Mám podozrenie, že ma manžel podvádza

vevuska22
20. jan 2015

Ahojte mam také podozrenie ze ma môj manžel podvadza.chcela by som sa mýliť a aby bolo všetko ok ale ako?snazim sa mu davat všetko len aby nemal dôvod vyhľadávať ženy.máme spolu nadhernu skoro dvojrocnu dcerku len bohuzial sa o nu vkuse staram sama.roby vo firme ako vozickar a domou chodi z roboty večne nervozny skoro stále si to odskacem tu jeho náladu.nech sa snazim ako chcem ale vzdy ked ma voľný čas tak ho netravi s nami.iný muž si dieťa užíva a venuje sa mu každú minútu ktorú môže ale môj manžel nie.je večne zakvaceny na internete buď na fcb alebo inde.nechcem byť paranoidna a hystericka ale nedávno som sa mu dostala na mail a našla som tam správu od jeho kolegini ktorá mu napisala toto: si ten môj najlepší chlapček.škoda že sme sa spoznali len teraz a nie o pár rokou skôr náš život mohol byť bezproblemovi.žiaľ na fcb sa mu nedostanem ma zaheslovany telefón a ked ma aj trochu voľného času ide na dielnu opravovať auta je tam hocikedy do noci ani nedá o sebe vedieť čo je s ním.ja ho veľmi milujem nechcem o neho prist ale zas nechcem žiť ako známeho žena že ja sa mu budem starat o malu a on sa bude vlacit s druhymi.poraďte mi co mam robit.

ig0r
20. jan 2015

Mne take maily kolegyne nepisu a ani na fcb si nedopisujem so zenami... a nemam ani tajnosti pred manzelkou, ukazem jej telefon aj fcb, nemusim nic skryvat.
Podla mna nema vyznam pokracovat v tom co pises "snazim sa mu davat všetko len aby nemal dôvod vyhľadávať ženy."

Porozpravaj sa s nim a zacni premyslat nad zmenou. Ak ti to dostatocne nevysvetli, tak klame, to spoznas hned. Ziaden vztah sa na klamstvach neudrzi dlho.
Zjavne to co mu davas si nevazi aj ked to nechapem, lebo si velmi pekna.

danieli
20. jan 2015

Bud ho priamo konfrontuj s tym, co si nasla (hoci ja povazujem lozenie do mobilov, PC, fcb za absolutne nevhodny zasah do sukromia), mozno sa dozvies nieco neprijemne, mozno ta len uisti, ze je vsetko ok
alebo sa mu nehrab v sukromi a zabudni na to, co si nasla, to v pripade, ak ho veeeeelmi lubis a povedzme si, ze prekusnes aj toto, len ho chces mat pri sebe...
ani moj manzel nie je doma casto a malemu sa venuje malicko, ale zato, ked pride domov tesi sa, na mna na maleho, je mily, maleho vysanti az sa nevladzu smiat, ak vsak tebe domov pride muz len na chvilu aj to nevrly a neprijemny riesila by som v prvom rade to, ze ako si ty k tomu prisla, aby sa ti vracal domov takyto, kazdy mame svoje starosti, povinnosti, ale to neznamena, ze si to vykydnem na prvu milu osobu, ja by som toto povazovala za vacsi problem a mozno potom rozlusknes aj to prve, ci je verny alebo nie, moze to spolu suvisiet

adeala
20. jan 2015

@vevuska22 keď už si si to prečítala, tak mu to narovinu povedz.. aj tak na to nezabudneš a bude ťa to len zožierať

A úprimne, ak nejaví záujem o teba a malú, tak by som sa prestala snažiť a vnucovať sa.. možno sa spamatá a možno to bude len horšie, ale sama vzťah proste nevybuduješ.

vevuska22
autor
20. jan 2015

@ig0r rada by som sa s nim porozprávala ale on sa nechce vobec rozpravat.za všetko viní mna.ja viem ze byvat s rodičmi nieje jednoduché a ze nam to nepridáva na vzťahu ale správať sa odmerane aj ku svojmu dieťaťu preco?ved ta mala s nim vobec neni ked ma poobedne doobedu spi niekedy až dokým nejde do roboty.zas ked ma nocnu si vyhľadáva veci aby nemusel byť doma s nami alebo spi po nocnej a ked ma dennú pride domou naje sa a ide na dielnu ku kamarátovi.pred jeho mamou sa tvári ako najlepší otecko a zomna robí neschopnu.prosto uz neviem fakt co robit.

vevuska22
autor
20. jan 2015

@adeala vies si predstaviť čo by bolo doma keby som mu povedala ze som si to precitala?peklo.zmenil by si heslo a obviňoval by ma ze sa mu hrabem vo veciach.a prinajhoršom by sa zbalil a odisiel.a to nechcem.ja sa snazim na to zabudnúť ale neni to také ľahké.

mima4
20. jan 2015

@vevuska22
riesis tu moznu neveru, ale ved vy dvaja mate nefunkcny vztah, nekomunikujete, on zije separatne svoj zivot od teba a dietata...
Je chyba "robit vsetko aby si muz nenasiel inu"... to ma byt muz, ktory ma dobijat srdce zeny... nie aby zena robila mu handru...
Nechces riesit vobec vztah ako celok a jeho zmysel?
Prosim, len nie druhe dieta s nim!!

libka1
20. jan 2015

@vevuska22 fiha, a co z takeho vztahu mas ked sa vlastnemu manzelovi bojis povedat co ta trapi? naco teda vlastne riesis ci ta podvadza? aj tak ti odpoved vie dat jedine on a od neho ju podla toho co pises pytat nebudes, na modrom konikovi ti tazko niekto povie ako to naozaj je... drzim palce nech sa to u vas zlepsi, mala by si trochu narobit poriadky, lebo takyto vztah nevztah je o nicom...

nasta55
20. jan 2015

@vevuska22 je to jasne , je mi to luto :(

timea7
20. jan 2015

@vevuska22 či ťa už podvádza naozaj,alebo len virtuálne,je jasné, že hľadá únik. Pritlačila by som ho k múru, alebo si pôjdete spolu niekde sadnúť - kaviareň, reštika a porozprávate sa, alebo budú vo vašom vzťahu stále väčšie a väčšie problémy. Spýtaj sa ho, či chce manželstvo ukončiť. Ja viem, že sú to tvrdé slová, ale mať manžela, ktorého nevidíš, ktorý ignoruje dcéru a ešte ťa zo všetkého obviňuje, to nie je žiadna výhra. Je ťažké bývať u rodičov, ak by išlo len o to, volila by som radšej podnájom, len sa obávam, že toto nie je u vás ten najväčší problém.Dcérka je tak jeho, ako tvoja a už nie je vo veku, keď by sa o ňu starať nemohol. Čo bude, ak nastúpiš o chvíľu do práce?

somtopokazila
20. jan 2015

Myslím,že niet o čom....veď si si to na vlastne oči prečítala...."všetko by bolo bezproblémové" ....má ta úplne v pazi ty ho miluješ...len sa pýtam kvôli čomu? Kvôli tomu vyspavaniu pred prácou?kvôli nevenovaniu sa dieťaťu???? Hmm....začiatok konca...bežná nuda,stereotyp,hľadá vzruch inde

