Zaľúbila som a neviem na neho zabudnúť

domca1828
31. aug 2014

Pred rokom som spoznala jedného chalana. Videla som sa s ním 1x od vtedynanho nemožem zabudnúť. Po tom som ho za pol roka ešte stretla v jednom bare videli sme sa iba chvílu a potom prešiel rok a stretli sme sa na jednej chate. Po tom som mu napísala všetko čo k nemu cítim ale on ma odbyl. Má priatelku ale neklape to vobec a za ten rok sa rozhodoval medzi nou a mnou to nejdem vysvetlovat to je na dlho- Nechápem čo sa to somnou stalo ale tak som sa zalúbila a nemôžem nanho zabudnúť. Po tom prvom stretnutí ani na sekundu sa mi nedá zabudnúť. Mám pocit ked nie som sním ako keby mi niekto odtrhol kus zo mna. Každý deň ked zaspávam myslím nanho a aj ked sa zobúdzam. Prešiel rok a je to neznesitelné. Nič ma nebaví. Predstavím si že osm bez neho jemi strašne zle. Ničím si zdravie. V láske som si už čo to prežila. Nie osm najivná a nezalúbim sa len tak lahko nechápem čo sa to stalo. Mám ťažké obdobie teras trvá už dlho ovela horsie veci som zvládla ale toto nie. Naozaj to nechápem. Bojím sa že nanho nidky nezabudnem že už nidky u nikoho nenájdem to ako sa cítim pri nom. Už som bola párkrát zalubená ale takto nie a že ked je to takéto silné že to bol mj pravý a že som urobila chybu. Stalo s ato už niekomu ?

sissy27
31. aug 2014

@domca1828 áno, keď sme mali 15-16 rokov stávalo sa nám to pravidelne asi tak každý týždeň 🙂 pozajtra začína škola, prídeš na iné myšlienky 🙂 sústreď sa hlavne na hodinách slovenčiny, to by ti mohlo byť aj prínosom do budúcna... naozaj vidieť niekoho 1,5x za rok nie je ani zamilovanosť, ani láska a už vôbec nie na celý život... a ako sa pri ňom cítiš, keď ste sa videli až 1,5x ? 😅

raza
31. aug 2014

@domca1828 no, je šanca, že ho ešte uvidíš v družine (teraz sa to tuším volá školský klub) 😅

domca1828
autor
31. aug 2014

Robiť si tu z niekoho srandu sa asi velmi nudíte. slusne som sa spýtala. Nechápete absolutne o com som tu napisala. ved som tam písala ze nechapem co s a to somnou stalo

marionmarion
31. aug 2014

@domca1828 co sa stalo? Mozno len potrebujes citit ze ta niekto miluje, tak si sa zalubila do iluzie...lebo je to iba iluzia...podla toho co pises toho cloveka nepoznas vlastne vobec, nevies aky je, ako sa sparava, co ho bavi, co nie...zamilovala si sa do tej predstavy o nom...a on ta navyse odbil, nedal ti ani sancu ho naozaj spoznat...racionalna rada znie, ze nanho zabudni...ak by ta tiez miloval, nerozhodoval by sa medzi tebou a tou druhou. Rok je dlha doba a on si stale nevybral teba...tak to uz nechaj tak, netrap sa dalej...

domca1828
autor
31. aug 2014

marionmarion Je dost mozne kedze ho nepoznam ze som si ho zidealizovala a som slepa ja neviem. To je rpavda neviem. Ale zlakla som sa toho preto, lebo uz som mala dva vazne vztahy ale toto som na zaciatku nikdy k nikomu necitila. zalubila osm sa kao male dieta nespoznavam sa. pocas celeho toho roka som skusala nanho zabudnut ale to nejde. mali sme za poslednu dobu tragicke udalosti v rodine to ma neznicilo. ale toto ma znici mam taky pocit

domca1828
autor
31. aug 2014

https://www.modrykonik.sk/profile/marionmarion/ Som rada ze su tu aj rozumny ludia co sa hned nevysmeju z niekoho.

serpentino
1. sep 2014

@domca1828 😀 😀 😀 😀

jessica2225
1. sep 2014

@domca1828 no ja len tolko, maj svoju hrdost, maj rada samú seba, nájdi si nejaké koníčky, chod sa zabavit s kamoškami, ten pravý ešte len príde 🙂 😉
a aby som nezabudla, tak dnešné dievčatá už fakt nemajú žiadnu úroven, samé sa ponúkajú
ved on ta musí dobíjat, bojovat o lásku, a nie ty, potom sa čuduješ, že ta nechce, chlapi nemajú radi také dievčatá, ktoré za ním behajú, on musí za tebou behat 😉

bonaqa2013
1. sep 2014

Skús napísať koľko máš rokov, aby sme vedeli dať lepšie rady....

