Manžel si našiel milenku, máme dcérku a ja som tehotná

loookinka
11. okt 2014

Potrebujem sa vyrozpravat ( vykričat) ... lebo mam pocit, ze je toho velmi vela. Sme manzelia 3 roky, mame malu dcerku a ja som v 10tt , kedze moj muz a ja sme chceli dalsieho potomka. Nieje to jeho 1. ulet, ale uz 3. Po jeho druhej nevere som v suvislostiprislana na prvu, ku ktorej sa dodatocne priznal. Odpustila som mu, lebo som videla istu pokoru v jeho spravani a konani. Cele nadledujuce mesiace boli krasne, v intimnom zivote ziaden problem, dovolenka super-lubezne sms.. až do jedneho pekneho dna. Neverila by som, ze po to vsetkom, pride dalsia rana - plus tehotenstvo ( dietatko si samozrejme necham). Tak deti deti budu z jedneho cesta. Potrebovala som to vypustit von, rodina ma podporuje, aj svokrovci mi pomozu... Zivot je veru niekedy naozaj plny prekvapenia 🙂 ...

muchacc
11. okt 2014

Po prvej nevere by som ho kopla do zadku,ak fungujete ako píšeš a nemá dôvod hladať niekde inú nemá právo ani na úlet...čo je 18-ročný sopliak??? Máš pomoc od rodiny vyser sa mu na hlavu máš aj na lepšieho je to ťažké ale asi je neponaučiteľný ☹

muchacc
11. okt 2014

Vieš a urobiť toto dokonca tehotnej to je už vrchol !!! ☹

david1991
11. okt 2014

@loookinka To je chlapik bez chrbtovej kosti, ked si toto dovoli urobit tehotnej zene, ktora nosi jeho dieta pod srdcom.. Okamzity kopanec do zadku, ( s rozbehom ) .

1234lubka
11. okt 2014

@loookinka do tretice....ser nanho...dieta si nechaj ono za to nemoze...radsej sama z detmi ako cely zivot z idiotom...ty budes trpiet..kontrolovat ho...stale by si bola ako na.vazkach ze kde je co robi keby ste neboli spolu...

irenkask
11. okt 2014

@loookinka
Neboj sa nie si jedíná ani sama, vedela by som ti tu písať aj rok v kuse akí sú chlapi hajzli a tých výnimiek je zopár čo sú charakterní a je spústa žien ktoré to nevedia a ešte viacej žien ktoré sa robia že o tom nevedia.
Je veľa prípadov kedy sa muž rozhodne ísť ku druhej žene aj po 30 tich rokoch manželstva a dokonca sa žena dozvie že má kadetade niekoľko detí.
Buď si istá že je to väčšina vzťahov .
Hlavne si zariaď aby ten hnusák platil riadne výživné a zoder ho aj z kože .
Všetko si prejednaj s právnikom pokým je čas a ak sa bude chcieť vrátiť ver že to spraví znova.

petulda333
11. okt 2014

Chlapi su chlapi ale aj zeny vedia byt pekne ku.vy...mam kamosku uz rozvedenu,cca5rokov sa snazili o babo,ked otehotnela on si nasiel milenku a ked rodila a bola v porodnici nastahoval si na par dni mikenku k nim domov...kamoska to zistila neskor...je to svinstvo...ale aj taki su ludia

haslerka27
11. okt 2014

no on je debil....ale tak ty si superhlupa zena....tolerovat mu jeho excesy- tak to chce riadny zaludok

pribinak
11. okt 2014

Z jeho pohladu: vsak odpustila mi raz, preco by mi neodpustila znovu? Navyse vsak cakame dalsie dieta, kam by s bruchom utekala?
Pobal mu caky-paky a vymen zamok na dverach, ten sa nezmeni, je to kurevnik !!!

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriem
11. okt 2014

@haslerka27 Trochu silne slova. Superhlupa? OK, muz spravil hlupost, ona mu odpustila, lebo videla pokoru a zmenu v spravani. Mali v tom case uz jedno dieta a asi bola obojstranna snaha o zachovanie manzelstva. Keby sa kazde manzelstvo malo rozpadnut po nejakom ulete, tak hadam zachvilu nebude ziadne usporiadane manzelstvo...Nehovorim, ze by mu to mala odpustat donekonecna, ale nazvat ju zato superhlupou???

haslerka27
11. okt 2014

@miriem 2x do tej istej rieky nevstupis...ak tam niekto vstupi 2x,poviem si,ok...nevedomost....ale ak sa nepouci ani po 2x a vstupi tam 3x,tak nemoze byt kompletna.ale sprosta..ostro povedane,ale kja to inak nazvat neviem,lebo zena,ktora si veri,je svojpravna,racionalne zmyslajuce,toto netoleruje.

latvia
11. okt 2014

ja nechapem ten smajlik na konci uvodneho prispevku 😕

grelu
11. okt 2014

Boze baby...vy by ste najradsej vsetkych porozvadzali...nevravim, ze mu treba odpustit, ale tiez nie je jednoduche zit sama a vychovavat 2 deti.

@loookinka pytala si sa ho preco to robi?

mawka
11. okt 2014

@grelu ale nie je ani jednoduche spavat vedla curaka, ktory doma vyuziva full servis, zo zeny si spravi maternicu a lasku venuje inde.
nie, vychovavat dve deti nie je lahke, je to hovadsky tazke, ale odstrihnut sa od profesionalneho kurevnika je silno oslobodzujuce.
a dospela, zrela zena ked chce, o tie deti sa postarat sama dokaze.

irenkask
11. okt 2014

@grelu
Podľa mňa to sám nevie, alebo niečo naklame a ide sa ďalej.

pribinak
11. okt 2014

@miriem po kazdom ulete? Len tak pre zaujimavost kolko uletov navrhujes tolerovat? Kym nedonesie domov syfilis? Alebo slecne uletovej neurobi dieta? Vsak nech nam stupa demogrficka krivka, nie?

miriem
11. okt 2014

@pribinak Nikomu nic nenavrhujem, je to kazdeho vec, ako sa zariadi a ako je tolerantny. Len sa mi nepaci, ked sa ludia takto spakruky oznacuju takymi silnymi slovami. V par vetach sa neda vsetko obsiahnut, neviete, ako jej to vysvetlil, ako to ona vzala, ako si to medzi sebou vyriesili...
Keby som sa jedneho dna dozvedela, ze ma muz pred x rokmi 2x podviedol, nerozviedla by som sa s nim len tak. Chcela by som vediet jeho dovody, co ho k tomu viedlo, ci nieco k tym zenam citil, ci to malo nejaku dohru, ci to olutoval... Zvazila by som, aku kvalitu ma nas terajsi vztah, aky je otec...a mozno by mi z toho vyslo, ze mu odpustim a nebudem to dalej riesit. Bola by som superhlupa?

pribinak
11. okt 2014

@miriem to ci by si bola superhlupa neviem, toto riešiť nebudem, ale ja tvrdím, ze kto podviedol raz, podvedie aj druhý, tretíkrát, .... obzvlášť ak sa mu to v pohodicke prepecie

loookinka
autor
11. okt 2014

@muchacc Ked som nasla dokaz o nevere, nebolo lahke, vsetko- co sme si za ten cas vybudovali ihned v zapale zurivosti zahodit. Triaslo ma, bola som zufala, chodil zamnou, ja kricala, nech ma necha na pokoji....Odprosil a uverila som... Netusila som ...

loookinka
autor
11. okt 2014

@muchacc A ano - to co teraz urobil je strasne ...

loookinka
autor
11. okt 2014

@david1991 Kiež by bolo vsetko tak jednoduche... myslim ze pride este aj na mna... no teraz chcranim babenko..

loookinka
autor
11. okt 2014

@1234lubka Presne tak, je mi jasne, aku poziciu zastavam ... ked porodim, rozvediem sa ...

loookinka
autor
11. okt 2014

@irenkask Dakujem - mam 33 rokov, sama vidim ake to moze byt uz len po 3 rokoch ... je mi luto, ze nedokazeme naozaj vidiet tu pravu tvar v spravny čas..

loookinka
autor
11. okt 2014

@petulda333 Myslim, ze od toho mojho mozem veru cakat uz cokolvek...

loookinka
autor
11. okt 2014

@haslerka27 Ano som superhlupa a este aj supermaivna- som co som a vydavala som sa z lasky, nech ma sudia- ja som spravila maximum, co bolo v mojich silach - zachovat si svoju rodinu a cinit to v čo verim.

loookinka
autor
11. okt 2014

@pribinak Dakujem ... ano teraz je to jasne, ze zeny su jeho športom ..

sono2
11. okt 2014

@loookinka ale tak, zi pre svoje deti, niekto sa určite pri trafí

Čo sú toto za muži, ,,, čo by môj za to dal, aby som ostala tehotná nie to ešte zahybať.
Ja na to nemam slov, máš neskonaleho hajzla doma, ja by som ho V mo momente nestrpela V byte, ako by som zistila, že bol s inou...

lenkark
11. okt 2014

Škoda že sa problémy nedajú vymenit, lebo inak by tu väčšina z vás vedela čo má spraviť...každá má zaručený recept ako vyriešiť cudzí problém a to bez mihnutia oka...veď aké jednoduché..."kopni ho do zadku..." alebo nechápem ako niekto má právo niekoho nazvať že je hlúpy keď onom nič nevie,nepozná ho a neprežil to čo on!jednoduché dávať druhému rady a sám by to možno nedokázal byť v jeho koži...Aj ja si myslím že najlepšie by bolo aj tebe a v konečnom dosledku aj deťom keby ste sa osamostatnili aby hádkami a neistotov netrpeli aj oni.je to len a len samozrejme na vás ako sa rozhodnete.vy váš vzťah poznáte najlepšie a kútiku duše cítite čo je správne a či váš vzťah má budúcnosť...nech sa rozhodnete akokoľvek držím palce 🙂 nech všetko dobre dopadne a hlavne nech sa vám narodí krásne a zdravé dieťatko 🙂

loookinka
autor
11. okt 2014

@tanapeta Objasnim.. neskatulkovala som ken udalost posledneho tyzna, ale celkoveho vztahu ... takze to prekvapenie sa v sirsom slova zmysle u mna chape sirokospektralne.

loookinka
autor
11. okt 2014

@latvia Plakat, zurit, nervovat sa... ved cakam aj radost - mne vsetko negativne uškodi a nielen mne - ale hlavne babenku! 🙂