Sme 11 rokov manželia, máme 2 deti a manžel má milenku

luxi
22. aug 2015

luxi Ahojte baby akorat prozivam neco podobne utobila som aj ja raz chybu ktoru lutujem a budrm lutovat do konce zivota.s manzelom som 11rokou sme spolu od mojich15.mala som asi20 ked som ho podvedla som ceska od18 som na sk lebo moj muz je slovak..citila som sa tu sama on stale s kamaradmi...nejdem sa vyhovarat nic take..ale co teraz mam robit neviem uz mame 2 deti 5rocny a 2rocny syn..11rokou za sebou a 5 dmi dozadu som mu nasla sms ktore zabudol vymazat.kludne vam jim sem strcim som si ich odfotila den klamal zr to kamarad pisal z jeho mobilu no az som mu zduraznila cas ktiry bol on snami na kupku a tam si snou vypisoval..povedal pravdu mi nakonec ale mi povedal ze to bol omtl ze chce byt s nami ze nas lubi..bolo to tazkw no s0m si povedala lubim ho odpustil mi on volako to zvladnem aj ja..ale co prislo o3dni to ma vzalo maly sme prkny vecer jed isrl akozd neco zobrat do auta o12 v noci a tam z nekym volal vraj s kamaradom tak mi to nedalo mukla som mu mobil zpravy vymazane ale jedna ostala v historii co pisal on citujem,,NEBOJ LASKA SOM TU PRE TEBA!uz3 dni mi tvrdi ze to pisal kanaradovi len tak samozrejme to cislo nedviha ani nic ine..chcela som ze nech mi povie pravdu atak a stale si tvrdi svoje..necha na trapit sa nestojim mu za tech11rokou aby mi povedal pravdu ..stale mi vravi cjcem byt stebou chcem byt s vsmi lubim vas atake veci ale mi nepovie pravdu ktoru uz viem. A teraz moja dylema strasne ho lubiaj nenavifim mame 2 zdrave deti vobec to nezvladam hlavne tu poslefnu sms a tuyo loz ze kamarafovi...neviem nechcem byt bez neho ale ma ranil..rozmyslam nad rozvodom ale co budem robit ako uzivim svoje deti kde budem byvat rodinu mam v cechach tam sa tak rychlo nevratim rozvod atd...kde budem byvat za co ich uzivim250€..ked iba garzonka stoji200...do rtoboty nemam ako ist lebo aj do terwz som bola stale z detmi ja svokra neni ani starka...neviem co m robit boli to

moni244
22. aug 2015

@luxi no bud mu ju budes tolerovat, len aby si neprisla o standart, alebo sa pozviechas a zacnes robit a odides od neho. Toto je chyba vela zien, len sa obetovat pre rodinu, nikdy nerobit a potom pridu taketo situacie a zena nemoze odist, lebo nema ziadnu vidinu na pracu, byvanie a podobne

luxi
autor
22. aug 2015

Ked ja ho lubim vobec nevidim co dalej a nejde o standart .. neviem vobec co dalej uplne ma sundal je mi ztoho zle a smutno..neveru bych moxno dokazala odpustit aj on me odpustil ale to klamstvo ze to ukoncil a potom ta sms a dalsie jlamstvo do teraz..stale si ide to svoje..uz nsozsj nevladzem ☹ neviem si predstavit byt bez neho ale ani neviem ako by to bolo dalej..stale mi vravi nechcem byt bez teba bez vas mi patrime k sebe a bajky....

sissy27
22. aug 2015

@luxi no ty podľa mňa ani nechceš jeho priznanie, ty chceš počuť nejakú výhovorku, ktorej by sa dalo aspoň trochu uveriť... pravdu vieš, tak sa zariaď... deti máš veľké, tak nefňukaj ako budete žiť - pôjdeš robiť tak ako väčšina ľudí v tejto krajine, vybavíš si výživné na deti tak ako má väčšina rozvedených a bude sa to dať...
no a jasné, že nechce byť bez teba - kto by mu varil, pral, žehlil, staral sa o deti a toleroval milenku? bol by sprostý keby sám od seba odišiel... lebo keby mu tieto veci poskytovala milenka, tak by prestala byť preňho zaujímavou...
rozmysli si čo chceš a podľa toho sa zariaď.

luxi
autor
22. aug 2015

@sissy27 tak diki za podporu..keby mam dat kde deti uz som v robote v skolke mi2 rocneho syna nezobrru teraz vlastne cakam ci vobec zoberu5rocneho lebo5 ma v novembri...

lilimoni
22. aug 2015

Horsie ako peklo, je len hnev ohrdnutej zeny. Vsak mu to sprav velmi prijemne doma 😉 nevies mu to troska sprijemnit? Ignoruj ho, nevar mu, neper a kasli nanho na blbecka.

kittyjuliette
22. aug 2015

@luxi tazko sa radi,co mas urobit...mozem ti napisat,co by som urobila ja.Urcite hned po precitani tej sms by som mu rozbila telefon o hlavu,behom par minut by som mu zbalila igelitku a papa,chod si k nej,nech sa o teba stara,vari ti,perie smradlave trencle a uvidime ako dlho ju to bude bavit😊Dalsia vec,co najskor si hladat pracu-ze nevies co s detmi je vyhovorka z pohodlnosti,dvojrocny do jasli,starsi do skolky a hned mas doobedie volne,cize kludne aspon pomocnu silu do kuchyne mozes ist robit a ak to nebude stacit,mozes si chodit privyrabat na diskoteky,al.do nocnych barov ako casnicka a k detom niekoho najst,nebudes prva,ani posledna😉Co sa tyka tvojho muza,nechapem,ako vobec mozes napisat,ze ho milujes a nechces o neho prist,fuj,to nemas hrdost?Si predstav,co vsetko s nou robil a bohvie,ci len s nou a potom drzo prisiel domov a mozno vtaka este smradlaveho od nej strcil do teba!!!!!je mi na grcanie len z tej predstavy,co na nom prosim ta lubis?u mna je to bezcharakterny hajzel a byt tebou,idem na gyndu dat si urobit testy na inf.choroby.Prepac,ak som tvrda,ale ver mi,ze vsetko toto je pre tvoje dobro,aby si otvorila oci

luxi
autor
22. aug 2015

Baby dikicko aj za tvrde odpovede aspon uz nerevem.moj rev sa zmenil na 😠

sissy27
22. aug 2015

@luxi no čo ti na toto povedať... keby takto všetky rozmýšľali, tak neviem... kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody... 5ročného ti zobrať musia ako predškoláka a o rok ti zoberú aj mladšieho, keďže súrodenci sú uprednostnení... a teda neviem, jediná škôlka široko ďaleko?
ja neviem, čo chceš počuť... o jeho nevere máš dôkazy, jeho priznanie ani zapieranie nič nezmení... je to len na tebe, aby si si upratala v hlave, či je chceš byť s ním a nechať sa v akom-takom pohodlí odrbávať, alebo sa vyplačeš, vykričíš, vyzúriš a zdvihneš hlavu a posnažíš sa...

kittyjuliette
22. aug 2015

@luxi spravne!!!!!!!ty nemas preco plakat,ale on a este len bude,ked zisti,co vsetko moze stratit kvoli nejakej ludre😡

katy1979
22. aug 2015

Zacni zit svoj zivot. Ist si zacvicit. Do kina s babami. Nakupy zurovat. A ser na neho. Nevarit neprat a neroztahovat mu nohy. Ak sa mu nepaci nech ide inam. Ak ta naserie viac dat na sud. Ziadost o vyzivne pre deti aj pre seba. A zbytok podla svojho uvazenia 🙂 chlapi su svine tak hlavu hore a zi svoj zivot.

adri266
23. aug 2015

@luxi Ty si ho podviedla, on Ta podviedol, ste si kvit. Vymazte minulost, a ked je snaha z oboch stran, zacnite odznova. Ak snaha nie je, zial, to vediet k rozvodu ci rozchodu.
Pises, ze ho lubis, ak ano, odpustis mu. Ale ak on neprejavi snahu pokracovat vo vztahu, mozes sa aj rozkrajat a nezmenis jeho konanie.