Opustila som tyrana a chce mi zobrať dieťa

lucie0505
8. nov 2014

Ahojte, pred 2 mesiacmi som opustila partnera, lebo po narodeni syna sa ku mne zacal spravat velmi zle .. vycital mi, ze sa staram len o maleho a nie o dom .. vecer chodil domov v case, ked som maleho kupala a uspavala a on cakal, ze vsetko hned zahodim a pojdem mu hriat veceru ..pritom ju mal nachystanu, mal si ju dat len do mikrovlnky. Nevazil si nic, co som doma robila, ze som sa vzorne starala o jeho syna. Dokonca aj ked som si nasla brigadu a chcela prispiet do rozpoctu, tak som bola je...ta . Proste sa z neho vyklul manipulator, ktory chcel doma putku bez vlastneho nazoru. Ponizoval ma, psychicky tyral a ked na mna druhykrat polozil ruku, tak som povedala dost. Neskor som sa dozvedela, ze svoje byvale priatelky regulerne mlatil.. Vyhodila som ho z domu, ktory je pisany na mna, takze majetok neriesime .. Aj po tomto vsetkom som mu nebranila vidiet maleho, aj ked za nim bol len parkrat na polhodinku. Neprispieva mi na neho nic a ja som to nechala tak, lebo to chcem vytiahnut na sude. On sa mi vyhraza, ze mi nikdy neda pokoj, ze mi zo zivota urobi peklo a ze maleho bude ziadat do opatery alebo striedavej starostlivosti. Pritom mu nejde o maleho, ale o pomstu .. Mate s tymto niektora skusenosti? Moze mi ho naozaj zobrat? Maleho este kojim a neviem si predstavit, ze spolu nebudeme .. Som normalna celkom inteligentna baba a chcem bojovat co to da, ale uz som s nervami v koncoch ..

sue
8. nov 2014

@lucie0505 urobila si spravnu vec 🙂 a teraz k tomu ostatnemu. Je velmi malo pravdepodobne,ze by niekto zveril tak malinke dieta do striedavky. Zobrat ti ho nik nema preco. Bud pokojna. Usmiata a kludna. Taku ta tvoje dietatko potrebuje. A odporucam,aby si co najskor riesila sud a zverenie do opatery. Ked sa neviete dohodnut,moze byt s malym rovnako ako ty,takze to treba vyriesit + odkladaj si bloky,sms,maily a idealne by bolo,keby si vzdy pri jeho navsteve mala niekoho pri sebe - otca,brata,kamaratku,mamu...susedu ;) drzim palec,ale nemusis sa bat 🙂

bonaqa2013
8. nov 2014

no to inteligentná neviem, aj ja si to o sebe myslím, ale keď som sa vydávala pred mnohými rokmi za takého podobného ako ty - samozrejeme veľmi rýchlo som od neho zmizla aj so synom, tak tá inteligencia asi dosť pokrivkáva. Nechcem uraziť.
inak dobre si urobila ako si urobila, takého chlapa treba poslať čo najskor do zadku. Jeho správanie je teraz a ešte dosť dlho bude blbé, ale jeho to po čase prejde.

radopp
8. nov 2014

@lucie0505 To bola tvoja verzia a teraz ma zaujíma manželova. Tvoj príspevok aj tak hovorí sám za seba.

https://www.youtube.com/watch?v=rvfsHjmNI30
lucie0505
autor
8. nov 2014

@bonaqa2013 tak ale vidis, stalo sa to aj tebe ..proste obcas clovek nevidi tie signaly, ktore by mal .. neriesim tu teraz co by bolo keby .. potrebujem riesit aktualnu situaciu, aka je teraz ..

zutera
8. nov 2014

@lucie0505 neboj moje 🙂 zažila jsem si něco podobného. Toto tvrdí 99% chlapů před rozvodem!Synka ti nikdo nevezme, nemusis se bát. Já jsem pro tento teror v čase rozvodu zhubla 18kga málem se zhroutila.U rozvodu dostal neomezeny styk a jako to dopadlo?Dcerku už rok neviděl, neplatí, nemá o ni vůbec zájem.To jsou jen silacke řeči aby ti jen nervy dělal. Neboj se nic.Držím pěsti. Uvidis bude dobře 🙂

bonaqa2013
8. nov 2014

@lucie0505 čistá pravda - láska je slepá. Ten moj ex ma vláčil po súdoch, až na KS lebo on chcel syna do výchovy. Musím povedať, že syn už svoje prvé narodeniny oslávil bez ocinka. Keďže mu ani KS nevyhovel, na syna dostal akurát tak návštevné hodiny ktoré využil asi 2-3 krát a bolo po paráde. Syna potom nevidel dlhé roky. v súčasnosti má syn 19 rokov, otca spoznal asi pred 2 rokmi, ale nie sú v žiadnom kontakte. Ani tel. ani mail, nič. Druhý krát si treba dobre rozmyslieť koho si človek zavesí na krk...

