Trápny konflikt s partnerom

nuvaring
7. nov 2014

Včera som sa s mojim partnerom dostala jemne do konfliktu kvôli totálnej hovadine, ale napriek tomu ma to trápi, lebo je to také „ženské“ a všetko, kde nejakým spôsobom utrpí táto moja ženská stránka, ma akosi prejde chuť na všetko, aj na stretnutie s ním, ktoré by malo dnes byť...ale...ja mám fakt prvýkrát po roku čo sme spolu pocit, že neviem, či sa mi chce...fakt prvýkrát, nikdy predtým som to nezažila, doslova som odratávala dni, kedy už budeme spolu a po včerajšej našej spoločnej debate (cez soc. sieť), ma prešla chuť na všetko. V skratke: som rozvedená, som s týmto mojim rok, máme sa radi, názorovo si rozumieme, stretávame sa tak, ako kedy, ako výjde, zhruba 2x do týždňa, avšak spoločnú budúcnosť neplánujeme v zmysle spolužitia alebo niečo podobného, je to taký neštandardný vzťah, kde sa jeden na druhého teší, užije daný moment, zresetuje si hlavu a každý sa vráti späť do svojej reality. A teraz k tomu, čo ma štve. Konflikt tohto týždňa č. 1: užívam nuvaring, napriek tomu, že nie sme tak často spolu, že by to bolo nevyhnutné, ale kvôli pocitu „čistej hlavy“ bez zbytočnej paranoje nás oboch, lebo tehotenstvo neprichádza v úvahu, takže po mesiacoch riskovania a zbytočných paranojí nás oboch, som zvolila nuvaring, vyhovuje mi maximálne, som s ním spokojná, konečne si môžem a chcem užívať „naplno“, ale zároveň nemôžem, lebo môj partner sa napriek 99% bezpečnosti HAK obáva, že sa môže niečo stať a síce občas to „pustí“ na moje naliehanie, ale ked sa bavíme o pár dní neskôr na túto tému, tak nezabudne mi pripomenúť, ako toto bolo naposledy a ako on nemieni riskovať a ako si on nechce doj...ať život, prípadným neplánovaným tehotenstvom, aj ked podľa jeho slov, by to nebol neriešiteľný problém, s dieťaťom by sa zmieril, ale on deti nechce celkovo vôbec nikdy, tak načo vraj pokúšať to riziko 1%....a ja idem z toho do vývrtky ☹ som z toho vážne nešťastná, ked si predstavím, čo za to by dal iný muž, keby sa nemusel ovládať a ten môj mi povie toto ☹ viem, je to blbosť, ale trápi ma to....lebo je to prvý konflikt medzi nami a ja sa nemám kde vyrozprávať ani počuť iný názor na toto....
Konflikt tohto týždňa č. 2: včera mi píše, ako sa na mna teší a ako ma očakáva vo zvodnom prádle, (vyslovene v takom, ktoré sa nedá v bežnom praktickom živote využiť, chápete) , pričom dobre vie, že ja nič také nenosím, ani nemám, ani nebudem, lebo nie som na také....nemám na to postavu, mám 15 kíl nadváhu a keby som si niečo také natiahla na seba, vyzerala by som ozaj vtipne....tak radšej budem vyzerať a cítiť sa normálne s kilami navyše v peknom štandardnom prádle, ako natiahnutá do niečoho vulgárneho, v čom by som sa cítila ako pajác....tak ma s tým nasral, že som mu na to povedala to, že ak niečo také očakáva, tak má jednoducho smolu a že niečo také nech si nechá na nejakú inú, u mna sa toho nedočká. na to mi on odpísal, dosť tvrdo a s nadávkami, že čo furt mám s tými inými ženami, že on chce mna a blá bla....ja reku asi ťažko, ked máš takéto túžby a ja ti ich plniť nebudem....no a pohádali sme sa....on sa to snažil udobriť, aj sa mu to podarilo, ale ja už proste nemám nejako chuť dnes byť s ním a neviem čo mám robiť....či to len moc prežívam? Fakt neviem....navyše napriek tomu môjmu odporu k tomuto prádlu mám predsa pár kuskov doma aj ja, ale nie vyslovene vulgárnych, normálne použiteľných a ked som mu poslala fotku toho prádla z netu, (nenápadne čo na to povie, lebo som si to chystala dať seba), jeho odpoved bola, že síce fajn, ale lepší efekt by to malo hodené pri posteli ako na mne....☹ a mám po naláde, po chuti byť s ním....

jana_eyre
7. nov 2014

tak sa na chvilu odmlc, nech ta nasratost prejde a mozete pokracovat potom.. toto su take "zabomysie" vojny - ak mate len taky vztah bez ocakavania buducnosti, /naozaj obaja/ tak by ma to netrapilo.. ak predsa len v kutiku duse nieco planujes s tymto muzom, asi by som sa na tvojom mieste na neho vykaslala - nechce deti /ak ty chces - to neviem/, nadava 😕 a este je aj netaktny.. no "idalny" partner fakt.. jaaj a ak sa boji 1percenta, nech pouziva kondom..

ushuaia
7. nov 2014

@nuvaring z tvojich slov je jednoznacne citit ,ze ocakavas nieco viac, zrejme on do tohto stadia este nedospel...A robit niekomu len ,,tak matrac,, na to si moze najst inu co mu to bude tolerovat...

evelynm
7. nov 2014

podla toho, co pises, ani jeden neratate sa spolocnou buducnostou. tvoj partner to teda berie cisto racionalne a nosnou ideou vasho vztahu je prenho sex. Ty chtiac ci nechtiac do toho premietas aj city a tym padom narazate.
Ak sa nechces predvadzat v haklivom pradle, nerob to nasilu, len preto, lebo on chce. Mozno by sa ti to neskor pacilo, ale mozno vôbec nie a mala by si pocit ponizenia. Cize nechod za svoje hranice. Mas na ne plne pravo. A tvoj partner by to mal respektovat.
Co sa tyka antikoncepcie, zasa tam vidim rozdiel vo vasom vnimani vztahu. Ak by sa utrafilo, ty by si to zvladla, pre tvojho partnera je to zjavne strasiak. Tu zas respektuj ty jeho. Ked to takto chce, nech to takto ma. Ved ochudobnuje hlavne sam seba 🙂 .
Ak sa s nim teraz nechces stretnut, daj si cas. A stretnite sa, az ked TY budes chciet.

daniela1978
7. nov 2014

@nuvaring ak by si s týmto mužom plánovala budúcnosť, potom by ťa takéto veci (hlavne ohľadom detí) mali štvať, ale ako píšeš, ste pár, ktorý neplánuje spoločnú budúcnosť...prečo ťa potom trápia takéto veci...zjavne ste spolu len na to , aby ste sa vyventilovali a užili si, tak načo si to znepríjemňovať somarinami, tak ako píše jana_eyre , žabomyšie vojny, ktoré sú o ničom podstatnom......užívajte sa jeden druhého navzájom a neriešte somariny

ushuaia
7. nov 2014

@nuvaring aha ja som si to zle precitala...kedze neplanujete spolocnu buducnost tak sa nad tym nezamyslaj...a si to uzi...,Len sa maj na pozore aby si do toho nezacala vkladat city...

nuvaring
autor
7. nov 2014

vdaka baby...ono je to tak....obaja to berieme myslím rovnako racionálne, s tým, že sa máme naozaj radi a snahu byť spolu mimo postele vyvíja skor on, teda vlastne on, nie ja...príklad....cestoval z nemecka zo služobky 9 hodín, podľa mna teda dosť únavné a on napriek tomu chcel v ten večer so mnou byť, aj ked vedel, že nič nebude, lebo sme sa dohadovali, že ked sa v ten den vráti z nemecka, že si pojdeme sadnúť do mesta, aj tak bolo....vratil sa z nemecka a mne sa nechelo crcať po meste do noci, tak mu vravím, že ved musí byť unavený, že nechc si oddýchne, on že nie, že chce byť so mnou...tak ma ukacal a boli sme spolu....ako vravím, to on vývíja námahu, ja som lenivá....
a je na mna dobrý, milý až moc a preto ma včera zamrzelo, ked mi napísal na soc. sieti "čo do p..i máš furt s tými inými ženami a narážkami na ne"....a to bol šok , lebo pri komunikácii so mnou za celý ten rok, nepoužil ani jednu nadávku v takomto zmysle, v komunikácii so mnou

sirinka
7. nov 2014

@nuvaring tak si mylim, ze ty si uplne zbytocne sposobujes problemy...teda si ich vyrabas. prosim ta vyhod HAK, ktory zenskemu telu sposobuje viac skody ako uzitku, nakup plny balik prezervatívov a mozete santit kolko chcete bez toho, aby ty si zybtocne zatazovala svoj organizmus. a ci uz raz dôjdete do stadia, ze babo predsa len budete chciet, ukaze cas.
druha vec, 15 kil nadvaha neznamena, ze neexistuje vhodne sexi pradielko, ale uvedom si, ze tak ako teba serie, ze on odmieta splnit tvoje predstavy ist naplno, ty zas odmietas splnit jeho predstavy o sexi dracici v posteli...ste si jedna jedna, len sa mi vidi, ze dobre je to iba podla tvojich predstav, inac sa zacinas oduvat....
a 15kg nadvahy nie je problem zhodit, alebo aspon dostat do nejakej formy.... s troskou porozumenia a kompromisu sa da vsetko a mozete mat nadalej pekny vztah...

nuvaring
autor
7. nov 2014

sirinka, nie tak....on to nevyžaduje, vôbec, to prádlo...to len bola náhodná debata včera a vypálilo to úplne inak....my sme práveže spolu preto, že sme na jednej vlne a v posteli si rozumieme...to prádlo bola fakt len náhoda, on to odo mna nechce a akceptuje to....len ja som potej debate ostala proste podráždená...a áno, ja mám celkom dobrú postavu, napriek kilám stále všetko pekne rovnomerne rozložené, ale jednoducho sa nebudem hrať na 50 kilovú miss, ked na to nemám...necítila by som sa ok, ani prížažlivo

eeffka
7. nov 2014

@nuvaring pocuj a nie si ty ta rozvedena co ma za frajera dakeho mladasa, co sa k tebe ani nepriznava???
ako nic v zlom ale aj keby si to nebola ty, beries HAK , lebo on ma paranoju do teba "pustit" kkso az sa mi klavesnicca zjezila... nemas ziadnu sebauctu?
a tie tvoje konflikty c 1 a 2... odporucam so sebou nieco robit, odporucam behat, aj nebudes mat pri lapani dychu cas na taketo idiotiny aj mozno si zacnes vazit samu seba.
😠

sirinka
7. nov 2014

@nuvaring no prepac, to akoze sexi su len tie, co maju 50 kil a su nezadane? 😉 😝 ako som uz pisala, podla mna uplne zbytocne si vyrabas problemy...

lvka
7. nov 2014

konflikt c.1 => ak nikdy nechce deti, nech sa da sterilizovat... bude mat 100%nu sancu a ty si nebudes musiet zanasat organizmus zbytocnym "svinstvom" ako je HAK
konflikt c. 2 => NADAVA??? tak nech ide do zadku... partner ti ma byt oporou, nie manipulativny dilino, ktory nevie ako sa bavit s damou

nuvaring
autor
7. nov 2014

eeffka áno, ale čo s tým má sebaúcta? nechápem....

klincek
7. nov 2014

@nuvaring ja som dost naladovy clovek🙂, takze dnes by som to rande urcite zrusila s tym, ze sa mu podarilo ma dokonale znechutit a nemam proste chut s nim byt..nech si to riesi on vo svojej hlave.
no a k tym tvojim trapeniam..ved ak on nechce deti, nech sa da sterilizovat - pre chlapa parminutova ambulantna zalezitost, a ty sa nemusis travit hormonmi..a pradlo nosis take, ake sama uznas za vhodne, ty mu tiez do slipov asi nekecas:D

eeffka
7. nov 2014

@nuvaring ved sa strapnujes, a to len citam co tu napises, nepriznava sa k tebe, nedajboze mu ubehne tak koniec sveta, neozve sa ti, uteka za mamickou, nazyvas to uz vztahom ,pred mesiacom to bola pichacka ktora ti prerastla cez hlavu.... ja neviem ale moje ponimanie vztahu a mna samej je uplne niekde inde

toto co praktikujes ty, je take ze by som sa hanbila sama pred sebou

cartridge
7. nov 2014

Bodaj by sme všetky tu na koňovi mali iba takéto "vážne problémy"....

muffinka8
7. nov 2014

Prepáč, ale toto je ako správanie pubertálnych deciek. Toto čo máte ani nie je vzťah, je to niečo čudné. Lebo vám chýba úcta a rešpekt jedného k druhému a o tom je vzťah, aj láska. Píšeš že máte neštandardný "vzťah" a tak to aj vyzerá to vaše správanie.

nuvaring
autor
7. nov 2014

@eeffka nepochopila si to celkom.....ozýva sa mi a je aktívnejší on aj tie stretka,kde nebude sex iniciuje on.....mame ma už predstavil, ale normálne ako kamosku,mne to stačí v tejto fáze života,nemienim byť terčom debaty,prečo chodí s rozvedenou ženou,ja s ním spoločný život neplanujem,tak načo

nuvaring
autor
7. nov 2014

@sirinka od môjho exmanzela roky počúvam,ako žena nad 50 kil je slon,vratane mňa samozrejme,tak bohužiaľ s týmto pocitom žijem a keď mi aj ten môj súčasný povie,že má rád typy ako ja,že som sexi,ja mu neverím....síce to pred ním nespochybnujem,ale neverím....pomyslím si svoje a hotovo....ako aj s tým pradlom,možno som pre neho sexi,neviem.....ale neobleciem si to,lebo úprimne mne ako žene sa niečo také páči fakt iba na modelkach

eeffka
7. nov 2014

@nuvaring ale ja som to pochopila, len ty nie a o to je to smutnejsie

nuvaring
autor
7. nov 2014

@eeffka veď tak to kľudne rozdebatuj,veď ja rada podiskutujem,ale neviem kam mieris

eeffka
7. nov 2014

@nuvaring naozaj si myslis ze to co riesis, prezivas a v com sa plahocis je hodne vyrovnanej sebavedomej zeny/matky??? sebavedomie zacina v hlave, nie na vahe mimochodom.

nuvaring
autor
7. nov 2014

@eeffka áno....inak by som v tom nevydržala až rok....a mne ten sex asi stačí....nakoľko oproti tomu sucasnemu partnerovi som mala také plytke sexvztahy,že by ti oči padli na tú klavesnicu asi

sirinka
7. nov 2014

@nuvaring no a to je potom napriklad aj to, o com pise
@eeffka , teda ze ty sama sebe nepripadas pritazlivo. Predpokladam, ze vacsinou vidas tie modelky v sexi pradle niekde v casopisoch na foto a podobne a ze si natolko inteligentna, ze si uvedomujes, ze ide o velmi dobre vyretusovane obrazky. No tak to skutocne nie je realita, ktoru ma vacsina muzov v posteli. Muz castokrat a myslim ze to plati aj opacne celkom silne vnima aj to, co vyzaruje z jeho partnera, aka osobnost a sebavedomie a to dokaze castokrat posobit az magicky a zakryt mnohe telesne nedostatky. A opat sa vratim k tomu, ze na kazdu postavu sa najde vhodny typ oblecenia, napriklad pevnejsi korzet urobi zazraky 😉

mishellla24
7. nov 2014

Preboha mat tak tvoje problemy... a mimo to.. ked s nim neplanujes bud, tak naco si snim? aky to ma prinos do tvojho zivota a zivota tvojho dietata? namiesto riesenia nepodstatnych veci by si mala naplnit hlavicku niecim inym.. tvojim dietatom napr? dieta je tvoja buducnost ,tak naco stracat cas a energiu na niekoho, s kym ju vobec neplanujes mat.. 🙄

80472
7. nov 2014

:--)

nela1916
7. nov 2014

No mne to minimálne nepripadá ako rovnocenný vzťah a prepáč, to ja nemusím. Ty rozvedená s deťmi, máš odneho ktovie aké očakávania, on slobodný, na čo ťa má, to je vecou konšpirácie, jeho rodina o vašom vzťahu ani netuší, do výchovy tvojich detí sa tiež nehrnie, a to už vôbec nechápem, prečo by sa nemal obávať tvojho otehotnenia, keď s tebou nechce mať nič viac ako doteraz. Súhlasím s @eeffka, mne to pripadá ale že dooooosť ponižujúce, ale niektoré ženy evidentne idú do istých vecí za každú cenu, bezohľadu na to, ako sa strápňujú. Alebo je to z tvojej strany taká osudová láska (či citová naviazanosť), že tú nerovnocennosť medzi vami nevidíš? O jeho správaní si tiež myslím svoje, ale to jedine tak jemu do očí, skrátka by ste to podľa mňa mali zabaliť a nájsť si niekoho rovnocenného.

sue
7. nov 2014

...ach jaj niekto prezradil svoj dvoj či trojnick? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D @sirinka @eeffka @admin

sue
7. nov 2014

@80472 je dvojnick s @nuvaring príspevok o 10.31 si upravila na smajla,potom,čo odpísala v mene @nuvaring @admin urobte tu poriadok :/

sirinka
7. nov 2014

@nela1916 ale prosim ta co je ponizujuce na tom, ked si jedna slobodna zena uziva sex s peknym mladym muzom? Myslim, ze sa najde aj dost takych, co je potichucky budu zavidiet. Akurat ze ona namiesto toho, aby si to skutocne uzivala, zatazuje sa uplnymi debilinami, ci to do nej pusta ci nie, pritom jedine, co by ju malo zaujimat je jej vlastny orgazmus a ci on ho musi vytiahnut skor a tym padom ochudobnuje sam seba, nech je len jeho problem preboha. A ona sa este laduje tabletkami, no o nicom. Namiesto toho, aby vytazila z toho co najviac pozitiv pre seba, umara sa nejakou predstavou o tom, ako si to ona idealne predstavuje... A zivot zatial uteka.....

nuvaring
autor
7. nov 2014

nela, kludne to napíš konkrétnejšie...rovnocennosť v čom? opakujem...ja ani on nemáme v pláne život pod jednou strechou, inak sa môžme stretávať takto aj 10 rokov, ako v normálnom vzťahu, ale nie pod jednou strechou, to ja nechcem, ani on nie! dieťa moje do toho neťahám, ved načo???? moja dcéra má svojho otca, ja nemám potrebu ju zaťahovať do tohto môjho vzťahu....vôbec teda....on deti nechce celkovo, jednoducho nechce, preto sa bojí a robí všetko preto, aby sa nestal prúser....ja deti tiež nechcem, vôbec už, ale zas popri HAK sa ja narozdiel od neho nebojím až tak veľmi....a dalšia vec....čo si budeme nahovárať, ja som od neho staršia, hocikedy môže prísť, mladá, ratám s tým a preto si držím otvorené zadné dvierka aj ja.....beriem to proste tak, že ked už nič iné, ešte si užijem a vyťažím si z toho niečo pre seba, skôr než budem mať 40 rokov a on si nádje normálnu nezadanú babu