Manžel ma zranil

smovlinka
19. jún 2015

Ahoj ani neviem ako zacat prave sa mi zrutil svet.Mam manzela mame uz jednu dcerku a chceli sme druhe teda aspon som si to myslela.Dnes som sa ho opytala kedy ideme skusat zacat a ze uz ci si vsimol ze mame pohlavny styk raz za dva tyzdne.Porodila soum mu zdrave krasne dieta ktore miluje stara sa vsetko.Ale jehoodpoved ma uplne zranila ze pozri sa pribrala si myslis si ze ma to pritahuje preto nemam chut a abi druhr nechcem pribrala by si a nahodou neschudla.Mala som cely zivot 64kg ked som otehotnela som pribrala co je prirodzene a mala som 75kg.Po porode nie a nie zhodit vzdy som zahrizla vecer do niecoho ked mala spala a ako keby toho nebolo malo mala som poporodnu traumu a depresiva z ktorych som priberala a ked to bolo ok uplne mi prestala chodit ms a uzivam dodnes hormony mam 85kg a neviem co robit cvicim nejem po 18dole to nejde .Som zufala nestastna uplakana a to naozaj som bola kocka ale nemozem zato proste .Ranilo ma to neskutocni sposobom tvrdi ze ma lubi v hneve som mu povedala nech sa teda rozvedie a najde si stihlu zenu.Ze nic take nechce ze nech proste schudnem lebo inak intimnosti nebudu fungovat a ani to miminko druhe nebude.Kocky co mam robit poradte mi?

kamilka1986
19. jún 2015

Ja by som mu ukázala kde je sever 😀

lilimoni
19. jún 2015

@smovlinka odpadla som prave 😨 To co za kretena mas doma? 😠 no ja by som isla dole asi aj na 50 kil a buzerovala ho debila. Co on je model prvej triedy? Co ma kocky na bruchu a tvar akoby mu ju vytesali anjeli? Chumaj sprosty 😠 zasa som sa nastvala 🙄
Schudni ak sa TY necitis dobre a milostivemu povedz, ze vek, vyska a vaha su vo vztahu zanedbatelne cisla, pokial niekto netrpi obezitou, ktora ohrozuje zivot 😠

misko772014
19. jún 2015

ja sem miela celi zivot 50kilo a teraz 65kilo a co.sme radi ze mame krasneho zdraveho chlapceka a sex mame tiez

smovlinka
autor
19. jún 2015

@kamilka1986 najhorsie je ze ho lubin ako otec je skvely doma z mojej strany zavladla ticha domacnost ale neviem co urobit ako sa ktomu postavit toto som nikdy necakala a to fakt niesom ziadna skareda ropucha a ked sne boli na nakupe ho strtla daka znama a ze sa ho opytala ze ci cakame miminko tak ze sa hambil a citil trapne ked musel povedat nie tak vies ked som nikdy nemala tuk navyse a teraz ked ho mam ten co ma nevidel su mysli ze som vtom ☹((

starry_eyed
19. jún 2015

zoberiem to trochu inak.... nikomu by sa nepacilo keby partner pribral zrazu 20 a viac kil, lebo je to dost... neurazaj sa , ale zober to tak, ze mas zacat so sebou nieco robit. Nepises aku mas vysku, to je tiez podstatne.

kamilka1986
19. jún 2015

@lilimoni Najmä by si chlap mohol vážiť aspoň to že mu dala zdravé a krásne dieťa,ked si už neváži ju 😒 Vdaka bohu že toto by môj chlap nikdy z úst nevypustil...

dadis
19. jún 2015

@smovlinka tak sa zapri a schudni. Aspon 10kg. Prepac, ale ani mne sa nepodarilo uplne zhodit po porode, ale s 20kg nadvahy by som sa do dalsieho tehotenstva nepustala. Okrem toho, ze to nie je pre tvojho muza atraktivne, je tu aj zdravotne riziko pre teba a tvoje babo. Neber to osobne, nema to nic spolocne s laskou, jasne ze trosku taktnosti by z muzovej stramy nezaskodilo ber to, ze ked budes zdrava, budes z toho profitovat ty, ale aj tvoja rodina.

