Kedy by ste (ne)odpustili neveru?

22. sep 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
bebe87
17
Registrovala sa 27. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 520 príspevkov a 2 inzeráty. Má 35 priateľov. Hraň, okres Trebišov.
 Kedy ano a kedy nie? Preco? Mozte sa rozpisat... kazdy nazor ma potesi.. emoticon
8. máj 2013 o 20:56  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
babullka1
17
Registrovala sa 27. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 5237 príspevkov. Má 23 priateľov.
 ono skoro kazdy napise ze by neodpustil,ale realita je podla mna uplne ina.....nikdy to neni take jednoduche ako sa to zda...aspon moj nazor
8. máj 2013 o 21:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fuuuha
Registrovala sa 9. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 37 príspevkov.
 Stalo sa mi to - resp. manzelovi. Neslo o jednorazovku. Su to uz roky - zrutil sa mi svet. Od vtedy sa manzelstvo nedalo do poriadku, zijeme vedla seba....Nerozviedla som sa, pretoze som v rozvode videla viac negativ ako v takomto "suziti". Ale som nestastna....a tuzim aspon po milencovi ...Kludne ma odsudte.
8. máj 2013 o 21:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
digysa
170
Registrovala sa 1. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 7377 príspevkov a 1 článok. Má 18 priateľov.
 20-tnicka: Nikdy by som neodpustila neveru! Nemohla by som to prezit! emoticon

30-tnicka: Ak by to bola jednorazovka, tak by som odpustila, ale velmi tazko by som to znasala...mame svoju historiu, deti, zazitky...nemohla by som to asi hodit vsetko za hlavu..... emoticon

40-nicka: Odpustila by som mu, ved aj on mne uz odpustil emoticon

A teraz za seba: Ak by sa to stalo raz, tak by som mu URCITE odpustila.....dolezitejsie by bolo pre mna jeho spravanie PO CINE.... Totiz vacsinou ten pravy charakter muza spozname az par mesiacov po priznani sa..... lebo aj dobry muz aj zly sa bude najskor vykrucat a ospravedlnovat a chlacholit zenu.....
ALE....Chlap, ktoremu na jeho manzestve zalezi a svedomie ho zerie sa po nevere bude spravat uplne inak, ako ten muz, ktoremu je to jedno......aj ked obidvaja urobili tu istu chybu.

A este co sa tyka toho, ze sa vam moze zhnusit........hmmmmm.....rozmyslala som nad tym, ale pred svadbou a nasim vztahom mal moj manzel ine zeny v posteli.......... Takyto argument je slaby......to by sa nam ten nas manzel musel hnust hned od zaciatku.....alebo hadam damy vsetky ste si zobrali panicov???? emoticon
9. máj 2013 o 06:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
briketa
1341
Registrovala sa 3. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4997 príspevkov. Má 171 priateľov. Spojené štáty americké.
 @bebe87u mna fyzicku neveru by som dokazala odpustit, emocionalnu nie. Vrznut si so "spolocnickou" je v inej sfere ako sa ZAMILOVAT do inej realnej zeny. U mna.
8. máj 2013 o 21:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmedardova
Registrovala sa 6. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
 Či odpustiť neveru??? Je to ťažká otázka, prežila som si to sama na vlastnej koži. Môj príbeh - aspoň v skrátenej forme: S manželom sme sa brali po cca. 8 rokoch spoločného randenia. Po roku som otehotnela. Neboli sme možno ukážkový pár, ale myslela som si, že sme obaja spokojní a šťastní. Keď som bola asi 4 mesiace tehotná, tak mi povedal, že ma už nemiluje a že má inú a odchádza. Asi si viete predstaviť, že sa mi zrútil svet... bolelo to a veľmi. Som katolíčka a práve v tomto čase mi mimo rodiny /jeho aj mojej/ veľmi pomohla moja viera. Veľa som sa modlila - za dieťa, za muža, za to, aby sa obrátil a spamätal. Možno si niektoré pomyslíte, že som bola hlúpa, ale verila som tomu, že je naozaj posadnutý zlým duchom - pretože bol úplne zaslepený a nevidel nikoho a nič iné len tú druhú ženu. Uprosila som ho, aby so mnou zostal aspoň do pôrodu, nech uvidí svoje dieťa, a potom sa rozhodne čo ďalej. Pre mňa bol rozvod jednoducho úplne nemysliteľný a nepredstaviteľný. Nebrala som si ho ani na rok ani na dva, ale na celý život. V dobrom aj v zlom. Tehotenstvo bolo ťažké, hlavne pri myšlienke, že ma nechce, že nechce naše dieťa... ale ostal ako sľúbil. Tá pretvárka pred ostatnými bola jedna z najťažších. V mojom okruhu blízkych to vedelo len pár ľudí a tí mi neskutočne pomáhali. Veľa sme sa za neho modlili. Keď sa nám narodilo bábo, na chvíľočku sa to zmenilo a všetko oľutoval. Potom sa to na mesiac ešte vrátilo naspäť - že chcel opäť odísť, a potom akoby sa v ňom čosi zlomilo... Všetko sme si povedali, vysvetlili, vyplakali sa a pokúsili sa otočiť list a ísť ďalej. Je to ťažké, viem, že ma miluje, aj dieťatko, a že to, čo nám urobil si bude vyčítať do konca života... Náš vzťah sa neuveriteľne zmenil. Samozrejme k lepšiemu. Nedôvera voči nemu zmizla, nemám prečo mu neveriť, ani len jediný raz od vtedy mi na to nedal dôvod. Zabudnúť sa nedá. Je to síce stále slabšie a slabšie, ale nedá sa to. Nebývame vo veľmi veľkom meste a občas sa stretnem s tou druhou - a vtedy je to ťažké... Aj keď viem, že nepotrebujem nikomu nič dokazovať je pre mňa stále veľmi dôležité (aj po x rokoch) - aby ľudia aj naokolo pochopili, že sa rozhodol pre mňa a drobca z lásky a slobodnej vôle a nie z donútenia. Snažíme sa o druhé bábätko a pevne verím, že to bude skutočným dôkazom našej lásky. Veľa sme toho spolu prekonali... a ešte raz - Ďakujem Bohu, že mi vtedy dodal silu a vieru vytrvať. Teraz sa manželstvá veľmi ľahko rozpadávajú. Mne sa to nezdá správne. Možno je žiť v manželstve ťažké, ale človek by nemal zutekať hneď pri prvom náznaku problému. Mne sa oplatilo čakať - nebol to mesiac, ale desať - oplatilo sa a som dodnes vďačná...
26. jún 2013 o 12:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharlotta
4
Registrovala sa 6. februára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 4172 príspevkov a 10 inzerátov. Má 22 priateľov.
 Aj ked by clovek najprv chcel odpustit, lebo by chcel, aby bolo vsetko, ako predtym, rodina, deti, financie...uz nikdy nic nebude ako predtym. Mne by sa ten clovek asi natolko hnusil, ze by som s nim uz nemohla dalej zit, aj keby som chcela. Postupne by to vo mne rastlo, az by mi to prerastlo cez hlavu a koniec. Ci skor, ci neskor, ale isto by raz prisiel koniec. Nevedela by som uz takemu cloveku verit, zakazdym by som upodozrievala (urobil raz, urobi aj dalsi). A uz vobec nehovoriac o veciach ako su objatia, bozky, sex...To by som uz asi nemohla vobec.
8. máj 2013 o 21:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simca06022011
6
Registrovala sa 31. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3286 príspevkov a 91 inzerátov. Má 8 priateľov. Zvolen.
 Ja som zazila, prezila a odpustila a ignorovala. Ci to bolo dobre rozhodnutie sa pytam kazdy den aj ked je to uz cca 7 rokov odkedy som to zistila.. cize da sa to odpustit, da sa to prezit, ale clovek nikdy nezabudne uplne a nedoveruje a caka co sa zase stane, kedy mu partner podkope nohy...
8. máj 2013 o 21:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ateh
Registrovala sa 18. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Žilina.
 my sme prezili neveru s manzelom nie raz. casto si pisal s dievcatami, niekedy aj s viacerymi naraz. pisal im velmi zaujimave veci. stale som na to prisla, teda aspon on tvrdi ze viac toho nebolo. riesili sme to tak raz rocne. vraj fyzicky ma nepodviedol. robil to aj ked sme uz mali dieta, a ked uz ma vytocil uplne tak som povedala dost a podviedla som ja jeho. a kedze som nemala cas namotavat nejakeho debilka na lasku tak len rychlovka fyzicky. vtedy sa manzel spamatal a seka dobrotu uz vyse roka. prezili sme. netvrdim ze mu teraz viac verim ale aspon on neveri mne a boji sa ze odidem tak nevystraja. netvrdim ze je to idealne riesenie ale zabralo.
