Nájdem si nového partnera, keď som rozvedená s dieťaťom?

monika1507
19. sep 2014

mam 23 rokov a jedno dieťa ročne som moc mlada mamička ked mam dieťa ? a som rozvedená sama najdem si noveho partnera ??

stefka33
19. sep 2014

Nie, tvoj vek je tak akurát. A čo sa týka druhej otázky tak na to ti odpovie snáď nejaká veštica.

prasiatko30
19. sep 2014

@monika1507 - tu mi napada len ironicke - pockaj pozriem sa do mojej kristalovej gule a hned ti poviem vysledok.

si mlada a v dnesnej dobe aj s jednym dietatom nie je problem si najst noveho partnera - vaz si seba samu maj na pamati ze tvoje dieta je to najdolezitejsie co mas a najdi si partnera ktory vas bude mat rad obidvoch/obe.

monika1507
autor
19. sep 2014

@stefka33 aj ked mam dieťa bude ma niekto chcieť ?bojim sa toho že aj ked mam23 a som sama sice malej otec ako tak chodi to je jedno a ma druhu nech ale ma to trápi , a chyba mi už taky človekkt. ma -nas bude mať rad

monika1507
autor
19. sep 2014

@prasiatko30 vy ste vešťica? mne ja takl ťažko niekedy .. a stale akokeby rozmyšlam nad tym či budem mať po boku človeka opeť .....

vika35
19. sep 2014

jejda ved nemas 70 ale 23 jasne, ze si najdes partnera aj s dietakom sa to da.

prasiatko30
19. sep 2014

@monika1507 to ti tu nikto nevyvesti ale statistiky su svine a kedze je teraz dost vysoke percento rozvedenych alebo monoparentalnych - jeden rodic - rodin tak mas naozaj vysoke sance ze znovu niekoho najdes - moja rada nebud zufala a nehladaj niekoho za kazdu cenu. pracuj na sebe - bud zacni sa venovat nejakemu hobby/studiu/pracovat a v podstate zabudni na to ze niekoho hladas. snaz sa byt najprv v psychickej pohode ty a ptom uvidis ze tvoju pozitivnu energiu budes vyzarovat a najdes niekoho kto bude na tej iste vlne.

stefka33
19. sep 2014

@monika1507 Nuž ostáva ti už len veriť, že ti osud privedie do cesty toho pravého. Zatiaľ sa venuj dieťaťu a sama sebe. Uplakanú ušmatlanu ženskú žiaden nehľadá. Muži chcú sebavedomé usmievavé ženy. S týmto postojom - prepána zachránte ma niekto- veľmi ťažko niekoho nájdeš.

diskutujuci
19. sep 2014

@monika1507 jasné že nájdeš, ak si milá a dobrá a zdáš sa taká iste...
a vek? najideálneší vek prvorodičky je tesne nad 20 rokov takže si v maximálnej miere v "dokonalom veku"
to že spoločnosť pousunula hranoice nesúvisí s biologickou pripravenosťou
ahoj

bonaqa2013
19. sep 2014

Na prvé dieťa máš vek výborný. Niekde som čítala, že žena by mala rodiť prvé dieťa do 25 rokov. Takže je to v pohode. A partnera nájdeš, prečo nie, aj keď neviem čo konkrétne hľadáš. Pretože leňochov, príživníkov, alkoholikov sú plné ulice. A takého hádam nechceš mať na krku. To radšej navždy sama.

cdecedc
19. sep 2014

Určite áno! 🙂 raz ten pravý príde, taký ktorí bude ľúbiť teba aj tvoje dieťa. Moja kamarátka bola tiež sama (približne v tvojom veku) s chlapčekom, teraz má snúbenca +čakajú bábo a sú moc moc šťastní všetci spolu. Len si ver a nič nerob na silu, všetko bude tak ako má byť 😉

dollynkaa
19. sep 2014

@monika1507 prajem vela stastia aby si nasla vhodneho pre teba aj dieta. Si mlada takze urcite stretnes

panidia
20. sep 2014

@monika1507 Ahoj.Monika,určite niekoho nájdeš alebo nájde on teba,hlavne netlač na pílu a nehladaj si niekoho za každú cenu.Si mladá,raz si sa už "popálila" tak druhý krát bud opatrnejšia a obozretnejšia,ved ti nehorí za nohami.Užívaj si život a ked to bude mat príst tak to príde.Hlavne maj otvorené srdiečko,a bud spokojná a štastná aj keby si vedela že nikto nepríde...

