Manžel sa mi nevenuje

mishell55
12. jún 2013

Ahojte baby, potrebujem poradit......už neviem čo mám robiť......môj manžel sa mi skoro vôbec nevenuje.....príde z práce domov a ide spať ( to ešte prekusnem veď je unavený)....ide o to že keď mu poviem aby postrážil malú a že ja si idem trošku ľahnúť tak má namietky a nakoniec ju vezme s nervamy ale vôbec sa jej nevenuje...len ju položí do sedačky a on si sadne za počítač a buď stávkuje alebo hrá poker...a potom keď prehrá tak je zlý lebo sa nemohol súsrediť a taak...tak isto je to aj ku mne... keď sa s nim chcem milovať tak mi povie: "nechce sa mi...a keď mi ukazuješ že sa chceš so mnou milovť tak ma už úplne prejde chuť" ...už neviem čo mám robiť...začne na mňa kričať ak mu napríklad neodpoviem na jeho otázku do 5 sekúnd....chápete??? pred svadbou to bolo úplne inak bol skvelý bola som šťastná.....ale teraz?? chcem to napraviť...chcem byť zas šťastná... prosim poradte mi čo mám robiť... ☹ 😢

janinah
12. jún 2013

18r. čerstvé manželstvo malé dieťa a už také problémy? asi na manželstvo nedozrel .... radím manž. poradňu /sama choď,jeho tam nedotiahneš/

jolly84
12. jún 2013

@mishell55 nema nejake problemy? napriklad v praci? k malej sa ako sprava, ked ju nemusi strazit? odporucam naozaj manzelsku poradnu, len neviem, ako mu to povies, kedze nekomunikujete...neda sa ist niekam na veceru bez malej, pripadne kino, alebo na poharik vinka, ze by sa atmosfera uvolnila....

janinah
12. jún 2013

a ešte niečo- 3mes. dieťa pre neho nie je žiadny partner,on jednoducho nevie čo s ňou robiť...až bude mať dieťa rok a viac,tak potom je skôr šanca,že sa budú vedieť oni dvaja zahrať..ty spi vtedy,keď spí dieťa,ak sa cítiš nevyspatá,dať mužovi unavenému z práce dieťa na starosť a sama ísť spať nie je dobrý nápad 😒

mishell55
autor
12. jún 2013

@jolly84 hovoril mi že mu jeho majster ponúkol vyššiu funkciu sľuboval mu že to určite dostane on...tešil sa....no nakoniec jeho majster dal tú funkciu inému....bol dosť sklamaný...ale žeby toto ho tak vzalo??? už som mu aj povedala nech sa ide niekam prejsť sám nech si vyprázdni hlavu ale zbytočne......my spolu komunikujeme ale skoro vždy to skončí tak že sa urazý pre nejakú blbosť...

aliza
12. jún 2013

@mishell55 ty to nemas ako napravit...z tvojho kratkeho opisu mam pocit, ze tvoj mm zrejme stratil zaujem o teba, o rodinu...neviem, kolko ma rokov...rodina je obrovska zataz na vztah, vsetko sa zmeni, uz nie je nic, ako bolo predtym a tvojmu mm to zrejme robi velky problem...ta zmena. A to, ze nema ani fyzicky zaujem o teba u mna zavana neverou. Podla mna si si nevybrala velmi stastne...pred svadbou je vsetko ine, to je pravda, ale vo vasom pripade ste sa zrejme velmi ponahlali a nepoznali ste sa tak dobre. mas 18, takze to obdobie 'pred svadbou' nebolo nic moc, ze? co to znamena, ze bol skvely? Ja osobne to nevidim ruzovo.... 😢 . On je na teba priam alergicky a s tym neviem, co chces robit. Ja osobne by som sa nikdy nevnucovala tam, kde ma nechcu 😔. A jedna rada: stastie sa rodi v nas....nepodmienuj ho nicim a nikym...inak budes este velakrat sklamana...

jolly84
12. jún 2013

@mishell55 skus niekam s nim vyrazit, urcite nema dobru naladu z tej prace to sa stava. ale ak je to nieco ine, tak nech ti to povie, vsak co je lavy? co ma 5 rokov?

cherry1981
12. jún 2013

Tak ja si myslim, ze s vekom to nema nic spolocne, ja som sa vydavala tiez som mala 18 ked sa mi aj dcera prva narodila moj mm mal 24 a sme spolu uz 13 rokov. Nehovorim, ze kriza nebola. Ja by som nikdy mm netolerovala aby prisiel z prace poobede domov a siel si lahnut a to kde sme 😕 😅 😅 Ja tiez nemam cas pri detoch chodit poobede spat, tiez makam od rana do vecera, varim, upratujem, staram sa o deti ucim sa s nimi tiez mam pravo byt unavena.
Ja na tvojom mieste, keby si chcel ist lahnut, alebo sa vyventilovat by som mu pekne dala aj malu, ved je to jeho dcera tak je tiez jeho povinnostou sa starat a venovat sa jej. Moj mm chodil dlhe roky na tyzdnovky, takze samozrejme v tyzdni sa nemal cas kedy detom venovat cela domacnost bola iba na mne, teraz pracuje od rana do nejakej 17 dakedy dlhsie, ale ked pride z prace domov skor, tak mna nezaujima, ze je unaveny, aj ja som a co mam robit, venuje sa detom. Zobere ich na dvor, najmladsiu dcerku okupe, nakrmi a este aj uspi a az potom mame cas na seba. Dokonca aj v noci vstava k malej spolu somnou. Mam asi obrovske stastie ze mam takeho muza akeho mam. Drzim Ti palce, aby ste si nasli spolocnu cestu 🙂 🙂 Dakedy musi byt zena aj tak trosku sekera 😅 😅

moonlight1210
12. jún 2013

Nebude on zavisly na hrach? Je jedno o aku ide zavislost, kazda vplyva rovnakom - meni osobnost.

Vela chlapov do cca 3 rokov deti netusi co s nimi. Neda sa s nimi slovne komunikovat, ich intelektualna uroven sa prejavuje inak, takze nevedia ako sa s nimi zabavit resp, dostupny dposob zabavy ich nudi. No netreba ich hned sudit ako lahostajnych hnupov. Len co dieta zacne viac slovne komunikovat a premyslat viac stylom dospelych, zvykne otec k nemu najst cestu. Niekedy este aj matka zacne ziarlit. 🙂

Este ho mohol prevalcovat manzelsky a otcovsky stereotyp, mozno aj zodpovednost za vas, k tomu neuplna vyburenost, ked si teraz uvedomuje, ze so spravanim stareho mladenca je utrum ( a to je lepsi pripad nez ked sa rozhodne ze napriek rodine si ten slobidny zivot dopraje).

Rozhodne je pre nieco nervozny.

Na toto ma plzak dobru radu: vytvorit ovzdusie max dovery a porozpravat sa. Na vsetky informacie potom plati embargo, teda sa nesmu zneuzit. Iva pouzit pri hladani riesenia. Nie na vycitky a arguenty v hadkach.
Ale do tohoto sa pust ak vies ze to zvkadnes lebo obcas sa clovek takto dozvie veci ze sa musi drzat stolicky aby neskolaboval na mieste.

sandracs
13. jún 2013

Mischell a tvoj manžel stávkuje a hrá o peniaze, alebo sú to počítačové hry?

sissy27
13. jún 2013

@mishell55 tak s gamblerom veľa nespravíš, v prvom rade si on musí priznať problém a riešiť ho - liečiť sa... to musí byť prvý krok, kým je preňho hra prvoradá, tak máš smolu... odporúčam poriešiť ešte BSM, lebo úprimne povedané, smeruje do finančných problémov a ako manželka sa chceš-nechceš vezeš s ním... ak náhodou ešte o peniaze nehrá (o čom pri pokri pochybujem), tak sa priprav na to, že začne...

p4nocka
13. jún 2013

😒 moj pohlad na vec je, ze sa nieco deje. ale ako aj zeny, aj kazdy chlap je iny a co na neho plati, nik nevie. ale situacia je dost vazna.

evarak
13. jún 2013

skus moja tu manzelsku poradnu,a ja by som ho na tvojom mieste nechala troche na pokoji,nech sa mu to v hlave urovna,urcite by som na neho nenaliehala aby sa to este viac nezhorsilo a ked ho to ani po dvoch tyzdnoch neprejde,alebo sa aspon troche nezlepsi,tak je to velky problem,vsak ty predsa nemozes za neho pracovny neuspech a tak isto ani mala 😒 ,a co sa tyka toho,ze chlapi nevedia co robit s detmi do troch rokov,noo to vobec nie je Pravda,ten moj ku nim podstivo vstaval aj v noci ked mali len mesiac a ked sa nevedeli ulozit ich uspaval 🙂 ,ukazkovo sa s nimi hraval ked boli mensie,kocikoval ich a venuje sa im stale,no predsa nema nic spolocne s vekom dietata 🙂 pokial ma zaujem kazdy otecko si svoju cestu k svojim detom najde ci uz maju tyzden alebo 10 rokov,je vela aktivit,ktore s nimi moze robit aj on sam 😉 ,drzim ti palce