Mená mojich detičiek

mojedeti111
12. aug 2014

ahojte syn sa mi volá Ivan po manželovy, strýkovy a obidvoch starych otcov, dcerka je Eliška až do poslednej chvíli som nevedela ako sa bude volat až nakoniec jej meno vybrala švagrinka 🙂 😲

ivetlo
12. aug 2014

A čo si sa chcela tým spýtať? Nechápem dôvod prečo si to sem dávala????

stanislavao
12. aug 2014

a? v com je problem?
@mojedeti111

lili_mia
12. aug 2014

@mojedeti111 Ahoj, takéto šťastné správy je vhodné dávať do svojho fotoblogu. Hore si klikneš na Môj fotoblog a tam píšeš do riadku.

caoli
12. aug 2014

akurat sme sa nedozvedeli, ci stryko je manzelovY alebo synovi stryko a čí su starí otcovia tvoji, manzelovi alebo synovi. ale inak super, gratulujem ku krasnym menam 😀 😀 😀 😀

drobcek26l
12. aug 2014

Zaujímavá téma. Ja sa volám Lenka, môj manžel je Juraj a syn Tomáško, ak sa zadarí ďalší syn bude Andrej a keby bola dcéra tak Terezka. To len tak keď už sme pi tom predstavovaní 🙂

barborazilina
12. aug 2014

Baby nebudte mrchy no tak sa chcela pochvalit 😀 Ja som Barbora a gratulujem ku vsetkym 😵

25daniela
12. aug 2014

No, ja mam Lauru, Michaelu a Kristinu a nikto nieje po nikom 😀 😀 😀 zmena je zivot
Ale ak by mi bol dopriaty chalan, bol by Jan po pradedovi a dedovi deti, aj keby sa bol manzel roztrhal, presadila by som to 😀 😀 😀

horana
12. aug 2014

Nahodou ja tu vidim dost velky problem 😀 a sice ze prakticky cela muzska vetva rodiny zakladatelky sa vola Ivan (ako sa rozlisujete?) a aj dievcatku musela dat meno svagrina, lebo mama nic nevedela vymysliet, ale tak hlavne ze ste spokojni. 😉

franica
12. aug 2014

Celé dobre táto téma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadka_bb
12. aug 2014

hah 🙂)) ako ste tu milu pani sundali 🙂)))))))))) tak sa pochvalila neoriginalnymi menami a super spisovnou slovencinou. tak aj take tu mame :D

terezka1947
12. aug 2014

aaale...mozno ta tema bola myslena ako zamyslenie sa....nad tym,ake mena...resp.na zaklade coho davame mena svojim detom my 😉

chymenitta33
12. aug 2014

................Dio mio.................

ivushqa
12. aug 2014

???????????????????????????????????

henikav
12. aug 2014

@horana to sa potom rozlisuje tak ze stary Ivan, mlady Ivan, maly captavy, skulavy, plesaty......

dasamo
12. aug 2014

@mojedeti111 po akom manzelovi????? Ved pises vo svojom profile, ze si slobodna mamicka?!!!!

horana
12. aug 2014

@henikav 😀 😀 😀

buduca_maminka
12. aug 2014

@mojedeti111 my sme v rodine 4 generácie Helien + nevesty Heleny a muži sú Jurajovia. To tiež nie je celkom normálne podľa mňa. 😀 😀

caoli
12. aug 2014

@dasamo no mozno tej svagrinej, to je vlastne sucasne manzel svagrinej a ten stryko, co sice nevieme, ci je, ale inak by to sedelo, nie?

marhulka13
12. aug 2014

fúha, to je fakt vážny rodinný problém, moj syn sa volá Juraj, manžel je Juraj a aj svokor Juraj, takže tiež máme niekedy problém rozlíšiť, že na ktorého volám. Nechápem, že som ešte nezaložila diskusiu, aby mi baby pomohli sa zorientovať v tom,ako mám na ktorého volať 😀 😀 😀

irusa
12. aug 2014

to ako v ZOO toto je stará opica, toto je dcéra opica a toto vnúčka opica ...a tam máme malú Čitu 😀

zuzitko74
12. aug 2014

@buduca_maminka To fakt, či si len srandu robíš.

zita19
12. aug 2014

Ja som Zita po maminej sestre. Vydala som sa do rodiny, kde svokrina sestra je Zita, jed dcera aj vnucka su Zity tiez... Sice netusim na co van vsetkym tato informacia bude ale ked sa to tu tak zacalo, preco nepokracovat v tomto duchu. Deti su Martin a Mertina. Moj stary je Pavol, jeho brat Peter a moji brychaci su tiez Peter a Pavol. 😀 😀 😀 😀
Ale tema lepsia ako ta co co riesi ebolu 😉

caoli
12. aug 2014

tak ok teda:
- moj muz je Vladimir, jeho otec bol Vladimir… moj svagor je Vladimir, jeho otec bol Vladimir.
- so sestrou mame meniny 27. a 28. marca (nasi si to pekne ulahcili)
- moja dcera ma meniny v ten den, ked ja narodeniny a mame ich 2 dni po Vianociach (smola)
- moja neter z mojej strany ma narodeniny v ten isty den, ako moj synovec z muzovej strany (sme na roztrhanie).
Ok, nie je to vsetko o menach... ale aspon nahodicky, dobre tak na rozpacite usmevy publika 😀

magic08
12. aug 2014

Zeny, rehlim sa zvas, az som si dieta zobudila... Do kelu..... 😝

magic08
12. aug 2014

Zeny, rehlim sa z vas, az som si dieta zobudila... Do kelu..... 😝

magic08
12. aug 2014

A este tomtu dam aj 2x 😀 😀 😀 😀

ivec16
12. aug 2014

Moj manzel je Peter, boj brat je Peter, moj otec je Peter teraz cakam chlapceka a zvazujem ci mu dam originalne meno Peter 🙂 co myslite? A svagor je Palo ;)

buduca_maminka
12. aug 2014

@zuzitko74 fakt.

lillika
12. aug 2014

😀 Tak ahojte 😀 .Moj syn sa vola Jakub,manzel Michal a stary otec Ladislav.A svokor bol tiez Michal a moj svagor je Jozef.Moja dcerka je Sara,sestra Daniela a aj mamina,svokra je Anna.Moja stara mama a aj manzelova babka sa volaju Magdalena 😀 😀 😀 .Ak by niekoho zaujimalo,ako sa vola zvysok rodiny,kludne sa pytajte,este je nas dost 😀 😀 😀 😀

lillika
12. aug 2014

aha a ja som Lucia a nemam meno po nikom...som v rodine jedina 🙂