Vyberajú si muži dievčatá podľa postavy?

misa189
11. apr 2014

😖

ivka225
11. apr 2014

NIektorí áno, niektorí nie.

tomiholjubavi
11. apr 2014

vsetci muzi a zeny si vyberaju partnera podla postavy aj podla tvare. ale nastastie sa kazdemu paci nieco ine, tak maju sancu najst toho praveho vsetci 🙂

misa189
autor
11. apr 2014

a cim ich baculka vie uputat

stormie
11. apr 2014

A vyberaju si zeny chlapov podla postavy?? No sama si odpovedz ci by si chcela opak svojho idealu

nivi
11. apr 2014

ale ved aj baculky maju svojich obdivovatelov. hlavne bud prirodzena a usmev na tvari 🙂

misa189
autor
11. apr 2014

a cim ich baculka vie uputat

@tomiholjubavi no ja mam 22 som baculata ale vztah som este vobec nemala

tomiholjubavi
11. apr 2014

@misa189 su typy, ktore preferuju iba baculky...pacia sa im krivky. v praveku boli baculky najvychytanejsie, symbolizovali plodnost, blahobyt a zivot 🙂 aj dnes je vela takych muzov, co su pritahovani plnsimi tvarmi. Napr. moj mužik je medvedko, nad 120 kilecky a ja z toho saliem 🙂 paci sa mi ked ma chlap brusko a mozes mu placnut po plnej ritke 😝 chudi muzi mi pridu nezdravi a svalnati zase prilis umeli...kopu bab by so mnou nesuhlasilo...ale dalsia kopa by sa zhodla 🙂

koala7
11. apr 2014

Je to individualne, mam kamosov s ktorymi sme prezili vysku spolu, v zmiesanej partii chalani baby, neboli sme modelky, ale uzili sme si kopu zabavy a doteraz sa stretavame. Boli medzi nimi muzi, ktori hladali chude modelkovske typy bez ohladu na povahu, a po case vidno na nich ze su unudeni, proste tam chyba ta iskra a radost zo zivota, akych ich poznam, ale coz uz, kezdy ma ine priority. Ja si zasadne vyberam muza podla intelektu, a ak mi je sympaticke jeho myslenie, jeho mudrost, tak ma pritahuje, bez ohladu na vysku vs. vahu. A takyto typ muzov rovnako premysla o zenach, hlada vnutornu krasu ktora vyzaruje na povrch, radost zo zivota, sympaticky tvar, a ja som nastastie takeho manzela nasla.
Zhrnula by som to tak, ze cim inteligentnejsi chlap, tym hlbsi je jeho pohlad do zeny, nie len na povrch.
Aj baculka moze byt pritazliva, a este ako, zboznujem baculky oblecene v style vintage, podla mna im hrozne sekne, viac ako prilis stihlim dievcatam, tak sa skus inspirovat a vyboc z radu, a bud sexy! ;)

www.topvintage.nl

kristiii
11. apr 2014

@misa189 áno aj..ale je to hlavne o inom, ja mám kamošku čo je trocha baculka, má 28 a ešte nemala žiadny vzťah..na druhej strane mám kamošky čo sú pri sebe oveľa viac a chlapi sa okolo nich točia stále..čiže hlavný problém to očividne nie je

tomiholjubavi
11. apr 2014

@misa189 podla mna problem nie je v postave...skor v tom, ze ty vnimas postavu ako problem...poznam aj kopu stihlych a vecne nespokojnych bab, ktore este nikdy nemali vztah, lebo furt riesia seba...aby clovek mohol pritahovat druhych, musi byt najskor vyrovnany so sebou.

piacere
11. apr 2014

súhlasím s @tomiholjubavi základ "úspechu" je v "hlave"... ak budeš spokojná sama so sebou, bude z teba vyžarovať pokoj a vyrovnanosť, budeš aj pre mužov príťažlivá... aj napriek kilám navyše. Aj štíhla modelkovská žena môže byť nezadaná a pre mužov nepríťažlivá.... 🙂

kveta
11. apr 2014

Ano.

hradnapani
11. apr 2014

@misa189 co poznam baculky, ktore su stastne zadane (konkretne dve), tak su to vylucne tie, ktore maju kus sebavedomia (t.j. povazuju sa same za krasne a pritazlive napriek kilam navyse) a hlavne maju velky zmysel pre humor. Clovek sa v ich spolocnosti nenudi, su to take kopy dobrej nalady (doslovne).
Ono, pokial zena nema zdraveho sebavedomia a nejaky pozitivny pristup, tak aj keby bola chuda ako nit, tak si stastny vztah nevybuduje.

misa189
autor
11. apr 2014

@tomiholjubavi no ako mne sa ties pacia taky co maju brusko. mala som kamarata ktoremu som povedale ze - dusan ty si schudol a aon na to ta co ši normalna? šak furt mam vahu sto stodzešec noo zrala som ho ale zial nevyslo to. dost ma to stve a dos casto si nanho spomeniem a taha ma k nemu nieco no on zaujem nema

eeffka
11. apr 2014

Len ci baculka nie je eufemizmus pre obezitu... Ja na ulici vidam dorastenky bud susienky alebo obezity. Baculka je u mna max +10kg nad normalnu vahu.

cikyta
11. apr 2014

@misa189 baculka môže upútať tvárou, či povahou 😉 mám v rodine velmi obeznu ženu...jej partner ju miluje...prečo ? Ked sa na teba pozrie a prehovorí, vidíš v nej toho najkrajšieho človiečika na svete 🙂

dionyzka
11. apr 2014

@misa189 ... v prvom rade, ak by Ta chcel chlap len kvoli dobremu vyzoru a postave - od takeho utekat, ten je tak vhodny na prilezitostny sex a hotovo.
Skor si myslim, ze vela zien si zo svojho vyzoru urobia modlu, stale to riesia a pripadnu neskopojnost je z nich jednoducho citit, co okolie povazuje za nepritazlive - je jedno, ci chuda alebo tenka.
I baculky mozu byt pekne oblecene, upravene, pritazlive a sarmantne - ta krasa vychadza z pokojnosti, odniekial z vnutra.

ssiisskkaa
11. apr 2014

pekná téma 😅 som baculka....vlastne viac než baculka ale o mužov som nikdy nemala núdzu. Vlastne od 16-tich som nebola chvilu sama. Nikdy som ich neobháňala, oni sa nejak sami objavili 😀 Môj manžel je macko a vždy sa mi to páčilo. Mala som jedného kamaráta ktorý sa zalubil a on je vysokánska vyžla a aj tak stále tvrdí že sa mu páčim. Takže nie je to len o tom že by chudý chlapi nechceli pevnejšie ženské. našťastie som šťastne vydatá a keby aj nie som, mne sa páčia mackovia 😅

tomiholjubavi
11. apr 2014

@eeffka aj obezna zena moze najst muza, ktory ju bude milovat...neviem, preco by to mal byt problem...sto ludi sto chuti

alex31
11. apr 2014

@misa189 .. na 99 percent ano ... moj nazor ... a ak mas problemy tak jedna rada ... prestahuj sa do zahranicia 🙂 🙂 🙂 🙂 ... ja som tam chvilu byvala a takmer vsetci moji zahranicni kolegovia (vecsinou USA, Nemci a Greci) sa zhodli ze ako manzelku by ma nechceli pretoze som na nich prilis chuda 🙂 🙂 🙂 a aj moj manzel stale huci ze mam pribrat 🙂
tak ja uz teraz naozaj neviem .. niekedy su ti chlapi zvlastni ... na ulici sa obzru za chudymi ale doma chcu baculky .. ze vraj je to viac sexi ... tak uz fakt neviem 🙂 🙂 🙂

tomiholjubavi
11. apr 2014

@misa189 najvacsi problem zo sebou nespokojnych ludi je ten, ze to prezentuju aj na vonok...predstav si chlapa, ktory ma problem so svojim vzhladom...(aj ak by bol neobjektivny)...automaticky tomu prisposobuje aj oblecenie, chodzu, pohlad, sposob komunikacie so zenou..neuvolni sa, lebo stale mysli na ten problem, ktory ho trapi...a tak si kazda zena pomysli - Bože aky trtko...ale keby ten isty muz ziadny problem nemal, nabalil by bab sto 🙂
a na nestastnu lasku treba zabudnut a nie sa viazat...elinor dashwoodova patri do romantickej literatury a nie do zivota...necakaj na niekoho kto bol korektny a rovno ti povedal, ze nema zaujem...asi to tak v skutocnosti bude...radsej sa pohni dalej a hladaj muza, ktory zaujem mat bude...a garantujem ti, ze taki su 🙂 lovu zdar

misa189
autor
11. apr 2014

no tak podporu ste mi dali veeeellmi velku a za to vam dakujem dvyhli ste mi sebavedomie a co oblecenem viete nepatrim medzi baby ktore oblekaju suknucky a opatky. popravde to v mojom satniku nenajdete.
a co ak chlap vam pise smsky ze ci mam chut a ci ma prist proste pise smsky koli sexu hlavne koli tomu a otom ale povedal ze chce vztah ale porozpravat sa s nim normalne neviem

werka_t
11. apr 2014

@stormie no moj muz ma daleko od idealu, ktory som mala kedysi vysnivany....a nevymenila by som ho za nic na svete. A to plati aj opacne-ked sme sa zoznamili, mala som 80 kg-takze ziadna idealna postava, teraz mam o 20 menej a vsetci mi hovoria, ze na moju vysku som prilis chuda....

eeffka
11. apr 2014

@tomiholjubavi ved ano... Moze najst ale tazsie ... Ked ma niekto vaznu nadvahu uz v 22 ked by mal byt v superforme tak ako bude vyzerat o 20-30? Nebavime sa o vizazi ale o zdravi. nepoznam obezneho cloveka nez zdrav.problemov. ako si pisala ako sa clovel citi,to aj vyzaruje a to aj pritahuje.

cerez
11. apr 2014

Nemyslím si, že každý chlap si vyberá podľa postavy. Sú aj takí, ktorým sa páči niečo konkrétne na žene. Napr. ja som svojho muža zaujala očami. Aj po 17 rokoch mi povie, bože to sú veľké kukadla. 😀 A čo sa týka jedného môjho kolegu, tak prišiel jeden deň do služby a prvé čo povedal. "Videl som jednu babu, rusovlásku, pehavú, ale mala niečo do seba". Mám aj kolegyne a kamarátky, ktoré sú bacuľky a sú to kočky. Ja tiež som si svojho manžela nevybrala podľa postavy. Ale je to osobnosť, je inteligentný a perfektný otec detí.

jabadaba
11. apr 2014

@misa189 takto, to co sledujem kadetade na uliciach tak ani nie. Ale vo vseobecnosti sa to hovori...zrejme to bude dalsi z otrepanych mytov. 🤐

janickacrazy
11. apr 2014

@misa189 Prestahuj sa do Irska, tam je vela baculiek a každá má niekoho. Moja kamoška nemala na Slovensku štastie na chlapov, ona je tiež dost baculka a ked prišla do Irska, hned si našla frajera a dokonca sa tam neskor aj vydala. Alebo ak si chceš zdvihnút len sebavedomie tak chod na dovolenku do Egypta, tam chlapi majú tiež radi baculky a lichotia každej žene, ktorú vidia 😀 ale tam sa nezalúbit, to neodporúčam. Ak sa ti nechce za hranice, tak skús popracovat na svojom sebavedomí, nejaký kurz sebapoznania alebo tak, mne to velmi pomohlo, je to super.

jabadaba
11. apr 2014

@misa189 moja draha, to vobec nie je tvojou baculatostou. Ja vidam na ulici take pariky postavou nevyvazene, ze sa mi len potvrdzuje, ze nie vsetko je postava. Vies kolko doslova obeznych mladych bab vidim viest sa za ruky so stihlym fesakom? No tak mozno potrebujes skor sebavedomie nabrat. 😉 Aj tucna zena moze a vie dobre vyzerat. Podaktore maju vacsi smrnc ako stihle baby. Staci sa vediet obliect a upravit.

misa189
autor
11. apr 2014

no tak podporu ste mi dali veeeellmi velku a za to vam dakujem dvyhli ste mi sebavedomie a co oblecenem viete nepatrim medzi baby ktore oblekaju suknucky a opatky. popravde to v mojom satniku nenajdete.
a co ak chlap vam pise smsky ze ci mam chut a ci ma prist proste pise smsky koli sexu hlavne koli tomu a otom ale povedal ze chce vztah ale porozpravat sa s nim normalne neviem

ssiisskkaa
11. apr 2014

@eeffka presne tak, netreba sa živiť myšlienkami že ved aj ked som tučnučká tak si chlapa najdem ale treba s tým niečo robiť kvoli sebe, kvoli zdravotným problémom. Ja som jedna z tých ktoré maju zdravie na jedničku, nikdy som nemala s ničím problém a vždy sa doktori aj čuduju.... a celý život mám obezitu ale veruže sa snažím už nejaku tu dobu stravovať sa zdravšie, cvičiť.... moje chudnutie je len vedlajší príjemnejší jav 😅 ale v prvom rade treba myslieť na zdravie