Manželova nedôvera

dolinskaninuska
25. aug 2015

Píšem pod zmeneným prihlasovacím menom...som vydatá 9 rokov, máme dvojročného chlapčeka, čakáme druhé dietatko...všetko v poriadku, žiadne nezhody...až na včera...Manžel sa vrátil z návštevy s tým, že sa dozvedel, že som ho údajne podviedla...jeho kamarát, ktorého ja poznám iba z videnia, mu do očí povedal,aby si manžel na mna dával pozor, pretože vraj som ho ,,už,, podviedla....som strašne nahnevaná...bývame na dedine, kde každí každého pozná a ja som svojmu mužovi bola vždy verná...mám pocit, podľa manželovej ,,spovedi,, akoby mi vôbec nedoveroval a radšej dal na nejaké ,,dedinské reči svojho kamaráta,,...Mám sto chutí, tomu jeho akože kamarátovi, jednu dobre tresnúť cez ústa. Vôbec neviem ako mám reagovat, ked ho stretnem...a hnevá ma aj manželov postoj...mal si ma zastať a nie ma doma ,,vypočúvat,, či to naozaj nie je pravda....velmi ma nahnevala jeho ,,nedôvera,, Prežili ste niečo podobné? Ako ste to riešili? Ako by ste to riešili, ak by sa to stalo Vám?

zrka
25. aug 2015

@dolinskaninuska ak to nie je pravda, tak tomu jeho kamarátovi by som naozaj išla dať na papuľu 🙂

marca12
25. aug 2015

@dolinskaninuska uprimne si odpovedz,keby tebe toto povedala kamaratka,tak by si nemala chrobaka v hlave? tak vidis.ten kamarat mozno muzovi zavidi alebo ma nieco proti tebe,ked mu toto povedal.a keby toto o mne niekto povedal,tak ho idem konfrontovat,kde na taketo nieco prisiel

peneloppe
25. aug 2015

@dolinskaninuska

Vies ako sa hovori ze bez vetra sa ani listok nepohne takze nemaj za zle svojmu muzovi ze ma podozrenie. Urcite tomu neveri ale zase mozno ma pochybnosti, ved ked mu to povedal kamarat tak musi si to overit nejako.
Ja by som asi chcela vediet viac, na zaklade coho o tebe tento clovek siri taketo reci, mozno ho pozvat k vam domov, ked ty nemas co skryvat tak nech pride a porozpravate sa o tom otvorene vsetci traja.
A tak uvidis kde sa to cele zacalo, kto to spustil. On je v tom mozno tiez nevinne mozno len siri dalej info ktore vymyslel niekto iny.
Cele divne

natali2103
25. aug 2015

Ačo tak zavolať kamarata k vam a nech to povie pred manželom tebe priamo do oči.Toto su važne obvinenie,v pripade,že si vymyšla,nech si to s nim vybavi tvoj muž tvoja dovera bude u manžela potvrdena.Nemam sama rada novinky typu-ten povedal,počula som,vždy musim isť do pravdy-rovno do oči.

pribinak
25. aug 2015

Urobila by dom doma scénu, ale taku až by sa strecha domu triasla! Zasadne by som trvala na tom, aby muž hneď zajtra zavolal "milého kamaráta" k vam domov a obvinil ta z nevery priamo do oči !!!!

A drahej polovičke by som tak vytesnila program, ze by na podobnych kamarátov nemal cas. To, ze uveril akesimu kamarátovi a menej tebe, by som mu dala pocítiť a rozhodne by si ma neudobril nejakou kytickou

dolinskaninuska
autor
25. aug 2015

@natali2103 no určite si vymýšla, lebo som ho nepodviedla...a nechápem prečo zrazu s tým jeho kamarát vyšiel von...závidiet nám veľmi nemá čo...žijeme obyč. skromným životom...uvažovala som nad tým prediskutovat to s ním a aj s manželom...a opýtat sa ho narovinu, o čo mu ide...je to divné...nechápem tomu...ja ak ho dnes stretnem, asi ho ,,prizabijem,, Asi radšej počkám den, dva kým sa aj ja ukludním...

jolinka
25. aug 2015

@dolinskaninuska presne jak hovoria baby...toto je vazne obvinenie....ak ten "kamarat" nema dokazy tak nech zavrie usta. Nieze len tak si kvakam, co ma napadne, ci co som pocul skreslene cez patoro usi a ust 🙄 🙄 🙄

