Drahý sa viac venuje kamaráom, nesnaží sa o mňa

simca1702
25. okt 2012

Ahojte ženušky ...neviem či ste sa tretli s niečim s čim ja .
Môj frajer je trochu čudný. Sme spolu 4 roky a veľmi sa ľubime. Veľa krát sme sa o tom rozprávali ,ale ja si nemôžem pomôcť a neviem ako prosto na neho . Viem z toto by som mala riešiť hlavne s ním ! Máme partiu v ktorej som jediná baba . Už aj predtým ako sme spolu začali chodiť sme tvorili partiu kde boli aj iné baby ale nejako som v nej zotrvala len ja . Teraz si nejako uvedomujem ,že drahý sa viacej venuje kamarátom ako mne. Štve ma to , že sa o mňa nesnaži ,že ma už nevie prekvapiť smskou alebo niečim pekným ako dakedy . Berie ma ako samozrejmosť, nesnaží sa nejako náš vzťah prilepšiť ,niečo zmeniť aby to nebolo vkuse o tom istom ...
Ja nie som vyslovene prosti tomu aby prosto nechodil s chalanmi vonku ale nejako som precítená s toho že sa mne venuje menej ako im !!!
Máte niektorá s týmto skusenosti ....??
Nejako ho nakopnuť 🙂 aj keď to by mal chcieť asi sám od seba ....
Ja som Vodnárka a os Škorpion a som čítala že táto dvojica vo vzťahu nem žiadnu perspektívu !

liz_lemon
25. okt 2012

@simca1702 ja len k tym znameniam, co poznam nejake taketo pariky, tak im to klape a dlho, a znamenia nie su vsetko, myslim ze tu hlavnu rolu zohrava vek, a s tym asi nic neurobis

simca1702
autor
25. okt 2012

@liz_lemon ja sa v znameniach nevyznám akosi ...len som si to raz na nete vyhľadala ani neviem prečo ...ale vyšlo mi to nejako tak že nie su stvorený pre seba či ako to bolo napísane

biancarv
25. okt 2012

presne tak, súhlasím s
@liz_lemon to bude vekom, ak má aj on iba 19 rokov ako ty, tak s tým nič neurobíš

elise
25. okt 2012

@simca1702 podla veku ste mladučký to chce len žiť dalej zo začiatku ako som sa s mojim mužom poznala som tiež po čase chcela aby bol len somnou ale aj ked sme sa rýchlo zobrali neznamená to že ho musim vlastniť. snažili sme sa tie akcie obmedziť nie denne ale na 3x týždenne🙂 a zalubenu sms som mu poslala ja a dokonca sme si zvykli ráno vždy ked sme boli v práci zavolať🙂 chce to čas, trpezlivosť a veľa lásky. postupne ako vyzrejete a vyzreje váš vzťah to bude lepšie. my sme spolu 13 rokov.

simca1702
autor
25. okt 2012

@biancarv má 21 čo asi neni žiadna výhra ...lebo aj tak mi príde ako dieťa dakedy ...🙂 nechce sa mu dospieť ...

liz_lemon
25. okt 2012

@simca1702 ja sa v znameniach vyznam, a mozno by bol pre teba lepsi nejaky blizenec alebo vaha, ale ako som uz napisala predtym, znamenia nie su az take podstatne vo vasom pripade
ako si napisala, ze ste spolu od 15, tak sa mu ani necudujem, je to este mlady chalan, co sa chce bavit s kamosmi, ved niektori chalani v takom veku este ani babu nemaju, a tvoj ma za sebou 4-rocny vztah, ktory uz asi presiel aj do stereotypu
od dlhorocnych vztahov nemozes ocakavat, ze to bude stale vzrusujuce ako na zaciatku, ked sa obaja snazia

lujza123
26. okt 2012

@simca1702 a co znamena ze sa viac venuje kamaratom ako tebe? Travi s nimi viac casu kym ty si doma? Alebo to myslis tak ze ked idete von vsetci spolu tak sa ti zda ze sa im venuje viac ako tebe.

Podla mna je proste moc mlady ..chalani to maju inak ako baby.

Do kazdeho vztahu pride stereotip, po 4 rokoch to pripomina skor kamaratstvo ako zamilovanost a hrkutanie si na kazdom rohu. Zaroven taka dlha doba znamena ze vztah by sa mal niekam posunut. Byvate spolu? Ked nie tak to skuste. Pokial obidvaja trosku zarabate tak na prenajom garsonky ci 1 izbaku naskrabete. Vecer budete vzdy spolu a cez den mozete ist kazdy po svojoim

Najvacsia chyba zien byva ze vo vztahu sa vacsinou uplne oddaju svojmu partnerovi a nemaju ine zaujmy ani problemy ako jeho. Chce to trochu samostatnosti a nezavislosti. Vlastne konicky, zaujmy, svoj okruh priatelov (A TOTO JE VELMI DOLEZITE, jeho kamosi nech si s nimirozumies akokolvek budu vzdy jeho kamosi. Keby sa rozidete ver tomu ze oni pri tebe neostanu)
. Uvidis ze mu budes vzacnejsia a bude sa viac snazit ked zisti ze zrazu si to aj ty kto uprednostni svojich priatelov pred nim