Manžel má mimomanželský vzťah

sklamanaanestastna
25. nov 2014

Mám 30 rokov a mam 2 deti. 6 ročnú a 6 mesačnú dcéru. Pred týždňom som prišla na to že môj manžel ma mimomanželský vzťah, ktorý trvá už asi 7 mesiacov. O všetkom sme sa porozprávali, odpovedal mi na každú otázku čo som mu dala. Proste povedal mi všetko.Veľmi ho ľúbim. Že vraj on si vybral mňa a naše deti, ale že to bude pre neho ťažké zabudnúť na ňu. Pretože si s ňou rozumel a bolo mu s ňou dobre. Veľmi ma to bolí, ale chcem mu veriť. Len vraj sa s ňou chce ešte raz stretnúť aby to ukončil. Aby už mal pokoj on aj ja. Samozrejme u nej doma. Neviem čo mám robiť. Neviem či mu mám dôverovať. Poradte mi prosím.

oli18
27. dec 2014

@sissmiss
ani nečítam tvoj príspevok do konca, lebo ma zarazilo, hneď na začiatku, čo píšeš, že ..."mnoho žien neberie neveru ako najhoršiu vec v živote"... Asi si ešte neprišla na neveru toho tvojho. Ak na ňu náhodou prídeš, potom tu napíš, či máš stále ten istý názor!

sissmiss
27. dec 2014

@oli18 zlatko, tak ti odporucam docitat, precitat v kontexte a citat s porozumenim, lebo si to pochopila prave naopak 😉
A bacha na to co si clovek praje, tam kde sa to rozdeluje sa nerozlisuje komu to bolo "zelane". Ludia dostavaju to co davaju

amstelko
27. dec 2014

@sissmiss o tom by som trochu pochybovala, že ľudia dostávajú to, čo dávajú, to je somarina,ale to je mimo tejto témy

sissmiss
27. dec 2014

@amstelko mas pravdu, je to mimo temy. A davaju bolo myslene praju inym, ak niekto praje druhemu zle tak sa to zlo zhmotni v tom cloveku. Naopak to neplati, ze prajem dobro tak sa mam len dobre. Ale myslim ze priat zlo nic dobre nesplodi, minimalne jed v sebe samom

amstelko
27. dec 2014

@sissmiss verím, že aj ja budem takto pozitívne rozmýšľať, keď budem v 26tt ako si ty,človek sa úplne inak naštartuje, úplne inak rozmýšľa, ale realita je niečo iné, za dobré nikdy nič dobré nečakám,ľudia sú zákeráci a ver, že čím sa ti viac v živote všetko serká,tým máš viac "kamarátov",ja zvyknem ľudí vytáčať, keď sa ma pýtaju, že ako sa mám, tak odpovedám, že nikdy som sa lepšie nemala,no nech ich jebne od rozmýšľania,že prečo sa mám dobre

sissmiss
27. dec 2014

@amstelko nemyslim ze za dobre clovek dostane vzdy len dobre. Ale ak to robi nezistne tak snad za to nic necaka 🙂 Ale priat zle nemoze zostat bez stopy, a ci uz sa splni alebo nie a konkretne tomu komu "prajem"alebo nie...stale zostava pachut zloby. A to teda nie je nic extra. Co sa tyka mojho stavu, vsetko je ine, ked budes v 26tt a predtym si mala problem s otehotnenim tak sa isto budes tesit najviac na svete, ale su urcite zeny ktore problem otehotniet nemaju a tesia sa viac z inych darov... vsetko je relativne. Je vtip ze zena spravi pre dve veci vsetko: aby otehotnela a aby sa to nestalo. Ak niekto chce alebo niekto nechce, vtedy je to ta najvyssia priorita. A vobec nezalezi na inom. Drzim palce.

