Manželka verzus milenka. Ktorá zvíťazí?

lucia33366
30. sep 2014

Čaute baby,
prosím o názory na muža ktorý má manželku aj milenku. Všetko začalo nevinne. Našla som si milenca, ktorý je ženatý a má aj deti. Je mi s ním veľmi dobre a to isté tvrdí aj on. Avšak, že by sa chcel rozvádzať, o tom niet nejako náznaku. Viem, že mu to takto z časti vyhovuje, ale nemôže to ísť donekonečna. Neviem si predstaviť, že by sme vzťah ukončili. Myslíte, že je dobré ostať s rodinou, aj keď k manželke už nič necíti a ostáva len kvôli ďeťom? Alebo radšej sa rozviesť, ísť za svojím šťastím, za tým čo ho napĺňa a byť s "rodinou" v kontakte?

lvka
30. sep 2014

@lucia33366 preco si myslis ze ostava len kvoli detom? Povedal ti to?

jana_eyre
30. sep 2014

co si myslime my tu je vlastne dost nepodstatne, to by mal riesit hlavne on.. byt ale v kozi tej manzelky, tak ho ogrciam..

lucia33366
autor
30. sep 2014

@lvka je to z neho cítiť, sám povedal že nie je šťastný tak akoby chcel a že teraz nemôže manželku opustiť, keď sú deti malé.

lucia33366
autor
30. sep 2014

@jana_eyre áno, mal by to riešiť, celé to stojí na ňom, ako sa rozhodne, ale ja sa chcem len poradiť, vypočuť názory...

mirkava
30. sep 2014

@lucia33366 nemyslís si, že si chce s tebou len užívať??? zmeniť stereotyp manželstva??? Ja osobne na to mám iba jednu radu: rozísť sa!!! nájsť si priateľa bez záväzkov a budeš mať krajší život... 🙂

terezka1947
30. sep 2014

hm..zaujimave,vacsinou muzi povedia svojim milenkam,ze k manzelke uz nic necitia a milenky ich potom lutuju a obdivuju ako dokazu obetovat vlastne stastie kvoli svojim detom...
ale iba moje zamyslenie...

natalka13
30. sep 2014

Keby manzelku nemiloval a miloval by teba,tak chce byt s tebou a od manzelky odide,ci su tam deti alebo nie.
tebe nevadi,ze spava s manzelkou? Mne by to vadilo.

magic08
30. sep 2014

Myslim, ze ty sama podvedome,tusis, ze sa nerozvedie. Inak, by si nezakladala tuto temu. Nebuduj si stasie na nestasti ineho.

mirkava
30. sep 2014

@terezka1947 tak toto je neskutočne pravdivo napísané...

lucia33366
autor
30. sep 2014

@mirkava niekedy som mala taký pocit, ale čím ďalej, tým viac ma o tom presvedčil, že to tak nie je. Dokonca sa tým nejako netají, a moc to neskrýva, že má milenku. Ak by som pritlačila, tak neviem čo by sa stalo.

lucia33366
autor
30. sep 2014

@natalka13 hádky medzi ním a manželkou sú na dennodenom poriadku a sex spolu nemajú

terezka1947
30. sep 2014

@lucia33366 tak skus pritlacit a uvidis...co stratis?nic....iba zistis na com si...a mozno aj ten sex s manzelkou nebude odrazu az taky zabudnuty a dokonca sa mozno ani nehadali...ale vazne.....skus,pritlac....opytaja sa ako dalej a aj ty potom chod dalej

lucia33366
autor
30. sep 2014

@magic08 áno, máš v tomto pravdu. Tuším, že sa nerozvedie. Ale ako ho k tomu naviesť, aby sa rozhodol, keď sám nevie čo chce. Nechať mu čas? Ak sa nejaký čas neozvem, tak sa sám ozve, nikdy to nie je že by ostal bez kontaktu.

mirkava
30. sep 2014

@lucia33366 neber detom otecka... deti ho budu potrebovat vzdy aj ked uz vyrastu a ty budes vzdy len tá druhá a nebudeš stastná... zaloz si vlastné šťastie...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre
30. sep 2014

@lucia33366 ked sa s nou denno denne hada a nemaju ani sex, tak to je uplne zbytocny vztah.. len si neviem predstavit co mu na takom niecom moze vyhovovat? inak kedy sa stihate stretavat? /to ma fakt zaujima, to nerypem/

detom hadky na dennom poriadku dobre nerobia, radsej mat rozvedenych kludnych rodicov, ako ludi co sa nenavidia a ziju vedla seba..

lvka
30. sep 2014

@lucia33366 no.. Ked chces "len pocut nazor" tak ja ti poviem ten moj ;)
Kazdy si je strojcom svojho stastia..to plati aj pre teba, ale podme sa venovat panovi "manzelovi" lebo nanho sa pytas
Keby bol chudacik nestastny, tak sa proste rozvedie, nebol by ani prvy a ani posledny...bol by ale jeden z tych veeelmi mala,co sa zachovaju fer..on ale zvolil pohodlnejsiu cestu - ma milenku, nieco nove co ho robi "stastnym" (toto slovo by som vymenila ale nechcem byt zla), a doma ma manzelku a deti a rodinu na poriadku ;)
Obycajne je to tak, ze pride domov, pokecaju, zahraju sa s detmi, pozru si film, mozno aj manzelsky sex je, a zaspi ako babatko, pretoze je to pohoda, a urcite netrpi ako zviera, ako si myslis mozno ty...
Alebo, naozaj je straaaaaasne nestastny, v tom pripade ta uprimne lutujem, pretoze takeho slabocha by som vedla seba nechcela mat... Skryvat sa za stastie deti v tomto pripade je nechutne
Neda mi, a ber to ako "radu" vramci mojej dnesnej dobrej nalady 🙂 - karma je svina....nerob inym to co nechces aby robili tebe, atd atd...je ich milion, tychto porekadiel, citatov, viet a mudrosti, a nieco na tom bude... Nestavaj si svoje stastie na nestasti ineho...

habibi78
30. sep 2014

@lucia33366 toto su dristy ktorymi zenati chlapi namotavaju mlade a hlavne sproste dievciny...a ony im to zozeru aj s navijakom.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborazilina
30. sep 2014

odpoved na otazku v kvize je jednoducha .... zvitazi manzelka (aj ked to bude trpke vitazstvo o ktorom mozno ani nebude vediet ak je chlap sikovny), milenka pochopi ze ju len pouzil na uspokojenie a chlap sa bude citit ako king ze obe podviedol

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smatka
30. sep 2014

Rozumnejšia! Tá ,ktorá sa ho prvá zbaví!!!!!

lucia33366
autor
30. sep 2014

@fidka79 prečo hneď odsudzuješ? Kľudne sa to môže stať aj tebe. Srdcu nerozkážeš.... čo ak len nemá odvahu... dobre vie, že problémy by som nerobila. Máme normálny milenecký vzťah, kde nikto nikomu nič nevyčíta, bavíme sa o jeho, mojich problémoch, o tom ako to je... všetko si rozprávame... nemáme žiadne tajnosti. A vôbec si nemyslím a to aj viem, že nie som dokonalá, pretože nikto nie je dokonalý

janinah
30. sep 2014

k manželke nič necíti.....len s ňou spáva,deti chová,platí,býva,pomáha....ale nič necíti... 😀 😀 😀

sonickav
30. sep 2014

neviem si predstavit, že by som deťom a ich matke kradl otca a manžela.... to dokaze len sebec. A to ze on sa ťa drži a "kašle" na nich, nevieš čo je za tým...možno ma len depresie, ako to zvladnut s malymi detmi a nasiel taketo riesenie. Aj ked to riesenie nie je. Myslim si, ze skor ci neskor ta nechá 🙂

majkuska
30. sep 2014

@lucia33366 tak môj názor. Neber deťom otca. A čo sa týka tých rečičiek, že manželku nemiluje a nemaju spolu sex. 75% tych neverných sa takto sťažuje a doma " láska neskutočná" lebo majú vyčitky a nevedia sa dostať z toho bludneho kruhu. A ak by ťa aj miloval, bude mať s tebou deti, ako sa budeš cítiť, keď si potom najde inú a zamiluje sa do nej, pretože ty budeš už pre neho ten stereotyp. Kto sa toho raz dopustil, dopusti sa toho znova

lucia33366
autor
30. sep 2014

@jana_eyre stretávame sa ako je to možné, ale tak v priemere každý druhý deň a ak sa nestretneme, tak si zavoláme, napíšeme

bastika
30. sep 2014

No klasika 🙂 zo 100 mužov sa 10 rozvedie z toho 5 si nakoniec zoberie milenku a z tých 5 su mozno 3 šťastní. Bohužiaľ kým ma muz aj manželku aj milenku ma full servis pohodlie aj vzrusenie. Ci naozaj hovorí pravdu zistis az ked pritlacis. A to ze ostáva len kvôli deťom je proste úžasná vyhovorka no nemiluj ho ked je taky úžasný ze tak miluje svoje deti.
Napriek tomu co som napísala je možné ze sa rozvedie a budete šťastní. Ale ja ti radim z toho vycuvat v takomto vzťahu mozes získať ale aj velmi veľa stratiť najmä najkrajšie roky života v honbe za niečím co mozno ani nie je take úžasné.

jankatt1971
30. sep 2014

Vycuvaj z toho cim skor. Taky chlap nikdy od manzelky neodide. A vyhovarat sa na deti je z jeho strany ubohe. Keby chcel riesit rozvod, uz by ho mal davno za sebou. Bude s tebou par rokov, deti odrastu, potom zisti, ze si vlastne s manzelkou velmi dobre rozumie a vrati sa k nej. A ty ostanes sama. Nebudes mat rodinu, deti, budes len nestastna. Takze cim skor to ukoncis, tym lepsie pre teba. Poznam take pripady z mojho okolia a skor ci neskor to krachlo. Chlap, ktory sa nevie rozhodnut pre jednu zenu, je chudak. Drzim ti palce, aby si to nejak zvladla.

sissy27
30. sep 2014

@lucia33366 keby to bolo s manželkou také strašné, tak je rozvedený už dávno... lenže doma zrejme žiadna ochechula, akurát úplne obyčajná žena, možno aj celkom pekná a sexy, len proste už "stará" - a ty si kus mladého mäsa, neriešiš s ním šeky, logistiku detí na krúžky, také tie starosti bežného dňa, ty si proste len matrac bez starostí... ešte ho aj poľutuješ aké to má on chudáčik ťažké...
a ktorá zvíťazí? úplný súhlas s @smatka - tá, ktorá prvá dostane rozum... máš väčšie šance, keďže vieš o jeho rodine, jeho manželka žije zatiaľ v sladkej nevedomosti alebo možno už aj niečo tuší... ale takéhoto zbabelého zmrda mať na krku, no dievča zlaté ani keby bol posledný na svete, mal dvoch vtákov a zlaté vajcia tak ho nechcem...