Chlap v dámskych nohavičkách

77nelinka
27. mar 2015

Chcela by som spýtať, či ste sa stretli s tým, že by Váš partner nosil dámske nohavičky. Mne sa s tým manžel včera priznal, ale len kvôli tomu, že som už ďalej nevládala a podala návrh na rozvod. Pár rokov dozadu som našla doma nohavičky, neboli moje, manžel mi vtedy tvrdil, že nikoho nemá a kúpil ich len preto, aby som žiarlila. Dva týždne som sa s ním nebavila, ale aj tak to nepomohlo, tvrdil si svoje. Čo sa týka sexu vždy mu stačilo málo, tak raz mesiac alebo aj menej, aj keď sme spolu chodili. A naposledy sme mali sex pred štyrmi rokmi. Myslím, že skôr ho vzrušovalo nosenie dámskych nohavičiek ako ja. Ja vlastne ani neviem čo chcem počuť, asi som to potrebovala zo seba dostať...

romana19
27. mar 2015

@77nelinka On asi nezostáva len pri nosení dámskych nohavičiek. 🙂 🙂

radopp
27. mar 2015

@77nelinka Nohavičky sú fajn, netlačia na gule. 😀

skolara
27. mar 2015

Nie je gay? 😨

sisaha
27. mar 2015

@77nelinka nuz...klobuk dolu... maloktory sa prizna, ze trpi nejakou uchylkou..
predpokladam, ze on sa rozviest nechce. Na druhej strane, by mal brat ohlad aj na teba, ked ty chces viest normalny sexualny zivot a rozvod bude v tomto pripade asi najlepsie riesenie... Nechapem, preco sa zenil? Asi len z cistej sebeckosti.

jahodka11
27. mar 2015

@77nelinka -no to mi je luto ☹ ale musim uznat, to priznanie, asi ho to stalo vela..... musi ta mat rad,ked sa ti dokazal s necim tak osobnym priznat......
neviem,ci mate deti, ci saneozenil len preto,aby mal deti, lebo ich chcel....neviem, je to na dlho.....drzim moc palce, nech sa vase zivoty uberu dobrym smerom!

natalym
27. mar 2015

@77nelinka Ak nemáte iné problémy, čo asi zjavne máte, tak mne osobne by mi jeho nohavičky nevadili. Dokonca by som mu aj nejaké kúpila, keď len to, zabavíme sa obaja.

sisaha
27. mar 2015

@natalym ale on s nou nespava uz 4 roky.. to by ti nevadilo? Mne teda ano.

eeveeliin
27. mar 2015

Záleží na tom, či s ním chceš byť aj napriek tomu alebo nie... či mu to veríš alebo nie... či Ti povedal, prečo to robí a čo všetko robí... ale nemať tak dlho sex nie je v poriadku už len kvôli tebe... len neviem, či budeš mať na neho ešte vôbec chuť. Ak Ti je to proti srsti, rozveď sa a netráp samú seba. Ide o to, ako sa k tomu postaví aj on... hlavne sa musíte porozprávať.. u mňa by to isto nebolo normálne a viac by som sa na muža nepozerala ako na muža...

natalym
27. mar 2015

@sisaha Vadilo, ale keby predo mnou nemusel tajiť, že mu páči chodiť v dámskych gaťkách tak predpokladám, že by sme to robili častejšie.
Ide o to, že to tajil....................

radopp
27. mar 2015

@sisaha Dá sa sexovať aj pri niekoľkých malých deťoch ktoré stále niečo chcú?

sisaha
27. mar 2015

@radopp ano. Este definuj "niekolkych detoch"

sisaha
27. mar 2015

@natalym ja predpokladam, ze je tam aj ina uchylka.. on zrejme o zeny ako take asi nestoji

radopp
27. mar 2015

@sisaha poraď ako

eeveeliin
27. mar 2015

@radopp určite dá... každá žena, chlap si musí uvedomiť, že udržať si zdravý manželský vzťah chce určité kompromisy...

sisaha
27. mar 2015

@radopp manazment casu. Neviem kolko to je niekolkych detoch a predpokladam, ze maju aj babky a urcite chodia aj spat.

natalym
27. mar 2015

@sisaha To nie je z tohto jasné. Možno je len hravý typ s kostýmami. To môže byť celkom zaujímavé.

radopp
27. mar 2015

@sisaha Uvedieš príklad manažmntu času? Povedzme že babičky nepomôžu, rodičia sú v tom sami.

natalym
27. mar 2015

@radopp My sme raz podotýkam omylom si obaja dali budík na 4 ráno. Dodnes na to spomínam ako na super spontánny sex.
V takýchto prípadoch musí byť aspoň jeden v páre hravý typ s fantáziou.

sisaha
27. mar 2015

@natalym keby bol hravy typ s kostymami, tak si myslim, ze to pozna uz davno a prejavi sa roznymi napadmi pri oslavach, alebo inak.. Ale ona to niekolko rokov netusila. Mozno nosil aj jej pradlo..Neviem. Ja som sice dost tolerantna, ale toto by mi asi dost vadilo.

sisaha
27. mar 2015

@radopp stale si neodpovedal, kolko to je "niekolko deti" a ich vek.

libka1
27. mar 2015

@radopp napriklad nam vsetkym by si tu spustu casu usetril keby si stale neotravoval... a aj sebe, mozno by si si potom mohol viac uzit s manzelkou, aj ked mam velku pochybnost ze by to nejaka s tebou vydrzala 😉

radopp
27. mar 2015

@natalym Pravidelne sa zobúdzať o 4:00 keď posledné dieťa ide spať o 21-22 hod, a prvé stáva pred 5:00 sa mi zdá neuskutočniteľné. Ale nápad je to zaujímavý. 🙂

natalym
27. mar 2015

@sisaha A čo keď je taká sprostá, že si to nevšimla, alebo taká prudérna, že sa to bál prejaviť?

Sorry, ospravedlňujem sa zakladateľke, nemusí to tak byť, len to len môj dohad.

radopp
27. mar 2015

@sisaha 2 - 3 deti, do 5 rokov

sisaha
27. mar 2015

@natalym dobre, ze si to ospravedlnenie pridala, lebo by to nas..lo aj mna.. Nemyslim si, ze by bola sprosta, alebo pruderna. Ani sa necudujem, ze sa to bal prejavit. Predstav si chlapa s gulami v cipkovanych nohavickach, pripadne na vysokych podpatkoch ako sa ti premava po byte pred zrkadlom..

natalym
27. mar 2015

@radopp Veď Ti vravím, že sa nám to náhodou raz tak podarilo. No ja som už stará, ale keď boli malé deti, veri ani my sme ktovieako nesexovali, nebolo kedy a boli sme tak uťahaný, že až.
Lenže môj muž je hravý typ a vždy niečo vymyslel a neboj deti raz podrastú. 😉

sisaha
27. mar 2015

@radopp v tomto pripade, asi ked zaspia.. alebo ich cez vikend na poobedie supnut k jednej babke, druhej babke. viacmenej je to o tom, ci jeden z tych dvoch ten sex naozaj chce.

natalym
27. mar 2015

@sisaha Predstavujem............. Keby som ho ľúbila...............Nemám problém...................

sisaha
27. mar 2015

@natalym 😀 😀 😀 😀 😀 , ja s tym problem mam 😀 😀 😀. A to nie som pruderna

natalym
27. mar 2015

@sisaha Ľúbiš ho?
Ja som asi z inej planéty, ale ja rada vyjdem v čomkoľvek mužovi v ústrety keď vidím, že sa mu to páči a ja šťastný. Lebo viem, že neprídem skrátka. Je to vzájomnej láske a dávaní.
Ale ja som písala, ak nie je iný problém, tam toho bude oveľa viac a tiež raz za čas, nie stále v gaťkoch hore dole po byte.