Mna takto obvinili svokrovci, hovorili muzovi nech si overi moj zivot predtym nez sme sa zoznamili, ze ci nahodou prva dcera nie je od ineho 😠 😠 😠 A to len tak jak by sa nechumelilo, v zivote ma nepoznali a nepoculi o mne a mojom zivote kym sme sa s muzom nepoznali, sme z ineho kraja, nemali sme dovtedy ziadnych spolocnych znamych...proste len tak, podme dakoho obvinit, nech sa ti dvaja rozhadaju 😖 😖

Muz nastastie ich poslal do teplych krajin, on velmi dobre vie, koho su NASE deti.

dolinskaninuska
autor
25. aug 2015

@jolinka no ja dufam dopadnem rovnako...žijem slušný život, nebhám kade tade, pracujem z domu (momentálne), starám sa o domácnost, prerábeme starší dom, ale náš 🙂 všetko v pohode a tearz akokeby mi manžel nedôveruje a dost ma to sklamalo...myslím, že mi mal verit...dotklo sa ma to...ako sa aj on k tomu postavil...viac to vyzeralo, že verí ,,rečiam,, akomne :-/

jolinka
25. aug 2015

@dolinskaninuska vies co ja by som konfrontovala toho chlapa, nech da relevantne dokazy tvojho "podvadzania"...samozrejme ak ziadne nebude mat, trvaj na ospravedlneni, a nech sa ti ospravedlni aj muz zato ze ti neveril, tiez by ma to sklamalo 😕 😕

Inak taka sranda, svokrovci ked to pustali z huby, netusili, ze v case ked ma muz spoznal som bola panna, nemala som pred nim ineho chlapa, takze asi tolko k mojej "burlivej minulosti" 😀 😀 Este som aj kolaz s muzovej foto ked bol decko a malej fotky spravila, kde vyzeraju akoby slo o to iste dieta... 😉 😉

A inak, doteraz som sa ziadneho ospravedlnenia nedockala, 😖 ani sa nedockam. V kazdom pripade sa nedaj a nenechaj to tak, ak si v prave nenechaj sa urazat nejakym dedinskym hnupom, alebo hocikym

dolinskaninuska
autor
25. aug 2015

proste 9 rokov manželstva (a 5 rokov randenia) a on z toho, že ,,Mišo, Fero, Jano povedal, že počul, že...,, urobil taký rozvrat všetkého v mojich pocitoch, že až...a ešte teraz ked som tehotná a precitlivelá na všetko...vždy sme si hovorili, že než by malo dôjst k nevere, oznámi to jeden druhému a nebudeme sa ,,podvádzat,, ale si rovno povieme, tak nesadli sme si, ukončíme to, každý pojde inou cestou....a teraaz pre jednu,,klebetu,, kolko ,,humbuku,,

dolinskaninuska
autor
25. aug 2015

@jolinka no aj ty si si svoje užila 🙂 a ako teraz fungujete so svokrovcami?

jolinka
25. aug 2015

@dolinskaninuska Vsak povedz muzovi, kto je tvoj partner, s kym zijes, kto ta viac miluje, komu viac doverujes?...mne ci svojmu kamaratovi. To si ujasni, komu chces verit 😕 Lebo keby tvoj muz povazoval take reci za nerealne ci urazlive voci tebe...tak bud kamaratovi rovno pri...ebe po papuli, ze moju zenu urazat nebudes, alebo ak je miernejsej povahy, tak by s kludom pytal od neho dokazy, ze ked povedal A, nech povie aj B...kedy, kde, s kym, dokaz... a ked tie dokazy nebudu tak potom mu s kludom ...pri..ebat po papuli 😀 😀 😀

diusik
25. aug 2015

@dolinskaninuska no toto keby sa stalo mne,tak ma ten chlap ma ma pri dverach a to co by dostal,nikomu neprajem,ja by som nevydrzala cakat

jolinka
25. aug 2015

@dolinskaninuska ja som ku nim slusna, tak ako som bola vzdy. Ale zacala som byt v poslednej dobe cca pol roka voci nim vyrazne asertivna, takisto aj muz to jest uz nie sme ticho, ked mame s nimi nejaky problem, riesime to okamzite, mame na vsetko odpoved, alebo koname ako to nam vyhovuje a nenechame sa manipulovat.