amstelko
27. dec 2014

@sissmiss ja mám za sebou 5 IVF, mám 39 rokov, žiadne dieťatko a srdce mi ide puknúť od žiaľu,robíme len na lekárov a centrá myslím, že 12tis.eur je slušná suma,ale verím a nepíšem to, že sa chcem sťažovať, len aby si vedela,že verím, že po tomto všetko., keď sa nám to pošťastí, budem aj ja optimistka ako remeň,ale momentálne cítim v sebe bolesť,takže nevidím môj život ružovo, neviem klamať seba

sunshineka
27. dec 2014

@sklamanaanestastna tu nenarobis nic.zakazes mu ist za nou,tak pojde potajomky.nikdy nemas istotu,ze to s nou ukonci.zvlast,ak si rozumeli a zvlast,ak vie,ze sa mu to takto lahko prepieklo.neostava ti nic ine,len mu verit a byt silna.ako si mu na to prisla?

sunshineka
27. dec 2014

@pupavka123 poznam veru aj z okolia pripady,kedy chlap nabulikal zene ako to ukoncil a nadalej chodil milenku obstastnovat,ale daval si uz vacsi pozor.takemu by som pekne krasne zbalila kufor,zaviezla pred dvere milenky a s usmevom jej popriala vela stastia,nech sa stara.ono je to krasny vztah sem tam sa stretnut,polaskoval a vratit sa domov.ale nech si pipenka skusi,co je to starat sa onho,prat mu,znasat jeho nalady a maniere... no a keby som ten kufor odniesla,urcite by som doma revala ako tur,ale to prejde.cas vylieci vsetko.bud sa vrati po case alebo ostane u milenky.hop alebo trop.

sissmiss
27. dec 2014

@amstelko drzim palce nech to vyjde

duracelko
27. dec 2014

@amstelko moja sesternica porodila svoje jedine dietatko 45 rocna, mame v rodine malu anicku. Treba verit a stale sa nevzdavat a urcite vam to vyjde. Drzim palce!

nela1916
27. dec 2014

@adri266 Presne tak! Len potom nastáva otázka, kde je tá hranica a ako vysoko až treba posunúť latku vzhľadom na morálku - lebo po prekročení istej hranice už akoby sa nijaké ďalšie reálne hranice nenaskytovali, tak napríklad ak život nadivoko, prečo len s jedným partnerom? A ak sexuálna sloboda, prečo nie skupinová? Koniec-koncov, ono sa to časom aj samo pritrafí -s jedným partnerom to nevyšlo, ale treba živiť dieťa, takže najlepšie bude nasťahovať si druhého, etc. Prvý vzťah mi pokazila nevera, tak fajn, vyriešim to posvojom, tak napríklad vlastnou neverou, alebo no mali sme tu už iné príklady. Jeden sa v tom proste zamotá, takže pre mňa je otázkou, ako takejto zamotávke vôbec nedať priestor.

Mne osobne to došlo niekedy počas prvého vzťahu, ktorý mal pomerne samorastlý priebeh, aj keďv rámci normy, lenže časom mi došlo kadečo. Napríklad aj to, že som pre toho môjho bola nakoniec asi iba sexuálny objekt, to keď už všetky cyty vyprchali, kým v hlave mal inú osobu, ktorá bola takmer modla, bola tá vyššia a tá skutočne čistá a spirituálna, kým ja som bola dobrá asi už iba na to jedno. Ono keď sme už pri tom, aj toto bude istá forma nevery, však áno? Aj táto skúsenosť ma priviedla k rešpektu voči manželstvu a vernosti.

NO ale radšej to už nechajme, lebo tu z toho bude pohroma.

nikaleo17
29. jún 2023

@sklamanaanestastna ako to dopadlo?

alkapoiuy
4. okt 2023

Zobuď sa !Ak Ťa má rád viac sa s ňou nestretne.Koniec!Akože stretnutie doma ??Načo zašukať si a dohodnúť iné pravidlá ...Nech jej zavolá a skončí to, ak chce rozlúčku vieš asi načo...

19mylittlepony83
7. okt 2023

@sklamanaanestastna tak ako? Ostali ste spolu?