Problém s partnerom

sia9999
22. aug 2014

Dobry den mam 2 rocny vstah ktory skoro celu tu dobu funguje na dialku ako stale sa snazime byt co nakviac spolu ked sa da je to skoro kazdy mesiac aspon na tyzden ked to ide aj na viac ale zacala som mat problemi s partnerom totalne ma odmieta co sa tyka sexu , ppslednu dobu sme sa aj dost hadali koli mojim ziarlivostnym scenam ako typu pise si s kamaratkami spravy normalneho typu co mi ani neprekaza ale minule som si prezrela jeho telefon ako nedalo mi to co ma aj mrzy :/ lebo som tam nasla dost pikantnych fotiek a sprav vsetko to bolo este pred nasim vstahom ale co mal vatah predomnou ze vraj vazny tak ju podbadzal a mne nedalo a na nico som vybuchla a vykricala mu ci aj mna tak podvadza ako byvalu a od vtedy je to tak ze ma naprosto odmieta ako sme spolu chova sa ze je vsetko ok .... No ja viem ze nie jeho spravanie sa zmenilo neviem ako viem ze mam aj ja svoje chyby ale zoziera ma to zakazdym kolko krat ma odmietne neviem ako dalej :/ libim ho alr mam pocit ze z jejo strany to ochladlo ak ked vravi ze to tak nieje a ked sa nieco zacne diat mi povie len nech na nejo netlacim co ani nechcem lebo ho nechcem odplasit ale neviem ci to ma takto zmysel pokracovat ??

bonaqa2013
22. aug 2014

za koľko dní tie prázdniny končia ? Za 10 dní? No fajn, hádam už potom bude pokoj od vymyslených tém....

vefi89
22. aug 2014

@bonaqa2013 toto by som tipla ešte na ZŠ 😀

mawka
22. aug 2014

@bonaqa2013 hej, za desat, ale dajme tomu tyzden, lebo decka budu mat buduci tyzden vikend, kedy budu po sidliskach zurkovat a ukoncovat prazdniny a nabiehat na taky ten skolsky rezim. myslim si, ze toto potrva tak maximalne tyzden 😀
aaaaale, na vianoce to zacne zas 😀

jahodka8
22. aug 2014

@sia9999 koľko máš rokov ty a tvoj partner? odkiaľ vieš, že bývalú podvádzal?

viki107
22. aug 2014

no moja krásna ja ti hneť poradiim aby si sa nám toľko netrápila... chod do papiernictva a pomaličky sa uz začni chystať do školy, takže si nakúp zošity pera a podobne a cele dni si listuj tie prázdne strany pretože to je tak isto zaujímave ako to čo tu ty pises.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caoli
22. aug 2014

no ja by som poradila niečo trochu zmysluplnejšie - otvoriť učebnice gramatiky asi tak z 3. triedy ZŠ, a doštudovať zameškané. lebo s takým, čo si tu predviedla, budú zlé známky hneď od začiatku školského roka a potom sa nedostaneš na žiadnu poriadnu strednú školu 😉

sari24
22. aug 2014

Ak dakto už zakladá tému, tak nech si po sebe aj prečíta svoj výtvor, lebo niektoré vety som musela čítať aj dva krát, aby som pochopila pointu. 🙄
Typický prejav nejakej -násť ročnej

caoli
22. aug 2014

@sari24 vety? ved tam je len jedna 😀