Svokra je posadnutá svojím synom

lubicanatalka
17. jan 2015

dobry den mam taku otazocku .ak je svokra posadnuta svojim synom a robi vsetko aby vas rozdelila a to ked i mate uz 2deti a 10roc manzelstvo proste stale si na vas najdeč nieco aby vas ocernila pred synom navadza syna aby zobral deti a zil snou a ked jej to nevychadza tak sa trepe k nemu domou je to normalne ?a robi sa akoze nic ona dobre len chce a muz vam to nepovie co ona pise

janinah
17. jan 2015

Veľa som z toho nevyčítala,jedine to,že svokru neznášaš....píš niečo konkrétne...čo to je trepať sa k nemu domov? k vám? akože bývať? lebo návšteva syna a vnúčat je normálna...

mima4
17. jan 2015

@lubicanatalka
a muz stoji za svojou rodinou, ma jasne postavene hodnoty alebo nie?

lubicanatalka
autor
17. jan 2015

@mima4 aj ano svojim sposobom no klame ona mu pise omne navadza ho on je potom nervozni a ked nahodou nepozriem ta my ani nepovie ze co sa deje.no ale vela mu hraje na city bo vie ze ju ma rad

miadi
17. jan 2015

@lubicanatalka ak vam vsetko vo vztahu klape a jediny problem je svokra a jej reci o tebe...tak potom by tvoj muz jednoducho mal verit tebe.Ved ta pozna on stebou zije.A ak ma svokra nieco proti tebe nech mu ukaze dokaz a nie recicky.On by si mal uvedomit ze nieco nie je v poriadku a mal by vediet ze jedna z vas si vymysla.svokra nema muza ci priatela?Povedz jej nech si nejakeho najde lebo ten tvoj uz je zadany 🙂

lubicanatalka
autor
17. jan 2015

@miadi ved to mala uz zopar no kazdy ju opustilll tak slape pomne funguje jak sa to vezme ak ona da rec tak uz je namna nazlosteny a zurii len ja mu uz sto krat to povedala no ona je jak bumerang odbijes napr vyhodis dveramy kominom sa vrati

miadi
17. jan 2015

@lubicanatalka no cudna stvora asi neznesie aby bol niekto stastne vo vztahu ked ona take nema..co uz ju nezmenis ale manzel by mal nieco zmenit. Mal by sa naucit take reci ignorovat alebo jej jednoducho povedat "mama prestan toto ja nemienim pocuvat!"ak na teba kyda..nech jej da jasne najavo ze toto robit nesmie.
mojej starenke sa nepacila nevesta kto vie co aj povedala volakedy a cely zivot za to plati trestaju ju ignoraciou..
a babka vecne pindala na moju mamu hoci moja mama je totalny anjelicek...a som k nej prestala chodit lebo vecne otca proti mame stvala a to som mala 10rokov som jej povedala ze uz takto o mojej mame nehovorte lebo k vam nebudem chodit toto pocuvat nebudem...neprestala a som odvtedy som babku nevidela. Otec bol alkoholik rodicia sa rozviedli a mama ma fajn zivot bez nich... (podla babky za vsetko zle co otec urobil mohla mama)

ukulela
17. jan 2015

@lubicanatalka konfrontuj ju priamo pred manzelom. povedz jej rovno: "mama(starka), preco muzovi pisete, aby vzal deti a nastahoval sa ku vam? viem to, tak mi to vysvetlite ... " a nech sa dusi vo vlastnej stave. lebo NIE, taketo navrhy nie su normalne, ak mate vy dvaja s muzom fungujuci vztah.
PS: ja viem, ze smartfony - tazko sa pise, ale bodky a ciarky vo vete treba davat. ozaj tazjo sa potom v zhluku slov hlada vyznam - kde sa veta konci a dalsia zacina.

hanickadusicka
17. jan 2015

Pokiaľ nie je posadnutý mamou manžel,tak to ešte stojí za záchranu.....v opačnom prípade je to koniec.

mala_hobitka
17. jan 2015

@lubicanatalka Normalne daj rec s muzom. Ci ti veri a lubi ta. Pokial ano tak nech stoji na strane rodiny inak naozaj hrozi ze vas jeho matka rozdeli...ci toto on chce. Ak ti neveri nech ide k matke lebo to nema sancu.

Bud jej syn nastavi hranice, ktore ked ona prekroci tak s nou odmietne komunikovat alebo to vazne coskoro skonci zle. Tiez nesmie nechat aby ho citovo vydierala, je to tazke, lebo je to premyslene ale musi to vydrzat inak jej neukaze ze to nefunguje.

lubicanatalka
autor
17. jan 2015

prave otom to je ze muz uz ju ignoroval no ona jak keby na hlavu spadla otravovala mojich rodicou a ked i oni jej povedali svoje ta ma napriklad furt dajak vynajde na fb pod inym nickom a otravuje mna ze si vyzerem pohar to je podla mna chore a vela veci bolo take nasu dceru chorobne ma rada a syna my preklinala ked som bola tehotna a asi nieco v tom bude predcasne som porodila ☹

lubicanatalka
autor
17. jan 2015

@janinah ano jej nestaci nasteva na tri dny ale uz byvat chce snami ......nasteva je normalna ak je i svokra normalna nie po kazdej nasteve sa hadat tyzden s polovickou 😒

timea7
17. jan 2015

@lubicanatalka porieš si to s manželom a on musí urobiť rázny krok, my to tu nevyriešime, mal to urobiť už dávno

caoli
17. jan 2015

@lubicanatalka ja viem, ze si sa mozno potrebovala aj vyrozpravat z toho, co ta tazi, ale asi citis, ze ani jedna z nas tvoj problem nevyriesi. nemozeme objektivne posudit stav veci, nemozeme si pohovorit s tvojim manzelom ani so svokrou.
ak tvoja svokra zije sama, nema sa komu venovat, nema blizkych ludi okolo seba, mozno je tam koren jej problemu. mnohi osameli ludia sa citia opusteni, a mnohi sa spravaju cudne, nepochopitelne pre ostatnych, hladaju nieco, comu by sa venovali a ich nevhodne spravanie je castokrat volanim o pomoc. nehovorila by som to, keby som to sama nezazila.
neviem z tvojich slov posudit, ci aj ta tvoja nie je ten pripad, lebo v prispevkoch citit len velku zlost a nepriatelstvo. len sa skus zamysliet nad jednou pravdou - kde niet akcie, niet reakcie.