Priateľ ma nerešpektuje

angel257
12. okt 2014

Ahoj....môj priateľ má nerešpektuje vôbec v žiadnom smere, s domácimi prácami mi nepomôže, na všetko som sama...jedine čo vie , uraziť sa ked mu niečo poviem alebo ked od neho niečo chcem......urazi sa , ide za kamaratmi a domov príde opitý.....chápem , že chodí do roboty, ale pomôcť mi môže trochu...vie narobiť iba neporiadok a ja to mám upratovať potom po ňom.......a ked chcem ja niekde ísť tak mi to zakáže

evelynm
12. okt 2014

@angel257 , tak preco s nim zijes?

pribinak
12. okt 2014

Načo ti je takýto priateľ?

svetluska82
12. okt 2014

@angel257 nieco podobne osm amla ja ja. AK je urazlivy typ, tak jednoducho sa bude fucat aj v patdesiatke. To jednoducho nezmenis. Ja ked som svojmu cosi tiez vycitala mal tendeciu ist dio krcmy a opit sa, ale uz to nerobi, asi ho to preslo vekom. Ale fucat sa fuci.....Podla mna preto, lebo ho jeho rodicia velmi rozmazmali ked bol maly, a teraz mu to ostalo. No zatial bojujem, led sa fuci necham ho na pokoji a hotovo. S domacimi rpacami musis jednoducho zadat a hotovo. To akoze mu povies, umy riad a on ide do krcmy urazeny? 😅 Ved raz sa z tej krcmy vrati , vytriezve a riad ho pocka. Potom co urobi na druhy den? to iste opat? Ja by som dala prikaz a neriesila, ci umyje riad teraz,alebo potom. Pekne by ho tona neho pockalo.MOzno je to jeho taktika zdekuje sa, aby nemusel nic robit. A doma nepomahal mame nikdy? 😕

ln16
12. okt 2014

načo s ním si? 😢

cerez
12. okt 2014

@angel257 Ak som to pochopila správne, nie je to manžel, je to priateľ. Snažíte sa o miminko. Prečo?????? Teraz ti nepomáha, uráža sa, opije sa, útočisko nachádza u kamarátov. Výsledok. Je to nezodpovedné a nevyzreté dieťa. Teraz upratuješ za vás dvoch. Potom keď príde dieťatko, už budeš upratovať za všetkých. Budeš mať doma nie jedno, ale dve deti. Maličké a tvojho priateľa. Fakt to chceš? Takto si si predstavovala vašu budúcnosť. Ja som presvedčená, že nie. Sú ženy, ktoré sú spútané manželstvom a deťmi. Ty nie. Ty stále máš možnosť z takéhoto vzťahu vykľučkovať. Ani po narodení dieťaťa sa nezmení! Rieš, pokiaľ sa to ešte dá.

maria1989
12. okt 2014

presne ako píša cerez, nezmení ťa... a keď príde bábo, budeš mať na starosti deti dve. 😒

ladkyna
12. okt 2014

a kde je problem? chces to riesit, alebo ani nie?

maria1989
12. okt 2014

@angel257 ešte píšeš, že pije... keď bude /možno vyčerpávajúce/ dieťa... myslíš, že prestane? chceš, aby malé malo ocka čo si rád prihne? a keď ťa teraz "nechce púšťať", čo nechápem, prečo sa ho vôbec pýtaš, nie ste manželia, keď príde dieťa, má ťa už úplne priviazanú pri sebe

caoli
12. okt 2014

pre ake jeho vlastnosti ho lubis? ake jeho vlastnosti ta vedu k tomu, ze sa snazis s nim mat dieta?
ak tie, ktore opisujes, prevazuju nad dobrymi, tak akeho to otca chystas svojmu dietatu???
aj keby tu bola len jedna jedina z nich, nie je to prijatelny model rodiny. co caka tvoje buduce dieta, aky vzor, ake detstvo?
a ze ti nieco zakazuje - a ty si nechas??? preco mu to dovolis? ani v manzelstve zakazy a prikazy nemaju ziadne miesto, a vy manzelia nie ste. co caka teba v takomto vztahu? kde si podela vlastnu osobnost, hrdost, svojpravnost, dievca.
sadni si s papierom a perom a spis si pre a proti. ak budes mat na strane pre len jeden bod - milujem ho, a na strane proti vsetky tie, ktore si napisala sem, tak mas rozhodnute.

j_ank_a
12. okt 2014

precitaj si svoj prispevok sama pre seba... MAS??? uz chapes??? NIE??? tak citaj ZAS... stale nechapes??? tak si ho citaj znovu a znovu, az dovtedy, kym konecne pochopis... niekedy si naozaj myslim, ze niektore zeny ziju v dobe, ked mal muz zenu ako otroka na sex a ona si nemohla povedat ani svoj nazor...... ZOBUD SA.. takehoto chrapuna chces na cely zivot? naco s nim stale si?
stazujes sa, ako ti je zle... tak s tym nieco sprav... s takym muzom ti dobre nikdy nebude... zelam ti, nech ta konecne osvieti a niekto ti tresne kladvom po hlave, aby si dostala rozum a zistila, ze si silna zena, ktora si zasluzi stastny zivot... 😀
vela stastia... 😉

oladuna
12. okt 2014

@angel257 predtym nez som stretla mojho super manzela som chodila s chalanom ktory ked sa urazil za uplnu blbovinu sa so mnou nehodlal rozpravat asi tak 4 dni, niekedy aj cely tyzden.som to vobec nechapala kedze ja som typ ktory ked sa pohada tak asi tak 5 minut som nasrata a potom ma to prejde a chcem sa udobrit.s mojim muzom to je uplne vyriesene- my sa vobec nehadame.my len diskutujeme o veciach spolocne a tym sa vyhneme zbytocnym hadkam.tvoj priatel ma zlu povahu.od takych sebeckych chlapov cim len najdalej a vyhybat sa.inak skoncis v nestastnom manzelstve...sorry: iba TY budes nestastna.on si pojde na pivo s kamosmi.zamysli sa co ocakavas od vasho vztahu.napis si vsetko na papier co od neho vo vztahu ocakavas a porozpravaj sa s nim.bud pripravena ze sa nafuci a pojde na pivo aby sa s tebou nemusel bavit.v tom pripade to nie je ten Pan Pravy.bude to boliet len chvilu ale stale lepsie ako by si sa mala trapit s rakym chlapom cely svoj zivot.nestoji to za to.nemyslis?

maca_p
12. okt 2014

@angel257 keby si bola za neho vydata, tak ti 50% uzivateliek napise, aby si sa s nim rozviedla a 50% ti poradi predmanzelsku a manzelsku poradnu.
ked chlasce teraz, bude aj potom. posli ho do prec a mas usetrenych zopar vrasok 😉

irenkask
12. okt 2014

@angel257
Tak tomu sa hovorí novodobé otrokárstvo a tvoj priateľ si pomýlil pojmy s dojmami.
Nedaj sa.
Inak ja som také hovädo preškolila , ale to by bolo na dlho. 😉 😉 😉

oladuna
12. okt 2014

@angel257 prepac ale zabudla som sa vyjadrit k tomu ze ti nieco zakazuje - a ty mu co na to povies? Nic? Ty ho ako poslusna zienka posluchnes? Ja by som mu urobila napriek. Naucit ho ze mi nema pravo nic zakazovat.Ty si zamilovana do vyrazu "som vo vztahu". Urcite nemozes lubit takeho chlapa iba ak ten sex je uplne neuveritelny....o com pochybujem ak chodi domov ozraty. Asi si zaspala vo vasom vztahu a teraz si sa prebrala a zistila ze veci nie su ruzove....hm hm hm. Zostava ti len zbalit si veci a utekat kade lahsie od takehoto lenivca/ozralca.

svetluska82
12. okt 2014

@irenkask a mozes mi povedat, ako si ho dokazala preskolit? Ja sa zatial snazim o nejaku zmenu, no ide to po milimetroch...A niekedy ma to fakt nebavi. 😖

puffu
12. okt 2014

@angel257 ahoj..tiez nejako nechapem preco ostavas v takomto vztahu...podla mna ak sa priatel ezmeni teraz tak potom uz vobec nie...nie si jeho sluzka alebo nezijeme v nejakom 18storoci ze domacnost je cisto iba na zene..myslim ze umyt po sebe tanier a prinajmensom poukladat za sebou veci alebo ich hodit do pradla na pranie musi zvladnut kazdy chlap...
ked ta nerespektuje teraz ako priatelku, myslis ze ako manzelku a matku jeho deti ta respektovat bude? Hlavne si prehodnot tieto veci lebo mat dieta s chlapom je zavazok na cely zivot...
Normalne sa porozpravajte pri vine, co ti vadi, preco ti to vadi, preco ta nerespektuje atd...ak on nebude vediet co robi zle nema sancu to nejako napravat a pracovat na zlepseni..naopak spytaj sa aj ty jeho ci je nieco co vadi jemu na tebe a preco...myslim ze kazdy robi chyby a v podstate na vsetkom sa da popracovat...mozno je este nevyzrety...neviem...ale ak by som bola ja v tvojej kozi a moj priatel by sa ku mne spraval takto tak by som urcite deti odlzila pokial neuvidim zmenu, v inom pripade by som to uz dalej neriesila ak sa nezmeni a hladala stastie po boku niekoho ineho...kazdopadne drzim palce

koala7
12. okt 2014

@angel257 a naco sa spolu snazite o dieta?

irenkask
12. okt 2014

@svetluska82
Radšej nechci ani vedieť, máme teraz taký obchodnoprávny vzťah ako dva právne subjekty.
Nechci vedieť moje metódy lebo ma zavrú za týranie.
Bez toho tu mám zlú povesť. 😀 😀 😀 😀 😀

stellamaris
12. okt 2014

@angel257 nechces ho kopnut do zadku😉

svetluska82
12. okt 2014

@irenkask chceeeeeeeeeeeeeeem daj internu postu

irenkask
12. okt 2014

@svetluska82
Sa omlúvam , ale dnes smútim za malým Samkom ktorý zomrel na takú istú chorobu na ktorú sa liečila moja vnučka a budem páliť sviečky , takže nechcem si tento večer zneuctiť takým človekom ako je on , lebo toho nie je hodný.
Keď sa mi uľaví aspoň trošilinku tak ti určite napíšem IP.
Ale nečakaj nič úžasné, bolo to za veľkú obeť a to každý neustojí .

kluska
12. okt 2014

ty nepracujes? ako tak ti poviem je pravda, ze ked chodi do prace a ty nepracujes a nemate ani dieta a on je zivitel, tak ty by si mala doma porobit, navarit a tak, ved ked neni dieta, neni ani tolko roboty nejak, hm.. no na druhej strane je tu jedno minus, ze nie kaz\dy chlap potom pochopi, ze ked pride dieta, ze ma pomahat potom bus s dietatom alebo s domacnostou. No moze si proste zvyknut, ze ked si predtym robila to, tak budes aj potom, ze napr po praci ma odpocinok, no neviem. a urcite ti nema co zakazovat

lubkavargova1
12. okt 2014

moja, posli do dovi-dopo lebo inak to bude este horsie. Ked sa zlakas sladkymi recami ze laska a bla-bla potom si trp dalej. Ale nam tu uz neplakaj. Mas co si chcela...dievca, mas vlastny rozum a ked vidis ze to nie je to prave orechove tak ho kopni do riti. Neboj najdes ineho co ta aj na rukach bude nosit 😵

svetluska82
12. okt 2014

@irenkask och, prepac. Uprimnu sustrast ☹

kiki68
12. okt 2014

z takeho vztahu rychlo prec a nie si este robit dieta s takym...toto by bolo otroctvo a prestalo by Ta to bavit. Skoncila by si o par rokov rozvedena, nestastna, s dietatom na krku a dotycny bude davno alkoholik,co nebude platit ani alimenty. Alebo s nim ostanes a budes dalsou z tyranych zien. Zakazovanim to zacina a tiez tym,ze mu robis sluzku,este ani nie si v manzelstve,takze mas aspon to stastie,ze sa chlapec chytro vyfarbil a mozes si najst ineho a lepsieho muza. Tento typ chlapov pre mna nie su muzi, ale nevychovane decka,co niekomu prerastli cez hlavu podobne ako ked 3 rocny pes ocurava cely byt.