Zacali byt aj oni ku mne formalne slusni, tvaria sa ako by sa nikdy nic nepovedalo a tym to hasne. 😖 Ich problem, ja viem co su zac, z mojej a muzovej strany maju takisto uz len formalnu slusnost, nic viac. Mohli mat nasu nakolnost, lastku...tak to stratili, ked im to vyhovuje ich vec.

ale proste kym oni sa nespravedlnia...nech to bude aj sekundu pred smrtou, cas je vzdy, dovtedy ja svoje spravanie nezmenim.

dolinskaninuska
autor
25. aug 2015

@diusik už som aj oblečená bola, že idem tam a ,,boh,, ho opatruj, ako by som reagovala, lebo naozaj neviem ako budem reagovat...ale asi by som mu momentalne rovno tresla jednu...ale to by tiež nebolo dobré riešenie...akurát prišla dobrá kamarátka, tak ma ukludnila...manžel mi dnes ani nevolal, čo zvykne každý den cez obed z práce volať, takže je vytočený aj on...ale žial na mňa bezdôvodne

helmanka
25. aug 2015

Keď príde z práce hneď by som s ním išla ku kamarátovi na konfrontáciu,neboj sa reakcie bude primeraná,pôsobíš ako rozumná osôbka, toto sú veľmi vážne veci,keď sa hneď neriešia môžu sa ťahať dlho, manželovi sa nečuduj toto sú silné reči,ktoré môžu zle skončiť, kamarát si asi neuvedomuje,že to môže mať aj súdnu dohru.
a manžela čo tak presvedčilo,že tomu uveril aj niečo konkretizoval?

dolinskaninuska
autor
25. aug 2015

@helmanka nie nič konkretne nepovedal...iba, že kamarát mu do očí povedal,že som ho ,,údajne,, podviedla.. a že si má na mna dávat pozor...nastal doma výsluch, či som ho naozaj nepodviedla...a aj ked som mu tvrdila, že nie...podla mna mi neveril a aj sám povedal,,neverím ti,,...takže on mi fakt neverí

helmanka
25. aug 2015

@dolinskaninuska fúú tak to je sila, že na základe ničoho konkretneho uveril kamarátovi aj vie s kým si ho podviedla akože, určite by som to riešila a hrozila aj žalobou, veď takáto info nepodložená čo spôsobila narušenie vzťahu a okolie to tiež určite rieši,nezávidím Ti,ale kvôli dieťatku musíš ostať pokojná aj ,keď to ide ťažko, tak to si už hocičo a hocikto môže hovoriť len tak☹

worker_falcon
25. aug 2015

@helmanka a iné... Je to zaujímavé sledovať dva rozličné pohľady. Je tu milión tém a názorov z opačného pohľadu - keď má žena podozrenie na manžela, že ju podvádza. Hneď sú tu rady, ako sa má odsťahovať, hľadať si právnika, riešiť rozvod, rozdelenie BSM, atď. Vykopnúť ho z domu.

No a v opačnej pozícii jej radíte pomaly presne to isté 😀

@dolinskaninuska musíte si to vydiskutovať, najlepšie všetci traja spolu. Pravdepodobne niekto začal rozširovať reči (možno ťa niekde s niekým videl - s kamarátom, bratom, kolegom), a keď to "prejde" cez pár ľudí, je z toho "hotová vec". Takže sadnúť si, porozprávať sa. Manželovi pozrieť úprimne do očí a dať mu čestné slovo/prisahať - neviem, čo má váhu pre vás konkrétne, že si ho nikdy nepodviedla, ani si na to nikdy nepomyslela, atď. Prípadne si spomenúť, na akom základe sa mohli objaviť také reči, a vysvetliť mu to.

Určite to nenechaj tak. Stratenú dôveru treba bezpodmienečne obnoviť.

Mimochodom, čo sa mu divíš? Ty by si to riešila ďaleko viac, keby ti kamoška povedala, že si máš dávať na chlapa pozor, že ťa podviedol. Tvl, to by bolo rošambo 😠 Určite si z tých, čo chlapovi bezpodmienečne veria a by sa nad tým iba pousmiali...

lubkavargova1
25. aug 2015

fuuuha...nuz, pokial nemas co skryvat a nepodviedla rozhodne by si mala konfrontovat. Lebo to nie je dobre...mozno "drahy" kamarat nedokaze prekusnut urazene muzske ego. Mozno ti nejako nadbiehal, chcel zbalit ale ty si ho odmietla. Nemuselo to byt vedomo. Neni nic horsie ako urazene muzske ego. Na to bacha. Pokial to ten kamos takto riesi, tak tam nieco bude (nemusi to byt z tvojej strany)...rozhodne konfrontovat a pekne to vytmavit. Aj tomu kamosovi a potom aj manzelovi. Lebo kde nie je dovera tam to je na prd cele 😖

macik166
25. aug 2015

chod aj s manželom k tomu "kamarátovi" a nech ti to povie do očí ....a nezabudni mu rozbiť ciferník!

maminuska
25. aug 2015

@dolinskaninuska ja by som to neriešila nijak , ved ked si nepodviedla tak nie je čo riešiť.
Povedala by som manželovi jasne že nepodviedla a viac to s ním nemienim riešiť . Vernosť sa preukázať jednoducho nedá .
To že manžel nevolá , nuž tak nevolá potrebuje to v sebe spracovať ale to je už jeho problém .

civavava
25. aug 2015

@dolinkaninuska, ja si zas myslim, ze ta podviedol tvoj manzel a to s tym kamaratom a tvojou ''neverou '' si vymyslel, aby si ty mala ''zle svedomie'' a mohol to svoje takto nejak okabatit..neviem, takyto mam citak z toho, co citam...hm .. 😒 dufam, ze sa mylim a vy si to vysikutujete...drzim palce

mala_hobitka
25. aug 2015

@dolinskaninuska Suhlasim s babami ze by som trvala na tom aby kamosko prisiel a povedal mi to do oci - co vie, odkial vie, s kym ako kedy? Ked je taky mudry...

juditka_d
25. aug 2015

@dolinskaninuska zobrala by som svojho manžela a okamžite išla konfrontovať jeho kamaráta. Keď je taký frajer, nech pred tebou aj tvojím mužom povie, kde to nabral a s kým si ho podviedla.

Tvoj muž aspoň uvidí, že nemáš čo skrývať a že sa nenecháš len tak krivo ohovárať.

apb
25. aug 2015

@dolinskaninuska Presn tak, ukazom obom, kto je pan situacie, pretoze vydiskutovat by si to mali najma oni dvaja

oldman50plus
25. aug 2015

@worker_falcon Nuž mne žena bez mihnutia prisahala že dotyčný je len veľmi dobrý kamarát (mám natočené) v momente kedy som mal natočených asi 8 "sexuálnych interakcíí" (vyhýbam sa expresívnejším pomenovaniam) medzi nimi. Teraz ma napádá, jedno nevylučuje druhé 😀 . Čo vlastne mala povedať? Takže tie prísahy sú nanič.

Dedinské reči obvykle majú nejaký základ. Často stačí vidieť ich spolu v nejakej situácii, ktorá je nevinná a má legitímny dôvod, ale úplne vycucané z prsta obvykle nie sú. Takže musíš sa muža spýtať presne kedy a s kým a pokiaľ si s ním bola, vysvetliť dôvod. A vyhýbať sa mu ako čert krížu lebo tisíckrát bolo povedané že nevera sa dokázať dá, vernosť nie.

eeffka
25. aug 2015

@dolinskaninuska nuz poviem pravdu ze nechapem ze si to nechala tak a navyse v dedine, kde si u suseda za 7min aj s obutim, pekne by som sa dvihla, vzala muza a rovno sa isla opytat kde ze som sa ...ila a s kym.
Mohli ste si obaja usetrit nervy, postoj tvojho muza mi pride dost zvlastny... a popravde u mna by ako clovek skoncil.

slavicita
25. aug 2015

mne sa stalo niečo podobné...máme suseda v paneláku, mladý fešný chalan, manželov známy istý čas bol aj kamarátom, raz som ho cestou z práce ( išla som aj s oboma mojimi deťmi ) oslovila, že ak má čas ( práve fajčil na balkóne ), tak nech vybehne k nám do bytu lebo mám pre jeho maličkého syna pripravené nejaké veci, ktoré mu už boli malé a dcéra by ich nevynosila..bolo mi ľúto to vyhodiť, tak som chcela takto pomôcť...o hodinu som mala telefonát od manžela, že čo som mu povedala? vraj som ho volala k nám do bytu ale vraj on keďže vedel, že manžel nie je doma, radšej nešiel...vyznelo to akoby som ho volala na sex...no skoro ma šľak trafil...našťastie manžel vedel, že dotyčný je debil, ( aj som mu vytmavila, že hádam nebudem s ním niečo riešiť pred našimi dvoma deťmi ) neskôr sa našťastie potvrdilo, že chlap nemá všetkých pohromade, klamal človeku do očí, vymýšľal a domýšľal si kopec vecí...no proste odvtedy maximálne jeden pozdrav a dovidenia dopočutia a radšej si ruku odhryznem akoby som mala jeho synovi niečo podarovať ( aj keď viem, že deti za rodičov nemôžu )..takže ťa dokonale chápem ale takéto obvinenie by som rázne riešila s dotyčným...ručne stručne... 🙂

jolinka
25. aug 2015

@slavicita to je fakt debil...tak ty utahana z dvoma krpcami za ruku, a len tak ta napadne, ze hele skoc k nam do bytu na sex, decka dame na vesiak v predsieni 🙄 🙄 😀 😀