Drahé dary od frajera

zuzulik1234
14. jan 2015

Co by ste si mysleli, keby vam chlap po ani nie trojdnovej znamosti kupoval drahe dary, bol na vas az prehnane dobry,starostlivy,nosil vam ranajky do postele a podobne? O sex nejde, lebo to uz dostal. Podotykam,ze ten chlap moze mat kazdu,dobre vyzera a je velmi spolocensky, pan dokonaly....Ona slovenka, on rakusan. Ona pochadza z chudobnych pomerov, on ma penazi dost. Jazyk je problem,ona nehovori dobre nemecky. Nepride vam to trochu divne?

danieli
14. jan 2015

Nuz to bude asi podakovanie za ten sex, o ktory vooobec nejde 😀

margarita
14. jan 2015

mozno je to sobasny podvodnik 😉 nastastie som sama takyto problem nezazila, takze fakt neporadim 😀

sjuzi
14. jan 2015

Dávnejšie som čítala jeden príbeh v nejakom plátku, ale možno na tom dačo je. Presne takýto chodil z Nemecka za jednou, namotal ju cez darčeky, výlety, vyvážal na luxusnom aute. Krátko na to, ako sa im narodila dcérka, tak ju milý pán zobral vraj kočíkovať a mamička už jeho ani dieťa viac nevidela. A vraj on mal ženu v Nemecku, s ktorou nemohol mať dieťa, tak už má... ☹ Ale možno to bol blud.

liana111
14. jan 2015

mi pride asi trosik divne ze dievcina jazyk nevie?? to ako sa rozpravaju cez google prekladac? 😀 🤐

sue
14. jan 2015

Nuž, keď slečna dala ani nie po trojdňovej známosti, možno si pán myslí, že slečna neberie za sex hotovosť, ale materiálne dary 😉

liana111
14. jan 2015

@sjuzi pocula som o niecom podobnom.. zial aj take veci sa stavaju

myska_lili
14. jan 2015

a mozno ju naozaj miluje... a ma dost penazi a chce sa s nou takto podelit :D
alebo ma tolko penazi ze mu je jedno na koho a ako ich minie...
a mozno si zobral pozicku a hra sa pana dokonale bohateho a potom ju obere aj o tie chudobne pomery....
😀 😎 😀

klincek
14. jan 2015

@zuzulik1234 mne to pripada ako obchodny vztah, slusne povedane..resp. skor barter, kedze peniaze v tom priamo nefiguruju, ale je to vymena sluzby za tovar 😉. ale dnes nic neobvykle a ak su tak obaja spokojni, tak je to asi ok.

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klincek
14. jan 2015

@liana111 nie je jazyk ako jazyk 😝 ..a tu asi staci "Schlafen Sie Deutsch?" 😀

sissy27
14. jan 2015

@zuzulik1234 keď dávajú - ber, keď bijú - utekaj 😀 😀 😀 ak nie si tou slečnou ty, tak sa jej spýtaj, kde ho klofla a nech aj tebe dohodí takého a budeš kľudná 😀 a možno si dotyčná len vymýšľa a ako vidím, trafila do čierneho 😀

liana111
14. jan 2015

@klincek 😀 😀 😀 😀 to si naisala perfektne 😀

liana111
14. jan 2015

@edita56 aj to je pravda 😅

klincek
14. jan 2015

@liana111 to je kamoskina hlaska este z vysky..uz 15 rokov ju nosim v hlave, tak mi vyskocila 😅

liana111
14. jan 2015

@klincek ale je super 😀 😀

@zuzulik1234 inak nie je to o tebe? som si vsimla ze si sa zaregistrovala az v Januari 🤐 a tiez nechapem preco ta to tak moc ,,tankuje,,

gabrielaslivkova
14. jan 2015

Trojdňová známosť, kupuje jej dary (a aké to konkrétne sú tie drahé dary?), nosí jej raňajky do postele (takže asi spolu trávia viac času, nie len sex a koniec) a nevie dobre po nemecky (potom spolu len ticho sedia?). Dobre vyzerá (páči sa aj iným?), je veľmi spoločenský, je dokonalý (za tri dni to stihla zistiť? ako dlho sú spolu, že to tak dobre vie?).

