Jedna osoba klame a každý ju ľutuje

jajka121
18. máj 2015

☹ mam taky problem...mozno to vyznie hlupo ze tu chcem dakoho osocovat ale uz to neviem preglgnut ako tu jedna osoba klame a kazdy ju tu lutuje....som z toho smutna....a prosim o radu ako sa mam k tomu postavit :(

ancovicka21a
18. máj 2015

@jajka121 ak mas pocit,ze dotycna osoba klame a ak sa to dotyka priamo teba,tak by som to napisala do tej-ktorej temy..ak sa to teba nedotyka,prip.nemas dokazy o tom,ze klame,tak to nechaj tak..

jajka121
autor
18. máj 2015

@ancovicka21a no ono to je tak ze klame hlavne baby co su tu na mk....a skutocnost je uplne ina...a jednoducho to neviem stravit....totizto ma jedno dieta vobec sa on nestara bola u nej aj socialka a druhe jej zomrelo ....to ma mrzi nie pre nu ale pre toho malinkeho anjelika :( ale ved jej neslo o to malinke ale o peniaze lebo prva materska jej konci coskoro ....a tu sa robi za zronenu a neviem aku!!! je mi z nej na vracanie!

ancovicka21a
18. máj 2015

@jajka121 a poznas tu dotycnu naozaj tak dobre?

jajka121
autor
18. máj 2015

@ancovicka21a samozrejme!!!!inak by som si nedovolila obvinit ju!

ancovicka21a
18. máj 2015

@jajka121 je to velmi chulostiva vec..ak ju konfrontujes,moze byt,ze ti v realnom zivote zacne robit peklo (nikdy nevies,ako sa zachova)..zas ak ti je z nej na vracanie,je dobre uviest veci na pravu mieru..ber to tak - je to len net,nech si pise co chce,ked ma potrebu polutovat,nech ju lutuju..a nech si spytuje svedomie v realnom zivote 🙂 teda,aj ked by som rada vedela,o co a o koho ide 😀 clovek je tvor zvedavy 😉

mirulinulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka121
autor
18. máj 2015

@ancovicka21a ona je zena bez skrupuli!nema si zaco spytovat svedomie!tak ti poviem ona radsej soti dieta bo je chytilo fon do ruky...vies podla nej je viac telefon ako jej dieta! keby sa dalo pisat do sprav ti toho napisem aj viac....

jajka121
autor
18. máj 2015

@mirulinulinka presne tak cista pravda!!!

janinah
18. máj 2015

nerieš,máš málo svojich starostí?....nech klame,nech ľutujú,neide o život....ani náhodou ja neverím všetkému čo sa tu píše....

jajka121
autor
18. máj 2015

@janinah mas pravdu kazdy ma asi svoje starosti....len ked to clovek vidi tak to stve a nikto si s nou nevie poradit....kedy sa ma to v realy netykalo bolo by to oinom! :(

janinah
18. máj 2015

@jajka121 rieš si to s ňou v realnom živote,na nete to nerozmazávaj

jajka121
autor
18. máj 2015

@janinah nooo asi jej poviem nech neklame ludi na nete ....urcite ma pocuvne...

miriam11
18. máj 2015

@jajka121 počítač zvladne toho dost, veď ani nevies kolko ludi tu pise bludy vymysly, robi im to dobre. Zrejme aj tej dotyčnej. Takze klud, myslíš,ze je stastna, ani nahodou nevies urcite celu pravdu. Vsak klam a prifarbuj aj ty. Neviem co teraz riesis, povedz jej to zoci voci, ak nie, nechaj tak.

mima4
18. máj 2015

@jajka121 a kto to je? 😉

jajka121
autor
18. máj 2015

@miriam11 pozri ja klamat nemam prečo!!!!ja saa nemam ani zaco hambit!!!ja som napisala iba cistu pravdu a ani botku co som napisala som neprifarbila!!! viem dost a keby si vedela aj ty tak mas uplne iny nazor!!!asi vies o koho ide ked mas taku reakciu...ak hej tak aj ty si sa nechala oklamat

miriam11
18. máj 2015

@jajka121 vobec neviem o koho ide, je mi to uplne jedno. Ak ta to trapi, tak nápis kto to je. Vies, vyznieva to tu cele tak divne, kazdy to ma cele uplne na haku, len ty tu nieco riesis a nik vobec nevie o com hovoríš. Prepac, napis konkretne.

