Problémy so sexom

majuska1308
10. nov 2014

mile mamicky ja viem ze.to tu niak nepatri ale chcem sa spytat mate niektora skusenost ze.pri sexe nieste vlhka ?? skusame vsetko mozne a uz som fakt zufala :'( :-\ ☹ prosim.o nikau radu dakujem.

nasta55
10. nov 2014

@majuska1308 dost blbi 🙂 asi ti len lubrigacny gel pomoze 🙂

ivca88
10. nov 2014

Aj to patri k zivotu 🙂 my sme mali podobny problem... spocivalo to ze vzdy sme sa ponahlali.... akonahle sme zacali s predo-hrou ....tak si muz pochvaluje 😀 treba sa najprm navnadit 🙂
A ked sa vam nechce... tak lubrigant to isti ... no kuúte si kvalitný ....aspon durex ... predsa to mas v sebe 😉

lili_mia
10. nov 2014

@majuska1308 Nezvlhneš ani počas povedzme hrania s bradavkami? To vždy zaručí vlhkosť. Sú testy u gynekológa, ktoré vedia určiť, či ide o stratu vlhkosti fyziologického pôvodu, alebo to máš proste v hlave a treba riešiť prečo máš blok.

leporeloo
10. nov 2014

fuu tu ste sa zisli teda niak, nikau a lubrigant :D

erickatt
10. nov 2014

Lubrikant z lekarne, bez parfemu a s cajovnikovim olejom

majuska1308
autor
10. nov 2014

@lili_mia
@erickatt
@ivca88 dakujem za radu

ivca88
10. nov 2014

Nie vzdy treba ist do toho hrr.... zeny nie su ako muzi 😀 asi sa treba vášnivo bozkavat a "chlípne" obchytkávať 😝 atd..... vies co myslim .... a ver tomu ze to bude lepsie ....

Ak to bude furt nasucho ..tak si mozes prihodit ak potrhania vstupu do pošvy... atd ...

desore
11. nov 2014

@majuska1308 Ako dlho si so svojím partnerom? Máš tento problém od začiatku vášho vzťahu? Nemáš nejaké zdravotné problémy? Nekojíš? Prepáč, ak Ťa urazím, ale myslím, že problém je v tvojej hlave....musíš sa uvoľniť a nebudeš mať problém so zvlhčením....alebo vyskúšaj niečo nové...prečítaj si erotickú poviedku...nové miesto na milovanie...je milión možností ako zmeniť a obohatiť Váš spoločný sexuálny život...no a keď vyskúšaš všetko možné a nemožné a naozaj budeš mať tento problém, tak mám iba jedno riešenie...vymeň partnera...sex je dôležitá súčasť fungujúceho vzťahu...muži tomu prikladajú väčší význam ako ženy....a trpieť bolesťou počas sexu nie je to pravé orechové.... možno zistíš, že medzi Vami nebola tá správna chémia...prajem Ti veľa šťastia....p.s. mne pomohla výmena partnera

meluela
11. nov 2014

@majuska1308 neuzivas nahodou hormonalnu antikoncepciu? moze to byt aj z nej

miclenka
11. nov 2014

no ja odkedy pouzivam BIO 100% CISTY KOKOSOVY OLEJ z DM drogerie ( cca 7 € ) ako lubrikant nemavam uz 2 roky ani ziadne gynekologicke problemy a to som v minulosti mala chronicku mykozu.... ☹ Takze 2 v 1 😉 dobre maze a zaroven "lieci". Pretoze kokosak ma aj antimykoticke ucinky, je to proste to najcistejsie najprirodnejsie co si do seba mozte dat 😉 Naco do seba davam chemiu v podobe lubrikantov z drogerky ci lekarne, uz aj tak sme vsade obklopeny chemiou ci uz v strave alebo v kozmetike.... 😖 Je skvely, krasne kokosovo voni, ma vsestranne vyuzitie 😝 ( natieram si s nim cele namiesto teloveho mlieka, je super na holenie aj po holeni, aj na tvar je fajn, a kamosky ho zacali pouzivat aj na suche konceky vlasov, a moj drahy si ho velmi pochvaluje natrety namiesto masla na vianocku..... 😅 a ja s nim sem tam aj navarim alebo upecem.... VRELO ODPORUCAM 😀 😉

miclenka
11. nov 2014
miclenka
11. nov 2014

@miclenka v nasej domacnosti ide tento kokosak na kvantaaa 😅

nasta55
11. nov 2014

@desore ze vymen partnera to je co za riesenie? ty kokso mne sa hadam zda, kde zijem.

mawka
11. nov 2014

@miclenka jej, zlata, tohoto som sa chcela dopatrat, ci mozem aj tam na regeneraciu. lebo inak aktualna a normalna tema, co sa vlhkosti tyka. ja som mala po druhom porode take vykyvy, ze som jednoducho bola malo vlhka. moj gyn. mi hovoril, ze je to bezne, ked su hormony rozhadzane. ze sa to upravi same alebo teda lubrikacny gel. lenze po geloch som mala cele vnutro podrazdene, ako keby reakcia na gel. a vyskusali sme kadejake. fakt horsie pocity nez keby sme sli na sucho. potom sa to upravilo, ale napriklad pred ovulaciou zvyknem byt dva tri dni suchsia a potom pocas ovu som zase velmi mokra, ale mam priserne bolesti. u mna je to hormonmi. a potom uz je to zase dobre. nechala som sa ukecat na kokosak a teda dufam, ze bude vsetko ok, ked ho pouzijem aj zospodu.
@lili_mia nie kazda zena ma citlive bradavky. ja som nemala az cca do 30 rokov. zaujimave, ale je to tak. moja kamoska stratila zase po porode citlivost v bradavkach.