simca06022011
20. jan 2015

No tak si to pozri z inej strany.... nechaj to tak, nepovedz mu nic, tvar sa akoze sa nic nestalo... co myslis ako to bude za rok-dva a viac vyzerat? Ty vynervovana, on najvacsi frajer... najlepsi otecko... s frajerkou ci bez. A len preto, ze sa bojis spytat na nieco, len preto ze sa stale prisposobujes a nechas ho robit si co chce.... Neskor sa to nebude dat zo dna na den zmenit, bude neskoro. A ked mu to povies, ako sa bude spravat? Urobi z teba kravu, neprizna sa a bude zatlkat... nasledne sa urazi a odide? Ach to mi je laska a fakt dovod na nervovanie sa. O par rokov by si si na neho ani nespomenula a spokojne by si existovala aj bez neho. A co sa stane ak ti normalne vyvrati tvoje pochybnosti, uvedomi sa a zmeni aspon trochu pristup, alebo si aspon nieco vysvetlite? No zase o nic neprides, iba budete spokojnejsie existovat..
Nemas co stratit ak sa na to normalne opytas, on ma co stratit, lebo nie je normalne si taketo emaily pisat s kolegynami a miesto rodiny sa venovat facebooku

adeala
20. jan 2015

@vevuska22 čo by bolo? vzťah bez lží a tajomstiev. To by bolo.
A buď vám taký vzťah fungovať bude alebo nie. Ale to, čo máte teraz vzťah nie je. Ak ti bude niečo vyhadzova´t na oči, tak mu povedz, čo si to dovoľuje, on si niečo začína s kolegyňou a je to TVOJA vina?
Pozri, snažíš sa udržať si vzťah len preto, aby si nejaká mala.. vzťah bez lásky, porozumenia, podpory.. V podstate robíš slúžku, načo ti to je?

azarijka
20. jan 2015

...ak ma zena podozrenie, ze ju muz podvadza tak preto, ze ju podvadza...

vevuska22
autor
20. jan 2015

@libka1 ja som sa ho spytala ci ma druhu povedal ze nie ale hneď odvrátil zrak a tym skončila aj naša komunikácia.

lilli19
20. jan 2015

@vevuska22 za vsetko vini teba a byvanie u rodicov vam neprospieva....jasne ze nie, nikomu by neprospelo...ale pokial je taky "hrdina" a ty za vsetko mozes, mojou otazkou je, preco nebol schopny ako hlava rodiny zabezpecit vlastne byvanie???? lebo az taky hrdina asi nebude, ze... a ak mas podozrenie, ze ta podvadza, myslim ze s najvacsou pravdepodobnostou to tak aj bude. A ak ma muz problem ukazat svojej manzelke telefon, tak to tiez o niecom svedci.Sory, ale ty mu robis sluzku a on je este ten super otec, kt. sa nevie chvilu venovat svojmu dietatu. Na co je dietatu takyto otec a ty si z neho len podrazdena, sklamana a mala to samozrejme citi....no je len na tebe ako s tym nalozis, no zivot mas len jeden a zasluzis si mat doma "chlapa" nie to co doma mas....vela stastia

miadi
20. jan 2015

To co si nasla je dost usvedcujuce..kolegina-milenka lutuje ze uz je zenaty s dietatom keby sa stretli skor mali by to jednoduchsie.Jeden par bol spolu 10rokov a baba vecne na nete ked sa sla osprchovat chalan sa kukol ze co tam riesi-dohadovala si s milencom rande. A tak to zistil.Potom ju konfrontoval. Povedala mu ze ho stale lubi ale chce riesit aj inych ludi a ze sak moze aj on si ist vyhodit z kopytka pokial to bude len o tom jednom ze pre nu to nic neznamena nic to nemeni na veci ze snim chce buducnost.
A to bol prakticky koniec chvilu sa to este snazili udrzat z principu sak 10rokov je 10rokov ale nasilu to nejde.On si siel vyhodit z kopytka zalubil sa a ostal s novou priatelkou uz su spolu nejakych 5rokov a maju syna jeho ex teraz caka dieta s niekym.Nastastie nemali spolu deti iba dom a ten po 5rokoch poriesili financne...
Jeho naladovost a nevrazivost doma voci tebe a nezaujem o dieta moze byt priamo suvysla s tym ze ste mu na tarchu-on chce byt s milenkou ..je to krute ale jedine logicke vysvetlenie.Zaroven moze mat aj pocit vyny ze ta podvadza a preto je nervozny a este aj za to mozes ty lebo si prekazka v ceste-nelutuje teba ale seba ze uz ma "komplikovany" zivot.
Jedna kamoska mala pocit ze ju frajer podvadza tak si urobila falosny profil a ozvala sa mu pisali si a najprv jej hovoril ze nikoho nema ze je single co ju dost nahnevalo a potom jej napisal ze ma priatelku ale chce sa snou rozist ze to nie je nic moc.Tak mu hnet zavolala povedala ako ho nachytala a rozisla sa snim.Zaujimave je ze rozist sa "nechcel"prosil ju aby mu dala este sancu.Neviem ci ozaj este potrebujes viac dokazov mne by stacilo jeho neprijemne chovanie doma nezaujem o dcerku a o mna..Mozes sa ho opytat co to ma znamenat ako to ze je koleginin naj chlapcek on to moze cele zhodit zo stola stym ze to len tak baba hovori kazdemu u nich v praci ze to nic neni..alebo ti povie pravdu.Nasilu si ho neudrzis a ostavat spolu len koli majetku neviem ci to ma cenu?koli dietatu uz vobec nie-ved si ju moc nevsima...si mlada pekna vzdy si mozes najst takeho co bude mat zaujem o teba aj tvoje dieta ..zasluzis si lepsieho-aj keby ta nepodvadzal nechova sa k tebe pekne.

sense
20. jan 2015

nuz ja ti poviem tolko vzdy je chyba ked das vsetko....

lenadka
20. jan 2015

@vevuska22 nie je správne aby si takto písal s cudzou ženou! Môj manžel si tak písal sms s kolegyňou, zrazu si strážil mobil, bral ho všade so sebou aj do sprchy a to mi začalo byť podozrivé. Keď mu pípli dve sms za sebou, a už to trvalo dlhšie, bola som pri tom a povedala som mu, nech mi tie správy prečíta. Pulz som mala 200 a tlak na porážku. Zneli tak všelijako, oslovovala ho zlatko...tak ma to naštvalo, nakričala som na neho čo to má znamenať (boli sme na verejnosti), ruka mi vyletela a ešte aj pivom som ho obliala a ja som bola tá urazenená, ktorú mal ísť odprosiť a vysvetľovať. Na toto máš právo aj ty. Tu končí právo na súkromie, ak sa niekto tretí mieša do vášho vzťahu. Dokonca som si od neho mobil vypýtala a tam na mieste som tej dotyčnej zavolala, čo majú tie sms znamenať, zodvihla s oslovením "ahoj moje" a samozrejme keď zistila kto volá posratá zložila. Ak by on neprišiel zamnou urazenou/zranenou, nevysvetľoval a nesľúbil, že sa to nezopakuje už spolu nie sme. Prisahal mi že nič spolu nemajú, ani nemali, len on sa jej páči a začala mu písať a on odpisoval, lebo mu to bolo príjemné (nešprtala som v tom či to je alebo nie je pravda, ťažko povedať). Poviem to otvorene a kľudne do očí aj jemu, že mu mobil skontrolujem keď to uznám za vhodné, tak isto mne nevadí ak si prezrie on ten môj, nemám čo tajiť. Ak by sa to zopakovalo manželstvo ukončím, lebo to nieje o troch ale o dvoch.
Aj to ako sa k tebe a malej správa, neviem či ti to stojí za to. Je správne pracovať na vzťahu a snažiť sa ho udržať, ale nie za každú cenu, na to musia byť tiež dvaja, si mladá a kočka, máš naviac.

sante81
20. jan 2015

Dievča ber nohy na plecia a utekaj, a hlavne nie 2 dieťa, potom sa bude utekat už tažšie

bonaqa2013
20. jan 2015

@lenadka no baba s tým ako si to manž. vysvetlila si jednička. ešte si mala zobrať nejakú palicu.... na tú ku....

