Má význam ešte bojovať, alebo to mám vzdať?

vevuska22
25. apr 2015

Ahojte privítam kazdu radu.S manželom sme spolu 4a pol roka z toho máme dvojrocnu dcerku a on od nas teraz oodišiel.nastala v rodine väčšia hádka on si mysli ze som ho podviedla aj ked som to neurobila a ja som jeho tiež podozrievala z nevery s koleginou.nedokázali sme si to vysvetliť a teraz lutujem ze odisiel.keď mu aj napisem ze by som chcela sancu aby som mu dokazala ze mi na nom zalezi tak si hudie svoje ze on uz nechce mať nikdy somnou nic spoločne a ze uz to nik neurovna.ja sa koli tomu trapim lebo ho stale milujem a nedokazem zabudnut.

pribinak
25. apr 2015

Keď máte spolu dieta, na ktoré sa pozeráš každý den, tak zabudnúť sa asi ani velmi nedá, myslím si

Daj si cas, cas dôkaze tiez vela vyriešiť, získaš priestor na rozmýšľanie, napr ci stojíš o chlapa, ktorý ti neverí, nedôveruje ti a zrejme uz ani ty jemu
Pripadne vramci vašej pauzy skoč ku psychologicke ci do poradne, aby si to s tebou prebral niekto kto ma nadhľad a skúsenosti

vevuska22
autor
25. apr 2015

@pribinak skusala som to s psychologickou ale veľmi mi nepomohla.ale dakujem za radu.aj čas som skúšala neozyvala som sa mu davala som čas aj jemu aj sebe na rozmýšľanie ale on stále to ze uz nechce.nedokazem zabudnut mala mi ho pripomina úplne vo vsetkom.

lolonka
25. apr 2015

@vevuska22 ...ak si mu jasne povedala, že ho ľúbiš a chceš byť s ním a on ti povedal, že on to nechce...kašli na neho....asi to nemá význam... ☹

vevuska22
autor
25. apr 2015

@lolonka dakujem

pribinak
25. apr 2015

Tak potom je mozno cas pohnúť sa ďalej, žiť zivot a riešiť budúcnosť, tes sa s dietata a jeho proste ber ako minulosť, jednoducho otoč v knihe zivota stranu a hotovo

cawes
25. apr 2015

@vevuska22 a ako dlho ste takto od seba uz?
neviem ale podla mna ak sa nedokaze manzel s tebou porozpravat a len hudre ze nie, tak mozno je za tym nieco ine, mozno nakoniec fakt nieco ma z niekym.

vevuska22
autor
25. apr 2015

@pribinak Hmm keby to bolo take jednoduche tak to spravim ale sú tu menšie zadrheli ako pôžičky.

dankaa78
25. apr 2015

a aky cas ste uz bez seba?

vevuska22
autor
25. apr 2015

@cawes no nedokáže sa rozpravat somnou.sme od seba dva mesiace stoho mesiac a pol je v zahraničí.

vevuska22
autor
25. apr 2015

@dankaa78 to ked sa odstahoval sú dva mesiace z toho mesiac a pol je v xahranici

mamulka211
25. apr 2015

a to ti neposiela vyzivne ani nic?

cawes
25. apr 2015

@vevuska22 on sa s tebou nedokaze rozpravat kvoli hadke? a teraz je v zahranici kde a co tam robi?

dankaa78
25. apr 2015

@vevuska22 a komunikujete spolu?ak ano ako casto?

pribinak
25. apr 2015

@vevuska22 ak sa nedá s ním normálne dohodnúť, tak rieš právnika, pokial si na rodičovskej dovolenke, tak máš možnosť zadarmo poradenstvo na sude, raz týždenne na sudoch je poradenstvo a ty ako soc.znevyhodnena a nízkopríjmova osoba to máš zadarmo

bonaqa2013
25. apr 2015

Takže ak dobre rozumiem. Pred 2 mesiacmi odišiel, je v zahraničí - tam si žije svoj život, a ty si doma bez peňazí. Takto? A 2 mesiace sa Ti neozval, ani ako sa má dieťa? No super. Tak to môžeš pomaly požiadať o rozvod, takého barana pre život nepotrebuješ. Takto sa normálny otec rodiny nespráva.

nelinka158
25. apr 2015

Ahoj ak si tak velmi stojí za svojím tak asi v tom už niečo bude alebo niekto 😕

vevuska22
autor
25. apr 2015

@bonaqa2013 nie dva mesiace sme od seba s toho mesiac a pol je v zahraničí ale s malou volava cez skype.len somnou nechce byt v kontakte.pre malu by urobil všetko možné aj nemožné.

vevuska22
autor
25. apr 2015

@nelinka158 ja stále verím že v tom neni žiadna druha len sa zatal tým že som mu ja ublizila o čom je presvedceny a preto nechce nič.teda to je moja úvaha ale možno pravda je ina

vevuska22
autor
25. apr 2015

@pribinak ja sa ale rozviest nechcem ja by som to chcela zachranit len keby nebol tak strašne zataty ako je.

vevuska22
autor
25. apr 2015

@dankaa78 komunikujeme veľmi málo.s malou volava ked sa mu dá ale ta mu nikdy nic nepovie však co čaká od dvojročnej.a uz si začal mysliet a bol smutný ze mala s nim nechce vobec telefonovať a ze ho chcela iba zrušiť.nechcem aby mal pocit ze ju huckam proti nemu ja jej ho praveze každý jeden deň pripomynam len aby na neho nezabudla alebo nieco.

pribinak
25. apr 2015

@vevuska22 co ti vravela psychologicka? Vieš je to reálne? Dat sa znovu dokopy? on odišiel do zahraničia, zrejme chce začať nový zivot
Ty by si asi mala hľadať cestu ako sa pozerať dopredu a nie vracať sa spat, vieš ked on takto odišiel asi vo vašom vzťahu nefungovalo viac veci a to s tou neverou bol uz len posledný klinec do rakvy

mala_hobitka
25. apr 2015

@vevuska22 Pozri ...on nechce. Nechce s tebou nic riesit. S tym nepohnes. Lebo nechce a na to nepostaci ani armada psychologov.
Ste od seba uz 2 mesiace. To je dost dlha doba na to aby si to on cele premyslel a rozhodol sa nieco riesit. Prepac, ale nechybas mu. A keby ta lubil..myslim ozaj...tak neexistuje ze by sa pocas uplynulej doby neozval bez ohladu na to aky moze byt nahnevany.
Neviem sice ako doslo k hadke a co bolo jej obsahom (okrem podozrenia z nevery) ale.... pride mi cudne ze on proste veri ze si ho podviedla a nechce to riesit. Hocikto by mu cokolvek povedal....ak to nie je pravda tak mas predsa ty rozumnejsie a dospelejsie argumenty. Je mi divne ze nema zaujem to prebrat. Vacsinou pri podozreni prichadza konforntacia - co ako preco. Chapala by som keby mal fakt relevantne dokazy ze si ho podviedla a nechce nic riesit. To by malo logiku.
Takto to skor vyzera ze on vlastne chcel odist a vymyslel si podozrenie - takze on je cisty, akykolvek vztah on bude mat tak sa na neho vsetci budu pozerat zhovievavo a vlastne si zacina zit novy zivot. Pekne od neho len co je pravda.

jeennyv
25. apr 2015

@vevuska22 skuste navstivit nejaku poradnu, odbornu pomoc, vo vasom pripade je chyba na oboch stranach, nie ste schopni spolu zrelo a na urovni komunikovat....no na druhej strane podla mna hadka respektive odchod manzela nie je gro daneho problemu, ale iba jeho vyvrcholenim a akousi zamienkou na opustenie....ak raz niekto problem nechce riesit alebo sa dobrovolne zmenit, tak sa jednoducho treba s tym zmierit...nie kazdy je schopny riesit problemy.....

vevuska22
autor
25. apr 2015

@pribinak nefungovalo lebo sme byvali pri rodicoch ktorý sa nonstop starali do vychovi malej aj napriek tomu že som im povedala ze to nemajú robit.a kym este bol doma tak mi radila aby som sa snazila odlahcit situaciu mu.to som sa aj snazila ale zial nepomohlo.

lolonka
25. apr 2015

@vevuska22 ..keby chcel byť s vami..tak spraví všetko pre to , aby ste boli sami...a nie že odíde od vás? nie?..

vevuska22
autor
25. apr 2015

@mala_hobitka on sa chce ale o malu postarať nechce aby jej bolo viac ublizovane.ja som urobila chybu lebo po tom ako sa dozvedel ze som si pisala s tym chalanom tak sa snažil byť s nami ale ja som ho potom zacala upodozrievat ze on s koleginou podvadzana a uz som to nevydrzala tak som vybuchla a on to riešil odchodom.ešte jeho kolegina sa mi to snazila vysvetľovať ona mala viac záujmu ako on

vevuska22
autor
25. apr 2015

@jeennyv no a toho sa bojim ze on tie problemi riesit nechce.keď som navrhla aby sme navštívili poradňu tak nechcel ze on nema preco navštevovať poradnu

vevuska22
autor
25. apr 2015

@lolonka no je v tom háčik práve preto mal ist do zahraničia aby sme sa mali lepšie a aby sme sa mohli odstahovat ale zial sa stalo dva týždne pred odchodom ze sme sa pohadali a on odisiel

jeennyv
25. apr 2015

@vevuska22 tymto sposobom potom daleko nezajdete, ako som spominala zmenu musite chciet obaja, je tazke hodnotit pozadie vasho problemu, pretoze obvinenia z nevery su velmi citliva tema a urcite im predchadzalo toho vela, no mate spolu dieta, preto by ste riesenie svojho problemu mali prisposobit aj tomu, ale som toho nazoru,ze ak jednoducho partneri si nerozumeju a jeden nehlada riesenie, vzdy je lepsie ak sa rodicia rozidu, ako by malo dieta prezivat ich nezhody....

vevuska22
autor
25. apr 2015

@jeennyv no co mi vravi známa ze co jej on povie tak vyzerá to ze by aj chcel len ze ho velmi boli to ze som ho podviedla.a preto mi nedokáže odpustit.ale zas z jeho strany ked sa mu ja ozvem tak to vyzerá a aj píše že nič nechce mať somnou spoločne tak uz neviem.jeho mamina vravi ze odlúčenie pomáha ale v jeho prípade taky pocit nemam