radopp
8. nov 2014

stavím sa že nechodíte do kostola

caoli
8. nov 2014

@radopp ???

mamulienka30
8. nov 2014

@lucie0505 - hlavne klud taketo vydieracky su casto, ale ako dojde na lamanie chleba - platenie vyzivneho, dokazanie spravneho prostredia pre dieta - mat pripravenu u seba doma pre neho izbu, postielku, veci, autosedacku, kocik - ty mu svoje nedavas! - tak potom moze riesit striedavku (ktoru do troch rokov dietata nedostane asi nikto).. Obrn sa bozskou trpezlivostou a nepopusti Drzim pace, taky chlap nikdy nebude dobry otec.

mamulienka30
8. nov 2014

@radopp - a keby chodil do kostola, co by to zmenilo na fakte, ze je to hovado, ktore tlklo a tyra zeny? Niektori ludia maju co sa tyka viery fakt zatmenie 😝

ivca88
8. nov 2014

netrap sa... on to nespravi...co by s dietatom robil...a ak poda ziadost na sud..tak to hned prehra... staci ze by vypovedali jeho ex ze ich bil....
Neboj sa 🙂 u nas sa nastastie sud zastava matiek ,,, ziadny sudca by nedal dieta ktore je este kojene a vzorne sa o nho staras do opatrovnictva otca ...

Neboj 🙂 bude dobre 🙂 nepis mu...nekontaktuj ho...ham ho to "prestsne bavit"

katrin21
8. nov 2014

@lucie0505 nie, maleho ti nevezme nikto. to by si musela byt asocialka, narkomanka, prostitutka, alebo na ulici.. inak nehrozi a zvlast nie maleho.... Stretavanie si mozes ziadať len v tvjej pritomnosti, ak manzelovi neveris.. Zaujimave by ale bolo pocut aj jeho verziu. Ale ak mas info, ze bil partnerky,tak nie je o com... Ked udrel teba, mala si ist k lekarovi a dat to zapisať.... Nabuduce, keby nedajboze, hned to urob.... Kazdopadne drzim palce.
@radopp zena ktora chodi do kostola = podriad sa vsetkemu, co ako si to myslel? od veci komentar.

kiki68
8. nov 2014

v podstate stastie,ze si sa nenechala dlhsie otlkat takym blbcom. Ak mal nasilnicke sklony a svoje byvale otlkal tiez na dennom poriadku,tak tam jedine takyto postup a dobre,ze si od neho odisla. Pre neho je to,ze si odisla vlastne najvacsia prehra. Lebo stratil moc zastrasovania, manipulovania.

sue
8. nov 2014

@radopp mal by si pravdu = bolo by treba aj nazor druhej strany v pripade,ze by jej manzel na nu fyzicky nezautocil. Nikdy ziadny muz ani ziadna zena nemaju pravo udriet svojho partnera. Nikdy ! Je to prejav povysenectva, snahy o potupenie, o ublizenie, o prejav svojej nadvlady... Inak ano, poznam aj pary,kde baby su kotuhy a pisu polopravdy,ale toto nie je podstata tohto pripadu...

radopp
8. nov 2014

@caoli @mamulienka30 @katrin21 @sue Keby chodila do kostola, tak by vedela ako si má chlapa pred svadbou preveriť, že sa nemá hrnúť do sobáša ani do sexu, a mala by prehľad o ľudských hodnotách. Dievča nerozmýšlalo hlavou a to sú dôsledky jej činov.

katrin21
8. nov 2014

@radopp to si robis dufam srandu.. sice som katolicka, ale na to, co pises , vobec netreba chodiit do kostola.... to je totaaaalne blbost. Staci mat zdravy rozum a nemať ruzove okuliare.
A vacsinou tí, co nerozmyslaju hlavou, lebo ju maju odkrvenu, su skor muzi 😀

radopp
8. nov 2014

@katrin21 Nabozenstvo je sposob, ako jednoduchym ludom povedat zlozite veci. Ak ti staci zdravy rozum, tak fajn. Sex je vazna vec. Rodia sa z neho deti. Deti su buducnost. Deti potrebuju uplnu rodinu. Z pohladu dietata je rozvod a dalsi sobas neplatny, ide o cudzolozstvo.

angela8585
8. nov 2014

@radopp ty si dalsi zvrateny krestansky fanatik

caoli
8. nov 2014

… a neviem co je nebezpecenjsie - ci zvrateny tyran alebo zvrateny krestansky fanatik, ktory veli nechat trpiet zenu a deti pod tyranom. lebo buducnost tych deti je zufala a z ich pohladu je rozvod s tyranom vykupenim. o cudzolozstvo ide jedine a len z pohladu krestanskeho fanatika. trapene, bite deti vidiace trpiet ich matku, ju urcite nebudu presviedcat, ze sa stane cudzoloznicou. pravda, ak im to niektory bozi sluzobnik takto nevtlcie do hlavy.

katys1
8. nov 2014

@radopp ty si farar,alebo fanaticky kostolnik co to straasne zere....strasne

moll
8. nov 2014

@radopp ja nerozumiem takym ludom ako si ty zase ... v dnesnej dobe toto vypustit z ust ... radsej sa chod venovat rodine a nie vysedavaj na mamickovskom fore ....choroba !!!!

miruska7979
8. nov 2014

@sue presne toto som aj ja chcela poradit.
Perfektne si to napisala 🙂

nefertitiavi
8. nov 2014

raddop a tebe uplne hrabe???? co s tymto ma kostol????ma sa nechat mlatit?????
zazila som si podobne..... a lutujem ze som neodisla skor......
mam uzasneho manzela, ktory moju dcerku miluje a aj si ju adoptoval a neviem si predstavit ze by som zostala z tym tyranom, mozno by sa neskor neuslo len mne ale aj malej☹(((((

niki101988
8. nov 2014

@radopp Dvihne mi dosť vecí tlak ale chudák Tvojho tipu mi ho radikálne upravil? ČO s tým jej vzťahom má kostol? Kostol kde kážu farári čo sa nikdy neoženili a kážu o rodine? Preťahujú chlapcov, znásilňujú dievčatá a skrývajú to pod sutanu? Perú neskutočné milióny cez kadejaké čierne obchody ale keď je zbierka na štáty postihnuté nejakou katastrofou tak odslúžia za nich omšu? Neviem ako Ty ale z motlitby sa ešte nik nenajedol. Sex, pán farár v dnešnej dobe nie je oprávnený kázať ani o skromnosti a ani o pokore. Vozia si svoje obtlstnuté zadky v AUDI, BMW a pod. a ľuďom kážu chudobu a rozdávanie?
Nehovorím o bordeloch, ktoré si pestujú kade tade po svete a o deťoch čo naplodili. Z dejín je jasné že CIRKEV zabila viac ľudí ako všetky vojny dohromady. Tak si strč farárov do otvoru análneho, kto chce pomodlí sa aj bez kňaza
Som katolíčka pokrstená, aj dieťa mám pokrstené len manželia nie sme v kostole a vieš čo? V kostole m aj rozhrešenie dali a ani na mňa ešte nepadol keď tam vstúpim

@lucie0505 Dobre si urobila, že si sa ho zbavila. Muži majú silné reči, ale pokiaľ nemá zázemie pre seba a dieťa nikto mu ho nedá. A nenechaj si nič platiť, dokumentuj si návštevy a uvidíš na súde

radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niki101988
9. nov 2014

@radopp Vieš aj niečo iné ako odvolávanie sa na odkazy z youtube.com

david1991
9. nov 2014

@lucie0505 Ziadne strachy dieta nema sancu ti zobrat.. 0 % sance ma 🙂

david1991
9. nov 2014

@radopp Aj ty si jeden z tych pedofilov co sa skryvaju za Boha? Boh je jedna velka fraska, 1000% krat som ho preklial, zaprisahal sa nanho, mariu som oznacil za prostitutku a jezis ten je urcite nejaky sexualny deviant ako maria.Nikdy mi boh nepomohol,ani sa na toho ignoranta alebo ducha ci co to je neda spolahnut..Tak si strc ten kostol aj tie veci hlboko do zadku lebo vy fanatikovia to mate radi.Amen

lucie0505
autor
9. nov 2014

@david1991 Priznam sa, ze som veriaca, dokonca sa kazdy den pred spanim pomodlim, lebo som to slubila starej mame ked zomierala..nie som ziadna fanaticka katolicka, nepotrebujem kostol ani kazania farara. Jednoducho "v nieco verim" . A to co si tu napisal, by mi asi z ust nikdy nevyslo, ale s prihliadnutim na to, ze si to napisal ako reakciu na taraniny nejakeho choreho uchylaka, ktory sa tu potrebuje odbavovat, mas za to u mna velky LIKE 🙂 Kazdy mame pravo na vlastny nazor a vieru alebo "nevieru", takze respektujem co si napisal . A dakujem za podporu . Vlastne dakujem vsetkym, co ma tu podrzali, lebo mam pocit, ze som na to vsetko zostala sama. Tak este raz vdaka 🙂

radopp
9. nov 2014

niektorí ľudia sú nevďační a vráti sa im to