Nerozumiem mu

janulka57
24. mar 2014

Ahojte. chcela by som Vás poprosiť o radu alebo len tak sa posťažovať. Som vydatá už takmer 3 roky z toho 2,5 roka s mužom nežijeme. Dôvod - svokrovci. Nežijeme s nimi, nebavím sa s nimi no v jednom kuse nám robia peklo zo života. Máme spolu 2 ročnú dcérku. Včera mi muž povedal, že pred mesiacom podal o rozvod. Nechápem ale jeho správaniu. Podal o rozvod a každý víkend sobotu a piatok večer ma volá von, chce byť so mnou, milovať sa so mnou a na druhej strane tvrdí, že ma nechce vidieť, že chce byť s malou sám, že moju prítomnosť nemusí. NO buď som cvok ja alebo on... Stretli ste sa s takým niečim niekedy?? ☹

zara0201
24. mar 2014

@janulka57 A netrpi bipolarnou poruchou? Ale vazne.

kveta
24. mar 2014

@janulka57 Hej, videla som taky pripad. Ked svokrovci prinutili syna podat o rozvod. Miloval ju, ale rodicov nedokazal sklamat.
Moja rada: pohni sa dalej a kasli na neho.

maria1989
24. mar 2014

@janulka57 - no ktorému chlapovi by nevyhovolalo bývať u mamičky a cez víkend si urobiť u ženy program so sexom 😉 ale bez akejkoľvek zodpovednosti ... záver si vyvodíš aj sama 😉

mysicka36
24. mar 2014

Alebo keď je nahuckaný od svokry tak má husté reči a keď má slabú chvílku je mu smutno. Je pravda že bývanie býva niekedy dôvod rozchodu. Bohužial často prídu deti skôr ako bývanie a vzťah to nezvládne. 😒

maznacik007
24. mar 2014

@janulka57 a plati ti vyzivne na dcerku a na teba?

stano4000
24. mar 2014

@maria1989 mne by to nevyhovovalo.. co je to za sprosta generalizacia?

luba28
24. mar 2014

@janulka57 vobec by som nedvihala telefon,...a ked uz tak by som mu povedala nech si fool servis ziada u mamicky a so vsetkym,.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vychcanec jeden hnusny

klincek
24. mar 2014

@stano4000 ved to neber az tak osobne 😉 ..jasne, ze nie vsetkym-ale bohuzial je dnes takych velmi vela.

@janulka57 ja sa ti cudujem, ze si svojho (este) manzela nevyhnala os.atou metlou od tvojich dveri. to si jeden chlap nevie pred rodicmi zastat svoju rodinu? a ake ze "milovat sa "? snad s nim nespavas?! fuj, by som grcala..to nie je chlap, to je handra! tak bud mu na vas zalezi a podla toho sa spravam, alebo budem sediet pri mamickinej sukni a posluchat ju na slovo-si treba vybrat. cvok je on, ze toto robi, a ty tiez, ze si to nechas 😠 . prepac tvrde slova, ale toto si nezasluzis, uvedom si svoju cenu.

lalinko2010
24. mar 2014

@janulka57 budem teraz sprostá ale som rada že nemám takýto problém len ja, len s tým rozdielom, že manžel nepodal o rozvod, lebo je neschopný a ja som sprostá lebo som žiadosť stiahla a dôvod - úver na krku, ale ten už splatený, ale manžel má ultimátum do konca roka spoločné bývanie v dome, ktorý sa prerába alebo dovidenia.
a u nás ešte jeden problém nielen svokrovci huckajú manžela ale aj jeho sestra ktorá je vydatá a má pomaly dve deti - to druhé na ceste, ale aj tak strká nos tam kam nemá! a koze sa darí, neprajem jej nič zlé, len to aby mala také manželstvo ako ja...

maria1989
24. mar 2014

@stano4000 každý rieši ako vie

robino8888
24. mar 2014

Moje nervy...to koľko máte rokov?? Téma ako z teenegerského časopisu 😀 Myslím že ten tvoj na muža ešte nedospel.

lalinko2010
24. mar 2014

@robino8888 koľko rokov musí mať muž aby dospel?

cerez
24. mar 2014

Myslím, že sám sebe nerozumie. Chlap nedozrel ešte do štádia, čo vlastne chce. Zariaď si vlastný život. V podstate čo vlastne máš? So svokrovcami si nerozumieš a s mužom nežiješ. Ste dvaja ľudia, ktorí tvoria pár a predsa žijete oddelene. To nie je žiadna perspektíva na kvalitný partnerský vzťah. Vonku ťa čaká určite ešte niekto, s kým prežiješ pekný plnohodnotný vzťah.
@janulka57

lyzzy
24. mar 2014

@janulka57 .....ste manželia 3 roky ale nežijete spolu 2,5 roka.Takže ste spolu žili iba pol roka.O dcérke pomlčím.
A tebe teraz po 2 a pol roku dojde že niečo nie je správne na takomto vzťahu?????
A doteraz si bola hybernovaná alebo ako?
Mne raz rozum zastane z takýchto ľudí.!!!!

robino8888
24. mar 2014

@lalinko2010 nieje všetko o veku...