nela1916
14. jan 2015

No minimálne by som mu z toho neverila ani chlpy v nose. Mala som kamaráta, ktorý sa správal veľmi podobne, hoci teda bez tej kopy prachov a do postele som mu tiež nevidela, ale bol to jeden z tých zúfalcov, čo až chronicky túžia po frajerke a nie že po "tej pravej", ale snáď po ženskom protipóle, skrátka veľmi v tom nepreberal. Bol to ten typ, čo stretol tlupu báb a hneď ich pozýval , no, na čo prišlo, proste samé veľké gestá, až mu to baby neverili (ten pocit, že dary nekupuje práve mne, ale len očakávanému ženskému objektu, na ktorého mieste som sa práve ocitla). Tak neviem, ak nie je za tým nič hlbšie a zákernejšie, minimálne je to jedna veľká hra a že mu baba dala po troch dňoch, to tiež nekomentujem, asi to šialenstvo bude obojstranné.

henikav
14. jan 2015

@zuzulik1234 ja si myslim ze ju chce jednoducho ocarit, alebo si dobre uzit. Taktiez je relativne co su to drahe dary? Kupil jej auto, byt?? Ci knizku a cokoladu??

lucka1987
14. jan 2015

@sue 😅 no ja som podlahla uz teraz mojmu manželovi po druhom rande 😅 asi 48 hodin od prveho zoznamenia sa . a nelutujem. okrem toho, ze pri prvom stretnuti som mala z neho ten pocit " to je on, otec mojich buducich deti " tak druhy den som sa v tomto pocite uvtrdila 😀 😀 sme 8 rokov spolu a štastní a máme 3 ročného prtavčeka 😀 ale tak no.. kazdý sme nejaký 😀

cawes
14. jan 2015

@zuzulik1234 mna by zaujimal vekovy rozdiel a to ako sa zoznamili. Predpokladam zoznamenie cez net ona 20 on 40 hm no aby nemal bordel v nemecku a nehladal novu pracovnicku

adeala
14. jan 2015

@zuzulik1234 ja neviem.. ja osobne robím tiež také hovadiny na začiatku vzťahu a nikoho do bordelu nehľadám 😅
ak sa nejadná o teba, tak sa do toho nestaraj, nie je to tvoja vec.

bublinkaj
14. jan 2015

Nech si užíva 5 minút slávy 🙂

tova
14. jan 2015

@zuzulik1234 moja odpoved je. uz je zhnuseny peknych, bohatych namyslenych furii, a pritahuje ho skromnost. Uf a kolko bohatych muzov si naslo chodobnejsie zeny. Ja som nerozpravala dobre anj ked som sa s muzom stretla a sme spolu 12r. doma rozpravame uz len anj aj s detmi.

prasiatko30
14. jan 2015

@zuzulik1234 a ta obdaroval teba alebo ma zase niekto sialenu potrebu odrbavat sovju najlepsiu kamaratku/susedku/svagrinu/etc 😅 🙄 🙄 😅

natalym
14. jan 2015

A čo vlastne ide? Však je spokojný on aj ona, či?

laskavocka
14. jan 2015

@zuzulik1234
Ak si jej kamoska,zrejme jej to zavidis......

somtopokazila
14. jan 2015

Normalka,výmenný obchod....dnes takto funguje 90%nezavaznych vzťahov....on chce sulozit a ona to nerobí zadarmo predsa,bola by blba

digysa
14. jan 2015

@zuzulik1234 Co sa snazis vyriesit? Chces uviest kamaratku do normalu? To sa ti nepodari....
Ako si to kocka zariadila, tak to ma.....

irusa
14. jan 2015

no tak jej za to platí...aspoň vidí aká je v tom dobrá 😀 😀 😀 😀 😀

janetka6
14. jan 2015

Hm, ide o to, ze kazdy z nich je niekde inde. Ako pises, ze drahe dary a ranajky do postele, pre neho asi uplne normalna vec a pre nu zo socialnych pomerov je to asi ako alenka v risi divov. Po 3 dnovej znamosti🙂)))) to mi prislo ze funny... tak dievcatu good luck, asi bola dobra 🙂 a nech sa poduci aj tu nemcinu, aby sa mali o com bavit🙂