Som sama, chodím na chemoterapie a nezvládam všetko platiť

lucinka1989
1. jún 2014

ahojte neviem kde sa mam uz vyrospravat mala som tazky porod pri ktorom skoro zabili mna aj mojho syna moj syn bol mesiac v umelom spanku a mna otvarali 2x co ma zle vycistili a este aby nestacilo mi zistili city na prsnikoch a nador na maternici zhubny chodim na chemoterapie a tie lieky su drahe nemam na ne som slobodna matka ktoru partner pri najvecsich problemoch opustil ked som skoro ja aj jeho syn zomreli som rada ze moj malicky chlapcek je uz v poriadku ale ja nie bojim sa ze sa nebude mat kto o neho postarat ma iba rok neviem odkial mam zobrat peniaze skuste mi prosim poradit velmi prosim som uz zufala jeho otec niekam zmyzol mimo slovensko a s 230€ sa mi tazko zije naozaj prosim o radu dakujem vsetkym

nicki447000
1. jún 2014

skusila si charitu? 😔 je mi luto co sa ti stalo

ammellia
1. jún 2014

Dobry anjel? Drzim vam obom palce.

sissy27
1. jún 2014

@lucinka1989 to, že mladý pán zmizol mimo SK,ešte neznamená, že nikto nevie kde je, takže určite sa aspoň posnažiť vymôcť výživné - aby ti nikto nemohol vyčítať, že ty si neurobila maximum... síce píšeš, že vás opustil, keď bolo najhoršie, ale na fotkách ho máš, keď ste doma v poriadku, ale nejdem riešiť časový sled udalostí ani jeho identitu...tak ako dievčatá predomnou radili, ak nedokáže pomôcť rodina (či už tvoja, a možno aj jeho rodičia by boli ochotní pomôcť keď nie tebe, tak aspoň vnukovi), tak skúsiť dobročinné organizácie ako dobrý anjel, liga proti rakovine a pod.
držím palce a prajem skoré uzdravenie

mariahpd
1. jún 2014

Je mi luto, ze si takymto krutym sposobom zistila, ze mat dieta mimo manželstva nie je len tak, lebo niektori chlapi su fakt hajzli. Ale asi vies dokazat, kto je otec a ziadat vyzivne od otca tvojho dietata treba sudnou cestou hned, aj ked ho policajti nenajdu, moze ti byt priznane nahradne vyzivne od statu, budes to dostavat kazdy mesiac od socialky. Oslov cez internet Ligu proti rakovine alebo Dobry anjel, davaju financnu pomoc ludom chorym na rakovinu. A bojuj, moja teta mala to co ty pred 20 rokmi, dokonca este aj tie cysty na prsnikoch a dnes si pokojne naziva na dochodku, aj nad rakovinou sa da vyhrat a tvoje dieta ta potrebuje. Drzim palce.

amanda0405
2. jún 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@lucinka1989
máš rodičov alebo súrodencov, čo by ti pomohli???

lucinka1989
autor
2. jún 2014

@amanda0405 bohuzial uz nemam to je problem preto som na vsetko sama

lucinka1989
autor
2. jún 2014

@nicki447000 skusala som a nic

lucinka1989
autor
2. jún 2014

@sissy27 to neni otec ale kamarat co stal pri mne ked som to potrebovala moj najlepsi kamarat od malicka

lucinka1989
autor
2. jún 2014

@mariahpd viem ze sa da dostat s rakoviny ale je tam velky strach o mojho syna ako dala som to aj sud ale zatial sa to neriesi

kiki68
2. jún 2014

Tak v prvom rade poziadat sud o vyzivne pre dieta, potom sa obratit na dobreho anjela, ti pomahaju prave takymto pripadom,ked je to pre rodinu tazko unosne financne pri liecbe vazneho ochorenia. Tiez by som skusila aj ine organizacie co pomahaju ludom s rakovinou. Clovek v tom musi trosku vediet chodit, lebo oni Ta nenajdu, Ty musis najst ich a poziadat o pomoc,aby sa to dalo zvladnut.

babls5
2. jún 2014

@lucinka1989 sud vyživne riesi hned do mesiaca ti poslu predvolanie

sandracs
4. jún 2014

Lucka a na aký typ rakoviny sa liečiš? @lucinka1989

hanatom
15. jún 2014

@lucinka1989 vyriešiť vyživne pre dieta, požiadať o davku hm. nudze a preukaz TZP, z kt. budes mat aspon nejaké vyhody a kompenzacné príspevky pre seba ako TZP

tajik
12. aug 2014

@roamers ahoj nevies mi prosim ta poradit?posielala som formular na dobrého anjela cez internet o financnu pomoc pre dcerku s dmo,ale zatial mi neprisla ziadna odpoved.nevies nahodou ako dlho cakat?

roamers
12. aug 2014

@tajik ja vobec neviem, ja iba mesacne prispievam, ale ucite by som to poslala aj v CC do prezidentskej kancelarie 😁

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavik29
7. okt 2021

@lucinka1989 držím silno palce, pomodlim sá za vás 💞💕