sunshineka
12. okt 2014

nevidim ani jednu dobru vlastnost na chlapovi,ktory ta ma v pazi.ani moj sa nehrnie nejako extra do domacich prac,ale ked ho poprosim VZDY mi pomoze.mozno je problem v tone,akym sa s nim rozpravas,ale skor si myslis,ze je jednoducho taky a ziadny laskavy ton to nezmeni.ak nemate deti,tak ani neuvazuj nad dalsim spoluzitim s takymto sebeckym chlapom.a uz vobec nie s urazlivym nemehlom,ktore jedine,co vie spravit,tak sa zdvihnut a ist sa ozrat.somar asi nikdy nedospeje.mame v rodine takehoto cvoka,co sa doma zvali pred telku a ked mu je dlho,ide za kamaratmi a je mu jedno,ze ma male dieta a zenu.zo zaciatku mi tej osoby bolo luto,ze chudiatko takeho muza,ale cim dalej sa utvrdzujem v tom,ze len krava moze ostavat s takymto chlapom.o com je zivot?o tom,aby sme sa vecne rozculovali a stazovali si ho?mas pocit,ze budes zit vecne?no lebo ja si myslim,ze zivot je privelmi kratky a treba si ho uzit v prijemnej spolocnosti,v laske a radosti a nie sa vecne trapit.pozbieraj v sebe silu a hrdost a daj bodku tomuto vztahu,ak mas pocit,ze si spravila vsetko k naprave vasho vztahu.bud hrda na seba,maj sebavedomie a nenechaj sa nicit ziadnym chlapom.nikdy nesmieme dopustit,aby nas niekto nicil a robil nestastnymi.vela zien polavi zo svojich narokov,len aby malo nejaky vztah,lebo sa to proste patri a na zenu bez chlapa sa pozeraju akosi cudne,ale kasli na tie pohlady a reci.... este stale sa najdu aj dobri chlapi,len sa nesmieme uspokojit s prvym vagabundom,ktory nam natara sladke recicky

natalym
12. okt 2014

@irenkask To by aj mňa zaujímalo. Inak aj mňa napadlo spraviť z toho obchodno - právny vzťah. Má dať - dal.

sunshineka
12. okt 2014

@svetluska82 moj staruch doma nikdy nepomahal.nemusel,lebo mamicka vsetko urobila.este aj dnes,ked prideme,tak ho ofukuje a nic mu nedovoli spravit.pekne krasne som si ho vychovala,ale mala som to lahke,lebo on sa aj chcel ucit.sam mi povedal,ze to nevie,lebo mama mu nikdy nedovolila a vzdy ho obsluzila.takze on je vlastne chudatko 😀

irenkask
12. okt 2014

@natalym
Je to dlhá cesta a má to svoje osobitosti.
Ináč je to ak je slobodný atď , proste každý vzťah má svoje odlišnosti takže všetky príbehy sú svojim spôsobom odlišné a metódy tiež.
Jedno je isté že najlepší chlap je vtedy keď ochorie alebo keď sa stane nejaké nešťastie .
Pretože pokým je zdravý tak nie je väčšinou slušný a dobrý, česť výnimkám.
Ale hlavne každý vzťah preverí ak niekto z rodiny ochorie alebo sa objaví nejaká iná žena.
Sú od narodenia drbnutí , jednu ranu dostali do hlavy a druhú do vajec hneď po narodení od stvoriteľa.

svetluska82
12. okt 2014

@sunshineka no ved ja ja vychovavam, ale nejako mi to nejde. Ked si myslim, ze urobil pokrok, tak vtom bum a sme zas na zaciatku. A fucat sa fuci fakt pre kazdu blbost. Ale uz mi je to jedno, niekedy som preplakal cele noci kvoli tomu. NAjvacsi problem vnimam to, že sa s nim neda nic rozobrat pokecat, bud neriesi, alebo ej ticho. O manzelskych problemoch ani nehovorim to sa vsetko zameta pdo koberec. jednoducho ha za tie roky nemozem donutit komunikovat