Manžel asi niekoho má. Ste na tom podobne?

mailey
5. jún 2012

Neviem či je tu niektorá z Vás na tom podobne ako ja ale mám pocit že môj manžel mi je neverný, už dlhšie obdobie chodí pravidelne večer okolo deviatej vraj na kávu s kamarátmi, ale vždy keď sa ho opýtam ako bolo alebo niečo podobné zruší ma že ma to nemusí zaujímať, že on nič zlé nerobí a nepotrebuje sa nikomu spovedať. Možno to len zbytočne dramatizujem, ale trápi ma to a nemôžem s tým nič urobiť keďže musím byť doma s malou a on vie že ho nemôžem nijako skontrolovať ☹

maminuska
5. jún 2012

ale môžeš ho skontrolovat, stačí poprosit známu , brata, sestru , nech sa na neho pozrú kam chodí. Nemám rada stíhačky, sama ňou nie som , ale keď sa opýtam muža ako sa mal tam a tam tak mi odpovie , že dobre alebo že tam bol ten a ten a tak .
Hovorí sa tomu komunikácia medzi manželmi a nie spovedanie. Ja si ani neviem predstavit že by som svojmu mužovi povedala že ho nič do toho nie je a nech sa nevypytuje. A ked idem niekam na kávu ,vždy poviem kde idem , s kým tam budem a kedy sa vrátim a občas si odskočím aj so spolužiakom , ktorého som dlho nevidela.

nikolka2
5. jún 2012

Neviem ci by som to ja chcela vediet ....a potom sa trapit aj s detmi doma rozmyslat co som zle urobila ....u mojho muza by som si to hned vsimla je lahko citatelny ...

lucka1987
5. jún 2012

ja by som to vediet chcela.. sak aby som si mohla aj ja niekoho " narazit " 😅 teda to bola prva vec, co ma napadla. ak druha ma napadla, ze by som sa isto trapila... ved ty sama vies najlepsie, ako to vo vasom vztahu je. mas dovod mu neverit ? co ak nejde o zenu, ale o nieco ine ? skus s nim dat doverny rozhovor a ak nepomoze, tak sa jednoducho jedneho dna o 9+ vecer vydaj za nim, pripadne nasad na neho spiona 😅

silviatko
5. jún 2012

ja by som si ho overila,nedá sa žiť v neistote. Nie si opatrovateľka jeho dieťaťa, Vášho dieťaťa, ale jeho manželka...

kytykenka
5. jún 2012

no myslim ze by ti mal povadat ako bolo a normalne sa bavit a komunikovat ako manzelia inak by som si aj ja myslela ze niekoho ma a jasne skontroluj ho daj malu postrazit niekomu a skontroluj si to

madamebutterfly
5. jún 2012

Mna raz premohol pocit ze niekoho ma, pozrela som mu do mobilu ked spal a bola to najhorsia noc v mojomzivote. Stratila som iluzie o svojom muzovi. Prajem ti aby to nebol tvoj pripad.

kikushka2386
5. jún 2012

moj nazor je presne taky isty ako pise Lucka.skus sa snim porozpravat a ked to nepojde odsleduj si ho.

habibi78
5. jún 2012

@mailey doveruj ale preveruj.... normalne na rovinu sa opytaj, tato neistota ta bude zozierat... ja zase nie som zastancom sledovaciek a kontroly mobilov, kazde klamstvo raz vyjde najavo aj bez toho...

tea333
5. jún 2012

horsie nez tvoje podozrenie je jeho reakcia. Kedze sa o tom nechce bavit a skaredo ta odbija, videla by som tam nejaky problem.Ak by bolo vsetko v poriadku, pravdepodobne by nemal problem odpovedat.
v tomto pripade by som si to overila

davidka27
5. jún 2012

daj dieťa postrážiť niekomu známemu a chod si ho pozrieť kde sa nachádza, je to velmi jednoduché....a budeš hned vedieť na čom si

ivuska6
5. jún 2012

neviem kolko ma tvoja mala rokov ale preco nejdes snim ked moze ist on mozes ist aj ty ked len na skok a povedat mu to pred odchodom ze ides snim aby nestihol nikoho obvolat . alebo dat ho niekim spehovat ale zistila by som si skym chodi .

miska246
5. jún 2012

Urcite ta trapi uz teraz, hlavne ta neistota, nevies na com si... Chlapy su nevernici od prirody. Jeden strieda jednu suknu za druhou a druhemu staci, ked sa za peknou babou otoci, alebo sa usmeje. Skus sa ho to opytat na rovinu, uvidis jeho reakciu tvarou v tvar a urcite hned vycitis ci ma druhu, alebo nie... Drzim palce

slavka1307
5. jún 2012

Keď zistí, že ju podvádza potom čo ...

lauritka
5. jún 2012

ak podvadza, treba sa porozpravat, najst pricinu, skusit to vyriesit... nie je to uz o chodeni a rozchodoch, ale o spolocnom zivote a hlavne zaväzku -dietata a jeho buducnosti. kazdy dosledok ma pricinu. takze skusit rozhovor na rovinu. 🤐

gerci90
5. jún 2012

Ja sa skor zamyslam nad tým prečo ho púšťaš každý večer o 21h. vonku?! ako samozrejme manželstvo nie je vezenie, ale nerozumiem preco to už je uňho skôr každodenná rutina, tak ja by som denne určite nepuštala..vynimky sa pripustit daju ale aby mi každý večer odchádzal neviem kam a skym.. moj manžel.?!...po opýtaní ako bolo ma dobreže neznesie pod čiernu zem...tak nemám prečo ho pustiť aj druhy raz, niesi opatrovateľka vašeho dietata ale jeho manželka mas rovnaké prava ako on!!!!!! možno v tomto si zlyhala že moc povoľovala, ...... jednoznačne posledný x ho pustit ale s tym že ho ist skontrolovať !!!
A este by som sa zamyslela nad tym prečo trávi radšej večer s inymi boh vie skym..ako keby ho mal chciet trávit so mnou (s nami) bud je chlap nevyburený alebo nešťastný vo vzťahu tak uteká preč, no alebo nevie co od dobroty.. :/

p.j.jacky
5. jún 2012

ja ked som dostala podozrenie ze ma muz podvadza ,tiez mal na mna vybuchy,ze sa staram a spehujem ho a bla bla bla(pritom sme nikdy nemali pred tym problem komunikovat.Ked niekde bol ,vzdy mi cely vecer porozpraval co bolo ako bolo,kto co urobil a povedal),ale teraz to boli ine...tak som zacala patrat a cakam na rozvod.
Ja som zacala u telefonu.Dala si vypis hovorov,pozrela skym najviac volal,vytocila cislo a bolo to jasne!Ale bolo toho ovela viac ako som patrala. a z bytu pri vtedy 7mesacnej dcerke.nemusela som nikam ist.

monkka21
5. jún 2012

no tak ta jeho reakcia urcite nieco skryva,lebo keby to nebolo nieco tajne tak urcite by ti povedal ako bolo a tak.urcite by som si to preverila.nevedela by som zit s pocitom ze moj muz ma asi podvadza.radsej to chcem vediet

mata1001
5. jún 2012

tvoj muz nech si nie je az taky isty ze ho nemozes skontrolovat...mne osobne by to nedalo a urcite by som nasla niekoho k malej a urcite by som isla za nim...ja by som nechcela zit v neistote.kazdy ma pravo byt stastnym a samozrejme aj ty a urcite si nezasluzis aby ta podvadzal a klamal...(ak sa da skontroluj mu mobil,maily...)

zuzanocka
5. jún 2012

no neviem.. a teraz si predstav situaciu, ze si najdes niekho k dietatu, ty sa vyberies za nim a on tam..............bude sediet s partiou kamaratov na kave. spravis z neho totalneho debila. ponizis ho a ja na jeho mieste este len potom by som zacala "nekomunikovat". take ponizenie chlapi asi len tak lahko nerozdychaju...
ak ale chces mat dusu na mieste, sprav to aspon "potajomky" 😉 😉 😉 😅

mataharyy
5. jún 2012

No na tvém místě bych si jako první rozmyslela, co budeš dělat když zjistíš že tě podvádí... Ono je hezké ho sledovat a zjistit že tě (no snad ne, ale...) podvádí, ale co potom, máš kuráž a možnosti na to, potom se zabalit i s dítkem a odejít, nebo budeš vědět že tě podvádí a stejně s ním budeš muset být, nevím co je pak horší, jestli nejistota, nebo jistota a nemoci s tím nic dělat... 😉 Já vím že schopná, byť za bojových podmínek, odejít jsem, ví to i můj manžel, takže kdyby jsem přišla na to že mě podvádí, tak můžu alespoň odejít, psychicky bych byla na dně, ale pryč... No pokud tu možnost případného odchodu nemáš, co budeš dělat, žít s ním, trápit se, přetvařovat?? V takovém případě je možná ta nejistota lepší... Takže než začneš konat v tom aby jsi zjistila pravdu, tak se připrav na to že se ti vůbec nemusí líbit a udělej si nějaký záložní plán pro případ že to dopadne špatně 😉
No případně si rozmysli co uděláš když to dopadne dobře, protože v tu chvíli on to bude brát jako zradu a teprve pak může nastat peklo...
Držím palce...

sissmiss
5. jún 2012

Vieš, aj keby niekoho mal...Ako píšu baby, rozišla by si sa s ním? Aký máte inak vzťah? Neodcudzili ste sa kvôli narodeniu dieťaťa? Neprechádza vaše manželstvo krízou? Nebrali ste sa kvôli dieťatku na ceste? Jedna vec je podvádzanie, žeby si niekoho našiel. Druhá vec je aký máte okrem tejto situácie spolu vzťah. Ak si s manželstvom spokojná, ak si ťa manžel váži, resp.vážite si jeden druhého navzájom, máte jeden druhého v úcte, ľúbite sa, vyhovujete si, ste spokojní s tým čo do vzťahu dávate a beriete....tak by si sa mala o manžela posnažiť. Lebo ak len prechádzate krízou a on to rieši nájdením si niekoho, do koho nemusí príliš veľa investovať, keďže ide o niečo nové, čerstvé, nepoznané, nepotrebuje nič tolerovať, nepotrebuje byť trpezlivý, oddýchne si, počuje lichôtky...proste mu to môže aktuálne vychádzať tak, že v tejto chvíli dostane za málo veľa. Uspokojí svoje potreby. Že do budúcna to nemusí pokračovať takto, mu je buď jedno, alebo to ani nerieši. Vtedy je lepšie ak ti záleží na zachovaní vzťahu nepátrať, nedozvedieť sa, ale zabojovať oňho. Pomaly si vyčleniť čas pre seba, premôcť sa a nepýtať sa ho ako bolo, kde bol, s kým bol...lebo je dosť možné že ty sa síce spýtaš ako bolo..ale pokračuješ vypočúvaním kde, s kým, kto, kedy, ako...a ak to počúva pričasto, môže ho to naozaj urážať, hlavne ak za tým nie je milenka. Aj ty máš nárok na oddych, na čas len pre seba, takže je trošku nevhodné ak večer čo večer má on nárok o deviatej vypadnúť. Potrebujete to prestriedať, ty nie si platená opatrovateľka. To je v prípade že vzťah klapal, len ste sa odcudzili a máš záujem ho zachovať. Ak ale vzťah už ani pred týmto nebol ideálny, ak si necítila jeho podporu, ak ste sa nedopĺňali, ak to bolo skôr frustrujúce...tak potom je otázka, prečo zachovávať takvý zťah? V tomto prípade by som ja využila čas na materskej na nejaké domáce vzdelanie napr.cudzí jazyk, alebo nejaký kurz kvôli práci, popracovala by som na sebe, na postave, na sebavedomí, pouvažovala nad začatím podnikania...a našla si niekoho s podobnejšími názormi na spoločný život. Ešte predtým ale pre fair play otvorený rozhovor bez emócií, vyslovenie domnienky že niekoho má a že ti jeho správanie vadí a podľa reakcie...ani nemusíš dostať odpoveď na otázku o milenke...už budeš asi vedieť na čom si. Ak raz budeš na konci svojho života, ja nemyslím že niekto ti dá metál za to, že si vydržala s mužom ktorý ti ubližoval, nikto sa ti raz nepoďakuje...zadosťučinenie nepríde. Máš len ten svoj život, ktorý si každý žije pre seba. Možno ženy by sa mali od mužov učiť myslieť viac na seba

ma77
6. jún 2012

Suhlasim s niektorymi nazormi skus sa pozriet do mobilu dat si vypysi hovorov ja som tak prišla na manželovu neveru zamilovana sms 😠 a z vypisu často volane čislo zavolala som a bolo to jasne 😉

hori
6. jún 2012

o deviatej vecer na kavu? a spi inak potom dobre? ale teraz vazne... jednoznacne preverit a bez hanby, on dal podnet k pochybnostiam, nie ty... ako tu uz ktosi vystizne pisal - nikto ti za zivot v neistote metál nedá a vzdy radsej lutovat, co som urobila, nez co som neurobila a mohla som...

1nyx11
6. jún 2012

sissmiss to napísala najlepšie,
nerieš ci niekoho má alebo nie, co potom ked to vyriesis?? rieš vztah preco sa s tebou tak bavi preco nieje doma?

ritusuk
6. jún 2012

Dramatizujes? Ja vam neviem, mne uz niekedy rozum stoji z toho, ako sa zena vzdy vsemozne snazi hodit vsetko na seba...
Ste manzelia, on nema co kazdy vecer chodit na kavu...Ste manzelia, on Ti nema co odvrkavat a hovorit Ti, ze to nie je Tvoja starost...Ste manzelia, rodicia, partneri, priatelia a toto spravanie nie je v poriadku. Neospravedlnujte muzov dookola, neobhajujte ich, ze maju toho vela, ze musia robit toto a hento a ze tamto maju od prirody...hovno! (pardon za vyraz). Vstupte si uz zeny konecne do svedomia a zacnite hajit svoju hrdost a cest, spravajte sa tak, aby aj po rokoch mal mat preco vas muz k vam uctu! Preco si vobec dovolila, aby sa mu z tejto cinnosti stal ritual? Ja by som sa na toho svojho uz len pozrela takym stylom, ze by to sam zrusil. A nie, nie som ziadna stihacka, nekontrolujem mobil, postu, ale keby som mala na to dovod, bez vahania to urobim, nieto aby som este ja mala vycitky svedomia...Takze nech sa paci, radikalne riesenia (kedze odmieta komunikovat, inak to asi nepojde); 1, zozeniem si na chvilu strazenie a sup hop sa pozriet na tu kavicku na vlastne oci (len bud pripravena, ze tam mozno neuvidis ani kavu, ani kamaratov) - vyhoda; mozes ho priamo konfrontovat, resp. na neho neskor vybafnut, ze si videla co si videla (nema kam ustupit, takze pojde s pravdou von, mozno si este skusi nieco povymyslat) alebo 2, ked sa bude chystat, pekne ho zastavis, naobliekana, namalovana, navonana a povies mu, ze dnes ides na kavu TY, on je takisto rodicom, nech je to teda spravodlive na striedacku. Podla jeho reakcie hned zistis na com si, mozno sa vyfarbi este viac, tiez som Bohu prisahala, ze ten a ten by v zivote take nieco nespravil a potom som len zirala koho to mam pred ocami...vela stastia a do boja 😉

stanislavao
6. jún 2012

"Ludia by sa nehádali, keby bola chyba vždy len na jednej strane." Keď niekoho má, tak je určite chyba aj vo Vás - prečo si našiel milenku. Ale bez ohľadu na to, nemá právo sa s Vami takto rozprávať, že to neni Vaša starosť a čo Vás do toho. Čiže treba sa na rovinu porozprávať, veci si vyjasniť. Nebudete predsa s chlapom, čo Vami opovrhuje, uráža Vás a podvádza.

snehulienka99
5. feb 2014

ja nesúhlasím s tým, že muž podvádza iba keď je v manželstve nejaký problém...
máš ešte možnosť to spraviť tak, že mu do očí povieš, že "o tom" vieš... ja som to takto spravila s bývalým priateľom. tiež sa mi niečo nezdalo a proste som len tak začala, že o tom viem, že má inú a bla bla, no hotový herecký výkon.. mali ste vidieť ten výraz. Samozrejme, že som sa rozrevala (vtedy ešte 19 ročná) a snažil sa mi natlačiť do hlavy, že to tak nie je a odkiaľ to mám, kto mi to povedal, niekto nás chce iba rozdeliť a pod.. nevedela som čomu mám veriť, nemala som dôkazy..Tak som to nechala tak a ostala s ním. Nakoniec sme sa aj tak rozišli a dozvedela som sa, že mal iné (ano množné číslo)..
tu je to o to horšie, že ste manželia a ako baby hore písali, čo spravíš ak to bude pravda...?
ale každopádne, môžeš to spraviť aj takto a postaviť ho pred hotovú vec, akože si si 100% istá, že ťa podvádza..