Ako vás vytáčajú manželia?

janielikk
25. sep 2013

Prispejte svojou troškou, čím vás vie manžel vytočiť dozelena a s odstupom času sa na tom bavíte?

Môj má špecializáciu domáci vysávač. Keď je doma, je schopný vysávať aj 5 krát za deň a to nepreháňam, len preto, že "sa natrúsilo"
Raz som šla akurát s kamarátkou na Zumbu, prišla k bránke a pýta sa, že či manžel upratuje. A ja, že hej, už štvrtýkrát, som rada, že idem z domu, lebo už mi z toho vysávača hučí v hlave. 🙂

ada32
12. okt 2013

@anasstazia ja sa tu nahlas smejem 😀
aj ja mam doma takeho vtipalka na vsetko ma odpoved, po nas niekedy pozeraju v restauraciach ked sa ideme najest, lebo ked ho nepoznaju, nevedia ci mysli vazne to co hovori.
A nas dospievajuci syn sa s nami hanbi chodit lebo vzdy hovori ze to len my sme taki blazni co vsade ostudu robia. 😀
Ale ja uz si muza poznam a nehanbim sa . hlavne ze nam je fajn.
Moj je schopny ist v roztrhanych dvadsatrocnych cinach do obchodu s luxusnymi automobilmi, stravit tam dve hodiny necha si nakonfigurovat auto a bavi sa na tom ze predavac je v rozpakoch lebo nevie co si ma mysliet 😀
On ma rad taketo foriky.
Ale po Johanu sa este nedostal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Diky za drobny tip. 😀 To ma pobavilo

ada32
12. okt 2013

citala som mu najlepsie fory z tejto temy a sme sa smiali spolu. U neho vyhrava ostaty plot susedov. 😀
/ pisem ostaty naschval lebo ten vyraz je v tejto teme nenahraditelny 😀 /

janielikk
autor
13. okt 2013

Dakujem 🙂 robim co mozem, aby sa od toho ten MM neoducil 🙂 🙂 🙂
Este to tak 😀 ked ho to konecne preslavilo 😀 😀 😀

juranka
13. okt 2013

tak mna stve na mm to, ze tam kde sa vyzlecie tak to tam je aj tyzden alebo mozno by bolo aj dlhsie keby som to neupratala, napr. vecer si vyzlecie ponozky a slipy a necha to pri posteli, na druhy den odide do prace a ja mam akoze upratovat jeho pouzite spodky??? tak som mu to aj viac krat vysvetlila a on, ze sak,, nechaj, ja si to vyhodim do spiny sam,, ale ked ja nebudem cely den prekracovat tie jeho spinave veci, ktore na neho maju pockat az kym pride vecer domov 🙄 a minule boli vsade jeho pouzite tielka (asi 4) a ja som to smarila do spiny a on vecer, ze kde ma to tielko na spanie...vsetky 4 boli obycajne biele tak ako to asi moze zistit, ktore pouziva na spanie a bol nastvany lebo, ze to na spanie bolo este pouzivatelne 😀 a ties ma vytaca tym, ze aj sa snazi obcas mi pomoct v domacnosti cez vikend ale ked on vysava aj 2 hodiny ten nas maly bytik a mna uz po prvej hod. boli hlava ako to fuuurt huci. alebo ze minule, on navari , ze ja nech si oddychnem a chcel urobit cestoviny s paradajkovou omackou ale nie, ze by si nasiel nejaky recept podla ktoreho by to urobil ale on sa pyta ako to robim ja, to by ani tak nevadilo ale ja mu to poviem aj 2-3x ako na to a aj tak si to nezapamata a potom este hundre na mna, ze som mu nepovedala, ze tam aj cesnak ma dat...samozrejme som mu to vravela milion patsto krat ale on ja neviem ci ma vobec nepocuva alebo ma poruchu pamati v tej hlave deravej 😉 ale inak ho milujem najviac na svete 😀

zita19
13. okt 2013

@juranka No moj vobec nevysava. Vobec:
A s tou pamatou ja nazyvam "selektivna skleroza". Pamataju si len to co sa im hodi. 😒

kikatko
21. dec 2013

baby,musim nabit mobil a dám sem čo som našla dnes za postelou

charlie1980
21. dec 2013

Mna vytaca, ked nechava servitky v rifliach a hodi ich do pradla a podari sa mi ich oprat ! Vtedy ma ide rozhodit do nepricetnosti, lebo vsetko len oberam. No a este...kedze ponozky sa u nas peru zvlast, pri kosi na pradlo je umelohmotna krabica a ked sa mu nechce zohnut a zdvihnut vrchnak na tej krabici, tak mi ich hodi do pradla. A na ostatne som si uz zvykla, haaaahahaha.

bmmz
21. dec 2013

mna len vytaca ze musi byt stale vsade online... na zachode v spalni pri postielke ... no otras

sliznik
21. dec 2013

noooo... to aby som si začal dávať pozor na asi tisíííc vecí. 😕

charlie1980
21. dec 2013

@sliznik Bodajho ! Si nas odhalil. Neboj, na tisiiiiic nie, kazdu vytaca chvalabohu nieco ine 😀 😀 😀

mimanr
10. aug 2016

@ivec16 moj mal tiez rovnaky argument so sklapanim dosky. Vyriesila som to tymto: kde je napisane, ze muz musi pri malej potrebe stat? doska je prirodzenou sucastou wc, aby sme pohodlne sedeli, ak chce pri tom stat, ale sa obava, ze ju neobratnym cikanim "ocvrkne", nech si ju teda zdvihne, ale potom aj sklopi, lebo ten akt robi len kvoli sebe...odvtedy je vzdy pekne zlozena, ako ma byt 😀

svetluska82
10. aug 2016

jaaaj no moj ma vytaca najma pri nakupoch. Davam do kosika broskyne a on hned zahlasi" minule sa nezjedli" tak ich taktne neberiem. Potom dam do kosika sunku a tiez hlaska " minule som ju vyhadzoval" Minule rozumej aj mesiac dozadu...Nakoniec nekupim s nim nic a poslem ho na druhy den do obchodu sameho so zoznamom

tomasko27
10. aug 2016

Moj pri nakupoch:a toto treba,alebo naco nam to bude ale ked ma naladu tak by kupil hoc co a ja mu nato:a toto ti naco.Neznasam ked zacne upratovat lebo sa vtedy tvari ako Boh a ma pocit ze som mesiac neupratovala.

yonce
10. aug 2016

@tomasko27 😀 😀 tak toto v obchode pozname, ale potom ked je to uz doma tak je to uz vsetko dobre..

tomasko27
10. aug 2016

@yonce Heej presne,ked nieco hlada a nemame tak preco to nemame a ked sme v obchode tak uz odrazu to netreba,no kto sa ma vyznat a tak robim ako uznam za vhodne.

ancovickaschilli
10. aug 2016

Baby,tak mna vytača moj drahy svojimi večernymi nájazdami smer chladnička-gauč...a co najviac neznášam ked vytiahne slané pracliky a zajeda ich vegetou....ja by som vtedy vrazdila 😀

yonce
12. aug 2016

@tomasko27 vyhoviet im je velmo tazke. Ale tak co s nimi. Ja kupujem vzdy to co viem ze hlada najprv frfle a potom po veceroch vytahuje a hovori ako je dobre ze som to nakupila :D

simonetta135
13. aug 2016

Super tema aj Ja prispejem. Asi 7me rands bolo u neho doma chvalil sa ze mi navari cestoviny ako ich varia v spanielsku (dovolenkoval pol roka na ibize) pride me k sporaku usadi ma naleje vinko vyberie panvicu a pozrie na mna "a teraz co?" A Ja som my nadiktovala podrobne co spravit. Neskor ked spominal rodicom tuto prihodu zakoncil to tym "Sam som navaril". A ked sa Ho jeho mama spytala odkedy vie varit tak odpoved znela "tak vies chcel som zabosobit"

Vody nechaval dosku hore a Ja som mu to vzdy pripomonala. Raz prisiel ku Mne a vravi "milacik ty to potrebujes dole Ja hore odteraz ta Ja zacnem buzerovar ze je dosla dole". O 5 minut jeho strapata hlava da vystrcila z kupelne a krici "milacik kto nechal dosku dole?"

Muz je brit a ked sme boli na sk tak sa pytal ako da nadava. Tak som my posepkala aj s prekladom. No vsetci sa po nas zacali obzerat ked krical "k...t, p..a , apod :D

Opat na sk sa stazoval ze mu vlasy trcia kade tade ze Ho mam vziat k holicovi. Chcel si dat ostrich at Len strany a vzadu. Nachvilu som si odbehla. Ked pridem o cca minutku holic na mna kuka a muz opakuje "so mnou v zadu " a ukazuje hlavou smerom ku Mne (tym istym smerom kde je niaky sklad ci co)

Minule vykopol dvere lebo zabudol kluce. Vsetko da opravilo Len okolo dveri to treba vymalovat farbou aka je stena. Dlho sme to odkladali ale stahujeme sa z najmu do vlastneho a nechcem prist o depozit. Povedala som my presny nazov farby aj znacku pridem domov a znacku sice trafil ale farba miesto jemnej marhulovej je fialova a on len pozera a "ale vyzeralo to podobne "

A posledne prihodka kracame obchodnym centrom a zrazu chlap nikde. Pozriem naspat a on pred hrackarstvom "Ja chcem auticko" vravim milacik ponahlame da "ale Ja chcem auticko!". Nakoniec som auticko kupila a tam kde sme sli sme dorazili pozde. Ale za tu radost v ociach to stalo

svataj
14. aug 2016

Téma na pobavenie
Doska hore klasika, našli zey nevidíte v chladničke tiež, vytáča má že si všetko solí zeleninu najviac že má nízky cholesterol, ponožky hádže mimo špinavého prádla, keď sa sprchuje celá kúpeľňa je mokrá, ideme niekde a otázky : kde mám mobil, kľúče, doklady ? Som v aute a otázky : máš kľúče, mobil, doklady?, keď sa stále hrá na mobile, keď prepína televíziu a ja pozerám film.....ale vidím že nie som sama to ma teší....

jana_eyre
14. aug 2016

Njviac ma vytaca, ze keď chcem aby niečo urobil normálne, milo povedané prosby vždy len odpovie "samozrejme to urobim" takto sa to opakuje, až kým mi nevybuchne dekel na hlave a potom urobi všetko co slubil.. Ale až keď vybuchnem.. 😂 a čo je horšie deti to zdedili...

A este ma vytaca, ze nikdy nevie kde co ma aj keď to ma na obvyklom mieste, ale ak to náhodou nemá vo výške svojich oči tak to proste nevidi 😄

ewisam
14. aug 2016

Mna vytaca, ked moj chlap pride z roboty po celom dni domov, /ma sedave zamestananie, cely den sedi pri PC/ Ja sa tesim, ze preberie sichtu za mna a zoberie decka von. Pride sadne k PC a zahlasi, ze ma este robotu a nestihol si v robote ani socialnu siet kuknut... A ja kuknem a on si veselo pozera futbalove vysledky 🙄 No co vam poviem, hned mi stupne tlak

trapenka
14. aug 2016

Mna vytaca ked sa okupe,poutiera a tu mokru osusku necha pozuzlanu niekde v kupelnl namiesto toho aby ju dal vysusit
alebo ked zje jogurt necha kelimok na linke nad skrinkou v ktorej je kos
a najviac asi ked zacne nieco rozpravat a dozviem sa taky prd 🙂lebo nedokonci.ja neviem ci to vsetci muzi maju taky blok?potom chvilu cakam ze sak mozno bude pokracovat a on nic.akoby ani nezacal.tak sa ho musim opytat ze a co vlastne?niekedy sa aj dockam :D
a este ked od neho nas syn nieco chce a on hluchy.svet bublina.tak ako ze puk prasknem bublinu a on ze co?a to od neho maly sedi pol metra :D