lilimoni
19. jún 2015

@kamilka1986 ma kus posahane priority 😠 namiesto vdaky toto 🙄

smovlinka
autor
19. jún 2015

@lilimoni dakujem za vsetky slova snazim sa ani mne neni tak dobre to je pravda a uplne som sa stiahla chodit von medzi kamosky s malou radsej idem sama a este toto fakt neviem preco to je tak dolezite pre dakoho ☹ praveze on neni ziaden model do tvare je ano synpos pekny to je pravda ale ma 103kg sice je aj vysoky ale to brucho velke ma on mi nato povedal ze na chlapovi to tak nevadi ako na zene!

misko772014
19. jún 2015

20kilo neni az tak vela su aj horsie a su mlade baby ktore dieta nemaju

smovlinka
autor
19. jún 2015

@misko772014 super mas skveleho partnera a mas pravdu podstatne su nase deticky ze su zdrave

smovlinka
autor
19. jún 2015

@starry_eyed ano ani ja sa necitim fajn mam 165cm ale pri mojich problenoch to ide velmi tazko a to stravu dodrziavam

lilimoni
19. jún 2015

@smovlinka no iiisto. Mu povedz, ze nie je vobec pekne, ked ma muz vacsi obvod cez brucho ako cez hrudnik 😉 a neuzatvaraj sa a hod sa do skupiny s chudnucimi maminami a papa kila navyse 🙂

starry_eyed
19. jún 2015

a taktiez nechapem, co tu poniektore vdaku spominaju. Pise ze sa stara a ma ich rad, vdacny za dcerku urcite je.... ale to nieje dovod, aby bol vdacny aj za manzelkinu nadvahu...

dadis
19. jún 2015

@smovlinka cvicis pravidelne? Chudnutie-ako.sk Dozvies sa vela teorie, uz len potom zmenit zivotny styl, bez cvicenia sa zit v dnesnej dobe neda. Viem o com hovorim. Tiez bojujem 😃

lilimoni
19. jún 2015

@starry_eyed ide o ten kus netaktnosti, ktory prejavil 😠 bolo to hrube od neho 😠

alaguema
19. jún 2015

@smovlinka chápem, že ťa to ranilo, ale chápem aj jeho. Spôsob akým to podal bol necitlivý a úplne nevhodný, ale podstata ostáva. Nepriťahujú ho tukové vankúšiky. Nie tie tvoje špeciálne, ale zrejme celkovo. Niektorí muži to takto majú. Môj napríklad tiež. Páčia sa mu štíhle ženy, nepáčia sa mu bacuľky, človek si v tomto smere nerozkáže. Hovorí, že ťa ľúbi, bude to zrejme pravda, s tým ako vyzeráš to nemá nič spoločné. Ale sex je z iného súdka, tam je okrem lásky potrebná aj telesná príťažlivosť. Pokiaľ chceš, aby vám to fungovalo, asi je to signál, že máš so sebou začať niečo robiť. Aj ženy s poruchami štítnej žľazy chudnú, ak naozaj chcú. Výhovorky a mraučanie bokom a treba začať konať.

smovlinka
autor
19. jún 2015

@dadis ano dakujem za slova asi takto to vidi aj on len sa ma to dotklo keby to povedal jemnejsie alebo vies co kazdy den budem s malym ja dve hodky a zbehnu do posilky ze mi aspon pomoze ale on sa snou hra ked aj ja sam ako keby sam nevedel ☹

mirka964
19. jún 2015

@smovlinka mozno mas diastazu priamych brusnych svalov a preto vyzeras,ze si v tom.Ale k veci..tvoj manzel by sa mal zamysliet nad sebou..normalne mi prislo zle.Ja som mala ani nie 50 kil a teraz aj 65,sice my mame 3 deti,ale keby mi toto manzel zahlasi tak neviem-neviem.Urcite by sme mali aj y tichu domacnost.Nevie co ti poradit.
@starry_eyed keby manzel porodil 3 deti a pribral by 20 kil,tak by som ho urcite nebuzerovala,lebo by ma to ani nezaujimalo.Ale kazda sme ina.

misko772014
19. jún 2015

ja mam tiez 165cm a pred porodom som mala 70kilo

martinka_martinka
19. jún 2015

no tak na toto by som mu povedala, moj zlatý, ja môžem schudnuť... ale tebe väčší nenarastie aj ked sa privesiš do prievanu !!!!! a je uplne jedno akej velkosti ho ma..

smovlinka
autor
19. jún 2015

@lilimoni skusim to prosim nevies kde je ta skupinka dakujem

starry_eyed
19. jún 2015

@smovlinka tak vidis sama mas skoro 25 kg nadvahu, to je vela
ja mam 167 cm a vahu 65 kg, a citim, ze by trebalo zhodit, keby som mala o 20 kg viac, asi by som sa kotulala, nechcem to tu zabalovat do milych reciciek, a ospravedlnovat to dietatkom a podobne, jasne zena priberie... asi by som sa poradila s doktorkou, ci tie hormonalne tabletky musis brat, ci nieje nejaka alternativa, zacat sa zdravo stravovat a cvicit

absurdum
19. jún 2015

nuz, ja by som skor porozmyslala z coho depkujem, osobne som totiz proti uzivaniu liekov. lieky pricinu nikdy nezistia, je to len odsuvanie problemov. a ked dokazes zit bez antidepiek, tak pekne krasne, dohoda s muzom, kedy sa bude o dieta starat on, lebo ty potrebujes ist na plavanie, aerobic, potom wellness, kadernicka, nechty. nezabudni sa tiez stretavat s kamoskami, aby si sa nevyradila zo spolocenskeho systemu. zatial nech sa stara aj on. a potom, ked uz budes kocka (podla mna sa to da zvladnut do 4 mesiacov). tak ta bude len prosit, aby sa konecne zem zatriasla. a to uz bude na tebe.

jersey333
19. jún 2015

@smovlinka mne je velmi luto ked citam taketo prispevky ..ako dokazu chlapi svojimi sprostymi slovami zranit nas zeny ...podla mna chlap by mal zenu ktora mu porodila dieta nosit na rukach a prejst koly nej bosy polku zemeguli a nie jej vycitat ze pribrala... ja som mala zas opacny problem rapidne som po porode schudla...telo, hormony kazda z nas je ina a kazda z nas preziva tehu inak ....o tom by mali vediet hlavne muzi

janinah
19. jún 2015

a jemu sa ani Brad Pitt nevyrovná,že? by som prizabila takého majstra sveta...tiež som už nie to,čo pred 20 rokmi,ale manžel sa v živote nesťažoval ani slovom ani skutkom..tak sa okamžite nahlás niekam do fitka a aspoň 3x týždenne mu nechaj dieťa na krku a chod cvičiť,potom s kamoškami na kávu,príď domov okolo 22h. vysmiata a uvolnená,dvíhaj si sebavedomie,ked tii ho najbližší človek deptá....nedaj sa,ženská 😉

smovlinka
autor
19. jún 2015

@dadis na cvicenie cas.najst je najhorsi boj ale stravu drzim kuknem tu stranku a tebe sa to dari?

starry_eyed
19. jún 2015

@lilimoni tak zrovna vrchol taktnosti to nebol, ale naco splietat recicky je to ok, ked nieje, aspon jej dal vediet ako sa veci maju a moze zacat nieco zo sebou robit, horsie by bolo, keby bol ticho, a po case by dotycna zistila, ze si nasiel inu chudsiu, lebo nebol schopny vlastnej zene povedal, ze je proste tucna a nepritahuje ho uz.

dadis
19. jún 2015

@smovlinka tak zmen kuchynu, niekde asi je problem, ked ste obaja obezni. Zdrava strava neuskodi ani dietatu. Spoliehat sa na to, ze aj on je obezny, tak sa mu moja obezita paci 😞. A sportujte spolu, zacnite behat, stiahnite si aplikaciu na trekovanie behu, porovnavajte sa, kto bude lepsi, ja som s muzom cvicila na brucho cez nejaku appku v mobile, bicykle, turistika, ale spolu, neh to nie je otrava, ale zabava a sucast zivotneho stylu

steinarka
19. jún 2015

@smovlinka uplne ti rozumiem, mas nervy na nho, mozno aj na seba, ci na okolnosti, ktore zariadili tvoju vahu.. ALE.. tym lepsim pohladom na vec je, ze sa ta nechysta opustit.. proste ti dal dobru radu.. co tak zacat chodit do fitka? ak ti kaze schudnut, tak pravdepodobne aj on sam ma "sexi" postavu.. tak chod s nim - fitko, plavanie, beh, bicykel, mozno zmena jedalnicka 😉 ak ale ani on nema peknu vymakanu postavu, tak by som sa nad to povzniesla.. ber to ako vyzvu a ukaz mu, ze to dokazes.. VSETKO SA DA, LEN TREBA CHCIET! nehovor nie! a ukaz mu, ze ti na nom zalezi a tiez na vasom manzelstve a intimnom zivote.. vela stastia 😉