alaguema
18. máj 2015

@jajka121 postav sa k tomu tak, že prestaneš posudzovať čo robí, alebo nerobí a či ju ľutujú, alebo neľutujú. Je to jej život.

jajka121
autor
18. máj 2015

@miriam11 skoncila som nema to vyznam ! len som proste vyjadrila co citim ! prepac...je to take dolezite kto to konkretne je.

ivett1
19. máj 2015

@jajka121 ak si si chcela len pokecať, tak si to mala napísať do krátkej správy vo svojom blogu ... takto je to téma o ničom ... neviem vôbec o čom točíš a netuším, koho by som akože mala "ľutovať" ... lebo nečítam všetko a vyberám si ...sorry ... ale blbé výlevy, komentáre a pod. si nevšímam😉 ...

sjuzi
19. máj 2015

Ak by to bola zase nejaká mamička, ktorá si neprávom vypytuje peniaze, príspevky, balíky s pomocou a pod, tak by ma to možno zaujímalo a odporučila by som kontaktovať rovno adminov, takto mi to je jedno, je to jej charakter, jej život, jej dieťa...
@jajka121

sardinka333
19. máj 2015

Niekektoré ženy na RD proste nemaju čo robiť...3 roky je važne dosť 🙂 hlavne popri jednom decku. Ved povedz kto to konkretne je ked je to take doležité? Povedz hned na rovinu, chodiš tu okoo horucej kaše. Ked to tak cítiš, ok, fajn ale to si musíš upratať sama v sebe, že to ,,nevieš preglgnuť,,. Lebo ono je to zvyčajne tak, že ludia pre ktorých sa ,,trápime,, su často uuulpne nad vecou, salam, parek, sekaná...a oni sa iste tak netrápia ako tí, ktorí sa trápia ,,za nich,,.

nyusika
19. máj 2015

prestan ju rozoberat, riesit...jej zivot. pokial sa to priamo netyka tvojej najblizsej rodiny, staraj sa o seba a nie o nu.

mircalla
19. máj 2015

@jajka121 Vies, ked to napises tak neurcito - a vlastne nic nenapises, tak sa tazko radi
Skor by ma tankovalo, ze sa nestara o dieta, ako to, ze sa lutuje...ale pises, ze u nej bola socialka
Ak mas nejake starosti o to dieta, ze ho zanedbava, tak by som pochopila....ako to ze klame a lutuje sa

mima4
19. máj 2015

@sardinka333
mozno dej sa zacne rozuzlovať v 350tom dieli, ci strane 😀

sardinka333
19. máj 2015

@mima4 no ved asi tak...napínavé je to ako ,,guma na gatiach,,....

monciky
19. máj 2015

@jajka121
ak vies, kto to je, poznas ju a vies co robi, preco jej to nenapises alebo este lespie nepovies osobne, predpokladam, ze s takou osobou sa nemas zaujem dalej bavit alebo stretavat...., pisat to tu nema vyznam, kedze ju nechce odtajnit....

radkovadanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela1916
19. máj 2015

@radkovadanka Čožeeeeeeeeee? Ten experiment s výbavou by som možno pochopila s takými odretými ušami aj očami a bez chlpov a tak nejak, proste chudoba robí z niektorých ľudí špekulantov, ale tá fotka auta ma úplne dorazila. Teda nie že by som si tú kauzu vôbec povšimla, ale tá predstava je absurdná. A aj ste ju konfrontovali s faktom, že o tom viete a tak?

radkovadanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dancuuul
19. máj 2015

Ja som si jej blog akurat citala a ked som to docitala, som si presne pomyslela, ze mi to nejako nesedi, aby v tej den vypisovala na mk a tak .. A v tom si otvorim tuto konverzaciu.. A v com klame????