9. máj 2013 o 11:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1985
31
Registrovala sa 16. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3679 príspevkov a 56 inzerátov. Má 55 priateľov. Prešov.
 na tuto otazku by som chcela odpoved len od zien, kt. neveru zazili... ostatne su len teoretičky, a ako by reagovali v danej chvili,situacii,zivotnom obdobi nevedia... nik nevie, pretoze v takej chvili je okolo teba vela faktorov kt.ta ovplyvnia emoticon
8. máj 2013 o 21:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka1947
3
Registrovala sa 11. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1834 príspevkov. Má 9 priateľov.
 Aj by som sa rozpisala...ale odpoved je jednoznacna-nie...uz by som tomu cloveku nemohla verit...ked viem byt verna ja,preco by nemohol byt aj manzel? a vyhovorka typu,ze je len muz u mna neobstoji emoticon
bud clovek vie,co ma a vazi si to alebo ...
8. máj 2013 o 21:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamavera
1
Registrovala sa 5. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2543 príspevkov. Má 3 priateľov.
 no ja som tu už vo viacerých diskusiách písala, ja by som ju neodpustila nikdy. Beriem to ako najväčší podraz vo vzťahu a absolútne neberiem alibistický názor, že to nemá nič spoločné s láskou. Hnusilo by sa mi, keby sa ma potom partner dotýkal,nikdy by som mu už nedokázala veriť. Nie sú to odo mňa iba silné slová, aj keď som to našťastie nezažila, žiť bez partnera pre mňa nie je koncom sveta, začínať bez partnera s deťmi, od nuly, s dvomi zamestnaniami som už zažila, ale radšej začínať od nuly, ako žiť s nulou. Ja si musím partnera vážiť, aby som ho mohla milovať. Partnera, ktorý by ma podviedol si vážiť nemôžem, ak by sme mali vo vzťahu problém, treba ho riešiť, alebo vzťah ukončiť, ale nie riešiť to neverou.
11. máj 2013 o 21:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
selema
18
Registrovala sa 17. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 208 príspevkov a 60 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Ja tvrdím že NIKDY!!! emoticon ... som o tom presvedčená ... nevera je jediná vec, ktorú by som neodpustila, všetko ostatné áno ... lenže!!! to tvrdím teraz, ale neviem ako by som sa zachovala, keby som to musela riešiť v reále. Pretože už bolo zopár situácií o ktorých som bola presvedčená, že keby sa stali tak ich určite riešim tak, ako som si povedala ... ale, keď k tomu naozaj došlo, riešila som to úplne inak. Takže je ťažko povedať "čo by bolo, keby bolo" emoticon
Teraz som presvedčená, že by som neveru neodpustila a hneď by som sa rozišla/rozviedla ... ale pevne verím, že nikdy v živote nebudem musieť takúto situáciu riešiť emoticon
8. máj 2013 o 21:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adri266
16
Registrovala sa 8. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2144 príspevkov, 1 článok a 539 inzerátov. Má 10 priateľov. Prešov.
 je zaujimave citat odpovede inych zien. Ja mam na to jasny nazor, nevera=rozvod, rozchod. Uz by som nedokazala s tym zit, ze co ked sa to stane znovu. A obdivujem tie zeny ci muzov, ze dokazu tento cin odpustit a neumarat sa pocitom, ze ci ma znovu nepodvedie. Ja sa poznam, ja by som na kazde zvonenie telefonu, na kazdu jeho sms, vzdy, ked by isiel von, reagovala tak, zeby som rozmyslala, ci zase nema niekoho. Zosalela by som. Takze nie, urcite by to bol z mojej strany rozvod.

Ale som prekvapena, ze asi polka zien, ktora tu odpoveda, by odpustila. VErim tomu, ze pred takymi 15 rokmi by to bolo ine. Dnes je nevera tusim spolocensky akceptovana. VEd ked mozu ludia, ktori su v telke ci vo vlade mat bokovky, preco by sme nemohli mat aj my??? Len teda dufam, ze ti nevernici pouzivaju ochranu emoticon , lebo v dnesnej dobe pohlavnych chorob by som sa nechcela strachovat este aj o toto...
9. máj 2013 o 18:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luludia
4
Registrovala sa 18. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Ja mozem napisat nazor zeny, ktora to zazila. Pred niekolkymi rokmi by som si odpustenie nevery nevedela predstavit.
Zivot ale prinasa rozne situacie a stalo sa to aj mne. I ked to je davna historia, vtedajsi priatel mi bol neverny. A len nedavno som bola postavena pred situaciu, kedy som sa cely pribeh dozvedela priamo od neho. Bolelo to velmi, zacala som ho nenavidiet, nenavist zacala narastat. Uvedomila som si, ze toto je cesta do pekla. Hladala som sposob ako mu odpustit. Trvalo to niekolko mesiacov, no k odpusteniu doslo. A citim to tak, ze odpustat treba. Zivot nie je cierno/biely, prinasa rozne situacie a rezolutne odmietanie odpustenia nie je podla mna dobra cesta.

Kazda situacia, vztah, nevera je individualna a ma svoje dovody. Tie mozu byt v osobe nevernika, v situacii, v ktorej sa vztah nachadza. Skusila by som si odpovedat na tieto otazky. Lutuje partner, ze mi bol neverny? Ma v sebe odhodlanie nezopakovat podobnu chybu? Bolo to zlyhanie alebo je to jeho zivotny styl byt neverny? Podla mna univerzalna odpoved neexistuje, kazdy sa musi rozhodnut sam. Vzhladom na okolnosti, ktore k nevere viedli.

Podstatne je, ci ide o odpustenie a nasledny rozchod alebo o odpustenie a snahu opat dat vztah dokopy.
9. máj 2013 o 09:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bastika
2
Registrovala sa 11. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 725 príspevkov a 25 inzerátov. Má 1 priateľa. Komárno.
 ide o to, čo znamená odpustiť. či ide o to, zostať vo vzťahu, alebo vnútorne akýmsi spôsobom odpustiť. Určite by som sa nerozvádzala. čakám 2. dieťa, môj muž je skvelý, pracovitý, nechodí von, miluje svoje deti pomáha mi vo všetkom, máme spoločný humor, záujmy, koníčka. Pokiaľ by došlo k tomu, že ma podvedie, snažila by som sa zistiť, prečo sa tak stalo, kde nastala chyba, či je to jednorázovka, alebo ide už o vzťah, no a hlavne, ako sa k tomu stavia on, či má záujem o odpustenie. Myslím, že sa to dá prekonať, samozrejme to bolí.
Iná vec je, keď ide o šport zo strany muža, potom je evidentné, že taký muž o ženu a vzťah s ňou nemá záujem a potom v tom pokračovať nemá zmysel.
A 3. stránka veci sú financie. Ono niekto tu písal, že začínať odznovu s 2 zamestnaniami a 2 deťmi bez peňazí je v pohode, no ja si to nemyslím. V súčasnosti zostať bez prostriedkov s deťmi nie je jednoduché... vždy ide o konkrétneho človeka v konkrétnej životnej situácii, na takú jednoduchú otázku sa nedá jednoducho odpovedať.
26. jún 2013 o 11:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ani3012
45
Registrovala sa 17. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 10060 príspevkov, 3 albumy a 24 článkov. Má 83 priateľov.
 nikdy nehovor nikdy emoticon
8. máj 2013 o 21:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barushkaaam
18
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1337 príspevkov. Má 29 priateľov. Karlova Ves, okres Bratislava.
 Ked som sa o nevere dozvedela, snazila som sa odpustit a zabudnut, no neslo to...stale som sa k tomu vracala, takze ten vztah isiel nakoniec aj tak "do kytek".
8. máj 2013 o 21:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mauzi
25
Registrovala sa 7. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 47 príspevkov a 9 inzerátov. Má 12 priateľov. Brezno.
 Dajme tomu, žeby ma podviedol - odpustila by som. Máme spolu dieťa, bývanie, čo-to už za sebou, krásne chvíle pred sebou a hlavne - MILUJEM HO.... A ja chcem byť s človekom,ktorého milujem. Síce možno by sa mi zhnusil,alebo by som ho znenávidela... V tom prípade by to bol jasný rozchod. Takže moja jednoznačná odpoveď skôr odpustila ako neodpustila. Ale jemu to nepoviem, aby ho to nepovzbudilo emoticon
8. máj 2013 o 21:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haslerka27
14
Registrovala sa 19. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 24 priateľov.
 no premyslam,ale asi by som ju fakt neodpustila...s pocitom ze moj manzel bozkaval inu,ze sa s nou miloval by som nevedela zit....teda po jeho boku by som s tym mala teda poriadny problem....