slavomiraaa
20. sep 2014

Moja kamarátka bola ešte mladšia ako ty a má nového . Posledný ročník čakala bábo a keď sa malá narodila z jej otca bol ... a teraz má super chalana 😉 😉 😉

svetluska82
20. sep 2014

@monika1507 ja osm rozvedena, dieta som mala v dvadsiatke veru nasla som......Takze nemaj strach ono vsetko chce svoj cas, netreba sa vesat na prveho chlapa, ktorý prejavi zaujem 😉

enya00
20. sep 2014

ja mam susedu ktora ma 5 deti a nasla si uzasneho muza a to je o dost starsia...takze nezufaj urcite si najdes 😀

pargacka
20. sep 2014

@monika1507 nechcem ta strasit ale nanajdes ale ked najdes tak bud len na sex alebo takeho aby sa staral tak to nie .lebo jedno viem ziadny chlap nebude mat rad cudzie dieta vlastna skusenost .ale prajem ti vala stastia nech ho najdes ja som to stastie nemala ani nemam

adeala
20. sep 2014

@monika1507 takto.. moja svokra si našla partnera ako rozvedená s dieťaťom keď mala cca 20, ako 2x rozvedená s 2 deťmi, keď mala cca 34, ako 3x rozvedená s 3 deťmi ako 55 ročná... Myslím, že čo sa týka toho, že si rozvedená a máš dieťa, tak v tomto problém nebude 😉

bejanka14
20. sep 2014

@pargacka netrep hlúposti , len preto , že to Tebe nevyšlo.
@monika1507 určite sa najde partner pre teba a zároveň otec pre Tvoje dieťa. zatial si užívajte jeden druhého s drobcom a nikam sa neponáhľaj , ty nemáš čo stratiť. Ak môžem ešte jedna rada : najprv si dotyčného trošku prever , neukaz ho hneď dieťaťu , klasika randite a až keď si budeš istá ,zoznám ich navzájom. Keby drobec videl po Tvojom boku každú chvíľu iného chlapa ( toto neber doslovne ) ,bude mať z toho chaos.

henikav
20. sep 2014

@monika1507 to ci si najdes partnera nezavisi od toho aky mas vek a ci alebo kolko mas deti, bud na niekoho natrafis, s kym sa budete navzajom pritahovat, alebo nie. Ale myslim ze si to myslela v tom zmysle, ci bude muzovi prekazat ze uz mas dieta. Vacsinou to neprekaza, ak tak mozno nejakemu mlademu muzovi ktory sam este nema toho vela za sebou, ale cim budes starsia tym to bude menej prekazat. Pocitaj s tym ze mozno natrafis na muza ktory uz tiez bude mat deti, tebe to prekazat nebude?

jijiji1
20. sep 2014

samozrejme že si nájdeš nového partnera ved si mladá máš času nájsť dobrého chlapa...a dieťa nie je prekážkou...

sharlotta
20. sep 2014

V dnesnej dobe uz dieta, ani rozvod nie je hendikep. Poznam X zien aj s viac detmi,aj starsich, ako ty, co si v pohode nasli partnera. Je vela muzov, co ma rado deti a beru aj to partnerkine, ako vlastne. Hlavu hore a nepodliehaj depresii.

