Moja mama chce byť dôležitejšia ako ja pred mojím mužom

mimusa94
12. jan 2015

Mam pocit ze moja mama chce byt dolezitejsia ako ja pred mojim muzom. Zijeme v jednej domacnosti a ked vie ze ma prist domov upratuje vyvara o zivot..robi mu oblubene jedla a tak dalej.Ako keby mi ho chcela prebrat...mama bude mat 40 a moj muz ma 23 ...blbe odpovede prosim nepiste dakujem

mamulienka30
12. jan 2015

@mimusa94 da sa na toto napisat nieco rozumneho 😕 😅 Proste sa maximalne snazi byt dobra svokra, ono ja uz neviem, co by zeny chceli, je svokra/mama zakerna a zla a snazi sa rodinu vystvat ci rozostvat, je zle. Robi opak - snazi sa, pomaha, vari, upratuje, tak to princeznam tiez nevonia 😀 Poucenie take ako vzdy - mlada rodina ma zit osamote. Ak sa to neda, tak zatni zuby a vydrz a nedomyslaj si privela, pokial sa s priatelom milujete neni dovod na ziarlivost.

miadi
12. jan 2015

🙂 akurat na americkej tv davali ze mate pocit ze vas muz partner podvadza s vasou mamou? ale tak to iste nie je tvoj pripad 🙂 tvoja mama sa asi len viac snazi pred nim aby bolo vsetko ciste a uvarene lebo je to jej dom jej vyzitka -on je novy clovek v nom..chce aby mal o nej dobru mienku. Asi tam nezijete dlho..
neriesila by som to sak dobre mate sa pri nej fajn cisto a navarene co este mozes chciet?zijete u nej..svata mama
🙂
mozno by si mohla viac vyvarat a upratovat ty 🙂 hlavne ze mama sa nestazuje

mimusa94
autor
12. jan 2015

Pekne su to napisala 🙂 ano nemozeme zatial zit samostatne financie nedovolia....beriem aj to ze cce byt dobra svokra ale je to moja mama a tu poznam jak svoje ponozky ;)

mimusa94
autor
12. jan 2015

@miadi zijene tu uz dost 🙂 nieje to kratka doba a mame to rozdelene na upratujem a staram sa o svoju dvojrocnu dceru plus o jej dva a pol rocbe dvojicky a ona navari...vsetko ok ale ako som spominala poznam ju ako svoje ponozky a snazi sa vyt jedboducho lepsia ako ja 🙂

dasenka352014
12. jan 2015

ahoj, ja by som to brala skor tak ze mamy su skor na synackov a otcovia na dcerky... tak si uziva svojho noveho synacika 🙂

miadi
12. jan 2015

@mimusa94 hehe tak ju nechaj nech je lepsia 🙂 ved zivot nie su preteky o to kto je lepsi hlavne ze vam to funguje a vyhovuje tak ako to mate zariadene
si mlada maminka a potrebujes vsetku pomoc ktoru dostavas..mame k narodkam daj tortu s napisom "si najlepsia mama na svete" 🙂

0silvia0
12. jan 2015

@mimusa94 čo na to mamin partner? (asi to nebude tvoj otec, alebo áno?) Nežiarli, že sa tak snaží pred zaťkom? 😀
A veď nechaj ju, nech súťaží aj bez vyhlásenej súťaže, kľudne jej tú zlatú medailu za poriadok a varenie prenechaj 🙂 Starostlivosť o deti, ktorú máš na starosti ty, je aj tak dôležitejšia 🙂

mimusa94
autor
12. jan 2015

@0silvia0 🙂)) mam s ocom su rozvedwny ale zije s nami otec..a stve ho to 🙂 ale nema tu viac menej ziadne slovo kedze beprispieva do domacnosti financne ani nijako iba tu s nami zije ;) :/ a mama ho sekiruje za vsetko ..ma pravdu ale obcas to prehana ale to by si musela poznat celtyyyyy nas priiiibeh :/ 🙂)

mimusa94
autor
12. jan 2015

Ja viem ale vie ma to s prepacenim nasrat ze to ze ja upracem nevidno kedze 3 deti urobia zase bordel behom minuty ani to ze su najedeny atd nevidno ale to ze je navarene tak to anooo :D rrr

miadi
12. jan 2015

@mimusa94 vobec to neries nerob si nervy tes sa ze mas zdrave deticky raz budete zit vo svojom a vsetko bude len na tebe..mysli na to co je dobre a to co sa ti nepaci sa nesustred.
su baby co nemaju muza slobodne mamicky nemaju kde zit v dakom utulku a s detmi atd.
jasne prehnane snazive matky mozu ist na nevy alebo ta prehnana starostlivost clovek si vzdy musi pripomenut ze taketo je to lepsie ako keby bolo naopak a nestarala sa.

