Manželka verzus milenka. Ktorá zvíťazí?

lucia33366
30. sep 2014

Čaute baby,
prosím o názory na muža ktorý má manželku aj milenku. Všetko začalo nevinne. Našla som si milenca, ktorý je ženatý a má aj deti. Je mi s ním veľmi dobre a to isté tvrdí aj on. Avšak, že by sa chcel rozvádzať, o tom niet nejako náznaku. Viem, že mu to takto z časti vyhovuje, ale nemôže to ísť donekonečna. Neviem si predstaviť, že by sme vzťah ukončili. Myslíte, že je dobré ostať s rodinou, aj keď k manželke už nič necíti a ostáva len kvôli ďeťom? Alebo radšej sa rozviesť, ísť za svojím šťastím, za tým čo ho napĺňa a byť s "rodinou" v kontakte?

nikpa
3. nov 2021

@lucia33366 tak ja som bola na oboch brehoch, ako milenka aj keď nie som na to pyšná ale bola som mladá a sprostá. A aj ako oklamaná, síce nie manželka ale dlhoročný vzťah, spoločné bývanie... A poviem ti len jedno, never takému chlapovi, on ti povie to čo mu vyhovuje a ty tomu veríš lebo chceš tomu veriť. On je s tým, s kým chce byť, to je celé. Je to zbabelý sebec.

petulda333
3. nov 2021

No,aj keby to tak bolo. Neviem ci by som chcela chlapa co podvadza zenu. A maju male deti. Grc taky chlap. Skor ci neskor ,vymeni aj teba

ckatka
3. nov 2021

@lucia33366 v 99% sa vráti k manželke. Pretože zisti, ze milenka začne mať rovnaké nároky a pindy ako žena 😂a doma ma aspoň kľud a decka....

nttnnt
3. nov 2021

ti chlapi by si uz mohli najst ine blaboly ako som so zenou len kvoli detom inac som s nou nestastny haahhahaha boze tak trapne stare a otrepane..ver tomu ze jeho zena zrejme ani z naznaku nevie ze ju podvadza...

anachsunamon
30. apr 2023

@lucia33366 ktora nakoniec zvitazila?

luckaajanko
30. apr 2023

@lucia33366 s tebou ho napĺňa asi len to že si zatr...a keď ma jeho žena krámy .....keby k tebe čosi cítil a chce byť s. Tebou sa rozvedie .podľa mňa jeho žena ani nevie že ju podvádza .a ty si strašne naivna .a zároveň zákerná keď mu chces rozbiť rodinu .zaslúžila by si si padnúť na papulu až vieš aké to je alebo nájsť si niekoho koho budeš milovať založia si rodinu a príde taká s..a ako ty a všetko zničí ...nenávidím také ako ty

domireb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz