Slabosť pre svokra

preco_ja
27. nov 2012

Dobry den.Uz dlho bojujem sama zo sebou a neviem co dalej.som mlada 25rocna baba,ktora sa po roku stihla vydat a porodit krasneho syna.Som stastne vydata,ale robi mi problem moj svokor.kedze doteraz sme s manzelom byvali sami,az kym sa nam nenarodil syncek. Byt sme nakoniec predali a isli sme byvat ku svokrovi,kedze byva sam a je rozvedeni zo svokrou.svokor ma 50rokov a na svoj vek je velmi pritazlivy muz,charizmaticky a temeramentni.Nikdy sa mi nelubili starsi muzi,ale akonahle sme sa sem prestahovali bojujem s tym denno denne.syn ma 2mesiace a zaujatost na svokra trva kratko,ale mam pocit,ze nedokazem nemysliet na svokra.Som strasne stastna s mojim muzom,velmi ho mlilujem a je pre mna vsetkym,ale neviem co mam robit ked ma pritahuje aj moj svokor.ked je doma a ropravame sa,tak na seba kukame ako ked ludia spolu kominikuju na normalnej urovni,ale v mojich myslienkach chodia take nezmysli aky moze byt s nim sex,ze by som si to s nim vyskusala...neviem sice co bezi jeho hlavou,ani som sa nad tym nijako nezamyslala.ale par krat sa stalo,ze ked si dal vino a uz bol v dobrej nalade,tak dosiel pohladkal mi chrbat.brala som to tak,ze ma rad spolocnost mladych zien,a ze som jeho synovi zena,ale neviem si to vysvetlit aky vpliv to ma na mna.ako to mam chapat.ma frajerku.ale ani vo sne si neviem predstavit co mam robit,ked tu byvam a som s nim v kontakte kazdy den.bojim sa,ze sa raz neovladnem a nieco zle urobim.strasne ma to laka,ale bojim sa nasledkov.urcite by som sa nebranila keby mal tak isto naklonnost aj on ku mne,a tiez by som sa nebranila keby k niecomu doslo.viem,ze najlepsie by bolo keby sme odtialto odisli,ale najblizsi rok to urcite nepojde.tak isto sa snazim ho nijako zujat tak sa malujem,zacinam cvict.nechcem svojmu muzovi ublizit,ale zakazane ovocie najviac chuti.nikdy som si nevedela predtavit ako tie zeny,alebo muzi dokazu urobit toto svojej polovicke,a mne sa to teraz stava,aj ked neviem ako zistit ci to aj on tak citi.ako to zistim?a ako sa tomuto mam vlastne postavit? :(

smetiacik
27. nov 2012

ja by som ti poradila.nehať ho tak a vôbec nič ani neskúšať.Ani nevieš ako sa ti to môže hnusno vrátiť,a môže sa ti stať,že prídeš o manžela ktorého miluješ,kvôli niekomu čo za to nestojíš,alebo by si to mohol veľmi zle pochopiť,a zničíš tým seba ale aj manžela a synčeka .neviem či ma chápeš,ale myslím to dobre.Máš 2mesačného synčeka a môže to byť aj pôrodom,kojením....ale radšej sa snaž na neho namyslieť a čo najviac sa mu vyhýbať,kým to neprejde.držím ti palčeky aby si neurobila nesprávny krok

monikapaal
27. nov 2012

No najlepsie by bolo podla mna keby ste odtial odisli zide oci zide z mysle 😉
Na druhej strane tvrdis ze manzela milujes.Vies si predstavit co by bolo keby to prasklo
a nedajboze sa doslo na to,coby na to povedali blizky a hlavne manzel....neviem neviem fakt by ste mali
Zbalit slivky a odist kym nie je neskoro!

preco_ja
autor
27. nov 2012

@smetiacik ja viem,ze sa mi to moze teraz ,bo neskor vratit na kazdeho pride rad.ale ja si neviem pomoct.ja som strasna p..a a hambim sa zato.vzdy si davam dokpy plusy a negativy.vyhybat sa mu neviem,to sa neda ked s niekym zijes v domacnosti :( dakujem moc pekne.
@monikapaal ja viem ze by to bol horor,ved toho sa najviac bojim.urcite by som neurobila prvy krok k zblizeniu,pokial by nezacal on.je to tazke nemysliet na niekoho kto ta strasne sexualne pritahuje.jezis najradsej by som sa zakopala pod ciernu zem.ja by som isla byvat niekam inam,ale proste teraz to nejde su nato dost vazne dvovody,ktore nam to neumoznuju.