8. máj 2013 o 21:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sudabe
1
Registrovala sa 28. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 518 príspevkov a 88 inzerátov. Má 11 priateľov.
 ja nikdy by som neveru neodpustila..........å ked vas muz raz podvedie bude vas podvadzat stale..........
8. máj 2013 o 21:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gloria7
14
Registrovala sa 30. mája 2013 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 77 priateľov. Cadca, okres Čadca.
 JA BY SOM NEODPUSTILA LEBO SI MYSLIM ZE KED TO CHLAPEC UROBI RAZ UROBI TO AJ DRUHY RAZ A ESTE BY SOM MU AJ DIETKA PRIBALILA NECH SKUSI.ZATIAL MNE TO KLAPE UZ PEKNYCH 13 ROKOV.TEDA DUFAM emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. jún 2013 o 15:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trish31
177
Registrovala sa 19. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3898 príspevkov a 43 inzerátov. Má 83 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 Pokial sa o nej dozviem,neodpustim ju nikdy a ani nezabudnem.
8. máj 2013 o 21:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sendy182 (38 r.)
23
Registrovala sa 19. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2217 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Ľubko7 rokov
  • Lukáško 13 rokov
 omg.....Neveru je možné prekonať, rozvodov je podstatne menej než je nevier emoticon emoticon emoticon..........a ak už je neverný je lepšie nepátrať po detailov nevery emoticon emoticon emoticon.........odpustenie nevery znamená že ten vzťah je pevný, oklamaný dokáže neskonale milovať a zároveň odpúšťať.......toto nie sú moje myšlienky a len rozmýšľam prečo žena odpustí neveru mužovi......ja neviem ako by som sa zachovala.......určite by som bola uplakaná, totálne sklamaná.........ak by chcel aj po prevalení nevery ostať so mnou už nikdy by to nebolo to čo pred tým..........neviem či by som kvôli deťom, alebo kvôli sebe, alebo vlastne prečo mu odpustila......resp. ostávala, keď viem, že by som sa k jeho zlyhaniu stále vracala..........poznám veľa žien z môjho okolia čo neveru utriasli ostali spolu a mali dokonca ďaľšie dieťa........ žijú si fajn..... emoticon .....no poznám i podvádzané ženy ktoré neopustia svoj komfort a ostávajú s neverníkom, ktorý nemá žiadnu snahu byť verným.. emoticon ..... potom poznám i ženy ktoré po prevalení nevery okamžite ukončili manželstvo a majú sa tiež fajn emoticon emoticon emoticon emoticon
8. máj 2013 o 21:32  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabiatko
8
Registrovala sa 31. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1492 príspevkov. Má 9 priateľov. Bratislava, Karlova Ves.
 Podla mna odpustit neveru nie je tak tazke ako opat tomu cloveku zacat verit. Ja som presvedcena, ze by som mu uz nikdy neverila, stale by som sa sama seba pytala, ci ma nepodvadza a to by nase manzelstvo zasiahlo tak, ze by nebolo schopne fungovat. Svojmu manzelovi ale na 100% verim, ze sa to nikdy nestane emoticon
9. máj 2013 o 08:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa1826
19
Registrovala sa 1. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 84 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Strážske, okres Michalovce.
 Dám vám svoj príbeh,prvý krát ma bývalý podviedol ked mal syn 4 roky,odpustila som mu to lebo som bola mladá a hlúpa emoticon ,potom ešte raz s mojou susedou,medzitým som prišla o tri deti chcela som ho nechat ale stále mi tvrdil že ma miluje...bola som hlúpa viem to ale v tom čase som konečne zase ostala tehotná a mám dalšieho syna takže všetko zlé je na niečo dobré...do roka sme sa rozviedli pretože si našiel mladú pipku s ktorou mu to vydržalo asi dva mesiace ale mala som síl sa rozviest,nelutujem že som to neurobila skor...tak mám svojho syna a som štastná bez neho,deti nenavštevuje nemá o ne záujem a chlapci sú spokojný s novým tatkom...a jemu sa darý zle
9. máj 2013 o 13:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
huxy
50
Registrovala sa 8. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1228 príspevkov a 51 inzerátov. Má 44 priateľov. Hnúšťa, okres Rimavská Sobota.
 hmmm.no neviem,ja som zažila neveru počas chodenia,s mojím niekdajším priateľom.okrem toho ma však úplne podrazil.ten podraz ani tú neveru som mu dodnes neodpustila,a nikdy už ani neodpustím.no je to zamotaný a dlhý príbeh,takže rozpisovať sa tu nebudem.
ak by ma podviedol manžel,neodpustila by som.som si úplne istá.a nech mi nikto nehovorí,že keď som nezažila,nemôžem posúdiť.môžem,na to sa veľmi dobre poznám.viem,že to by som proste nedokázala.a úplne súhlasím s príspevkom od @mamavera
a sorry ženy,nechápem tie,ktoré by tú "fyzickú" neveru dokázali odpustiť.asi som v tomto príliš staromódna???
11. máj 2013 o 21:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janeita
52
Registrovala sa 12. mája 2013 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1663 príspevkov. Má 26 priateľov.
 Neveru som odpustila- bola to fyzicka i psychicka nevera,jednoducho v najtazsom obdobi vztahu sa potreboval vyplakat na pleci inej a rovno s nou aj mat styk kedze ja som nemohla, fajn, odpustila som ostala som vo vztahu, po dvoch mesiacoch vyslo najavo ze on s nou pomer nikdy neukoncil, nakoniec on omrzel ju.
Nikdy viac neveru neodpustim
26. jún 2013 o 12:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dionyzka
3
Registrovala sa 1. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 502 príspevkov. Má 4 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 ... ak by to bola jednorazovka - akoze sa chlapec neovladol a prizna sa. Za predpokladu, ze podvadzanie u neho neho nie je bezna zalezitost, tak asi odpustim.
Ak by to robil plnym vedomim, vyslovene by vyhladaval kde si suchnut, tak neodpustim a odchadzam. Taktiez i keby odisiel z domu za inou, byval by s nou alebo by sa pravidelne stretavali - tak ma u mna dvere definitivne zatvorene i ked je otec mojich deti.
26. jún 2013 o 12:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanulik
34
Registrovala sa 29. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11296 príspevkov, 1 článok a 60 inzerátov. Má 41 priateľov. Zlaté Moravce.
 to sa nedá takto povedať, teraz človek povie niečo ale ked sa ocitne v takej situácii premýšla uplne inak. ale ja osobne by som asi jedno zlyhanie odpustila. aj ked by mi to dlho trvalo kým by som sa cez to preniesla. ale dlhodobý vzťah, alebo viackrát by som neodpustila
8. máj 2013 o 21:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victory1
Registrovala sa 10. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1733 príspevkov. Trenčín.
 Podla mna je nevera podraz. Ked neodpustim podraz cloveku, s ktorym mi je vlastne jedno, preco by som mala podraz odpustit niekomu, koho milujem... emoticon
9. máj 2013 o 12:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkat1
13
Registrovala sa 27. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 10213 príspevkov. Má 6 priateľov.
 Zatial sa mi to nestalo-aspon o tom neviem. Ale ja by som neodpustila. Resp.uz by som mu nikdy neverila. To ci by som s nim ostala zavisi od veku dcery. Ak by to bolo teraz (ma 3 roky) tak by som ostala,lebo si neviem predstavit ze by bola mala s nim sama cez vikend. Ak by to bolo neskor ked bude vacsia tak ho vyrazim... Po nevere by som aj tak uz nezila s nim,ale vedla neho...presna ako pise @fuuuha
9. máj 2013 o 12:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nasta197
31
Registrovala sa 14. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 53 priateľov. Vlkolínec, okres Ružomberok.
 neviem neviem skor nie ako ano aj ked by sme napriek tomu ostali spolu tak to by z mojej starny bolo vsetko stratene by sa mi zhnusil uplne... tam by to dalej slo len kvoli detom si myslim...... moj názor je taký ked to spravil 1x tak urcite nie posledny...
este co tu píšu mamiky že záviselo by od okolnosti ! ?? A OD AKÝCH PROSÍM VÁS?? u nma by nehralo rolu že bol opitý alebo na tíždnovke chorý slepý hluchý no nie jedine by som kukala na deti ak by sme nemali deti nemam sa o com baviť.....
11. máj 2013 o 21:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskakyska
179
Registrovala sa 3. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1657 príspevkov, 2 albumy a 15 inzerátov. Má 31 priateľov. Žilina.