amadea3
14. aug 2016

nuz vidim ze vsetci chlapi z 80% robia tie iste nechutne a pre nas nepochopitelne veci :D Mna moj vytaca tym, ze ked si chysta ranajky tak ponechava vsetko na linke (maslo otvorene, salama atd) a ide sa najest do obyvacky. A kym nedoje tak nesprace, takze vsetko to tam na linke zostane aj pol hodiny. vobec nema talent zenskeho multitaskingu- tj ked vstane a ide z obyvacky do kuchyne pre nieco, tak ho nenapadne zaroven odniest do kuchyne spinave taniere. Ked ho upozornim tak to odnesie a da na linku, do umyvacky nenalozi. Dalej ma nasiera tym, ze ked si cisti zuby, nakloni sa asi 5cm od zrkadla ktore je tympadom vecne oprskane a oplute od zubnej pasty. Chvalabohu sa to deje aspon v hornej kupelni, ktora nie je tak na ociach 😀 Slipy a ponozky nechava zasadne tam kde ich zo seba zhodi. A ked davam prat jeho nohavice, vzdy mu vravim nech si vyprazdni vacky. Napriek tomu po nom musim kontrolovat aj ja, lebo vzdy tam prehliadne servitku, klinec alebo take daco. No a pre mna uplna topka nechutnosti, ked si sadne do obyvacky na gauc a striha si tam tie svoje paznechty na nohach... vzdy odstrihne a polozi ho na stol, fuj humus. A neviem ho to odnaucit :/

roxy2
14. aug 2016

No ten môj nedokáže zatvoriť skriňu, skrinku na linke, alebo šuflík keď si niečo vyberie. Šaliem z toho!!! Vrátim ho, ale nemá to žiadny afekt. Robí to stále. A ešte potopa v kúpeľni... Ach bože!

anjika42
14. aug 2016

ani môj nezatvára dvere - a keďze ja telekinézu neovládam, vždy ho pošlem ich zavrieť 😉

ingrida123
14. aug 2016

Tak mna vytaca a hadame sa pre to ked pride z prace a vsetky veci si vyzlecie na stolicku v jedalni a pritom ma velky vesiak na veci v kupelni,vzdy mu poviem aby sa vyzliekol v kupelni ale on uz 10 rokov sa stale vyzlieka v jedalni a ja musim kazdy den tie veci zobrat a spinove dat do pradla a pouzitelne zavesit na vesiak v kupelni cista psychiatria...

zuanach
14. aug 2016

Ako nic 🙂 🙂 🙂

majdus
14. aug 2016

Do paze,sa tu riadne smejem 😀 😀 😀 dik za super temu 😀

majdus
14. aug 2016

Normalne rozmyslam,cim ma ten moj milacik vie vytocit,ale este to asi nie je take kriticke,ked si neviem nic vybavit okamzite 🙂 Ked on sa velmi snazi,lebo vie,ze som vybusna.... Snad len to,ze sa nesprchuje kazdy den,len umyje nevyhnutne 😀 nema potrebu a setri vodu....Ale vie ma vytocit,ze ked ho poslem sa osprchovat,tak pride s neumytou hlavou...a to ma vlasy kratke 0,5cm :-@ Ale to su skor take spomienky,lebo sa snazi na sebe pracovat a ako sam vravi: Ako poviem,tak bude. 🙂

mamutka
14. aug 2016

Mňa by pobavila téma: chlapi, čím vás vytacaju ženy? A tam asi: milión teglikov v kúpeľni, krém na vrásky, čelo, očný, na päty, olejcek na nechty, licka, konceky vlasov, nožnice delí na kuchynské, pracovné, manikurove, veľké, malé, pestuje kvety! Vadí jej, keď ich obsekam, keď v nich havaruje! môj vrtuľník z Lidlu(čo mi sama kúpila!). Sampony ma na leto, na zimu, na obdobie pred kramami,po kramoch, na pláž, ma nebezpečné otázky o váhe, tvare a veľkosti (fyziku som kedysi miloval, už sa k nej nemôžem objektívne vyjadriť) ma kamaratky, ktore vôbec nestoja za hriech, obyčajné tety.... Varí zdravo! Rozumej:zer zeleninu, múka, cukor, tuky, Ecka, všetko preč, vďaka pane za kantinu v robote. Číta ženské časopisy, je otázkou času, kedy prestane variť vôbec, lebo omladne, keď bude jesť raw.... A delí pradlo na tmavé, svetlé, syntetické a ostatné kraviny, akoby nebolo len čisté alebo špinavé! Keď ide od kadernicky a vyzerá rovnako ako včera, už nikdy sa neopytam: mali zatvorené? Ale asi sú všetky rovnaké... ;) asi tak nejak, či nie?