@majuska1308

miclenka
11. nov 2014

@mawka presne preto nepouzivam ziadne synteticke lubrikanty. Vsad na kokosak, ten by neublizil ani babatku..... je jemny a prirodny. Garantujem ti, ze ti nesposobi ziadne negativne reakcie iba pomoze.... 🙂 Ja sa s nim natieram kade tade stale.... Aj priatel si s nim po kazdej sprche natiera intimne partie, len tak 😀

desore
11. nov 2014

@nasta55 Ja som napísala, nech vyskúša všetko možné aj nemožné...milión možností....až keď po nich nebude úspech, tak potom je posledné riešenie - partner...možno ťa to šokovalo, ale chémia musí fungovať...ak sex doma nie je, alebo je nekvalitný, muži ale aj ženy si hľadajú náhradu...preto je tak veľa neverníkov...bohužiaľ muži sex vnímajú ináč ako ženy...ako napísal jeden český sexuológ....muži potrebujú pre partnerský život "penismluvu" a ženy sa rozprávať, byť vypočuté...ja majuške 1308 prajem, aby sa jej problém vyriešil a bola spokojná...

mawka
11. nov 2014

@desore ja ta chapem, len vela ludi to takto nechape. v podstate pises pravdu. su pary, ktore si sex neuziju a casom je to velmi frustrujuce. vzdy sa da vyskusat xy veci ako to zlepsit, zmenit, ale zial, niekedy to je proste o tom, ze si dvaja nesadnu. ja som to mala tak s ex. kym jeho terajsia priatelka si ho nevie vynachvalit, mne je nevolno pri spomienke na ten nudny, nezazivny sex s nim. na zaciatku to bolo zaujimave, lebo sa snazil a potom to slo dolu kopcom a riesil si to inde. iny partner mi zase povie, ze mal doma zlato moj byvaly a nevazil si to.
lenze vela ludi nechce stale pochopit, ze sex proste k laske patri, je to zakladna potreba a aby vztah bol kvalitny po kazdej stranke, treba aby to fungovalo prave v sexe.

@miclenka tesim sa velmi. objednala som si mensie balenie, na skusku, ale pocuvam, citam same chvaly. takze to vidim tak, ze aj ja budem kokos olej maniak 🙂 lebo v zasade proti chemii nic nemam, ale mam citilivu pokozku a v poslednej dobe reagujem takmer na vsetko. teraz mam ocny krem a po prvom pouziti je vysledok taky, ze mam okolo oci absolutne podrazdenu pokozku az do ekzemu, ako keby spalenu, citlivu a som z toho na nervy. zajtra idem pre ten kokosak a dufam, ze po nom to bude obrovska ulava 🙂

miclenka
11. nov 2014

@mawka keby si nahodou niekedy narazila na jednu vybornu knizku zvanu " V TVOJOM RUZI JE OLOVO " tak urcite zmenis radikalne nazor na komercnu kozmetiku. Nechcem tu posobit ako nejaka zaryta greenpeacesacka alebo propagatorka niektorej znacky 😀 ale uz je tej SKODLIVEJ chemie v kozmetike dost. Ja osobne si vyrabam doma kozmetiku ( kremiky tvar, ruky, nohy, aj jednoduche cistiace prostriedky do domacnosti,... ( ale tomu samozrejme prechadzalo dost teoretickeho ucenia ... ) Ale ak mozem odporucit urcite vyskusaj prirodnu kozmetiku ( pozor, nie je prirodna ako prirodna, niektore znacky sa iba skryvaju za nazov prirodna, bio, eko,.... ) A kedze ty asi este nepoznas zlozenie vyrobkov.... tak skus napr. tiez lahko dostupnu a velmi kvalitnu kozmetiku WELEDA ( dostanes kupit v DM ke ). Napr. na intimnu hygienu pouzivam vylucne Weleda levandulova sprchovacia emulzia. Je urcite na cele telo a kedze ma prirodne jemne zlozenie + kyselinu mliecnu je velmi vhodna aj na intimnu hygienu, a moj vylepsovak je pridanie do nej cca 10-20 kvapiek cajovnika Hanus 😉

miclenka
11. nov 2014

@mawka Maju siroky sortiment pletovej kozmetiky aj skvele ocne kremiky. Staci si vybrat a spokojnost zarucena 😉
http://eshop.weleda.sk/prirodna-kozmetika/staro...

mawka
11. nov 2014

@miclenka no, zatial jedine, co ma nedrazdi pri int. hygiene je Vionell, u nas nie je dostupny, e to iste chemia, kupujem si ju v DE, ale kedze po nej nic nepali, nesvrbi a este aj hydratuje, tak som spokojna. maju aj mast na podrazdenu pokozku a prave aj gel na zvlhcenie prostredia. ten je fajn. len uz ho nepotrebujem 😀 o welede som uz ale pocula, ale neskusala som este veru... lebo ja nejak eko bio veciam moc neverim, ze to je ciste, atd...lebo ako pises, vela znaciek sa za BIO len skryva. a hlavne, kvalitne eko bio produkty su neskutocne drahe kvoli nakladom na spracovanie, vyrobu.

miclenka
11. nov 2014

@mawka ano je to draksia kozmetika, ale weleda je skutocne cisto prirodna.... a ked je nieco bez chemie tak sa toho clovek nemusi vobec bat.... Je to vec vkusu, nazoru a mozno aj nevedomosti.... Ani ja neverim par znackam, ktore sa tvaria byt bio.... nebudem menovat lebo nechcem sirit zlu reklamu.... vychvalim a odporucim iba to co je skutocne dobre, mnou vyskusane a preverene 🙂 netreba sa riadit krasnym obalom, znackou, vonou alebo tym, ze si myslis, ze ti to nesposobuje ziadne citelne ci viditelne problemy na pokozke.... Niektore zlozky ti naoko nesposobia nic alebo su aj tak hlavne pri dlhodobom pouzivani nebezpecne... Tak dufam, ze si najdes to svoje.... A daj vediet ako sa ti pacil ten kokosak, som zvedava 😀

sopkape
11. nov 2014

@majuska1308 neberies nahodou antikoncepciu? Ja som sa takto trapila skoro 3 roky, muz zufaly ja na dne a potom som vysadila kvoli miminku a vlhkosti bolo habadeeeeej🙂

majuska1308
autor
11. nov 2014

@sopkape
@mawka
@meluela
@desore dakujem za kazdu radu nie neuzivam antiku a mam to odkedy som porodila.... Ale dakujem este raz babeny 🙂

labacik
11. nov 2014

@miclenka to, ked je nieco cisto prirodne a bez chemie este neznamena, ze sa toho clovek nemusi bat 😉 . Rastliny ci bylinky obsahuju casto latky, ktore su v malych mnozstvach iritanty ci alergeny a vo vacsich davkach toxicke a to viac ako "chemia". To neznamena,ze som nejaky privrzenec chemie ale rastliny a ich zlozky,ktore su sucastou kozmetiky ci liekov su velmi mocnym a dvojsecnym nastrojom,ak sa to s nimi prezenie. Mimochodom, parfemy z eterickych olejov su castejsim alergenom ako tie umelo vyrobene. Ja mam pred rastlinami a bylinamivelky respekt, to si len poniektori mylne myslia, ze co je cisto rastlinne, to je neskodne. Rastliny liecia a aj zabijaju...a mnohi maju aj na weledu alergiu, maju silne vone a velky obsah alkoholu.

miclenka
12. nov 2014

@labacik Ano je pravda, ze su alergicky ludia, ktorym nerobi dobre niektora silica v prirodnom parfume....( v syntetickych parfumoch su napr. okrem ineho ftalaty, ktore narusaju hladinu hormonov, poskodzuju pecen, oblicky a pluca. ) Ale alergici su specificka skupina.... Ked niekto viem, ze mu to nerobi dobre tak si to predsa nekupi a vybere si produkt z prirodnej kozmetiky, ktory neni alergenny a je urceny pre citlivu plet. Ale kazdeho osobna vec ci si kupi radsej komercnu kozmetiky plnu toxinov, karcinogenov a nebezpecnych chemikalii, ktore ti naoko nesposobia ziadnu alergiu ( samozrejme ako komu ) , ale maju vyrazny dopad na tvoje vseobecne zdravie v buducnosti ( rakovina, narusaju imunitny system a hormony, plodnost, nervova sustava, duchacie cesty, ...... a mnoho dalsich ). Takze je na kazdom ci sa pozrie na stranku veci aj pod povrch. A ja som odpurucila tieto 3 vyrobky, lebo viem, ze nikomu alergicku reakciu urcite nesposobia. Okrem vynimocnej alergickej reackcie ti prirodna kozmetike nesposobi ziadny negativny dopad na zdravie tak ako vsetky ostatne komercne vyrobky 😀 Ale to by bolo na velmi dlhu diskusiu tu vsetky moje vedomosti dopodrobna rozoberat....

mysicka36
13. nov 2014

Kokosák je super. Mala som ho doma a po prečítaní tejto témy som to skúsila len tak na spestrenie 😀 a aj manžel si pochvaloval.

miclenka
13. nov 2014

@mysicka36 😉 😀 fuuuu tusim aj u Vas v posteli zacne kokosova zavislost 😅