 @maria1989 tváriť sa tu môžem,ako chcem emoticon ,ale neveru by som jednoznačne neodpustila emoticon som s mužom 16rokov ♥ a myslím,že by nemal ani odvahu...keby nedajbože sa niečo stane,tak z chalupy ho nevykopnem...ale neodpustím a veríím tomu,že by skákal,ako by som pískala emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. jún 2013 o 15:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janinah
8
Registrovala sa 7. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 4761 príspevkov a 115 inzerátov. Má 11 priateľov. Prešov.
 neodpustila a môj manžel to vie...nemohol by sa ma už dotknúť,bol by mi fyzicky odporný
27. jún 2013 o 00:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aninenka
7
Registrovala sa 2. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 38 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Brezno.
 No...vlastná skúsenosť, ktorú práve prežívam...
mali sme spoločnú domácnosť, spoločný život, syna...len ten "môj" akoby o to nestál a vždy robil všetko sebecky, pre seba, na nás kašľal...až si začal s kolegyňou. Samozrejme, že počas ich vzťahu - o ktorom otvorene hovoril, že s ňou chodí, sa ku mne správal ako k poslednej špine - arogantne, hnusne, dával mi najavo že prečo nie je so mnou ale s ňou, a že je to moja vina že on si vôbec našiel inú a podobne...keď mi bolo najhoršie, nemohla som spávať ani jesť, tak do mňa akoby ešte kopal...
karta sa otočila...chce sa vrátiť, vzťah neukončil, ale on sa chce vrátiť...prečo? neviem - kvôli synovi, ktorý sa mu odcudzil? Kvôli mne a "strašnej lásky" ktorú ku mne cíti? Alebo je to len prešpekulovaný debil, ktorý chce mať rodinný komfort? Neverím mu ani nos medzi očami. Človek, ktorý by mi mal byť oporou ma zničil a dostal na dno spolu s jeho frajerkou - chodím ku psychologičke, lebo mam traumy a stavy úzkosti. No a tu babo raď - odpustiť? Nedá sa to - časom a nie kvôli nemu ale kvôli sebe samej. Dať mu šancu na návrat? A načo?...aby mi ešte viac ublížil alebo aby som pri každej príležitosti videla ju? a čo taký sexuálny život, lebo ten je tiež dôležitý...ja si ho neviem predstaviť - pri každom dotyku by som videla ju a to ako sa dotýka jej...
Nátlak z strany jeho rodiny aby som sa vrátila a odpustila a ignorovala to ak chcem aby mal malý otca aj mamu... "môj" chcel aby mal jeho syn otca aj mamu, keď toto urobil a dopustil?...
Nuž, odpustiť časom...ale život si už nechcem dať ešte viac zničiť...
14. máj o 11:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wena
2
Registrovala sa 9. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 326 príspevkov.
 Neodpustila by som nikdy. V tomto máme s partnerom jasno a rovnaký názor.
Vážim si samu seba.
8. máj 2013 o 21:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
123bob123 (25 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov a 110 inzerátov. Lučenec.
  • Laura2 roky a 4 mesiace
 ja som bola neverná manželovi-ale vtedy bol len mojim priateľom.Odpustil mi a máme krásnu dcérku.A či by som to urobila znova?NIKDY! išlo len o niečo nové,keďže som okrem manžela nemala iného muža a lákalo ma to.Nebola to žiadna láska,a ĽUTUJEM TO DOTERAZ aj keď je to už pár rokov... ALe zaujímavé je,že napriek tomu by som ja jemu asi nedokázala odpustiť... je to o tom,aká ste povaha a aká ste vo vnútri..
8. máj 2013 o 21:30  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata90
19
Registrovala sa 1. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 159 príspevkov, 1 album a 39 inzerátov. Má 12 priateľov. Námestovo.
 Ja neviem či by som mu odpustila, ale určite by som mu nedoverovala, a bála by som sa toho že to zopakuje. A keby chcel druhú šancu, tak by som mu povedala nech si predstaví ako by to bolo naopak že keby som podviedla ja jeho ako by to bral, hm, asi ťažko by mi odpustil, takže tak.... emoticon
8. máj 2013 o 21:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimka11111
1
Registrovala sa 26. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 454 príspevkov. Má 5 priateľov. Levice.
 neviem,či by som vôbec odpustila...keby ma podviedol, velmi by ma to ranilo, pretože ho milujem a ked milujem, nemám potrebu podvádzať, ani len flirtovať s niekým iným
9. máj 2013 o 11:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lujza123
1
Registrovala sa 23. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1545 príspevkov. Má 2 priateľov. Trenčín.
 jednorazovy ulet pod vplyvom alkoholu by som mozno, mozno po dlhom zureni vedela spracovat a odpustit.
Dlhodobejsi vztah - bokovku urcite nie.

A ako sa poznam urcite by som bola neverna aj ja...zrejme po tej satisfakcii oko za oko zub za zub by sa ego necitilo take ukrivdene a bolo schopne odpustit. Uz sa mi to stalo ale islo len o bozkavanie-
9. máj 2013 o 12:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maria1989
12
Registrovala sa 2. apríla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1221 príspevkov. Má 8 priateľov.
 hmmm, žienky netvárte sa tu, že žiadna z vás muža NIKDY nepodviedla emoticon
26. jún 2013 o 15:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuriva
Registrovala sa 21. mája 2013 na modrykonik.sk. Pridala 226 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Pekne si to, Gloria7, zhrnula. Suhlasim...
A baby, to ako fakt, ak by to bola jednorazovka, odpustim? Keby ich bolo 10, tak tiez? Ci len ked jedna...a kde by ste mali istotu, ze to bola len ta jedna a aj to tak ostane??? Fakt mi to tak pripada, ze odpustali by tie, ktore to same zazili, teda same manzela podviedli a aj ony by od neho cakali, ze im odpusti...
sama som v situacii, ze som prisla na to, ze manzel sa zabaval vyse 10 mesiacov na pokeci, chodil na sexzoznamku a dalsie humusy...fyzicku neveru zapiera, to som mu este nedokazala, ale ak sa to preukaze, urcite bude rozvod...teraz je to v takej pozicii, ze neviem, kde sa pohnut emoticon
26. jún 2013 o 18:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
keisi08051
2
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Kežmarok.
 Je ťažké za druhého odpovedať či má alebo nemá odpustiť neveru. To je na každého povahe a láske k tomu čo podviedol. Ja tuto dilemu prežívam 2 týždne. totiž pred 2 týždňami som muža načapala s druhou inflagranti. Komunikujem s ním ďalej ako predtým ale ked sa ma dotkne tak ma strasie a cítim odpor, proste už neznesiem jeho dotyk. Najradšej by som sa s ním rozviedla ale máme 5 ročné dieťa, tak kôli nemu sa k mužovi správam akoby nič ale inak nedá sa mi zabudnúť ani odpustiť. je to hrozný pocit...
26. jún 2013 o 20:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
Registrovala sa 30. apríla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 757 príspevkov.
 koľko ľudí toľko chutí, ja by som neodpustila, poznám sa. A navyše, reči typu odpustím no nezabudnem u mňa nefungujú, pretože kto nezabudne tým pádom ani neodpustil.

bolela by ma nielen predstava jeho dotykov na inej žene, ale aj vôbec to že sa dal namotať a teda aj psychicky podlomiť, pre mňa by to bola zrada a bolesť by mi nedovolila s ním ďalej žiť. Bola by som zúrivá, sklamaná, ubolená.
6. júl 2013 o 18:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
destroyer
Registrovala sa 11. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ze ma podviedol som zistila par dni po prvom vyroci chodenia. Nespajalo nas nic, obaja v polke 20ky. Vyslo najavo, ze slo o spoluziacku, ktora naliehala a nakoniec sa jej to podarilo... Preco som odpustila? Jednak, ze to bola velmi velka laska z mojej strany, a tiez som videla, ze mu to je luto a dost sa trapil. Nas vztah to velmi posilnilo, zlepsil sa velmi vyrazne od tej udalosti. Odvtedy ubehol rok a pol, uz spolu zijeme, zasnubili sme sa a je to krasne, harmonicke. Dolezite je prestat to spominat. Ukazat, ze tomu muzovi opat doverujeme, pretoze inak ten vztah nema sancu prezit. Nehovorim, ze to vo mne neostalo, ale snazim sa na to nemysliet, zvlast ked vidim ako sa snazi a ze som teraz naozaj jedina. Som velmi rada, ze som sa rozhodla neodist zo vztahu, ked sa to prevalilo. Btw. vsimla som si taku vec, ze muzi, ktori boli podvedeni to v dalsom vztahu urobili tiez. Nechcem generalizovat, ale vsimla som si viac takych pripadov. A kedy by som neodpustila? Keby som uz nebola prva a najdolezitejsia v muzovom zivote, al. keby to bol chronicky zaletnik. Kym je zena prva a najdolezitejsia, stale sa s tym da pracovat, pretoze je ochotny podstupovat obety a snahu zachovat vztah.
11. okt 2013 o 07:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leanax
5
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 817 príspevkov a 24 inzerátov. Má 7 priateľov. Rožňava.
 Nehovor hop kým nepreskočíš - až keď to človek zažije tak zistí či dokáže, alebo nedokáže odpustiť...
Nevera sa odpustiť dá, ale zabudnúť nie...
22. okt 2013 o 08:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elin20
2
Registrovala sa 20. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 1 priateľa. Spišská Nová Ves.
 ja som odpustila, nie neveru, ale nevery. Sam sa mi priznal ked sme zacali spolu byvat a mali uz dieta, sama by som na to nikdy neprisla. Vravel, ze uz to viac nemoze v sebe dusit, ze musim vediet pravdu emoticon Ja som sa zrutila a to doslova, lebo to bola jedina vec o ktorej som si myslela ze to by mi nikdy neurobil. On ma tak namotaval roky a hovoril o nevere, ze to by nikdy neurobil a preto som mu aj verila, ale on to hovoril iba preto lebo to robil emoticon Je pravda, ze prezil rozne velmi tazke zivotne obdobia, ale to ho neospravedlnuje. Zaspavala som s pocitom a zobudzala sa s myslienkou, ze ma podvadzal a dokonca sa mi snivali nocne mory. Boli dni ked som cele dni prelezala a pozerala do blba. Vycitala som mu to pri kazdej prilezotosti, hadke ale to je ta najvacsia chyba ktoru zena robi, tak som s tym prestala. Casom sa ta bolest otupuje. Ale co je najdolezitejsie po nevere, je to ako sa partner po tom sprava a ci to mysli uprimne. Vela sa o tom rozpravame, hocikedy sam od seba mi napise, alebo povie so slzami v ociach, ze to lutuje a vzdy uz bude mat tazobu na srdci a vycitky do konca zivota, ze mi bol neverny a ze mi ublizil......a ja viem, ze to je uprimne. Bola som strasne naivna a hlupa baba, ale aj vplyvom toho sa na zivot inak pozeram. Milujem ho, ale snazim sa zit tak, ze keby nahodou zase pochybil vztah definitivne ukoncim. Nevera bud vztah definitivne zabije alebo posilni. Nas sa zlepsil o 100% Ja som mu nikdy nebola neverna a prilezotosti som mala vela emoticon
8. apr o 18:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
modrarybka
1
Registrovala sa 31. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Bratislava.
 Ludia sa dopustaju ovela horsich veci ako je sex s inym clovekom... vedome ublizuju, intriguju, ponizuju svojich blizkych atd. takze neveru by som asi vedela odpustit...kamaratka bola pred nedavnom v podobnej situacii, muzicek nevedel co so sebou a tak si narazil 20rocnu pipku, ona rozvod nechcela, jeho to po roku preslo a kamaratka ma teraz novucku X6 emoticon
9. apr o 19:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frenkys55
Registroval sa 4. mája 2013 na modrykonik.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Žilina.
 Pisu tu len zeny a co tak aj opacny pripad ?mame 5 mes syna a zistil som ze polovicka tak neuveritelne klame ze by mohla dostat oscara za herecky vykon...no ma tu smolu ze som chytrejsi....a som prave v stadiu ze rozmyslam co dalej....
5. máj o 09:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blue_eyes
39
Registrovala sa 12. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 271 príspevkov a 21 inzerátov. Má 24 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 odpustila by som....nikto nie je neomylný, sú aj horšie veci na svete
5. máj o 10:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barnica
17
Registrovala sa 22. novembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 308 príspevkov. Má 11 priateľov. Poprad.
 Odpustila by som pretože svojho muža milujem a viem že aj on mňa a máme dieťa ktoré ho tiež miluje a je naňho naviazané... Trvalo by mi určite kým by som nato zabudla ak vôbec ale určite by som nezahodila vzťah ktorý sa snažím budovať. Musel by mi vysvetliť prečo a čo ho hnalo k tomu aby ma podviedol ale nakoniec by som odpustila. Lebo podľa mňa sa vzťahy majú riešiť nielen tak ľahkovážne pri problémoch opúšťať
5. máj o 10:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulua777
1
Registrovala sa 27. mája 2014 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov.
 tento clanok som si citala asi 2tyzdne dozadu a teraz na to mozem aj odpovedat Odpustila kedze som sa to prave dozvedela aj ked neviem ako to pojde dalej ale to ze jeden z manzelou urobi chybu neznamena ze treba zahodit vsetko :(
TAKZE SAMA ZA SEBA ANO ODPUSTILA emoticon
28. máj o 03:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mackova11
2
Registrovala sa 20. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 57 príspevkov. Košice - Staré Mesto.
  • Snažíme sa otehotnieť
 Každá z nás je iná každá má iné priority , tak isto iných chlapov. Odpustiť má význam jedine vtedy ak to aj tá neverná polovička zo srdca oľutoval /a keď to bolo len chvíľkové poblúznenie , stane sa sme ľudia a nikdy nehovor nikdy. Ale keď to dostatočne neoľutoval tak to nemá význam.

Odpúšťam po prvý krát, nakoľko robiť chyby je ľudské. Odpúšťam i po druhý krát, pretože sme len ľudia a niekedy potrebujeme viac šancí... Ale po tretí krát sa môže stať, že budem musieť odpustiť sama sebe, že som dala dva krát šancu niekomu, kto vlastne za to vobec nestál...
1. jún o 10:47  •  snaží sa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
furbynka
1
Registrovala sa 2. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov, 1 album a 19 inzerátov. Má 19 priateľov. Bytča.
 Tie ktoré tvrdia, že by neodpustili ... bodaj by sa Vám to nikdy nestalo emoticon neprajem nikomu nič zlé, ale aj ja som tvrdila, že nikdy neodpustím, že keď to urobí raz, urobí to viac krát... a holt realita mi ukázala, že to môže byť aj inak,,po svojich skúsenostiach a skúsenostiach mojich dobrých kamarátok viem, že existuje aj "kopnutie vedľa" ktoré môže byť len raz a potom sa to už nestane.... NIKDY NEHOVOR NIKDY... nikdy nevieš, v akej situácii sa ocitneš, za akých okolností....
1. jún o 12:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katyd
Registrovala sa 1. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 98 príspevkov, 1 album a 14 inzerátov. Má 2 priateľov.
 Preco sa pytas? Mas takyto problem?
8. máj 2013 o 21:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jedina30
13
Registrovala sa 19. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 218 príspevkov, 4 albumy a 178 inzerátov. Má 40 priateľov. Galanta.
 ak sa o nej dozvies(bola to len jednorazovka,bez pokracovania...),tak vsetko co si si doteraz myslela,ze urobis(skoncis s nim,neodpustis mu....atd.)sa jednou chvilkou zmeni a rozmyslas uplne inac.. emoticon emoticon
8. máj 2013 o 21:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maria117 (26 r.)
Registrovala sa 5. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 92 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Myslim,ze zalezi od konkretnej situacie,ludi,okolnosti. Neda sa to zovseobecnit. Ak by teraz niekto tu napisal,ze v poho,odpusti,akoby dal na to suhlas,nie? Ale i tak sa obcas stane,ze niektora odpusti,snazi sa zachranit vztah a mozno sa to obcas i podari. Dalej,co uz povazujes za neveru? Co ak sa to este nestalo,lebo boli vyruseni. Alebo doslo len na bozky a potom jeden z nich cuvol. Alebo su len velmi dobri kamarati,zatial,ale.. Najdolezitejsia otazka ale asi je,ci nevernik vobec chce odpustenie,zalezi mu na tebe,vztahu,chce problem riesit alebo je vlastne rad,ze to prasklo...ci to bolo "posmyknutie" v slabej chvilke alebo vztah s niekym inym.... Vies si predstavit,ze by si bola neverna? Za akych okolnosti,by si to dokazala? A kedy by si ocakavala/ dufala v odpustenie?
8. máj 2013 o 21:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viera27
1
Registrovala sa 4. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1225 príspevkov. Dunajská Streda.
 Tak co ja viem, nevera je u mna asi az na 5 mieste dovodov pre rozvod. A to je paradox, nakolko ani manyel, ani ja sme nemali inych sexualnych partnerov ani v case slobody emoticon . Tiez by som rozlisovala "jednorazovku" a citovo zaangazovanu neveru. To su pre mna uplne rozlisne veci. A neodpustila by som neveru, keby bola indiskretna, tzn. vedeli by o tom vsetci. To nie.
Jednak neviem ci by to prekusla moja hrdost (ano, kusok pokrytecke, ja viem emoticon ), ale hlavne som si ista inou vecou. Aj za predpokladu, ze by sme sa snazili zit ako dovtedy, viem ze moji najblizsi by uz do konca zivota na mm pozerali cez prsty. A z toho su vzdy problemy.
