Svokra si robí nároky na každú návštevu, ktorá príjde

6. feb 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sophie753
10
Registrovala sa 28. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 109 príspevkov. Má 9 priateľov. Gbely, okres Skalica.
 @snopkulka ani nevieš koľko krát som si už urobila poriadok ja tedv aspoň som si to myslela ale s nimi sa fakt nedá jv som sa ešte nestretla s nikým tak zadubeným ako je ich rodina...starajú sa do všetkého ale im nesmie povedať nikto nič lebo sa do neho všetci pustia...jv som tu už musela riešiť tolko neskutočných situácií,že to ani pravda neni ale bohužial som sama proti všetkým takže aj keby sa rozkrájam nezmôžem nič...
7. okt 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophie753
10
Registrovala sa 28. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 109 príspevkov. Má 9 priateľov. Gbely, okres Skalica.
 @monyccka To zase nemôžem byť taká neslušná aj ked by som ju občas najradšej zhodila zo schodov...a hlavne ked sú tam naši:D
@maminuska ja som sa ventilovala od začiatku ale vždy to skončilo rovnako ja som plakala v izbe a ona sa rozkrikovala v obývačke a všetci jej pritakávali (ked som bývala ešte u nich)ale aj tak som nikdy nič nedosiahla ked jej niečo povedal môj muž tak ho zahasila ako malé decko a tak nás vlastne aj berie najmä preto,že som mladá tak si myslí,že som povinná jej dávať za pravdu a podriadovať sa či už vo výchove detí alebo vo všetkom ostatnom....ale to sa prerátalaemoticon)
@mihouk s kamoškami to chvala bohu zatiaľ nerobíemoticona presne toto som hovorilv môjmu mužovi ušetríme kopu peňazí ale hlavne nervov a roboty a prídem sa tam len posadiť a kritizovať lebo mne u nich vôbec nechutíemoticon)
7. okt 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mihouk
10
Registrovala sa 2. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2711 príspevkov. Má 21 priateľov. Veľká Británia.
 @sophie753 Premoz sa, normalne tam chod aj s kamoskami, bez chrbtovej kosti a keby nieco hovorila, ved ona rada hosti, tak aky problem. Chce to poriadnu davku drzosti, ale nemas co stratit. emoticon
7. okt 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sophie753
10
 @mihouk dočerta len ja takáto byť neviem je to pod moju úroveň sa takto zhadzovať ale občvs ma tak napadne ako rada by som jej urobila napriek len viem,že by som zase zo seba urobila debila lebo ona je teda riadna potvora v tomto a ja zase nechcem byť taká krutá....
7. okt 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamiedi
20
Registrovala sa 20. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 284 príspevkov. Má 63 priateľov. Chotín, okres Komárno.
 @sophie753 Ja reagujem už len na to, že keď ona mala tak chutne navarené a Ty si v 8.mesiaci a rizikovom, tak mohla byť taká láskavá a zobrala by to k Vám! emoticon Jednoznačne potrebuje u seba niekoho mať, lebo keby nevolala Vašu návštevu tak za ňou asi niekto vlastne aani nechodí... emoticon Mám pravdu? emoticon
7. okt 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mihouk
10
Registrovala sa 2. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2711 príspevkov. Má 21 priateľov. Veľká Británia.
 @sophie753 Bohuzial mam pocit ze to raz pride do takeho stadia, ze to urobis a bude ti to uplne jedno. Mrzi ma to, tvoja svokra je total na hlavu a smola ze tvoj manzel to nevidi. ALE ani moj nevidel aka je jeho mamicka a teraz sa prejavila a ja som nemusela pohnut ani prstom, pokaslal si to sama. Skoda, taky krasny zivot by mohol byt bez tych svokier emoticon
7. okt 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cerez
5
Registrovala sa 20. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 2537 príspevkov a 5 inzerátov. Má 6 priateľov.
 @sophie753 Tak to ťa riadne trápi a teraz keď máš rizikové tehotenstvo by ti nemala už vôbec pridávať. Porozprávaj sa ešte raz s manželom a vysvetli mu ako ti takéto reči ubližujú. Nech vysvetlí mame, že ste rodina, ale súkromie a slušnosť sa musí rešpektovať všade. Vysvetli mu, že s teba robí nanič hostiteľku, kuchárku. Tiež by sa mu to nepáčilo, keby ho takýmito slovami zhadzoval tvoj otec, čiže jeho svokor. Máš len jeho a svoju rodinu ďaleko. Vidíš v ňom oporu a teraz ešte viac. Nech stanoví hranice svojej mame. Držím palce a nech sa to vyrieši!
8. okt 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malinkaaninka
17
Registrovala sa 4. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 815 príspevkov a 8 inzerátov. Má 4 priateľov. Ružomberok.
 moja,ja už neviem,čo by som ti poradila.zrejme bývate niekde na poschodí u svokrovcov,však?možno by som poschodie predelila dverami.normalne stenu a dvere.ak si jej povedala polopate čo sa ti nepáči a nech to nerobí,tak je svokra grobian.
8. okt 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snopkulka
701
Registrovala sa 6. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 845 príspevkov, 13 albumov, 3 články a 30 inzerátov. Má 173 priateľov. Pezinok.
 @maminuska Môj prejav pri "výbuchu" bol tiež kvetnatý emoticon emoticon emoticon Ja som človek, ktorý nedokáže držať paru pod pokličkou - nie dlho... pálim na krátku vzdialenosť, hlava nehlava, skrátka neznesiem, keď sa mi niekto mieša do života, robí naprieky, nerešpektuje ma a na čo som ako zúriaci býk - keď niekto berie do huby moju rodinu - v negatívnom zmysle samozrejme, to padajú hlavy emoticon
8. okt 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lujza123
1
Registrovala sa 23. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1562 príspevkov a 9 inzerátov. Má 2 priateľov. Trenčín.
 @sophie753 no teraz nic neries, si tehotna chce to klud nie dvihat si adrenalin nejakou svokrou. A potom ked bude znova volat navstevy k sebe tak pritvrd ..ziadne medzi 4 ocami pekne nahlas pred vsetkymi povedz ze prisli za tebou, k tebe a ked chce ona nejake jedlo ponukat tak ho mala doniest. Proste dat najavo pred vsetkymi ze sa ti nepaci ze ti berie kazdu navstevu, myslim ze aj ty ludia co budu u vas pochopia a nepojdu tam ked uvidia ze ta to stve. Obzvlast rodicom by som vysvetlila ze chces aby ostali u teba a nie u nej. A jej by som to povedala znova a znova a znova (opakovanie matka mudrosti) ze si nezelas aby ti brala navstevy.
Ona je asi ten nebezpecny typ svokry - svokra general. Cize ju musia posluchat vsetci , manzel, deti a mysli si ze aj ty. S takymito ludmi je tazko otvorene bojovat, oni niesu zvyknuty na odpor. Naklepsie je podla mna trvat si na svojom. Nehadat sa, nechat ich nech si povedia svoje ale neustupit. Myslim ze to nebude ani prvy ani posledny problem ktory s nou budes mat takze neustupuj v ziadnom pripade.
8. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
Registrovala sa 26. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 7932 príspevkov, 7 albumov a 136 inzerátov. Má 34 priateľov. Tišnov, okres Brno.
 Podle mě to teda určitě normální není. Ať si zve vlastní návštěvy, když se cítí opuštěná. Lidé, kteří vás navštíví, chtějí strávit chvíli s vámi a vašimi dětmi a ne s ní. K nám třeba občas přijedou kamarádky ještě z dětství, tak je naši taky rádi vidí, tak je pozveme všechny nahoru a nebo se s nimi stavíme k našim dolů, ale to je k radosti všech zúčastněných. Špatné je, že manžel nestojí při tobě. Vy jste rodina a koho si kdy pozvete a jak ho pohostíte je vaše věc. Svokra by to měla respektovat.
8. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rolak
72
Registrovala sa 5. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4835 príspevkov. Má 45 priateľov. Košice-KVP, okres Košice.
 @sophie753 poznám jednu osobu,čo je podobná tvojej svokre a platí len jedno jediné:ignorovať... ignorovať jej poznámky.... si dospelá sebavedomá žena,ktorá sa vie doma obracať a postarať sa o svoju rodinu a nemusííš to nikomu dokazovať....je to proste tak,všetky tvoje návštevy to vedia,tak načo sa hádať so svokrou,alebo jej dačo vysvetľovať... ona predsa dobre vie,čo robí a aj prečo to robí.....a dobre vie,že ty na to vždy zareaguješ,že sa jej chytíš na háčik a môže ťa deptať...nepristúp na jej hru, usmej sa, reaguj veselo, nevšímavo, ty si doma pani,nie ona... a manželovi slušne povedz,nech pred ňou vždy patrične vychváli teba a tvoju kuchyňu,viac jej nebude treba.
8. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikabie (40 r.)
Registrovala sa 4. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 151 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Frýdek-Místek.
 @sophie753 Tohle mi opravdu normální nepříjde. Normálně bych jí řekla at se stará o své...
8. okt 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skoricaxx
1
Registrovala sa 18. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 292 príspevkov a 10 inzerátov.
 Asi by som ju ked máme návštevu nevpustila do vnútra, že momentálne máme hostí nech prijde inokedy, Ale určite by som ju rozniesla v zuboch.
Držim palce nech sa ti podarí daný stav zmeniť emoticon
8. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasrnka
13
Registrovala sa 18. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2597 príspevkov a 1 album. Má 23 priateľov. Malacky.
 @sophie753 co sa tyka tvojej rodiny, tak raz za mesiac ist do Nitry sa mi nezda az take velmi nakladne. A u vasich si oddychnes, nemusis varit obed emoticon deti budu mat vylet a aj vy... Ked je u teba niekto, co predpokladas, ze svokra dojde a bude ich volat, tak skus vypnut zvoncek emoticon A nebudes klamat, ze si ho nepocula emoticon emoticon Dalsia vec, co ma napadla je, ze sa s niekym dohodnut, kto pride k vam na navstevu a ona by takto zacala vyvadzat, tak nech ju ten dotycny strapni, teda vlastne ona sa sama strapni... Jednoducho nech jej povie, ze je vrcholne neslusne volat navstevu prec...a ze prisli k vam a vas maju radi emoticon proste nieco vymysliet, ved ty vies najlepsie co povedat, aby sa nastvala, ale pritom tomu dotycnemu neynadala ako tebe. Pouzit takticke zbrane... Vsetko co ona robi, aby sa obratilo proti nej. Lebo ak si toto nechas, bude to pokracovat dalej a dalej a dalej, to mi ver emoticon
8. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monkadomka
Registrovala sa 23. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Žilina.
 @janulap určite jej nič hovoriť nemusí, ak striehne z okna ako moja, prípadne ak nestihne prísť tak sa ma na druhý deň opýta a koho si tu mala????
8. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snopkulka
701
Registrovala sa 6. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 845 príspevkov, 13 albumov, 3 články a 30 inzerátov. Má 173 priateľov. Pezinok.
 @sophie753 Vieš čo mi dnes napadlo? Úplne to ignoruj, hoci to v tvojich očiach vyzerá, že ťa svokra strápňuje, opak je pravdou, lebo tie jej kúsky musia byť každému smiešne a iba zo slušnosti k nej chodia... Celá tá situácia je fakt trápna, ale hlavnú úlohu v nej zohráva práve tvoja svokra, zaslúžila by si medailu za mizerný herecký výkon - sama sa tým zhadzuje pred ostatnými emoticon takže hlavu hore emoticon
8. okt 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
digysa
195
Registrovala sa 1. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 7442 príspevkov a 1 článok. Má 18 priateľov.
 @sophie753 Toto daj precitat manzelovi.
Mily manzel....babky-svorky su uz take, ze viac ako po humna sa nedostali, cize slovo "diplomacia" a "spolocenske zasady slusneho spravania" im moc nehovoria.... Kedze sa to takej starej zene neda vysvetli inteligentne rozhovorom, tak tym budes musiet seknut a povedat jej pravdu Ty. Ak svojej zienke nepomozes, tak sa moze stat, ze najskor pride tvoja zena o nervy......potom prides Ty o zenu...........a nakoniec si budes robit oslavy sam s mamickou.

Nie, taketo veci sa nerobia.....
---------------------------------------------------
Na druhej strane...ak to nepojde, tak to vyuzi.....rob vsetky oslavy u nej....nech pecie, vari a mina peniaze. Aspon usetris cas a peniaze.
9. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aknel1985 (29 r.)
3
Registrovala sa 25. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 70 príspevkov a 5 inzerátov. Má 5 priateľov. Bratislava - Petržalka.
  • Vanesska3 roky
 urcite sa treba ozvat alebo najlepsie so svokravcami nebyvat ak sa da ...
10. okt 2012 o 09:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svetlusska
14
Registrovala sa 22. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1285 príspevkov a 15 inzerátov. Má 26 priateľov.
 @sophie753 no podla mna to normalne nie je, ale tak manzel by sa tam mal zastat a nie prave naopak...ale tak ak byvate spolu s nimi tak zrejme si velmi nepomozes lebo by to mohlo byt len horsie...ale tvoja svokra zrejme nevie co je slusnost a co drzost a vie ze synacik je zrejme jej milacik tak sa jej zastane....co je podla mna dost zle
10. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
comatsu
1
Registroval sa 1. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridal 43 príspevkov. Trnava.
 A ja by som tam k nej hned zasiel a ako by sa pretrcala s tym zradlom,tak by som jej s vaznym vyrazom v tvari povedal ze vacsie sr.cky som este nejedol.
Myslim ze by bola spokojna emoticon
6. feb o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elise
27
Registrovala sa 24. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 16440 príspevkov. Má 100 priateľov. Trnava.
 @sophie753 čo bráni tvojim rodičom povedať že si navarila a veľmi chutne najlepšie ako doterz jedli a že su radi že prišli za tebou že knim pridu na dalši raz. slušne takto povedať nie sa obetovaťa a isť ako svokra piskne..
6. feb o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy