Manželova ex mi "pije krv"

augustovkaa
9. apr 2014

Možno je to pre niekoho malý problém, ale mňa to trápi. Manžel chodil zaslobodna 5 rokov s jednou modelkou. Potom ona ho nechala pre iného. Potom stretol mňa, bola svadba, prišli deti, lubime sa. Bývame v malom mestečku. Jeho ex bývala na opačnom konci mesta ako my. Pred rokom sa nasťahovala blízko nás. Často sa stretávame na ulici, v obchode. Ona je už tiež vydatá. Bude to 7 rokov, čo sa rozišli. Keď nás stretne s kamoskami, alebo sama, cumi na nás, sepka niečo jej mužovi, smeje sa. Je to veľmi nepríjemné. Je vždy nahodena, namalovana. Ja večne oblečená v rifliach, tričku, botaskach. Vlasy v cope, nenamalovana. Na sebe v klokanke 7 - mesačne bábätko. Ona ešte nemá deti. Proste mám z nej komplexy. Ale pri dvoch malých deťoch nemám čas ani možnosť sa cely deň vrtiet pred zrkadlom. Vždy keď ju stretnem, boli ma hlava, čo ma tak uprene pozoruje. Asi si budem musieť kúpiť červený náramok. Od našich známych viem, že za chrbtom sa o mne škaredo vyjadruje aj keď ma nepozná. Je to zlá žena, keď sa s mojím mužom rozisla, naschvál sa dala nafotiť nahá, lebo on s tým nesúhlasil, keď spolu chodili a mailom mu poslala foto

,

maminuska
9. apr 2014

@augustovkaa čo na to tvoj manžel ? Zdôverila si sa mu so svojimi pocitmi ?

bibistec
9. apr 2014

uprimne chapem ze ta to trapi ale neries to, bude to asi riadna...ked bude mat deti pochopi ty uz budes mat odrastene a potom budes chodit nahodena a ona vo vytahanych rifliach...Ale ked na teba tak zazera skus k nej prist a z mosta do prosta sa opytat aky ma problem ze cumi? mozno jej zamrzne usmev na tvari. Ja by som ju neriesila alebo by som to riesila takto.

tomiholjubavi
9. apr 2014

@augustovkaa vyser sa na nu... Jej ciny znamenaju len to, že tvoj manzel ju definitivne vymazal zo zivota a ona teraz nemoze stravit, ze si madam uplne nahradila v jeho srdci 🙂 zavidi ti...Nabuduce, ked ju stretnes, nechutne ironicky sa na nu usmej, chladnokrvne, pohrdacne a s nadhladom..aj ked na sebe neda znat, doma ju bude triafat slak 🙂

anatalia77
9. apr 2014

Nuz tak ja mam iny nazor.
Ja by som ju ignorovala,mam svoju rodinu,som stastna,nemam preco na nu reagovat.
A ze cumi?Noo,mozno je skulava,a pozera sa inde,len tebe sa vidi,ze na teba 🙂

tomiholjubavi
9. apr 2014

@augustovkaa ženske urazene ego je celkom nechutna zalezitost 😀 asi si myslela, že bude za nou ex roky smutit a teraz vidi, ze celkom lahko to stravil a už ma aj deti, kym ona sa ešte len teraz vydala..a možno ma problem počat a zavidi ti aj tie dietky...

sansulinka
9. apr 2014

@augustovkaa ahoj,no podla mna by mala mat komplexy ona a nie ty.mas dve zdrave deti a ona?ze ma postavu a je vzdy ako nadhera?a to su priority pre stastny rodinny zivot?neviem teda ale ja som povaha typu ako ona na mna,tak ja nanu.pokazde by som sa nanu pekne usmiala. 🙂 .tu sa neda extra radit,su take zeny a vzdy aj take budu...

lenbea
9. apr 2014

@augustovkaa 🙂))) možno zavidi, ked potrebuje šepkať. Tvojou ozdobou su deti, a ak sa citiš dobre v tom, čo nosiš, tak načo to meniť. a naramok Ti určite nepomôže. usmievaj sa na ňu a vyvedieš ju z miery a asi sa Ti začne aj vyhybať. Ona neni spokojna asi sama so sebou, ked sa s tym nevie zmieriť a ked sa s nim rozišla ona.

viera27
9. apr 2014

Hm, aj ta chapem, ze ti to trha nervy. Ale vies co urob? Ked na tba bude uprene civiet, tak sa siroko usmej a zakyvaj jej 🙂. A potom sa otoc inde a hotovo. Myslim, ze ju to rychlo prejde 😀

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@maminuska Áno, on vždy povie, že nám závidí. Že je to chudera.

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@bibistec raz som ju na ulici stretla samu a som sa jej spýtala, čo pozerá a ona, že nič, bola sama, tak nebola hrdinka.

amouramour
9. apr 2014

jemine;)radsej ako cerveny naramok si kup make up a obcas sa vyparad aj ty, aj pri detoch sa da a nahod sebavedomy usmev🙂tvoj manzel je s tebou, je stastny, miluje ta...ju neries🙂

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@tomiholjubavi presne, najlepšia obrana je asi útok

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@tomiholjubavi aj to je možné, v lete bude mať 30 a ešte je bezdetna

anatalia77
9. apr 2014

@augustovkaa najlepsia obrana je utok
😀 tak ked ju nabuduce stretnes,tak vytrhni zopar dlazobnych kociek a hod ich do nej.Nie je nad barikadove vojny. 🙂

matozazzo
9. apr 2014

Tiez mi prve napadlo ze zazera lebo zavidi, ze ma teba, rodinu... a ze je krasna, ulravena?? Ale ty mas jeho, rodinu, co ona nema 🙂 nabuduce sa pozri, usmej, a chod hrdo dalej. Mas viac nez ona. Manzel si vybral teba, nie ju ;)

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@sansulinka keď ona je vždy upravená a práve dnes som ju stretla a nemám vytrhane obočie, treba ni dať farbu na vlasy

veva45
9. apr 2014

@augustovkaa toto robia zeny ked zavidia..... 😉

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@lenbea aj manžel mi hovorí, že moja ozdoba sú naše deti

anatalia77
9. apr 2014

@augustovkaa preco s nou sutazis?

tomiholjubavi
9. apr 2014

@augustovkaa ale ty sa upravit mozes, keby chces...ona rodinu len tak zo dna na den nezalozi 🙂 upravena je preto, lebo nema nic ine na robote, len sa starat o seba...isto by hned s tebou menila

anatalia77
9. apr 2014

@veva45 Ked sa zena usmieva,tak zavidi??
Moj ty boze!!!

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@amouramour keď ja som nikdy nebola veľmi na maľovanie, mne stačila špirála a rúž🙂

lyzzy
9. apr 2014

@anatalia77 ...eeej...koledujes si o pruuuser 😀

veva45
9. apr 2014

@anatalia77 moj ty boze precitaj si co pise.... ci napisala ze je strasne ked sa muzova zena usmieva.... naco rypes.... pisem tebe? A ano tak ako da sprana jeho ex tak zeny zavidia....

lyzzy
9. apr 2014

@anatalia77 ...a je to tu!!!...som ti vravela 😀 ....co to uz nepoznas???

sansulinka
9. apr 2014

@augustovkaa ked ju nabuduce takto stretnes,iba prehod ze manzel ti trha obocie a prave dnes chudak musel zostat dlhsie v praci,preto ho nemas vytrhane a ze ani nohy ti nestihol oholit 🙂 akoze vazne,ja viem ze to nie je prijemne ked ona je dokonala vzdy a vsade ale my neupravene nonstop (aj ja) aspon sa nas nase polovicky rano po prebudeni nezlaknu 🙂

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@matozazzo ďakujem za krásne a povzbudivé slová

anatalia77
9. apr 2014

@veva45 pise o tom ako sa jeho byvala priatelka na nu pozera,usmieva..
A vy vsetky hned aka je exka nestastna,zavidi,neplodna..
Tak pridam aj ja-urcite je frigidna 😀
Teraz budeme vsetky kamosky 😉

augustovkaa
autor
9. apr 2014

@anatalia77 neviem, odkedy som s manželom každý mi hovoril, že predomnou mal modelku, missku. Aj minule mi jedna kamoska povedala, že videla som bývalú tvojho muža, to je kocka. Asi si neuvedomuje, že mi to vadí.

anatalia77
9. apr 2014

@augustovkaa tvoj manzel by ich mal poslat do kelu s takymi recami.
Ak to nezarazi,tak naozaj budes riesit jeho exmisku cely zivot.
Co bolo-bolo.