9. máj 2013 o 08:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
talula
139
Registrovala sa 12. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 339 príspevkov, 14 albumov, 3 články a 16 inzerátov. Má 21 priateľov.
 urcite zalezi od okolnosti. Odpustit sa samozrejme da, ale... spomenula som si na jeden telefonat: asi pred 2r mi stale vyvolavalo jedno cislo, ked som zdvihla, hned zlozilo, asi po 10x co mi takto volalo sa tam konecne ozvala jedna zena s tym, ze chce vediet kto som!!! No bola som totalne zaskocena, ze o co jej ide a potom sa mi priznala, ze z telefonu jej manzela sa volalo na moje cislo a ona si automaticky myslela, ze ju ZASE podvadza pretoze sa to predtym uz stalo... bolo mi jej luto a naozaj by som nechcela byt na jej mieste. Neviem ako to riesia manzelia po nevere, ale uz to asi nebude ako predtym...
9. máj 2013 o 12:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
googlinqa
1
Registrovala sa 13. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 366 príspevkov. Má 5 priateľov. Košice - Staré Mesto.
  • Ema2 roky a 3 mesiace
 ked je vztah funkcny a partner by mal zaujem so mnou ostat, odpustila by som ale iba raz, chronicku neveru nie, ale tazko radit, treba byt v realnej situacii, za akych okolnosti sa to stalo, a tak...
9. máj 2013 o 13:47  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miruska320
14
Registrovala sa 11. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 291 príspevkov a 166 inzerátov. Má 22 priateľov. Prievidza.
 Naozaj je to tak ze pokym sa clovek neocitne v takej situacii je tazko hovorit-isto zalezi aj od situacie,myslim to tak ze az zena pride na neveru a nema kde ist,proste vie ze rozchodom a rozvodom by sa ocitla vo velmi zlej situacii asi nema moc na vyber....a este suhlasim s nazorom ze nie je nevera ako nevera-pokym ide o nejaky sexualkny jednorazovy akt-no to by este akosi slo,ale az ide o nejake poblaznemie doslovne to je uz potom tazko....ale nevera boli kazdopadne a nastrbi kazdy vztah....
10. máj 2013 o 13:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
itwasajoke
26
Registrovala sa 8. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 570 príspevkov a 35 inzerátov. Má 37 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Ak by islo I fyzicku neveru predychala by som ...ale ak by sluboval lasku konec japonec!ak mu tlaci "cviro" v gatach a potrebuje silou mocou vyvencit a neohrozi nas (guma a pod)asi by som to predychala ale ak by nejakej lasku sluboval a hickal si ju ...kicked him off!a hned!
11. máj 2013 o 21:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janicka11
109
Registrovala sa 3. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3895 príspevkov, 5 albumov a 12 inzerátov. Má 49 priateľov. Púchov.
 myslím si tiež že to zaleži od okolností a od všetkého,,,tažko o tom sa baviť.... emoticon
11. máj 2013 o 21:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
loxa (24 r.)
3
Registrovala sa 2. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 330 príspevkov. Má 6 priateľov. Nová Dubnica, okres Ilava.
  • Syn Salonka
  • Syn Šumienka
 Ja to vidim podobne ako @briketa, Je rozdiel ked sa pripitemu manzelovi privtrie do taxika mlada standa , ktora sa len sikovne chytila prilezitosti ..Chlap skloni hlavu, nakupi diamanty a je po probleme ...(obrazne) Ine je ked sa jedna o paralelny vztah, tam nieje o com, nekompromisne od seba!!!
11. máj 2013 o 22:12  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fomarik
47
Registrovala sa 29. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 3569 príspevkov. Má 58 priateľov. Veľký Krtíš.
 ja by som asi raz odpustila a jednu šancu by som mu ešte dala. neviem, zatial sa mi to chválabohu nestalo. takže je to neobjektívny názor.
26. jún 2013 o 12:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelaa
23
Registrovala sa 17. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 693 príspevkov. Má 28 priateľov.
 u mna by zalezalo na tom o aku neveru by slo a najma od toho, ako by sa spraval potom ku mne. Ale odpustit by bolo brutalne tazke.
26. jún 2013 o 12:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moon321
12
Registrovala sa 13. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 17 priateľov. Trnava.
 JJa som s mojím 4roky.a zatiaľ pekné v pohode.sice raz som ho videla jak isel s jednu buchtu ven ale zas som mu preventívne jednu vlepila.ale ked by má podvedol,ja mu to vrátim dvojnásobne,ale ostala by som s ním.
26. jún 2013 o 15:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ma77
2
Registrovala sa 27. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 705 príspevkov. Má 11 priateľov. Prešov.
 A bohužial to tak aj ostane nikdy nezabudneš maš to ešte čerstve ja mam už rok a pol po nevere a stale to boli emoticon ani neodpustila odpor som prekonala po čase ked ho lubiš prekonaš aj ty ale nezabudneš emoticon
27. jún 2013 o 00:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tutky
Registrovala sa 18. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 73 príspevkov a 40 inzerátov. Má 2 priateľov. Spišská Nová Ves.
 NIKDY ,PODLA MNA JE CHORE AK JE VO VZTAHU NEVERA A ON DALEJ FUNGUJE. TO JE AKO LASKA emoticon emoticon
27. jún 2013 o 20:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaaty
33
Registrovala sa 8. septembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 1027 príspevkov a 43 inzerátov. Má 5 priateľov. Bratislava - Petržalka.
 nikdy! na to si sama seba príliš vážim
27. jún 2013 o 20:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petula8
Registrovala sa 8. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 318 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
 no nevera sa odpustiť nedá. Neviem ako by sa mi pozeral do očí, veď tým pádom dôvera je fuč, opora v partnera tiež, rozprávať sa s ním no o čom. Ja by som partnerovi neveru netolerovala. Radšej budem sama ako s klamárom žiť. To si samú seba viacej vážim. asi tak
6. júl 2013 o 15:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
osudova
Registrovala sa 10. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bratislava.
 osudova - nikdy by som neverila, že aj ja, vo svojich 57 rokoch budem riešit tento problem s neverou. Som v období ked riešim či ostat, alebo odist. O manželovej nevere som sa utvrdila pred dvomi rokmi, reagovala som tak, ako každa jedna oklamana, trieskanim vecí o zem, krikom, utekom. potom bolo obdobie, prečo by som mu mala všetko nechat. bola som na dne, vytratili sa zo mna akékolvek emocie. Vykašlala som sa na podnikanie, narobila som dlhy, neuvedomujuc si že, mam vlastne moje dve deti, že ubližujem aj im. Mojou letargiou na celý svet. Manžela rada nemam. Dnes nikde nepracujem. Mám par rokov do dochodku, ale vobec si to nepripustam. Dobre vyzerám, starám sa o seba. O rozvod som zatial nepožiadala. Manžel spláca moje dlhy a eštesplácat bude. Penazi mi dá kolko chcem. Nebránim sa novému vztahu, ale ho umyselne nevyhladávam. S manželom spávam, aj s ním mam sex. Predtým som sa s ním milovala,teraz mám len sex, aj som mu to povedala. vidím na nom, že je z toho neštastný, ale to ma len hreje pri srdci. Dokedy to takto vydržím, neviem.
10. okt 2013 o 22:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirat
Registroval sa 24. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridal 167 príspevkov. Bratislava - Staré Mesto.
 no mohla si to dať do diskusie emoticon vtedy by sa tam toho viac popísalo ...
11. okt 2013 o 00:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
987654321bbbb
Registroval sa 21. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridal 68 príspevkov. Okres Bratislava.
 ja by som neveru neodpustil keby ta druha strana ani nechcela skoncit, keby doslo k fyzickemu spojeniu......
odpustil by som zalubenie, flirt,, hriesne pismenka, ak by som navyse POCHOPIL ze za to vlastne mozem aj ja, svojou lahostajnosotu.......

je to tazke, mozno kazdy clovek najde pocas zivota vo svojom okoli cloveka s ktorym mu je fajn, preco to potom nechat bokom? je to DILEMA emoticon
22. okt 2013 o 08:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malinkaaninka
16
Registrovala sa 4. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 815 príspevkov a 9 inzerátov. Má 4 priateľov. Ružomberok.
 poznám jeden harmonický pár.sú spolu skoro 40 rokov.on zahýbal,ked mal chuť.oddelil to od rodiny,o tú sa staral a stará.šlo mu len o sex.jeho žena o tom vedela.predýchala.či zahla aj ona netuším.pýtať sa nebudem emoticon na prvý pohlad sú zohraní,šťastní,spokojní.za tie roky prešli veľa trápeniami,nejdem to opisovať.bolo by to na x kníh.
netvrdím,že je to správny prístup,že mať sex inde je v pohode,ked sa chlap nechce rozviesť a stará sa o rodinu.len chcem poukázať,že sú ženy,ktoré odpustili a sú spokojné.
22. okt 2013 o 08:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
helenkag
Registrovala sa 8. apríla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Sabinov.
 tazko je odpustit neveru .Mna moj dovtedy milovany manzel podviedol tak ze sa zaregistroval na vsetky zoznamky a k tomu este ako by to nestacilo tak zacal flirtovat aj po erotickych zoznamkach .Ked som na to prisla odpoved znela aby som nestresovala ze ma ma rad a viac to neurobi.No bolo to ciganstvo ani nie o mesiac som zistila ze si pise s inou zenou a dokonca jej daval navrhy na sex.Tak k tomu vsetkemu mozem povedat iba jedno za ten cas prezity s nim a za ten cas platim draho a tak mozem povedat iba jedno uz nikdy nebudes tym co si byval a tak moézem iba povedat chod do RRRRRR.
8. apr o 11:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka1008
2
Registrovala sa 26. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 676 príspevkov, 3 albumy a 6 inzerátov. Má 1 priateľa. Bratislava - Dúbravka.
 Je to ťažšie ako sa zdá, neodpustila by som Kebyže som slobodná a bez zavazkov , keďže máme dieťa je to iné , v živote sa vyskytnú prekážky,hádky aj sklamania, človek musí odpustiť , ak nechce rozbiť rodinu , pre pár noci touhy
9. apr o 19:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cta
1
Registrovala sa 2. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 423 príspevkov. Má 1 priateľa. Piešťany.
 Keď som bola mladšia mala som priatela ktorý ma počas vztahu somnou podvadzal s bývalou pretože ona mu dala a ja nie. Ale to som sa dozvedela až pol roka po tom čo mi dal bez vysvetlenia kopačky. emoticon
Následne som bola sama a po čase si našla úžasneho partnera s ktorým som už dosť dlho. Pred rokom som stretla bývaleho ktorý sa medzi tým oženil a bohužial mala som sto chuti mu vrátiť to ako ma ponižil takže keď stál na zastávke aj zo svojou ženou a olizovali som k nemu pristupila a zamilovaným pohladom mu povedala, že tie vášnive noci stáli za to a že mu pekne ďakujem a ak by som náhoodou bola v tom ozvem sa mu. V tom okamžiku by sa v nom krvi nedorezali. Keď som odchadzala bola som spokojná sama zo sebou. Vďaka nemu som totiž spoznala svojho budúceho manžela.
A čo sa týka nevery rozprávali sme sa o tom. On nie je typ čo by bol schopný ma podviesť skušal to ale povedal, že nemá na to povahu. Ale zas myslím, že vzťah je aj o tolerancii takže nemá problém ked idem s kamarátom von pretože mojich priatelov pozná a pamätáms i dodnes čo mi povedal: Môžeš ma podviesť, môžeš mať sex s kím chceš......ale ak by si svoje srdce dala inému vtedy by som ti už neodpustil.
Našťastie je to muž ktorého milujem z celeho srdca a myslím, že môžem hrdo povedať, že ani jedna žena na modrom konikovi nemá takého muža ako ja. emoticon
5. máj o 14:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelakk
Registrovala sa 5. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 161 príspevkov a 11 inzerátov. Bratislava - Staré Mesto.
  • Adelka9 mesiacov
  • Lucasko2 roky a 9 mesiacov
 ja som sa o nevere dozvedela dva tyzdne pred svadbou. ukoncila som to s nim telefonicky, odvtedy som ho nevidela. bolo to moje najlepsie rozhodnutie v zivote. odvtedy preslo dvanast rokov, vydala som sa a mam dve nadherne deti. dufam, ze neveru uz nikdy nezazijem, pretoze teraz by bolo rozhodovanie sa co urobit ovela tazsie kvoli detom.
28. máj o 05:30  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakubkoadamko
Registrovala sa 22. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 31 inzerátov. Poprad.
 Neexistuje jednoznačná odpoveď...prežila som to, dokonca 2x. Možno nie som normálna ja, možno je to vec karmy emoticon, možno....neviem. Podotýkam, bol to môj prvý vážny vzťah, jediný sexuálny partner, momentálne sme spolu 19 rokov, z toho 12 rokov manželia, máme 2 deti. Prvý krát sa MM zamiloval do kolegyne ešte pred svadbou, ktorá už bola naplánovaná. Jasné, že to nedokázal povedať, len také indície ako nosenie telefónu na WC, do vane, pol hodinové vysypávanie smetí a pod. mi vnuklo podozrenie. Takže klasika, prehrabala som telefón a? Zamilovaný do kolegyne, prišlo aj na sex... A napriek tomu som sa vydala. História sa opakovala na 10. výročie manželstva, kde som zase prišla na to, že niečo nie je v poriadku. Zas nemal gule na to, aby to povedal on...až po dôkazoch (zas telefón emoticon ) sa priznal, že sa zamiloval do vydatej kolegyne... A čo bude ďalej? Ani srnky netušia... Takže v mojom prípade platí, že ak to urobil raz, urobí to aj druhý raz.... A za mňa - odpustiť sa to nedá...dá sa s tým žiť, ale o kvalite života by som vedela písať dlho...
1. jún o 09:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
7zahrad
1
Registrovala sa 27. mája 2014 na modrykonik.sk. Pridala 185 príspevkov.
 Myslim, ze nevera sa neda odpustit, ak sa deje pocas porodnice, umeleho oplodnenia a podobne..
1. jún o 18:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simi17
5
Registrovala sa 10. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 16 priateľov.
 Ja som zažila neveru. Sme spolu 6 rokov, nie sme manželia sme zasnubeny. Toto leto sme si prežili riadnu partnerskú krízu dokonca sme boli 8 týždňov rozideni. Po 8 týždňoch sme si začali smskovat, dokonca sme sa aj stretli vonku. Rozhodli sme sa že tomu dáme šancu veď predsa 6 rokov si nedá len tak zahodiť koli blbostiam a stále sme sa ľúbili. Alebo potom to prišlo... Po tom čo sme sa dali dokopy bol stále zamysleny nebol vo svojej koži. Trápilo ma to. No zjavne aj jeho. Zavolal si ma do auta ze mu musí niečo dôležité povedať... V prvom momente ma napadlo ze je chorý alebo čo. Mo potom prišla rana že keď sme boli rozideni tak sa vyspal so ženskou ale ze nič k nej necítil. Zrútil sa mi svet o to viac že som ju poznala. Nenávidela som ho zhnusili sa mi. Týždeň som bola na liekoch aby som aspom chvíľu spala. Volal mi, pisal mi ze ho to mrzí ale že nemohol somnou žiť v klamstve bolo to kruté ale musel mi to povedať. Postupne ta zlosť som mňa opadavala a ja som si uvedomila že aj tak ho milujem a iného nechcem. Všetci mi nadávali...Stretli sme sa, plakali sme obaja. On za 2 týždne schudol 10 kg skoro som ho nepoznala emoticon všetko sme si vysvetlili a dohodli sme sa že začneme žiť inak že spravíme radikálne zmeny v našom živote a že mu odpustim, veď to spravil počas nášho rozchodu a že sa priznal. Rodine som to vysvetlila a pochopili to. Odpustili mu všetci. Snáď nezneuzije moju dobrotu a mäkké srdce. Odvtedy žijeme úplne inak, lepšie. A to som vždy tvrdila že neveru nikdy neodpustím. NIKDY NEHOVOR NIKDY...
22. sep o 11:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanapeta
15
Registrovala sa 31. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1418 príspevkov a 38 inzerátov. Má 17 priateľov.
 ak by to bola jednorázovka bez lásky tak áno. Ale ak by miloval inú,,tam ani niet čo odpúšťať. Tam už ide len o to, kto to manželstvo skôr ukončí
22. sep o 11:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baska29
26
Registrovala sa 16. septembra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 7 priateľov. Veľká Británia.
 Ja som neveru zažila s bývalým priatelom a o tom ako ma klamal, by som vedela pisat večnosť .
Ano odpustila som a uz nikdy viac, ked to spravi raz a odpustí sa mu spravi to zas.Jedine v com mi jeho nevera pomohla je ze som teraz viac vnímavejšia.
Jeho nevera ma vela bolela a vďaka tomu aj naučila,teraz otvorene mozem povedat ze ma ziadny chlap uz neoklame 😊 neveru beriem ako zlyhanie vztahu ktory nema viac budúcnosť ......
22. sep o 11:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wewe22
33
Registrovala sa 22. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3971 príspevkov, 1 album a 12 inzerátov. Má 26 priateľov. Trakovice, okres Hlohovec.
 ak by sa stalo cosi take zalezalo by urcite od okolnosti, ak by sa tvaril doma ze je vsetko v najlepsom poriadku a chodil pravidelne za inou urcite nie, ale ak by bola nejaka kriza a nevera by bola jednorazova tak asi ano
9. máj 2013 o 11:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kika1111
74
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 572 príspevkov a 23 inzerátov. Má 46 priateľov. Nitra.
 ja som neodpustila... bolo tam veľa klamstiev..
11. máj 2013 o 21:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
galaxy
105
Registrovala sa 22. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 428 príspevkov, 1 album a 22 inzerátov. Má 84 priateľov. Malacky.
 NIKDY emoticon
26. jún 2013 o 12:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulinko
9
Registrovala sa 24. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 124 príspevkov. Má 25 priateľov.
 neveru by som nikdy neodpustila..!!!!..
6. júl 2013 o 18:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskaie (27 r.)
10
Registrovala sa 20. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 81 príspevkov. Má 7 priateľov. Košice - Staré Mesto.
  • Vivienne2 roky a 6 mesiacov
 Mna priatel podviedol ked mala malicka 2 mesiace....v zivote som necitila vecsiu bolest...ale urobila som to aj ja ked sme este nemali dietatko...ostali sme spolu...a nas vztah je teraz ovela lepsi ako bol!! Nemame uz pred sebou ziadne tajomstva...ale samozrejme som potrebovala ,, ibuprofen,, aby som dokazala odpustit...
6. júl 2013 o 18:22  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
339
Registrovala sa 15. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 24084 príspevkov a 16 inzerátov. Má 77 priateľov.
 Ano odpustila by som, myslim si.. ale po akom dlhom case.. po par mesiacoch, rokoch ? neviem.. sme len ludia, chyby robime. ani za seba ruku do ohna nedam.
ale urcite by som nezabudla, som clovek, ktory nezabuda...
a ak raz niekto moju doveru sklame, sice druhu sancu dostane, ale len velmi tazko sa s takym clovekom dokazem opat zblizit...
10. okt 2013 o 22:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misinka612
45
Registrovala sa 8. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 43 príspevkov a 1 inzerát. Má 37 priateľov. Veľký Krtíš.
 by som ho poslala hned kade lahsie keby sa to dozviem....nechcem dostat nejaku pliagu od hocijakej kravy o ktorej neviem nic....
11. okt 2013 o 00:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h0sher
7
Registroval sa 26. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridal 117 príspevkov. Má 1 priateľa. Bad Zurzach, Švajčiarsko.
 @isinka612 a kebyze ju poznas a vies o nej,tak pohoda,nie? emoticon emoticon emoticon
11. okt 2013 o 02:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
happyfrog80
14
Registrovala sa 29. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3295 príspevkov. Má 37 priateľov.
 odpustila by som keby to bola len jednorazovka emoticon
22. okt 2013 o 08:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra1104 (24 r.)
4
Registrovala sa 8. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 460 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Kysucké Nové Mesto.
  • Alexandra1 rok a 6 mesiacov
  • 4. júna 2015 čakáme bábo, pohlavie zatiaľ nevieme (8. týždeň tehotenstva)
 nikdy by som neodpustila neveru
8. apr o 12:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2015 (8. tt)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika0907
14
Registrovala sa 28. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 70 príspevkov. Má 16 priateľov. Bočiar, okres Košice-okolie.
 Ked to raz urobil/ a tak to urobi znovu. Nemam s tym skusenost ale neodpustila by som neveru. Ked sa uz narusil vztah ,uz sa tam aj dovera vytratila a stale rozmyslat co ak s niekym prave v tejto chvili je . To by ma znicilo. A mam dve deti takze mam pre koho byt silna. .a urcite sa nenech nikym ponizovat ze to urobil, takze padny koniec.
9. apr o 19:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (27 r.)
1
Registrovala sa 3. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 55 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov.
 zažila som, odpustila som ale aj tak sme sa rozišli, nezvládla som to...lebo som vedela že to nebola len jednorázovka, ťahal to s ňou dlhšie...a to bolelo najviac pretože sa mi aj priznal že ju ľubil. Snažili sme sa to dať dokopy, zabudnuť na to ale ja som to mala stále pred očami...ako mi mohol tvrdiť že ma miliuje, líhať si ku mne a pritom ľubil aj ju??? emoticon
Lepšie riešenie bolo rozísť sa, predať byt a odísť....aj keď to bolo ťažké vzdať sa nielen vzťahu ale aj majetku...boli sme spolu 6 rokov, deti sme nemali chválabohu.....
1. jún o 09:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vinifred
Registrovala sa 14. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 490 príspevkov a 39 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 ..voľakedy by som neodpustila,hrdosť mladej slečny nad ktorú nieje... emoticon ..teraz?záležalo by to od toho,ako by sa manžel správal a či by to bolo len zlyhanie,alebo zamilovanosť..a teraz rýchlo fuč,lebo mi tu behá za chrbtom,lebo u nás sa nevera neodpúšťa... emoticon
1. jún o 09:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivka104
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov a 3 inzeráty. Má 5 priateľov. Žilina.
 elin20 Krásne si to napísala. Veď život je práve o tomto.....klobúk dole pred Tebou.
1. jún o 10:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
betunka39
51
Registrovala sa 25. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 230 príspevkov a 4 inzeráty. Má 35 priateľov.
 Doteraz om nemusela tento problrm riesit.dfam.ze ani nebudem.Co bysom vsak v pripade nevey robila.ci by som odpustila?Tazko teraz povedat.vzdy som tvrdila.ze by to zalezalo od okolnosti.Mame spolu deti.dom a asi by som najviac pozerala nie na seba.ale na deti.rodicov.svokrovcov.kedze si ich vazim a nechcela by som im ublizit.Rozvod?Asi nie.pretoze by mi bolo luto detiZazila som vsak siruaciu .kde moju najlepsiu priatelku dlhe roky klamal jednorazovkami.Ked som sa to dozvedela.najprv son neverila.Kym som ho nevidela s mladoy.este nrplnoletou slecnou a on uz mal dve deti.Nepovedala son jej to.Ked sa vsak o tychto neverach dozvedela.brala to navonok tak.ze to nie je pravda.Aj pred nami.My sme sa nestarali.Ked vsak pred 3-rokmi doslo k tomu.ze mu prisla na uz polrocny intenzivny vztah z byvalou jeho prvou laskou.vtedy sa zrutila a konecne nam vsetko povedala.Zhnusil sa nam.radili sme jej aby ho vyhodila z domu.Ona vsak .namiesto toho.doprosovala a prosila ho aby ho aby sa vratil.Vratil sa a nehanebne aj s tou frajerkou.ju chcel vyhodit z domu.Jedno stastie.ze dom nie je na nom.ale na detoch.Starsi syn nanho zanevrel.mladsi chcel otca a tak mamu prosil.aby odpustila.Neverny manzel.vsak chcrl obidve.co sme my nechapali.Kanaratka sa zrutila.bol to jeden dlhy rok.ktory sme s nou prezivali.Ked ho odstavila od penazi.od domu od deti a dostal len to co zarobil.to bolo malo tak ta frajerka ho nechala a nasla si lepsiu prtiu.On sa s prosikom vratil a kamaratka mu odpestila.Ziju dalej .ale uz to nie je ono.Vymenili si role.teraz ju on kontroluje.lebo mu povedala.ze raz mu to vrati.Obdivujem ju.ze to dokaze.On sa zhnusil nam.manzel uz si s nim nrma co povedqt.boli kamarati od detstva.pretoze ho sklaml.Zhnusil sa mne.mojim detom a to sme sa ako todiny stretavali 20rokov.Aj teraz sa stretneme na oslavach narodenin .ale uz to nie je ono.Ja by som takemu manzelovi u asi sancu nedala.pretoze neurobil to raz.ale viackrat.Ale neriesila by som to rozvodom.ale len odlukou..aby trpel a nemohol sa od nas nikdy odputat.
1. jún o 12:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lufusa
Registrovala sa 30. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov a 10 inzerátov. Turčianske Teplice.
 Ahoj, ja so vydatá 6 rokov, nič podobné som nezažila, to je pravda, takže Ti radiť určite nebudem. Ja si myslím, že odpustiť nie je ťažké, veď o odpusteniach, kompromisoch je vzťah, tak to proste funguje. Len či zabudnúť je tiež také ľahké. To závisí aj od tvojej povahy, charakteru,č i ty sama s tým budeš vedieť žiť a odosobniť sa odo toho. Vždy treba za lásku bojovať, snažiť sa udržať milovanú osobu ak o to ešte obaja stojíte, len nikdy pri tom nezabúdaj na svoju hrdosť a úctu voči sebe. Lebo len keď budeš naozaj spokojná TY, budú všetci okolo-partner, či deti. Prajem správne rozhodnutie. Lucia
1. jún o 12:25  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy