Manžel vyznal lásku v sms inej. Čo robiť?

kornelko
2. apr 2013

nasla som manzelovi v mobile sms pre jednu damu s menom erika a bolo v nej nieco co ma hlboko zasiahlo.vyznaval jej tam lasku ,chcel ju navstivit v praci a celu ju vybozkavat.oslvoval ju zlatko.poradte mi ,ako sa mam zachovat.

vefi89
2. apr 2013

keby si si našla troška času, tak by si tu našla stovky podobných tém. je to tvoj manžel, tvoje problémy a nikto to za teba nevyrieši 😕

sense
2. apr 2013

.....1. neviem co ta viedlo manzelovi kontrolovat telefon, ci to bola nahoda alebo si hladala nieco....a ja s mojou povahou by som ho asi rovno tym konfrontovala, predtym si musis byt ale vedoma toho ze moze zatlkat, moze sa strasne nasrat, moze s kludom anglicana povedat ze ma inu....a takisto si musis byt vedoma aj dosledkov, co urobis ak povie ze ma milenku....urobis scenu, odpustis, odides atd....ked povie ze to bolo jednorazove...ostanes s nim kvoli detom, ale uz nikdy nebudes mat vnutorny klud lebo mu nedoverujes....atd....kazda zena ma inu povahu a kazda by to riesila inak,je to len na tebe ako sa zachovas....

juliana77
2. apr 2013

Myslím, že takýchto problémov v diskusiách je tu viac, skús si to pozrieť. A hlavne spýtaj sa ho na to ,si jeho manželka a máš na to právo. A ako sa máš zachovať???? O chvíľu sa dozvieš v príspevkoch, že ťa možno skúšal, či žiarliš, možno to bola len niaka známa a tak sa bavia spolu z recesie, alebo to ani nie je jeho omyl.
Niekedy mám pocit že sa roztrhlo vrece s naivitou.

layla
2. apr 2013

Keď si mala toľko "odvahy" liezť mu do telefónu, tak ju znova naber a povedz mu. Čo vyriešiš s tým, že budeš mlčať? Že niekoho má, to je asi dosť jasné. Ale vyriešiť si to musíte vy dvaja...

amouramour
2. apr 2013

nemozem z niektorych odpovedi, su to tvoje problemy a nik ich tu nevyriesi...ach zenske nepodarene!!!!ved od toho je diskusne forum, ze sa ludia spytaju na nazor, na to co by ostatni poradili....je to problem @vefi89 pochopit?uz som ta viackrat citala ako si napisala tuto skvelu vetu...

k autorke ked uz si precitala urcite konfrontuj, pre pokoj duse a uvidis ako sa k tomu postavi...je dobre mat vo veciach jasno....

haslerka27
2. apr 2013

vydiskutovat....ak ju tak chce,nech ide....toto by ma asi polozilo a v mojich ociach by sa odpisal

krasneleto
2. apr 2013

ja by som konfrontovala.. ako seba poznam hned za horuca a vo velkych nervoch.. preto ti radim vychladni, premysli si to cele a s pokojom to vyries...

p.j.jacky
2. apr 2013

Budes sa ho musiet opytat ktoru z vas dvoch chce a ci ho po tejto skusenosti chces a odpustis mu.Preco si nasiel inu,co mu vo vasom vstahu chyba...vydiskutovat si to.Cim skor.Lebo ta to bude uzierat cim dalej tym viac...

rora
2. apr 2013

narovinu sa ho spytat ci si aj ty mas zacat hladat niekoho ineho, ze svoj cas v zivote nemienis minat na cloveka ktory beha za inymi zenskymi/zenskou, urcite sa pred nim neponizuj,nepros,nevyplakavaj aby sa k tebe vratil, aj ked je to tazke (zazila som), bude prekvapeny a mozno aj šokovany ked ho takto predstavis pred hotovu vec, ze dovi dopo, chod si....

linda20111
2. apr 2013

podla toho co si napisala by som to chapala tak ze ta manzel podvadza. je mozne aj to ze z jeho mobilu poslal sms napr jeho brat alebo kamos, ked sa mu vybil mobil alebo dosiel kredit, no to je sanca mozno 1k 1000000. moja rada: zistit o erike nieco viac a skus posledovat co robi tvoj manzel ked nieje s tebou. ak na to nemas nervy tak ho konfrontuj a nech sa ktomu vyjadri sam.

kaara1980
2. apr 2013

ja by kočke zavolala(odkiaľ pozná mm a v akom vzťahu sú) priamo pred nič netušiacim mm,tak nebudú mať možnosť sa dohodnúť.A ak by zložila?Tvárila by som sa,že voláme a odpovedala len ,hm,hm,Mm to zneistí a snáď ti povie pravdu.Všetko s kľudom,hystéria by ti nepomohla.

simca06022011
2. apr 2013

No ja by som bola zvedava co mu odpisala, co si pred tym pisali a podobne, pokukala by som historiu a podla toho by som sa zariadila, ci spravim scenu manzelovi alebo jej... moze to byt len tak ze chlap je proste somar a lieta za nejakou zenskou a ta o to ani nestoji... (to vela chlapov ma pocit ze su neodolatelni a nemame co cele dni robit len sa zahadzovat so zenatymi so zavazkami :P ) Chlapovi by som to aj podobne vytmavila, dost mozne ze svojho by som aj okamzite pobalila a teatralne by som vymenila zamky na byte :P a potom by este nastal cirkus 🙂)))) A nezabdula by som mu pripomenut nech si najde inu co bude po nom slipy zbierat a zachod umyvat ;)

kika1111
2. apr 2013

ja by som sa ho na to opytala....ci niekoho ma. ak povie nie, tak sa opytaj kto je Erika. ak bude mudry, ze si mu liezla do mobilu, tak ho hned uhas nech neodbaca od temy, lebo to co si nasla je ovela horsie nez hrabanie sa v mobile. no a potom by som mu zbalila veci, nech ide a nech si ju bozkava kolko chce. Ak mu odpustis, tak to uz nikdy nebude ako predtym. stale budes mat pochybnosti.
hlavne nebud naivna ak ti zacne rozpravat, ze to nic neznamena. vsimaj si od zaciatku ako sa bude tvarit.
prajem pevne nervy, bud silna.

midori123
2. apr 2013

Zbalit 4 igelitky a poslat prvou triedou za Erikou!!!!

ellit
2. apr 2013

Nech si ju ide vybozkavat ked je taky chudak, ze si nevazi co ma doma....ved ty si najdes niekoho, kto velmi rad pride vybozkavat teba 🙂
Pre chlapa sa netrap, nestoja za to.

safica84
2. apr 2013

naozaj to vyzera ze niekoho ma. urcite by som to nedusila v sebe a riesila by som to s nim.. ale tiez by som najprv muzicka trosku posledovala co robi vo volnom case aby som to mala este potvrdene, lebo ako sa ja poznam, naivne by som naletela na nejaky vymysel o tom, ze to bola len sranda, ...
musis mat jasno v tom co urobis potom. lebo ja aj ked sa hram na neviem aku silnu zenu, tak ked mam byt uprimna, tak by som muza asi nedokazala vymazat zo zivota. neponizovala by som sa ak by chcel byt s druhou ale pokial by prosil o odpustenie a tamto by bol len nejaky ulet z nudy, odpustila by som po dlllhom case. bolo by to uz navzdy nastrbene ale prisahala som pred Bohom 🙂. je to uz na kazdej nech si to zvazi

koricko2
2. apr 2013

V prvom rade si daj vypisy z jeho tel a uvidis ako casto jej pise alebo vola,s urcitostou sa da povedat ze ta podvadza

lizatko1009
2. apr 2013

poslat ho tam kde odlietaju bociany. chudak...

uberfrau
2. apr 2013

zavesiť za gule do prievanu ;)

luciferkax
2. apr 2013

Zasa kopa navážaní, som zvedavá, ako by ste vy "múdre" reagovali v takomt prípade.. Nie je to nič príjemné, ani ľahké, tiež by som sa zrejme "bála", ako mu to povedať, no raz to prísť musí, keď príde večer, povedať mu na rovinu, čo si zistilila, nech ti to vysvetlí.. alebo ho skús najprv pár dní sledovať, nie je iný, zmenení, trávi s vami dosť času? Pospájaj si puzzle, spýtaj sa ho, čo máš na srdci, budeš múdrejšia.. aj ked je možné, že bude zatlkať, že tú ssms nepísal on, že eln požičial mobil, že si si to vymyslela, mnedaj sa...
ak by bol ich vzťah iba o sexe, bude lahšie pre neho odísť od Eriky, no ak ju ľúbi, st ým žiaľ nikto nič neurobí 🙂( veľa šťastia

fotoarch
2. apr 2013

a nemohol by to byt erik a smska k vcerajsiemu 1.aprilu? tak intimnu sms by si nevymazal z mobilu?... ak to nieje zart, tak je VôL!

sorciera24
2. apr 2013

aaach, a aje to tu zas......tema za temou.....chcelo by to hladat dovod, preco sa toto deje (vacsina nadava an muzov, kt. sklamu),a le bez vetra sa ani lsitok nepohne a treba hladat pricinu aj v sebe...tu toho evidentne nefunguje viac.....nedovera (to, ze mu lezies do mobilu), to, ze muz si pise nieco taketo tiez ma nejaky dovod a najhorsie je, ze to riesis tu......vy dvaja ste sa mali uz davno porozpravat (lebo evidentne ste to nespravili), inak by to nedoslo az sem..... a ak uz je to v stadiu, ze sa s tym enda nic robit, trosku by som do buducna nad tym pouvazovala, ze preco sa nieco take stalo (nadavat vzdy na toho druheho a poslat ho niekam je to najjednoduchsie 😉 ), ovela tazsie je si priznat aj svoj podiel.....tvoju situaciu uplne nepoznam (ale nikdy nie je napricine len jeden;)) vela stastia!

jankako
2. apr 2013

rozvod!!!!

enula222
2. apr 2013

Pozdravujem Vas čítala som Vaše reakcie ja len tolko zaleží to hlavne na nej darmo povieme odist alebo odpustit .ja som manželovi dala este šancu a on ju zneužil a prešlo hodne rokov a vyhodím mu to na oči a sama sebe som si neodpustila že som to vôbec dovolila aby takto so mnou zamával.Hlavu hore ako sa rozhodneš tak sa rozhodneš len nedopusti aby ti zlomil tvoje ego.S pozdravom Eva

siusinocka
2. apr 2013

nebol to len vtip na 1.4? čo ak sleduje či mu kontroluješ mobil? ale v každom prípade by som sa opýtala aby som vedela na čom som...

nanulik
2. apr 2013

ja nechápem prečo sem ludia dávaju takéto sukromné veci... ved to sa rieši inak, nie na koníkovi. treba si sadnuť a poroprávať sa alebo navšítviť nejakého odborníka. čo ti my poradíme, vykašli sa na neho je to somár? alebo odpusti mu je to dobrý chlap a bolo to len zlyhanie? my vás nepoznáme, nevieme aký je váš vzťah a čo ste všetko zažili

kakajka
2. apr 2013

Je strašne ťažko radiť v takejto situácií, lebo teraz si možno poviem, že keby ma podviedol tak ho rovno vykopnem z domu, alebo si ihneď hľadám niekde podnájom... Lenže predpokladám, že máte aj deti a tu sa situácia mení. Treba nad tým porozmýšľať, nekonať unáhlene a hystericky.. Ako dlho ste manželia? Aké bolo vaše manželstvo? Čo vás dvoch spája? Ako sa ku tebe počas vášho fungovania správal a ako si sa správala ty? Keď má milenku, niekde sa musela stať chyba a nemyslím si, že to bolo len z jeho strany - teda hovorím za predpokladu že si si ho už nebrala ako prelietavého sukničkára, čo nedokáže byť verný ani svojim ponožkám...
Keby sa toto stane mne (čo teda dúfam, že sa v živote nestane), drahého manželíka by som si posadila a spýtala by som sa, prečo mu už ja nestačím? Kde je chyba, čo robím zle, čo mu na mne vadí, čím ho nedokážem uspokojiť, resp. čo nerobím keď na to potrebuje druhú... Treba sa zamyslieť či je to vzťah o ktorý sa oplatí bojovať - pokým ťa nebije alebo psychicky netýra tak sa myslím že o každé manželstvo sa oplatí bojovať... Spýtaj sa ho v čom sa máš zmeniť.. Jednoducho treba hľadať príčinu a ak je čo zachraňovať, treba sa o to pokúsiť... Držím palce.

tahivka
2. apr 2013

Tiež by som asi najskôr penila, ale určite tak, ako radila kakajka, položila by som si niekoľko otázok a najmä tú, PREČO k tomu došlo. Chlapi síce od prírody sú polygamní, ale ak majú vo vzťahu to, čo potrebujú, neláka ich to za inou. Boli časy, keď som tvrdila, že ak by mi to chlap urobil, vyhodila by som ho oknom. Dnes už by som dokázala a vedela bojovať o vzťah, ovšem, ak by som bola presvedčená, že stojí o to zaň bojovať. Odpustiť sa dá všetko, no nezabudneš nikdy.

martini
2. apr 2013

@kornelko ...no nemáš to ľahké... Máš dve možnosti - bud si k nemu sadneš a porozprávaš sa s ním alebo nepovieš nič, budeš využívať informačnú prevahu, niečo okolo toho pozisťuješ a potom sa s chladnejšou hlavou rozhodneš. Ak mu odpustíš, tak určitým spôsobom už budeš mať stále navrch, záleží len na tebe, na tom aký je váš vzťah, či stojí za to oň bojovať, či máte deti, či si myslíš, že je chronický podvádzač alebo sa len podkol...držím prsty, aby si sa rozhodla správne.

svetllana
2. apr 2013

Teraz by mala nasledovať konfrontácia. Od nej sa odvinie všetko ostatné..či bude chcieť zostať s Tebou, či budeš chcieť Ty, aby on zostal...A toto sú záležitosti, o ktorých budeš musieť rozhodnúť len Ty sama..