Ako ste prišli mužovi na neveru?

sunshineka
17. okt 2014

zaujíma ma,ako ste si všimli,že vám zahýba?bývalý vykazoval jasné známky nevery a keď som si už bola celkom istá a potrebovala som dôkaz,pozrela som sa do telefónu a bolo to jasné...začínam mať podozrenie,neviem možno je to fakt len podozrenie,ale nedá mi to.nespávame spolu uz skoro rok.najskôr kôli problémom,ktoré mal vo firme,dnes sme sa už nejako odcudzili.nehádame sa,máme harmonický vzťah.dokonca som si istá,že milenku nemá.neviem si predstaviť,kedy by ju stíhal.ale aj tak mám pochybnosti.do telefónu sa mu nikdy nepozriem,takisto ani do mailov,na to nemám odvahu.sledovať sa mi zdá ponižujúce a priznať by sa aj tak nepriznal.niežeby som bola nejaká stíhačka,právaže voľnosti má dosť a práve preto ma napadlo,či jej nemá až príliš veľmi.keď tak vidím kolegov,jak sa to množí jedno cez druhé,tak človeka napadne už kadečo...

sisaha
17. okt 2014

@sunshineka pokial nezacnes sliedit, alebo sliedenim nepoveris niekoho a sam sa ti neprizna, tak odhalenie je tazke... neviem si inak predstavit odhalit neveru ako postupne zbieranie dôkazov.. (berie si telefon este aj na wc, do sprchy, vypina si tel hned ako pride domov, caste sluzobne cesty, historia v PC - prihlasenia na roznych soc. sietach.. atd..)

majka99999
17. okt 2014

@sunshineka mne sa zda ponizujuce, ze ste spolu uz rok nespali...

maznacik007
17. okt 2014

@sunshineka rok spolu nespavate ? a myslis ze sa da vôbec este hovorit o vztahu .. co vas drzi spolu deti, hypo, majetky a pod?

sama sa rozhodni ci chces vediet alebo nie ...

beatrice1607
17. okt 2014

@majka99999 nie ponizujuce,ale zvlastne.. ale kazdy sme iny.. 🙂

sunshineka
autor
17. okt 2014

@majka99999 vsak prave toto.mali sme obrovsky financne problemy,odrbal ho obchodny partner o obrovsku sumu penazi,to nas stmelilo,co sa tyka ludskej stranky a intimna stranka isla bokom.zacal kolotoc stresov,nevies si predstavit,co sme prezivali,ake existencne problemy.vdaka jeho pracovitosti sme sa z toho vylizali...no a ten sex je na bode mrazu stale

sunshineka
autor
17. okt 2014

@maznacik007 laska a priatelstvo,spolocne zazitky,spolocne chvilky.ako my nie sme citovo chladny k sebe,ale k sexu nikdy nepride.ja mu vysvetlujem,ze je to divne,no podla neho normalne.takze neviem,co si tom mam mysliet.ci ma nejaku zensku na sex.ziadne signaly nedava.s telefonom nechodi na wc,nevypina si ho.byva dlho v robote,ale vie,ze kedykolvek tam mozem prist...jedine,kedy by mal cas,ked sa vyberie na ryby alebo ked som v praci

budanka
17. okt 2014

to je dlhá pauza rok nespať spolu, možno miesto zisťovania, či niekoho má, by bolo dobré zharmonizovať aj túto stránku manželstva...

sunshineka
autor
17. okt 2014

@sisaha nic z toho nerobi.ale ako som pisala.zijeme normalnym zivotom,nie som stihacka,ktora ho nikde nepusti.normalne ide za kamaratom pokecat,na ryby.proste venuje sa aj konickom.nepotrebujem,aby mi sedel pri zadku cele dni.takze sledovanie neprichadza do uvahy v mojom pripade

sunshineka
autor
17. okt 2014

@budanka je to dlha doba,ale tak rychlo ten cas zbehol popritom vsetkom,co sme prezili,ze sme si to ani neuvedomili.ja som si ani nevsimla,kedy prestal mat chut

monikat75
17. okt 2014

asi pol roka bol náš vzťah veľmi chladný, správal sa ku mne len ako ku žienke domácej nie ako k manželke, takmer žiadne pohladenie, úsmev, objatie, sex takmer žiadny ak aj áno bolo to takmer bez citu z jeho strany, rozprávali sme sa už len o deťoch a práci, nič súkromné, takže som podozrenie mala už dlho, ale keďže telefón mal zaheslovaný - heslo som nepoznala, heslá do e-mailových schránok taktiež nie - len som tušila ale nesprávne, tak som nemala dôkaz, ale raz ma niečo osvietilo - akoby zhora a skúsila som sa prihlásiť na FB s trošku iným heslom ako som tipovala že má a bingo - vyšlo to, ale čo som našla ma vôbec nepotešilo, bolo tam asi 1000 správ od jeho milenky, presne od tej ktorú som aj podozrievala že je to ona, odvtedy prešlo 5 mesiacov, v auguste nás rozviedli, ex žije s tou milenkou, deti sú pri mne, takže tu je odpoveď na tvoju otázku

petrapod
17. okt 2014

A nemohol nastat z toho stresu nejaky zdravotny problem? 😒

sunshineka
autor
17. okt 2014

@monikat75 moj toho vela nenarozprava.dho pracuje a potom automaticky,ked pride domov,chce mat klud.tolerovala som to,ale zacina ma to serinkat.rozprava len ked ma chut a chce sa mu.kurnik asi fakt budem musiet vymysliet nieco ako ho nenapadne sledovat a vsimat si viac.alebo zacnem ja chodit prec z domu a mozno sa zmeni jeho spravanie.lebo je zvyknuty,ze vzdy som doma vecer

sunshineka
autor
17. okt 2014

@petrapod ked on nepovie.tvrdi,ze vsetko je v poriadku.

majka99999
17. okt 2014

@beatrice1607 no ak ma ona chut na sex a on ju trebars stale odmieta, to je po case ponizujuce. ak sa ona snazi o napravu, a on proste nic... keby mesiac-dva... ale rok?

petrapod
17. okt 2014

No rok je fakt strasne dlho, nieco za tym urcite je , take stresy dokazu posramotit zdravie, ale ked nechce o veciach hovorit, treba to riesit bohuzial , nechcem to nazvat spehovanim to je pod uroven, ale viac si treba vsimat partnera. 😲

budanka
17. okt 2014

@sunshineka možno má nejaký stres, môj muž, keď som ochorela sa tak naplašil, že všetok čas venoval len robote ani som ho nevidela, aj akoby ochladol, žiadna láska a v práci bol aj štyri hodiny navyše, čo nemusel, tiež ma všeličo napadalo... a normálne som ho musela začať zvádzať a ukazovať, že som pekná a sexi aj teraz, dala som sa nafotiť, kúpila si nové šaty, voňavku, proste ako keby sme neboli manželia, úplne nanovo naštartovať, lebo rozhovor nepomáhal ...lámať si hlavu milenkou nemá zmysel ak chceš byť s ním...treba vymýšľať

budanka
17. okt 2014

@sunshineka a ešte ten nápad, že chodiť von sama som tiež začala praktizovať, to bol prekvapený, lebo už som vyzerala ako inventár 🙂

beatrice1607
17. okt 2014

@majka99999 ano, ked sa to vezme z tohto uhla, tak je to trapne.. neviem si to predstavit.. ☹

sunshineka
autor
17. okt 2014

@majka99999 my sme obaja odsunuli sex na druhu kolaj.fakt nechapem ako sme toto mohli dopustit

kika050
17. okt 2014

Fu takto rok bez sexu no neviem buď ma nejaký problém alebo ozaj ma milenku a preto mu to nechýba.. A ty naňho nemáš chuť? Je to čudné ono napr u nás v rodine bol taký prípad rok nemali spolu sex a tak že dajú si pauzu to navrhla žena a on súhlasil. Myslela si aká je perfektná že sa ku nej vráti po týždni sa išli vážne porozprávať a bum bac jej vyklopil že ma milenku a chce s ňou ostať.. No chlapi dlho bez sexu nevydržia veď im to ide stále v rozume.(podpora rodiny a čo si čakala, keď spolu rok nespávate??) Preto buď sa snaž, alebo pátraj mne by to bolo veľmi podozrivé..

kimina7
17. okt 2014

Mna napadlo, ci nahodou neberie tabletky na vysoky krvny tlak, lebo zevraj muzi vtedz zacnu mat taketo problemy, ze nechcu sex....

eri150
17. okt 2014

@sunshineka Ja mam takeho chlapa doma ako ty. A to sme pomerne mladí. Nie je to pre neho dolezite. Myslim, ze ti nezahyba, je taky proste- slabe libido. Uz som sem kvoli tomu par krat pisala. Ale uz som apaticka voci tomu, vies,ako sa hovori, clovek si zvykne aj na sibenicu. Ale moje city chladnu voci nemu, ze je taky, proste ho neberiem, ze je chlapom na pravom mieste.

mircalla
17. okt 2014

@sunshineka Priznaky - casto telefonuje ci smskuje, mobil si schovava, i ked to predtym nerobil, malo sa zdrzuje doma, je naladovy - bud neprijemny alebo prehnane mily (faza vycitiek, i ked vacsina muzov ich nema), casto rusi akcie, meni plany.
Moj radar to rozpoznal inhed podla tohto
To nehovorim, ze je vas pripad - tu by som skor riesila to, ze ste nemali rok sex.....

lylkatomaskova
17. okt 2014

Hm chlap a nemá chuť na sex?a rok? Tak to už je velmi velmi čudné.

lylkatomaskova
17. okt 2014

Baby inač čo v takom prípade že svokor podvádza svokru povedať jej to nepovedať po 35rokoch manželstva?

simca06022011
17. okt 2014

@sunshineka iba sliedením... emaily, telefon... inak sa to podla mna dokazat neda. Ja mam doma toto iste... sme sa proste odcudzili, nespavame spolu este dlhsie ale nikto nikoho nepodvadza... hmm... raz darmo, praca je pre nas magnet a ja mam vazne podozrenie na nejake hormonalne problemy mojho draheho, ale kym on neriesi... :/ no to je ina tema 🙂))

david1991
17. okt 2014

@lylkatomaskova nehovor!!!!!

mata128
17. okt 2014

@lylkatomaskova jedine keby ta mrzeli dobre vztahy so svokrovcami😉

caoli
17. okt 2014

vztah je harmonicky. bez sexu, s odcudzenim a hlodavymi potlacovanymi pochybnostami o vernosti… hmm, asi mam nejaky vadny vyklad slova hramonicky

laskavocka
17. okt 2014

@sunshineka M
mne sa tiez paci jeden zenaty muz,bohuzial je zenaty,je to moj zakaznik,prave som si pred 2 mesiacmi otvorila zivnost kozmetiku a masaze a co vam poviem ,ked prvy krat prisiel skoro som z neho odpadla,krasny stihly a modrooky fesak ,este k tomu mily a povedal ze som pekna zenska.Ked dostanete lichotku od takeho pekneho muza,ktora by nebola rada.Skoda ze je zenaty.