sunshineka
20. jan 2015

@vevuska22 boze moj,ale co na nom milujes?hadam len nie jeho pekne oci,tie najdes na kazdom rohu.ako mozes milovat niekoho,kto sa k tebe takto sprava?toto nie je laska.podla mna ta podvadza,e-mail hovori za vsetko.povedat mu nechces,co si nasla,tak ja neviem,co chces robit.nemusis mu hovorit,ze si mu nieco nasla.povedz mu o svojich pocitoch,ze mas pocit,ze ta podvadza a ako velmi by ti ublizil a ze to by dcere neurobil...proste tlacit mu na psychiku.nevere nezabranis.ak ma take pohnutky,tak to bude robit nadalej a bude to dobre skryvat.tazko radit,ze sa ho drzis ako kliest.mna tiez ex podvadzal,ale nezostala by som s takym chrapunom ani minutu navyse.si mlada,krasna,tak si nepreser najkrajsie roky zivota s debilom.ja som si presrala zivot s nevernikom,nevedela som,ze ma podvadza.ked som sa to dozvedela bol koniec.velmi som potom trpela,no dnes som rada,ze sa tak stalo

vevuska22
autor
20. jan 2015

@bonaqa2013 myslis ze napisat tej cize by bolo správne?

vevuska22
autor
20. jan 2015

@sunshineka no možno naozaj skusim zatlačiť na psychiku.som zmetena.

bonaqa2013
21. jan 2015

@vevuska22 chceš napísať jeho kámoške? No ja by som to asi nerobila. možno by som skor dala prednosť rozhovoru ale v pokojnej atmosfére. Myslím tým nech Ti jasne vysvetli ako to s tvojim manž. myslí, prečo to robí a pod. Najlepšie by bolo bez emócii, kriku....

opatrovatelka29
21. jan 2015

@vevuska22 prestal ta lubit,presne tak sa sprava..nejavi o nic zaujem,co suvis s rodinnym zivotom....neviem,chce to rozhovor.a nasledne dohodu.....nema dalsiu,len ho nezaujimate proste.

mysicka36
21. jan 2015

Bývate len ako spolubývajúci a nekomunikujete. Ty si na všetko sama a chlap si vypisuje s kolegyňou. Toto je dosť odveci a je viac ako jasné, že ak ťa ešte nepodviedol, tak sa na to chystá. ☹

severovychod
6. feb 2016

Chodí neskoršie domov, stále si s niekym vypisuje alebo telefonuje a len čo sa objavím v miestnosti hned to položí alebo sa tvári že hovorí s niekym iným. Stále chodí na pracovné dovolenky a vôbec mi nevolá a ked mu zavolám ja vôbec mi to nezdvíha. ☹ Musím sa počas štrajku starať o dcéru a on mi vôbec nepomôže.

whitecat666
6. feb 2016

@severovychod No tak to mas fakt blbe ☹ , na tvojom mieste by som sa zbalila a odisla skor nez porodis.

severovychod
6. feb 2016

Uvažujem o tom, ale nemám kam ísť a ja chcem aby moje dieťa vyrastalo pri otcovi ked ja som nemohla tak nech aspoô moja dcérka.

whitecat666
6. feb 2016

@severovychod no to je teda "skvely" otec ked je stale na "pracovnych" dovolenkach (kde z nejakeho "zahadneho" dovodu nemoze volat) a o dieta sa pocas strajku staras sama...
Ja som tiez vyrastla bez otca a vobec ma to nepostihlo 🙂 .
Samozrejme je fajn mat kompletnu rodinu, ale udrziavat ju za kazdu cenu ked vies, ze tvoj muz ma inu (a neobtazuje sa to skryvat ani na tolko aby s nou nevolal ked je doma). Ako dlho to uz trva? Nerozpravala si sa s nim o tom?
Nemas ziadnu rodinu? Ziadne nasporene peniaze?