jahodka8
12. jan 2015

@mimusa94 no trošku ťa v tomto chápem. My ked prídeme k mame, tak partnerovi ponúka kávu, polievku, šnicle a podobne a mna len sekíruje. Ked jej ponúknem pomoc v kuchyni, tak nie, ona pomoc nepotrebuje. A potom povie mojmu mužovi, že som si čítala, a ona musela variť, upratovať. No ja si s mojim otcom celkom dobre rozumiem a to sa jej tiež nepáči. No a ked sa starám o dieťa, tak je tiež nič, v kuse to kritzuje ešte aj pred mojim mužom a sťažuje sa mu na mna. Fakt tiež sa mi zdá tak ako tebe, že chce byť lepšia pred svojim zaťom. Ani mojmu otcovi, svojmu mužovi neponukne čaj, kávu a podobne, má k nemu pripomienky a svojmu zaťovi ponúkne, ked tam príde raz za čas. No tak som si hovorila, že chce byť milá a tak, ale už je to moc, ohovára ma poza môj chrbát vlastná mama a ja toto fakt nechápem. Dobre, že si tu napísala.

mima4
12. jan 2015

@mimusa94
a s kym ma mamina tie dvojicky?
dufam len ze nie s tvojim manzelom 😀

mimusa94
autor
12. jan 2015

@mima4 vies co chlapec sa podoba na mojho muza ale mam na papieri preukazane ze oycom je biekto iny :D

mihula
12. jan 2015

@mimusa94 a dari sa jej byt lepsia ako ty?Divne,ale mne to pride ako keby ste sa snazili o jedno a to iste

mimusa94
autor
12. jan 2015

@jahodka8 tak to mas horsie moja :( ja zo svokrou nemam tiez nejake extra vztahy ..davnejsie povedala ze moj muz ma na viac a ze ked bude somnou zit tak ma bude musiet preskolit ci co...🙂

mihula
12. jan 2015

@mimusa94 ty si si potrebovala na papieri dokazovat,kto je otcom maminych deti?No zbohom,zdravy rozum

moni244
12. jan 2015

@mimusa94 a nemôže chcieť len robiť naprieky tvojmu otcovi? keďže žije s vami?

cawes
12. jan 2015

no akurat dnes som citala v novinach pribeh kde manzelka zistila ze jej muz spava z jej mamou, zu vyse par mesiacov, rozviedli sa a on ostal z tou mamou, a dokonca maju dieta, len neviem ze ako to je medzi tymi detmi kedze on mal dieta z ex manzelkou a teraz mam dieta z jej matkou takze je otec surodenca ex manzelky a otec svojho synovca kedze vlastne zena je teraz ked je z matkou jeho nevlastna dcera
😀 😀 😀 😀 😀 😀

ufff zamotane

0silvia0
12. jan 2015

@mimusa94 no vy to máte teda doma veselé, fakt nezvyčajná rodinka 🙂

0silvia0
12. jan 2015
mimusa94
autor
12. jan 2015

@mihula nie nepotrebovala som niesom cvok....ale mama potrebovala dna na sud

mimusa94
autor
12. jan 2015

@cawes jezisku dufam ze mne bic take nehrozi :D

jahodka8
12. jan 2015

@jahodka8 ja neopisujem moju svokru, ja myslím tým správanie mojej mamy. Svokra teda ponúkne aj mne, hádam je ku mne lepšia aj ako moja mama. Len to si človek hovorí, že mama by mala byť k svoju dieťaťu lepšia ako k zaťovi/ neveste, tak to človeka zamrzí. Len s nou je ťažko komunikovať, ona nikdy nechce priamo povedať, kde je problém, ani v manželstve to tak nerobila.

jahodka8
12. jan 2015

@mimusa94 prečo potrebovala dna na súd?

cawes
12. jan 2015

@mimusa94 to bolo na odhlahcenie 😀 dufam ze nehrozi

cawes
12. jan 2015

@jahodka8 no asi preto lebo otec deti si myslel ze nie su jeho a nechcel platit 😀 booooze sak logicke

jahodka8
12. jan 2015

@cawes ten jej otec alebo ten biootec dvojičiek? teda s tou jej mamou je to také zvláštne trochu. a stále býva s exmanželom? no ked sú takéto vzťahy, tak fakt môže mať jej dcéra niekedy pochybnosti.

mihula
12. jan 2015

@cawes zamotane?by som povedala,ze doj.bane

mimusa94
autor
12. jan 2015

@moni244 myslim ze nie len cce aby mala takehi chlapa ako ja pretoze moj otec domov peniaze nenosi na vsetko je sama plus jej pomaham ja...donesie jej 400e za rok a on jej povie ze uz jej dal dost..kazdy rok sa ja a mama strachujeme na zimu pretoze nikdy niet dreva na kurenie...nie he schopny sa postarat ani oto...

mimusa94
autor
12. jan 2015

@mimusa94 mam surodena a s nasim ocom bola mam 20rokou rozviedla sa snim pretoze sa brali velmi mlady a ba rychlo...to je na dlho....a potom mamina cakala dvojicky od nemenovaneho ktory deti zaprel...a tak potrebovala dna aby vysudila vyzivne...mama cakala dvojicky...otec zije s bami aj napriek tomu ze su rozvedeny...zije s nami ale keby mal kde ist tak pojde...zije tu financne neprispieva iba tak ako som pisala predtym..a vzfy sa tvari ze dava najviac...takze asi tak v skratke