pemasinika
20. sep 2014

Aj ja si myslím, že sa na to neupínaj. Ži si svoj život a keď ma niekto k tebe prísť tak príde, aj keby si to nechcela. Ja som toho dôkaz. Pred rozvodom som sa od svojho ex napočúvala, že ma nikto nebude chcieť, jedine tak na sex. So štyri deťmi som na také niečo ani nepomyslela. Sústredila som sa na to, aby som si našla prácu a vyhrabala sa z úplného dna. Vrátila som sa s deťmi do bytu a moja švagriná poslala ku mne známeho zámočníka, ktorý mi prišiel vymeniť zámok na dverách. Pár krát zašiel na kávu, alebo sme si zavolali. Nechcela som nič viac, ani som si už nikdy nechcela nasťahovať do spálne žiadneho chlapa. Moje deti a ich zabezpečenie boli pre mňa najdôležitejšie. O pár mesiacov po rozvode som si zlomila nohu. Bola to pre mňa ťažká doba. Moja mamka bola čerstvo po mozgovej príode, otec v nemocnici a ja so zlomenou nohou. Svojho ex som poprosila, aby mi vzal aspoň na víkend malé deti k sebe, lebo sa o ne nemôžem plnohodnotne postarať . Ale on to odmietol so slovami, že to je môj problém, on už ma svoj život a mala som si to rozmyslieť ešte pred rozvodom a s úsmevom na perách odišiel. Tak som zo zúfalstva zavolala tomu svojmu známemu, či mi mi nespravil nákup. On prišiel po nočnej aj s nákupom, uvaril nám obed a zostal s nami. Deti si na neho zvykli, tie malé ho začali volať ocko. Starší ho berú ako kamaráta. Keď niečo potrebujú, idú za mojim priateľom, nikdy za svojim otcom. Mne sa zdá, že to ani chlap nie je, že je to anjel, ktorý ma podobu muža, ktorého mi niekto tam z hora poslal . Nikdy som ani len nesnívala o tom, že niekto cudzí príde a bude milovať nielen mňa, ale aj moje deti. 🙂

nikawero12
20. sep 2014

@pemasinika držím vám obom palce, aby ste spolu vydržali veľa veľa rokov 🙂

somjankad
20. sep 2014

@monika1507 monika co ma byt bude-ja ti napisem zo svojej skusenosti -som rozvedena od 27r- mam dve deti a teraz mam 35 a mam skveleho chlapa,ktory miluje mna aj moje deti-dokonca ho moja slecna- nebezpecna 10rocna sama od seba zacala volat ocko...a nehladala som-on si nasiel nas a dokonca na mieste kde by si to nikdy necakala-v nemocnici ,ked bola moja dcera hospitalizovana-zacalo sa to kamaratstvom -chodenim vonku s detmi a nakoniec sme spolu uz treti rok ... drzim prsty- aj na teba niekde caka ten pravy ,len tomu treba verit ...a nenahlit sa ,bezhlavo zakazdym hned do vztahu... ja som vztah odmietala -koli detom som sa bala... no dnes nelutujem...

pemasinika
20. sep 2014

@nikawero12 ďakujem 🙂

adrika1704
20. sep 2014

@monika1507 monulka.. ja som mala 26 a 2 deticky, ked som ostala sama.. ked sa mi pritrafil moj terajsi este o 2 roky starsi ako ja tak mi povedal, ze ja som uz ani nechcel mladu rozblaznenu.. chcel som sa uz usadit.. tak som bol rad, ked som ta stretol aj s dvomi detickami.. sme spolu 7 rokov, mame dalsie 2 deticky a je to super 🙂

monika1507
autor
16. nov 2014

@stefka33
@vika35
@prasiatko30
@diskutujuci
@dollynkaa
@panidia
@slavomiraaa
@svetluska82
@enya00 prepačťe že odpisujem až teraz tak ja vam chcem podalkovať za povzbujuce slova ... dakujem vam
@pargacka

monika1507
autor
16. nov 2014

@henikav hej vy ste sa trafili ťči to nejakemu bude alebo nebude prekažat ked už mam dieťa a som sama pri hladani noveho partnera .. ano tak som myslela dakujem vvam ..
@jijiji1
@sharlotta Dakujem vám pekne ..
@pemasinika ked som čitala vaš pribeh len s otvorenou hubou klobuk dolu , pred vami . dakujem
@somjankad bopjim sa toho aby to nevadilo aj ked mam 23 ale dakujem vam
@adrika1704 , keby už aj ja mam take šťastie ako nehladom ale poznate to to takeho človeka mat už pri sebe dakujem vam pekne .

sladkasue83
5. apr 2016

aj pre rozvedenych - mozno jedno z rieseni ako sa spoznat a stretnut s novymi ludmi: www.minutove-stretnutia.sk/

bestester
5. apr 2016

@monika1507 to ze mas babatko nemusi nic znamenat, myslim ze urcite nebudes mat problem si najst priatela aj ked v tejto dobe je to dost tazke, ale drzim ti palce 🙂