robila som ho aj na oslavu prvých narodenín a tak by to teraz chcelo zmenu - ale rada by som aj v tohoročnej torte využila zo Schwarzwaldu overený recept na tmavý korpus. Prosím, máte nejaký tip na tortu s tmavým (čokoládovým) korpusom? Moja predstava je: tmavý korpus, krém, ovocie a možno čokoládová poleva. Ale neviem aký krém, ani aké ovocie. Každopádne uvítam úplne každý overený recept na akúkoľvek slávnostnú tortu, ktorou ohúrim aj svokru emoticon ďakujem!! emoticon
27. feb 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ekinkala (25 r.)
4
Registrovala sa 1. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 430 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • andrejko3 roky
 tak ja som malemu ku dvom rokom urobila havina a muzovi noteboc davala som aj potahovu hmotu da sa stoho vselico vykuzlit co tak helou kitty roby sa to velmi jednoducho a mala bude nadsena na googli najdes kopu dobrych receptou aj s postupmi alebo urob nieco co tvoja mala zboznuje zvieratko,alebo ja neviem co ma rada
27. feb 2013 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikushkasa
Registrovala sa 15. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 106 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Šaľa.
 @chances vyskúšaj túto čokoládovú tortu s parížskou šľahačkou je vynikajúca.. My sme ju mal na oslave a hneď sa zjedla emoticon emoticon Recept si môžeš pozrieť tu http://tipnajedlo.sk/recepty/cokoladova-torta-s-parizskou-slahackou
28. feb 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwesska
43
Registrovala sa 30. júna 2009 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 768 príspevkov, 1 album a 1 článok. Má 19 priateľov. BA, okres Bratislava.
 A takato plnka? http://www.modrykonik.sk/skupina/1801/kedze-tu-nie-je-moznost-vytvorit-album-yfbbnf/12831747/ Je vyborna, osviezujuca a da sa pouzit aj v kombinacii s ovocim. Nikto sa nestazoval, zeby nechutila emoticon
28. feb 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chances (31 r.)
Registrovala sa 24. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov.
 @iwesska Ahoj, dakujem za odpoved, len mi nefunguje ten link; prosim, posles este raz?
28. feb 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to