emma_932
24. mar 2014

@lalinko2010 "koľko rokov musí mať muž aby dospel?" - take cislo este nevymysleli 😝

mamavera
24. mar 2014

@janulka57 je chyba v tebe, že si ho nestopla hneď ako sa odsťahoval. Aký sex? Môžme ísť spolu von, ale potom každý do svojho brlohu. Alebo sa správaj ako dospelý muž a otec rodiny, alebo mašíruj k mamičke a správaj sa ako nezrelý pubertiak. Poznám prípad, keď svokra toľko rýpala do vzťahu, až sa manželia rozviedli a to mali malého synčeka. Mali sa však radi a stretávali sa, ale muž urobil krok hodný skutočného muža. Požiadal svoju bývalú manželku o ruku znovu a zároveň požiadal (bol vojakom z povolania) o preloženie na opačný koniec republiky. To manželstvo trvá dodnes, deti majú tri, teraz dve už dospelé, svokru raz do roka na návšteve týždeň prežijú aj s dýkou v chrbte 😀 , keď idú oni raz do roka k nej, podnikajú výlety do okolia, k bývalým karátom, rodine, takže obmedzia kontakt na nutné zdvorilostné minimum a ide to. Lenže tvoj manžel si vybral pre seba to, čo vyhovuje jemu a nie to, čo vyhovuje vám. A keby mi povedal, že ma nechce vidieť, asi by som ho v podaní žiadosti o rozvod už dávno predbehla. To sú veľmi silné slová 😝 😝 😝 😝 😝 . Kašli na neho, si hodna ozajstného muža, ktorý sa na dospelého nehrá, ale ním naozaj je.

ivett1
24. mar 2014

@lyzzy už som si myslela, že len ja som "nechápavá", lebo presne to isté, keď som si prečítala ten úvodný príspevok, napadlo aj mne ... ale, aj tak..2,5 roka nežijú spolu...ale spávajú spolu?...či ako to vlastne je...a on býva u rodičov? ..ja som z toho jeleň...

@janulka57 a akože, tebe sa taký život zdá normálny? 😅 ...ako myslím, že si "cvok" ty, keď mu to "žereš"... 😠 ... to skôr "smrdí" psychickým týraním z jeho strany... ľúbi-neľúbi, chce byť s tebou-nechce ťa ani vidieť, malú chce-potom nechce, lebo si pri nej...ako...no comment...

lyzzy
24. mar 2014

@ivett1 ....ja uz neviem co si mam o takychto zenach mysliet.Ako myslim si svoje ale to tu naozaj nemozem napisat 😝
Ale zas...kto chce kam,pomozme mu tam.Ked chce byt niekto len matrac a pestunka tak nech!!!!

sandracs
24. mar 2014

@janulka57 ...2,5 roka spolu nežijete a malá má 2 roky. To znamená, že on Ťa "opustil" ešte tehotnú?

adri266
24. mar 2014

@janulka57 ak nie je s TEbou, je u rodicov? Nuz, chlapec alebo svokra neprestrihli pupocnu snuru. Bud sam pochopi, ze sa takto neda zit, alebo si to mala Ty uz davno pochopit. Byt v takom (ne)manzelstve vyse dvoch rokov, fiha, ja by som to nezvladla...jedine zeby mi mesacne platil nejake tri tisicky 😝 Ale to by som potom nebola manzelka, ale vydrziavana milenka 😎

luba28
24. mar 2014

@adri266 za 3 tisicky by sa dalo o tom aspon uvazovat,ci???? 😀 😀 😀 😀

adri266
24. mar 2014

@luba28 vsak zeby sa mi to oplatilo, nie??? 😀 Dobre vyzivne, chlap doma len cez vikend, dieta sup do jasli a ja si cely tyzden uzivam 😎 😎 😎

digysa
24. mar 2014

@robino8888 Tiez by som chcela vediet vek... 😉

digysa
24. mar 2014

@janulka57 Podla mna ste cvoci obaja....... On tym, ze o nieco taketo ziada a ty, ze uz 2 roky mu vyhovujes.

Zelam pekny den 😎

sheila72
24. mar 2014

Podľa mňa to vôbec nie je na smiech, ako si tu z tejto zapeklitej situácie uťahujete, veď je to smutné. A to vaše "opusti ho" sa vám ľahko povie, ale keby šlo o vášho muža, pochybujem že by ste mali tú odvahu ho zo dňa na deň opustiť, hlavne ak ho milujete.
Avšak toto je naozaj dlhá doba a úprimne si myslím, že ťa len využíva a takýmito rečami ťa ťahá za nos, aby si bola neistá a nevedela, čo si máš myslieť. Keď už podal tú žiadosť o rozvod, tak nech si je vedomý toho, že to ukončíte so všetkým všudy, teda už žiadne pobavenie cez víkendy a potom spať do hotelu mama.

nikawero12
25. mar 2014

@janulka57 ty mu nerozumieš, ale ja mu rozumiem veľmi dobre. Tvoj muž je obyčajný "vychcánek", ktorý využíva svoju matku na to, aby sa o neho starala a teba využíva na pobavenie cez víkendy....Jediný človek, ktorému nerozumiem si akurát ty, že mu to takú dlhú dobu trpíš a nič s tým nerobíš.

juliana77
25. mar 2014

@janulka57 Dôvod vášho ne-spolužitia nie sú svokrovci, ale tvoj manžel. Hovorí sa tomu Pohodlnosť.

luvika
25. mar 2014

@janulka57 Maj svoju hrdost a vykasli sa na neho. Otec-neotec malej, takto sa normalny cloek nesprava. A nie on, ale ja by som podala ziadost o rozvod a nie este, aby ma volal von, mohol by akurat tak snivat. Ja by som nebola na neho ani hnusna, skor naopak, tak milo by som ho poslala do zadku, ze by len pozeral. Spravala by som sa uplne slusne, milo, zlatucko, ale dala by som mu zaroven pocitit, ze ma chlapec smolu a odtial potial. Vies, aby ho to sialene stvalo, o co pride. Aby mal pocit, ze som skvela (co aj som 😀 ) a nech vie, ze si to sam pokaslal.