Nevera po troch rokoch manželstva

klaudia2425
31. júl 2015

Ahojte musim tu napisat a dat to zo seba von lebo uz neviem co so sebou. Dozvedela som sa pred mesiacom,ze ma manzel raz podviedol s mladou obycajnou spinou ktora da kazdemu a este aj isiel na tantra masaz. Tej mladej aj pisal ci chce s nim chodit a ze ho laka jej nevinnost a ze dufa,ze bude len jeho a nebude ho podvadzat. Nepovedal jej pravdu ako sa vola kolko ma rokov nic . Dalej na pokeci pisal kopu dievcatam aby sli s nim vonku prosil ich ako chudak . Ked som na to prisla klamal klamal ze to nie je pravda. Na druhy den sa priznal povedal,ze co som aj ine cakala ,ze si za to mozem sama a ked som povedala,ze davam na rozvod plakal chcel druhu sancu. Bol ku mne mily,dobry tak som raz prisla domov od rodicov a nase fotky boli v sufliku vraj mu spadli z chladnicky ale neverila som mu za vsetkym hladam ze ma opat podvadza no vypocula som si od neho len ,ze ked to nezvladam mam ist na psychiatriu lebo ze keby mi teraz aj rit vylizal tak si to nevazim ze co ma pre mna spravit aby bolo dobre . A samozrejms,ze mi este aj vulgarne nadaval za to vsetko .

marianna_peskova
4. aug 2015

Dve slová: rozveď sa!

lilla69
5. aug 2015

Presne o tomto som aj ja pisala.Pravnicka nie som.Len som napisala pribeh jednej znamej.A to bolo vsetko.Ale su ludia ktory sa citia aj tak mudrejsi.Je to jedno na tomto sa hadat neoplati.Ze aku vysku vyzivneho na dieta respektive na ex manzelku sud prizna alebo nie,ma kazdy po svojom.Pravnicka nie som,ani sa nehram na mudru,len zial clovek pozna vela osudov.to je vsetko

linduska86
5. aug 2015

@lilla69 presne tak! dobre si to napisala.. 🙂