Manžel sa prekecol, že sa mu páči moja kamarátka

zozo111
20. mar 2014

Ako by ste reagovali vy? Pocas beznej debaty sa ho pytam zo srandy - ,,ty jej ides vecer zase nastavit antenu? hm.. jasne, vsak sa ti Mirka vzdy pacila, muza ma dnes vecer v praci.. (zo srandy!) preco ta volava len ked nema doma muza, ha?" On ze: ,,ano paci-la sa mi, ale uz je vydata, ja zenaty, uz sa mi nepaci..." -s plnou vaznostou.... Ja ze vsak si ju spoznal uz ako vydatu a ty si bol zenaty a zacal zatlkat, teda nepacila sa mi, len je sympaticka, to som nepovedal ze sa mi pacila... Od prvej chvile ak som ich pred rokmi zoznamila, sa na nu vypytoval (a kde byva? a ko sa vola? a oni maju take auto? a hento, toto) na nikoho sa tak doteraz nevypytoval, na ziadnu zenu. Hned jak si piskne, vzdy doleti k nej, vzdy ked nema nahodou doma muza.. Zatial to dalej nezaslo, ale doteraz nikdy nepriznal, ze sa mu paci ina zena, aj ked som to na nom videla...
Navyse uplne iny typ zeny ako som ja, ona tmava bruneta, skor by som cakala, ze ta by sa mu vzivote nepacila... doteraz predo mnou take typy ofrflaval...Ked sa raz za sto rokov stretneme na ulici vsetci traja, tak som zrazu vzduch, otoci sa mi riťou a nevidi ma...
Beriem, ze sa kazdy chlap obcas otoci za inou, ale na tuto reaguje inac, lezie mi to na nervy, navyse mi za to nakoniec hystericky vynadal do pi.. ziarlivych, domyslavych, jasne ze som mu to patricne vratila slovne, ale asi mu za to stala... Aky je vas nazor?

zara0201
20. mar 2014

No pokial Ti nadal do p... tak asi aku ma uctu k Tebe vobec?
@zozo111

jadodka
20. mar 2014

@zozo111 no prepac, ale bud si zaslepena alebo zamilovana...ale TM ma s nou vztah...moj nazor z toho co a ako si napisala....

zozo111
autor
20. mar 2014

@jadodka este nema, nemal na to prilezitost, viem presne kedy tam bol, kolko, este sa poriadne nepoznaju.. ale paci sa mu... nie som zaslepena, mam to ,,v merku,, som v obraze, ale ktovie o par mesiacov... ona byva casto sama doma, muza ma stale v praci, na sluzobkach... navyse sa tvari ako velka katolicka a zena oddana naveky svojmu muzovi, ale ktovie.. mna serie to, ze vobec blbec prinal, ze sa mu ,,pacila,, druha zena...

zozo111
autor
20. mar 2014

@zara0201 no idiot, co ti poviem... vratila som mu to a este mu to spocitam, hned sa mi ulavi. Za nadavku sa nerozvadza, ale trpko pretrpko to slovo olutuje. Uz sa mi ospravedlnil, ale to neberiem..

zara0201
20. mar 2014

@zozo111 Vies nadavka je podla mna uplny prejav neucty. Ja viem, ze asi riesis teraz jeho kolegynu skor, ale ja by som riesila aj jeho a vztah k Tebe ako k osobe. Trochu slusnosti preboha. A milionkrat spominane- priatelstvo medzi muzom a zenou neexistuje.

stardust
20. mar 2014

aby ta jedneho dna nepustil k vode, ked si taka pomstychtiva, domyslava a ziarliva stihacka 😉

traffic
20. mar 2014

myslim si, ze ak mu budes davat sancu chodit ku nej tak nieco medzi nimi bude, takze na tvojom mieste mu treba jasne povedat, ze si neprajes, aby tam chodil opravovat anteny a neviem co este, na to ma predsa svojho chlapa a ked nie je doma nech si zavola opravara, alebo mu povedz ze aj ty tam ides, ty si das s kamoskou kavicku, deti sa vyhraju a on zatial opravi co treba,
mala by som teda riadne nervy a nepustala by som ho tam, aj ked si myslim, ze je uz len otazkou casu kedy sa daju dokopy

clarissa
20. mar 2014

No,nebola by som si nim celkom ista...porozmyslaj a vymysli na neho nejaku "lecku" aby si ho odhalila pri cine alebo aby sa teda potvrdili tvoje dohady.... 😉 Ja som stary spion,urcite by som ho nejak nachytala,keby som na tvojom mieste 😎

mata90
20. mar 2014

@traffic presne si to vystiha...

misaelka
20. mar 2014

@zozo111 nemyslim ze pristup "oko za oko" dam mu to vyzrat povedie k tomu, ze sa napravi...kazdy sme svojho stastia strojcom...

kiki68
20. mar 2014

hmm..toto ja by som ziarlila na cely dievcensky intrak vedla domu 😀 kaslat na to, cim viac sa to bude rozmazavat,tym horsie. Aj tak by to ti dvaja nepriznali...
a co potom?ked ho nachyta? k comu to bude dobre...k tomu,ze sa znicia dve manzelstva jednou ranou. Hadam spolu nic nemaju a takto sa tyrat by som nechcela...

ava11
20. mar 2014

Hm, moj muz dnom, kedy stretol mna, nestratil vkus, takze je prirodzene, ze sa mu pacia aj ine zeny. Aj mne sa niektore pacia 😀 K tomu zvysku sa nevyjadrujem, nerozumiem takymto vztahom, kde sa najblizsi ludia nazyvaju vyberanymi menami a adekvatne sa aj spravaju.

zuzanocka
20. mar 2014

😀 zarucene sa debata taaaak rozbehne, ze ti z neho spravia chrapuna, psychopata, hajzla a nebezpecne individuum, od ktoreho mas utekaaaat co ti nohy stacia a hlavne "fuj, o takeho by som sa ani neobtrela"...

Co tak vydiskutovat si to doma? Povedal ti, ze je vydata a on zenaty, tak ze sa mu uz nepaci...a ked donho nadalej rypes..nediv sa, ze mu rupnu nervy..
V kazdom pripade by si mu mala povedat, ze Ti to vadi, ze sa necitis v takej situacii dobre a ze by si od neho chcela, aby tam jednoducho nechodil, ked je dotycna sama. Pokial mu budes robit sceny a ste taki impulzivni, ako pises, lahko sa stane, ze sanad tym vazne zamysli, ze akeho chrobaka si mu to ty nasadila do hlavy a....... 😉

betka_oli
20. mar 2014

Súhlasím s dievčatami že rozdúchavať oheň sa nevypláca. čim sa ty budeš správať horšie k nemu, tým on bude vyhľadávať niečo, alebo niekoho, kde bude mať pokoj. Zdieľam názor, že by ste sa mali o tom porozprávať. avšak viem, že nie každý chlap sa vie rozprávať. a naviac skoro máloktorý sa vie vcítiť do toho čo cítiš ty- takže žiadne porozumenie. Mohla by si mu vysvetliť, že nečakáš od neho že ťa pochopí, pretože ste odlišní, ale pokiaľ ťa ľúbi, mal by skončiť s opravami kvôli vášmu vzťahu, pokoju v rodine, aby ti neubližoval. Ak by to náhodou nepomohlo, mohla by si zájsť za kamoškou a tiež jej položiť otázku, prečo rieši opravy práve vtedy keď nemá muža doma. Asi tiež tam nebude všetko ok. Mohla by si sa spýtať, či jej by nevadilo ak by si pomoc od jej manžela potrebovala ty ak si sama.

sashabb
20. mar 2014

@zozo111 ako často jej chodi nadstavovať tu antenu? keďže píšeš že "zase"???
Nechcem si tu domýšlať, no mne sa to nezdá. Nepríde mi to také nevinné ako je to prezentované ...

maribell
20. mar 2014

@zozo111 a ona nema manzel ktory by jej to opravil ?..preco tam chodi iba ked jej manzel neni doma .?? ..neni to divne? ako vies ze nemaju vztah? ..si tam s nimi? ..lebo ak nije tak si nemozes byt ista..mne by teda vadilo keby moj manzel chodi k zene ktora je sama doma

zozo111
autor
20. mar 2014

bol tam spolu asi 5x, vzdy nieco ine... manzel si tak privyraba popri robote ako elektrikar, dokonca raz bol za nim s niecim aj jej manzel. Ona mu zavola, alebo posle sms, ze nieco by potrebovala, ze jej to nema kto spravit, lebo je muz na sluzobke.. Ale ja nie som si ista, neviem, ci aj z jej strany nieco ide, mne ide skor o to ze moj muz nechtiac priznal, ze sa mu paci(la), ale ja neviem, ci je to obojstranne, lebo ona je taka povaha, ze je pred ludmi veeelmi mila, hahaha-chichichi... Mozno si koza ani neuvedomuje, ze sa sprava, ako keby sa silou mocou chcela zapacit. Ja ju poznam 25 rokov, to nie je pretvarka, ona proste taka je... netvrdim, ze by ho zvadzala, ale zrovna odmerana nie je voci nikomu.
Ja neviem, som divna, ze mi tak vadi, ze sa mojmu muzovi paci kamaratka? Ked si odmyslim hororove hypotezy, predstavy, aj tak mi je to divne, ze sa mu pozdava aj niekto iny... Doteraz nikdy nic take ani nepripustil.
Napr. Ked som videla, ze sa obzrel (zdravo) po peknej zene (výnimočne), tak ako kazdy chlap, tak povedal, ze zlatko ty si aj tak najkrajsia, alebo podobnu blbost, ze ma krivy nos alebo co...inak Nakoniec tam dnes ani nesiel.....

janickacrazy
20. mar 2014

@zozo111 Je normálne, že ti to vadí, ale naozaj v tom nemusí byt nič. Mne sa stalo to isté, len frajer mojej kamarátky sa pred nou prekecol, že ja sa mu páčim. Povedal to len tak medzi rečou a ona sa toho chytila a začala mu robit scény, že so mnou niečo má a také blbosti. Pritom samozrejme sme spolu absolútne nič nemali, no ona si to nechcela dat vysvetlit. Dokonca sa mi začala vyhýbat a naše vztahy sa pokazili, potom neskor ju to prešlo, asi si uvedomila, že to je blbost. Ked som sa vydala, tak sa nejak ukludnila a teraz sme zase v pohode kamošky. Dúfam, že aj u vás to skončí dobre.

panidia
21. mar 2014

Ja neviem,ja by som v tom nevidela nič.My s manželom si normálne medzi sebou hovoríme ked sa nám niekto iný páči,ja mu poviem ked vidím nejakého fešného muža a on zasa peknú ženu-nevadí to ani mne ani jemu.Druhá vec je,že to "navštevovanie" je asi trošku iný prípad.Ale ak sa s mužom mate radi a prejavuje ti lásku,nerieš to."Zmen sa" aj ty na Mirku -bud k nemu milá,usmievavá a láskavá.Každý vyhladáva to čo doma nemá,tak skús íst na to takto...

karap
21. mar 2014

ja by som to nebrala tak tragicky.No a co,ze sa Ti priznal,ze sa mu paci?Mojmu mm sa paci nasa suseda,viac krat mi to povedal.....a mne sa zase paci kamaratkyn mm a com aj moj mm vie.No my obaja sa pozname,vieme,ze je to len nevinne a nikdy by sme nic neurobili.....Skor sa na tom zabavame.
A Tvoj mm Ta nazval pi.ou možno z nahnevanosti.Ak mu svojimi obvineniami pilis usi často,tak mu to ide na nervy....
A možno je to uplne inak.Ma s nou pomer a nechce sa priznat......To vie len on a ta dotycna.No na to by si prisla.Ved s nim zijes............

stanislavao
21. mar 2014

@zozo111 ked sa muz hentak s vami rozprava a nadava vam, tak to neni normalne. je to nevychovany chrapun a v zivote by som s takym chlapom nebola. jasne mu treba povedat, ze si nezelate, aby tam chodil a aj kamaratke preco nepoviete, ze vam vadi, ze k nej vas muz chodi, ked jej muz nieje doma? co uz len ake anteny sa v dnesnej dobe nastavuju? vyhovorka a dost biedna. cely vas vztah je divny, mne by toto mm nikdy nespravil.

p.j.jacky
21. mar 2014

Ahoj. Ak tvoj mm ma vplane tu zensku ulovit ,spravi to aj keby si sa mala rozkrajat! Byt hysterka nieje tiez dobre.bude od teba utekat. Skus len mu vecer pekne povedat,ze ak mu na vas dvoch zalezi,nech snou nieje v kontakte.

amadora
21. mar 2014

osobne by som povedala "kamarátke" že si neprajem aby môjho muža vyvolávala k sebe keď nemá doma manžela. ak je ozaj kamarátka tak to pochopí, ak nie nech ide v čerty...

adri266
21. mar 2014

@kiki68 vkus by nemal stratit, ale ani takt. V zivote by mi nenapadlo pred manzelom vychvalovat svaly ineho chlapa, alebo ze ma krajsie auto, alebo ze je sikovnejsi /aj keby som si to myslela/. Takisto si myslim, ze chlap by mal byt taktny a manzelke, partnerke povedat, ze ona je ta najkrajsia, pre neho.

@zozo111 pisala si, ze nemal moznost s nou mat vztah a vzapati pises, ze on hned po jej SMS uteka tam 😒 Nejako mi to nesedi...
Snad tam nic medzi nimi nie je, ale vecer by som sa manzelom porozpravala, ze Ti bolo blbe, ako sa spraval, ako hystericky reagoval /on je stale taky nervak ci len teraz? Lebo mam pocit, ze trafena hus zagagala 😖 / a ci by sa jemu pacilo, keby si tak susedovi, co vyzera ako Adonis, chodila krmit macku, aj keby bol doma...
skuste sa trochu viac zamerat na vas vztah, lebo dusno a ticha domacnost Ti teraz velmi nepomozu...skor naopak, odozenies ho prec. Pochval ho, aky je skvely, obdivuj ho /toto presne robia vsetky ti butlave vrby a buduce milenky/.

samo_blaho
21. mar 2014

ešte že sa mu nepáči tvoj kamarát..

lencici
21. mar 2014

Mne sa osvedcilo to ze ked mas podozrenie tak to tak urcite bude. A este ked ti vynadal :-/ to je ista vec.....za pravdu sa kazdy hneva...

januli74
21. mar 2014

Myslim, ze je to jasne, kamaratka ho pritahuje a vobec nejde o nejaky "typ", ale podla mna o to, co vyzaruje. Je im spolu dobre a az tak mu dobre asi s Tebou nie je, toto Ta asi najviac stve a je to pochopitelne. To sa ale neda zmenit, mozno aj on sa sam teraz trapi a nema v tom uplne jasno. Ja by som sa snazila prerusit akekolvek kontakty a asi by si mohla porozmyslat, aky mate vztah s muzom, hm? Pekny den

mysicka36
21. mar 2014

Juj, mne by vôbec nevadilo, že sa mu páči kamarátka ani že to povedal. Vadilo by mi to že ho ona stále volá. Ja viem, je to blbé, keď si vlastne takto fuškami privyrába aby povedal že nepríde... No ale nadávať do žiarlivých pi.. by som si nenechala. No a čo že žiarliš, veď ho máš rada.

Každopádne by som si dávala pozor. Viem z vlastnej skúsenosti. Môj M takto pomáhal slobodnej kolegyni raz niečo preniesť, raz niečo s autom... no a nakoniec po ňom vyštartovala.

diskutujuci
21. mar 2014

@zozo111 ahoj a myslis, ze 1.- ona by bola schopna snim nieco mat? a po 2. myslis, ze by mal cas a moznosti sa s nou stretavat?

jabadaba
21. mar 2014

@zozo111 podla reakcie tvojho manzela sudim, ze mal po krk tvojich srandiciek. Vies, ono srandicky odtial potial. Ale ked niekto imrvere omiela furt to iste tak to nasledne dostane ako odpoved, s veskerou vaznostou. Vsak Ty mu vyslovene podsuvas do podvedomia, ze sa mu ta baba paci, upriamujes jeho pozornost k moznostiam, ktore z jeho navstev u nej trcia. Ako, uprimne, zda sa mi vrcholne nestandardne volat si kamoskinho manzela posluhovat, ked nie je doma ten vlastny, ze jo...maximalne nestandardne. Ale ked tvrdis, ze isto este spolu nic nemali tak do muza neryp. Potazmo mu mozes povedat, bez srandiciek a popichovania, co si o tom myslis. A nerozvadzaj to dalej. Nech si to preberie v hlave on sam.

Ospravedlnil sa Ti za nadavku. Aj vediet prijat ospravedlnenie je ustretove gesto. Pohrdnut ospravedlnenim nevedie k nicomu dobremu, leda tak zaklada do buducna na to, ze sa viac ospraveldnenia nedockas. Hm?