xlucia
27. nov 2012

@preco_ja prec ist nemozete, ty si to uprac v hlave, lebo si znicis cele stastie co mas, prestan fantazirovat, a hlavne prestan svokra provokovat, a douc sa gramatiku

smetiacik
27. nov 2012

@preco_ja ale dá,ja som tak bývala tiež so svokrovcami a po stálich nezhodách som sa im začala vyhýbať,len to treba chcieť.....a to je dobré že si to uvedomuješ,ale musíš aj pre to niečo urobiť,si mladá a máš malinkého synčeka a hlavne milujúceho manžela a krásny vzťah!stojí ti to za to??za jeden románik??a možno on ťa ani nechce,a stratíš všetko bez toho aby si stoho niečo mala...je to na tebe,ale porozmýšlaj nad tým.

preco_ja
autor
27. nov 2012

@xlucia ja ho neprovokujem pokial vies citat medzi riadkami,mam iba proste bujnu fantaziu,a ked sa ti nieco nelubi na mojej gramatike tak si to laskavo nekukaj a staraj sa o seba!

preco_ja
autor
27. nov 2012

@smetiacik hej hej mas pravdu,ze on ma nemusi chciet,a iba ja si to domyslam,bo som nim zaujata.no som zvedava ako to dopadne,ale urobim preto vsetko,aby som si nepokazila v zivote to co som dlho hladala :(

smetiacik
27. nov 2012

neboj dopadne to dobre,ale musíš byť silná,tak držím palce 🙂

xlucia
27. nov 2012

@preco_ja pises ze sa ho snazis zaujat.... to je provokacia. robis to vedome. doucis sa gramatiku, nebude mysliet na blbosti.... 😉

linka
27. nov 2012

štrajk a deti doma,bavime sa bavime...

prasiatko30
27. nov 2012

Toto je vtip alebo namet na juhoamericky nekonecny serial - dievca moje je vidno ze si nezrela dievcina co nevie co ma od radosti robit. Pokial chces nasadit manzelovi parohy aspon mu nerob to svinstvo ze ho podvedies z jeho vlastnym otcom. Pokial sa nudis najdi si hobby, ktore ta bude drzat daleko od domu alebo zacni pracovat a uvidis ako nebudes rozmyslat nad sprostostami 🙄

preco_ja
autor
27. nov 2012

@xlucia to ze som tam napisala,ze sa malujem a cvicim?to neznamena,ze sa mu pretrcam zadkom do ksichtu.moja draha skus si tvorchu vsimat svoju gramatiku,lebo pises jak madar.

preco_ja
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linka
27. nov 2012

@preco_ja urazas tu ty a nie my 🙄

xlucia
27. nov 2012

@preco_ja 😎 , ostatni na nestazuju

preco_ja
autor
27. nov 2012

@smetiacik dakujem 🙂

smetiacik
27. nov 2012

@preco_ja nemáš za čo,len nepochopím prečo keď niekto sem dá prosbu o radu,tak to vyvrší urážkami a hádkami.som tu krátko,ale niekedy sa mi zastavuje rozum,však keď sa mi nejaká téma neľúbi,tak ju proste ignorujem ....nepochopím tak sa drž,a sprav správnu vec,a venuj sa viac manželovi 🙂 a uvidíš zabudneš na to že si chcela niekedy urobiť sprostú,a neuváženú vec 🙂

hanule61
27. nov 2012

prosím Tě, tady není zvykem používat vulgarismy, pokud nechceš radu, tak už tady raději nepřispívej. Na tomto fóru si děvčata vzájemně pomáhají, radí, jak by situaci řešily a Ty tady mezitím někoho nazýváš starou krávou a nebo jiné, ať se starají o sebe. Tak proč si vůbec zakládala diskuzi na toto téma? Čekáš snad, že Ti tady někdo poradí, jak máš tchána (svokra) svádět? Opravdu se teď věnuj nejvíce své dvouměsíční dceři, ta Tě nejvíc potřebuje. Zamysli se nad tím.

bocinka
27. nov 2012

@preco_ja první krok je to, že si uvědomuješ co se děje.... já jsem teda provokativní typ, ale tohle by bylo i na mě moc.... Ty by sis měla v první řadě říct, co by se stalo, kdyby sis nějakou tchánovu reakci špatně vyložila, vyjela po něm a on tě poslal do prdele a řekl by to manželovi.... BYL BY KONEC!!! A to si neustále opakuj!!!! Věř, že tchán (i kdyby chtěl) tak s tebou nikdy nebude, syn je mu určitě přednější než Ty!!! Maximálně se s tebou jednou-dvakrát vyspí a Ty si posereš celej život???? Prostě se na to vykašli, věnuj se manželovi a miminku a o tchánovi si nech jen zdát... 🙂

marietta123
27. nov 2012

Chcela si názory tak tu je aj môj.Sú tu dve možnosti,bud si nezrelá na manželstvo a rodinu, nevieš skutočne milovať,lebo svojho manžela určite nemiluješ,ked túžiš po inom.Po svokrovi príde zas iný,po ktorom budeš túžiť,potom zas iný,ver mi,ked to už takto vizerá na začiatku.....a druhá možnosť je taká,že svokor a tvoj manžel sa veľmi podobajú,muži v zrelšom veku vedia niekedy viac očariť ženu,možno sa Ti od neho dostáva viac pozornosti,ako od manžela,a neviem ako je to z vaším sexuálnym životom,možno je nudný,inak by si takýto problém nemala.Ak nechceš škandál,tak sa odsťahujte,alebo prestan na to myslieť a hľadaj problém vo svojom manželstve,prečo asi tento problém vznikol,kde je chyba,chodte na spoločný výlet z manželom,budte viac spolu,rozprávajte sa o problémoch 😉

preco_ja
autor
27. nov 2012

@smetiacik ved toto nechapochopim ani ja,asi si s tymto riesia svoje komplexy.a tak isto sa to moze hocikomu stat ci teraz,neskor,alebo nikdy.A potom pochopia v akej situacii sa nachadzaju.tiez som si to nemyslela,ze sa to akurat mne moze stat,ale teraz uz chapem ludi co to prezili.je to hrozne.chcem sa z toho uz zobudit.dakujem za podporu.papa

nice202
27. nov 2012

@preco_ja otec to synovi isto neurobi, ze pretiahne jeho manzelku. Tebe asi pracuju este hormony z porodu. Prestan si ho idealizovat, najdi na nom nieco co ti vadi a mysli na to.

ena1903
27. nov 2012

@preco_ja Preboha, to ako reagujes?To sa nehanbis takto ludom nadavat?! Je jasne, ze viacere dievcata nebudu smrtelne vazne rozoberat taky "smrtelne vazny" problem, ale nevsimla som si, ze by ti niektora nadavala. Otazka znela, ako sa mas k tomu postavit. Asi tak, ze si spomenies, co si slubovala manzelovi pred oltarom (snad ani nie tak davno) a prestanes hoci aj v myslienkach riesit hoci aj teoreticku moznost, ze by si nieco mala so svokrom. Dobre, pritahuje ta, ale to ta moze v zivote pritahovat plno ludi a predsa sa s nimi hned nevyspis. Ty sa pytas, ako zistit, ci to aj on citi podobne. A naco? V ziadnom pripade to nepotrebujes zistovat, lebo aj keby to 100x citil rovnako (co podla mna to nie je pravda), v ziadnom pripade to nesmies urobit. Vazne by si kvoli svojmu rozmaru riskovala, ze pokazis zivot tolkym ludom? Sebe, manzelovi, tvojmu synovi (kedze predpokladam, ze toto by vase manzelstvo neustalo a nasledoval by rozvod), svokrovi, jeho priatelke a bohvie este komu? Hovoris, ze manzela milujes, tak to je snad viac ako nejaka telesna pritazlivost k svokrovi, nie? Kvoli tomu by si sa mala byt schopna vzdat predstav o svokrovi. Presne ako ti uz niekto pisal, zober maleho a chod co najviac mimo domu, najdi si nejaku zalubu, poriadne casto sa miluj s manzelom, hoci aj o svojich pocitoch napis poviedku, nech si to vyventilujes. Ale VOBEC, ani na chvilu nepripustaj, ze by tvoje predstavy mohli byt cokolvek viac ako predstavy.

preco_ja
autor
27. nov 2012

@bocinka hej hej posnazim sa to tak poriesit.
@marietta123 praveze svojho manzela neskutocnce milujem ani si nevies prestavit,a vyhovuje mi vsetkych smeroch.ako som pisala a napisem to druhy krat: NIKDY som si nemyslela,ze sa mi nieco podobne stane ako inym co tym presli,tiez som sa pozastavovala nad tymi ludmi ked som citala nijake clanky.ja som sa nesnazila nijako si vsugerovat do hlavy,ze jeho chcem a on ma zaujal,proste som to zistila nahodne az som z toho sama zufala.mozno ide iba o nijaky sexualny pud ja si to neviem vysvetlit!ale posnazim sa nato nemysliet a vymazem si to vsetko z hlavy,dufam,ze to splni svoje ucely.

preco_ja
autor
27. nov 2012

@ena1903 aby si nemala skreslenu fantaziu tak si kukni toto :

http://www.zdravie.sk/forum/1698439/pritahuje-m...

myslim,ze to je horsie nez ked tu pisem svoje pocity a nieco co som este NEUROBILA.Lebo si myslim,ze chlapi su horsi,ako zeny a dokazu svoje herecke vykoni lepsie zvladat!

nasta55
27. nov 2012

@preco_ja dalsia zenska co si nevazi co ma doma, malo skusenosti, jedine o co by slo tomu svokrovi ta len ......, za to ti to stoji. Pokazis si manzelstvo a ked ta prejdu tvoje rozburene hormony to budes lutovat.

traktor
27. nov 2012

@preco_ja zvlastne, ze tu hodis podobny clanok, ako ty tu prezentujes..tam je 50 rocna svokra tu svokor...

cerez
27. nov 2012

@preco_ja Píšeš, že máš rada svojho muža. Určite nepokúšaj osud. Pokazíš sebe život, dieťaťu, manželovi a aj svokor si zničí vzťah so svojim synom. Predstava je vždy krajšia ako samotná realita. Poteší ťa chvíľu a potom už budeš len nešťastná. Svojho muža predsa len poznáš lepšie ako svojho svokra. Aj keď je príťažlivý, ale čo potom? To je len vonkajšok.

smetiacik
27. nov 2012

Nechápem ona tu prosila o pomoc,a niektoré ju zavrhujú!Ona si váži čo má doma,ale proste hormóny spravili sňou svoje,chce to zmeniť a bunevedela že de sa o to snažiť,tak jej dajte šancu a nekritizujte ju!Je proste na dne,ale dojde na to že niekedy hormóny po pôrode robia svoje.....a myslím že sú ženy čo robia"robia"horšie veci ako ona,keby nevedela a neuvedomovala si že má problém,tak by sem písala ??chce radu a tú sme jej dali

ena1903
27. nov 2012

@preco_ja Nemam skreslenu fantaziu, ja verim, ze je mozne, ze ta pritahuje svokor, preco nie. Ja len chcem povedat, ze sme predsa mysliace bytosti a ze vieme ovladat svoje pudy. Ja si o tebe nemyslim nic zle, zelam ti len, aby si sa z toho pokusenia co najskor vymotala a aby si dokazala uchovat svoj rodinny zivot aj svoj vztah k manzelovi neposkvrneny. Podla mna si len musis rezolutne povedat, ze pocity su len pocity, pritazllivost je ovladatelna vec a cokolvek ti bude behat po hlave, nesmies to premenit na ciny. A ked sa casom odstahujete, ono ta to snad prejde. Drzim palce.

digysa
27. nov 2012

@preco_ja Ak to zostane iba pri rozpravani a pri tlmeni emocii, tak je vsetko v poriadku.....

Inak si koledujes o MASIVNY ROZPAD RODINY! ( otec, syn, dedko, ty, tvoji rodicia.......brutalne prevratis vztahy medzi vsetkymi tymito osobami iba pre sexualnu pritazlivost...)

Popremyslaj, ci sa ti tato "atomova bomba" oplati......za par sekund orgazmu 🤐