slobodnabaculka
1. sep 2014

@domca1828 Presne vím o čem mluvíš devenko. Ja prožívam úplne to stejné, jsem zamiluvaná do Fabrízia. Vím, že jsme si súdený aj takhle na dálku. Písla jsem mu zamilované nóty na Facebook a čekám, že se mi ozve, ale zatím se mi ozval jen jeho robot, kerí je fakt bezcitný a vždy mi napíše, že jeho odoveď uje automatická a nemám uš na ní odpovedet, ale já jsem vitrvalá, vím, že jedného dne si Fabrízio preca jenom prečte moje libesbrífy a konečne se mu otvoria oči a bude vedzet, jak bil počarován jinými holčinami a konečne pochopí, že jsem jedziná na svete, kerej bije srdco jenom pro neho.
Jen buc ráda, že ten tvúj je tak blízo tebe, alespoň máš nejakú šancu, když ho prestane bavit jeho frajla a otrká se a ty se mu múžeš lehší dostát pod kožich, ja ti budu držet palce, lebo vím jak to je když srdco krváci a nemúžeš dostát ani jeden božtek na dobrú noc od svého vivoleného. Doporučila bych ti, abys striehla na neho a když uš budeš vedzet, že to neklape s jeho terajší, tak neváhaj a klofni ho. A žádne pitomé víhovorky nech nemá, tí nech si nehá pro sebe. Povec mu, žes ty víš jak se chlapi lapajú a nemá šancu prožít život s inú jak s tebu. Takto nejak jsem to písla aj Fabriziovi na facebook, láske moji najvačší.

slobodnabaculka
1. sep 2014

@domca1828 https://www.modrykonik.sk/blog/slobodnabaculka/...
Jinak tu je ten múj, je fakt kus. Mohla bys hodzit aj fotečku tého tvého, uvidzíme podle tváre to vela napoví, neco ti viveščím. Kdybys mala alespoň fotku jeho dlani bolo by to ideálni

marionmarion
1. sep 2014

@domca1828 velmi by ti pomohlo keby si ho spoznala aj v realite, hlavne sa o nom dozvedela aj negativne veci....kedze on ti to neumozni, neda sa to cez jeho kamaratov, znamych, aby si pochopila ze nie je tak super ako si myslis? Ked sa zamilujeme, naozaj toho druheho si zidealizujeme, to vsetci 🙂 ale prave to nam pomaha sa toho idealu zbavit, ze vo vztahu zistime aky ten clovek naozaj je, ze robi chyby aj nechutne veci, ze dokaze byt bezohladny, aj hlupy, dokaze ublizit, ze nam nerozumie, ze nam to vlastne ani nelkape...stale je tam nieco co ten idela zbura...
tak bud sa o nom snaz nieco take dozvediet, alebo naozaj sa snaz nanho zabudnut aj bez toho...lebo v tejto situacii sa trapis iba ty, jemu je to asi dost jedno, ved ma frajerku a stale je s nou...
drzim palce

domca1828
autor
1. sep 2014

Mám 24 rokov. Viem že sa mi tu niektorý vysmiali ja viem že to znie ako keby to písala pubertacka. A to na otm nerozumiem najviac ze co sa to somnou stalo. Uz som mala dva vazne vztahy a zvaldla som rozchody v pohode. Ale toto znasam tak hrozne ze sa naozaj nespoznavam a to sme spolu rpezili dokopy 2 dni. apreto ma to vylakalo. Nechapem co to je. Tak som len chcela vediet ci to niekto zazil aby mi povedal skusenost. Velmi by mi to pomohlo. Uz mam toho naozaj dost od rodicov sa mi lasky nikdy neuslo a v chlapoch tiez nemam stastie. Som uplne sama.

maria1989
1. sep 2014

@slobodnabaculka fajn že sa bavíš 😀

domca1828
autor
1. sep 2014

marionmarion Toto by asi naozaj pomohlo keby sa dozviem nieco zle. Myslim ze neico by sa dalo cez tych kamaratov zistit. Stale hladam chybu len v sebe a to ma ubyja. Vyskusala som uz vela veci na sebe zmenit aby som zabudla anic nepomohlo aj ked som si skusala vyplnit vsetok volny cas alebo som sla niekde do spolocnosti ale nic nepomaha. Dakujem velmi pekne za rady ja to vobec neviem vidiet v realnym pohladom.

moonlight1210
1. sep 2014

Byva taka klasika: predstav si ho ako tlaci na zachode. A ked tuto predstavu zvladnes bez husej koze a pocitov trapnosti, tak je to s tebou asi vazne.

Inak je to len o tom, ze si mala k dispozicii iba jeho mile stranky (a to dokonca hormonami prisne selektovane na tie, ktore ta najviac okuzlovali - tzv. Zalaskovana Selektivna slepota) a vobec si nevies predstavit ako s nim uz si, vas vztah uz je v krize, on ta ma v pazi, radsej beha s kamosmi von, nez by sa ti ozval, popripade horuco flirtuje s inymi devami a to aj rovno v tvojej pritomnosti, kym ty tam sedis v partii ako piate koleso u voza a mas tu cest sa na to pozerat z prveho radu.
Ty vidis len hmliste predstavy zalaskovanych prebudzani a sladkych zaspavani v naruci atd.
Skus si vsugerovat ako je oficialne tvoj, ale siesty zmysel ti signalizuje, ze tam v pozadi existuje ina, po ktorej uz tuzi a ci sa ty zhryzas a places a trpis mu je srdecne jedno. V najlepsom ta iba zhuka ako hystericku ziarlivu stihacku a vyhalsi ze s takou by kazdy pochopil ze si najde inu.
Tak co? Este ho tak velmi milujes?
No a ak tuto predstavu zvladas s graciou zeny s velkym srdcom a sirokospektralnym pochopenim jeho potrieb, tak uz ti pomoze len cas.

mala_hobitka
1. sep 2014

@domca1828 po takej dlhej dobe by ten pravy bol po tvojom boku a nie v posteli s inou

"Kvůli jednomu kvítí slunce nesvíti." Po svete beha tolko chlapov co by ta lubilo, na rukach nosilo a ty places kvoli chlapovi ktory sa nevie rozhodnut a spi s inou. A hlavne - nelubi ta nechce ta.

Urcite si skvela zena ktora stoji za to aby ju chlap balil a rozmaznaval. Ci si myslis nieco ine?

brady1
1. sep 2014

@domca1828 závidim Ti je to tak krásne uži si to a dufam že ti to raz opetuje. Aked nie tak stretneš niekoho ineho a na neho zabudneš ver tomu. 🙂

sissmiss
1. sep 2014

@domca1828 zrejme si mala vo svojom zivote nejake zufalsie obdobie ked si ho stretla a par odrobiniek ti tak zaslepilo zrak ze si nevidela ze sa zrejme mylis ked si domyslas ze city a naklonnost je vzajomna. Tomuto naozaj pomoze cas, ale aj racionalizacia, zober si fakty ktore mas a bud k sebe uprimna v tom co si si domyslela, vymyslela, prikraslila na nom. Zrejme ti po filtri zostane par momentov ktore su skor kamaratske nez milenecke, skor o slusnosti nez o naklonnosti. Raz sa mi stalo podobne, ked som sa rozvadzala, platonicky som sa zamilovala do predstavy o jednom muzovi. Nie do neho, ked som ho videla po case tak mi bolo mdlo z predstavy ze ma niekedy pritahoval, ale vtedy...sklamana z manzelstva, ponizena, hladna po laske, cite, sexe, po akomkolvek teplom kuse cloveka som bola taka osprostena svojimi hormonami a potrebami ze som nevidela zjavne a vsetko si domyslela. Ano, jeho naklonnost ku mne nebola nulova, ale urcite nemal zaujem o vztah, len o lahky flirt. S odstupom casu ho vidim realne, ale zaroven vidim akoby dve osoby, moju predstavu o nom a potom realitu. Nastastie dokazem tie dve diametralne odlisne osoby rozlisit a nepomylim sa...ci neklamem sa? 🙂

adri266
2. sep 2014

@domca1828 no co Ti mam na to povedat. Skus si precitat pribehy zien tu na MK a zistis, ze pomaly kazda velka laska konci neverou, bitkou, alkoholom, gamblerstvom, pokazi ho svokra, kolegyna, svagrina, atd.

Aj ked si momentalne zalaskovana (ja tomu hovorim chemicky proces, priroda to tak zariadila, aby sme sa v case ruje videli len v ruzovom svetle), ver mi, ze po po par mesiacoch chodenia by prisli prve problemy, a po roku by si tu pisala, aka si nestastna...
Sama pises, ze mas za sebou dva vazne vztahy. Oba skoncili. A skonci aj tento.

Kasli na neho. Chces zo seba spravit chuderu, ktora bude nahanat chlapa? A on ma pomastene ego, lebo sa o neho biju dve dievcata?
Opakujem sa, ze v mori nie je jedina ryba. Najdi si taku, ktora bude dobyvat Teba 😉

jalucija
2. sep 2014

@domca1828 domca a mne sa to paci. Byt zamilovana je predsa take pekne. Otazne je, ci ti nieco moze aj dat takato platonicka laska.
Mas moznost ho zpoznat blizsie? Pokial nemas tu moznost, nuz hadam ho nechaj odist s tvojej hlavy. Ved ty si zalubena len do svojich predstav 😉

liana111
2. sep 2014

To ako videla si ho 3x ci kolko a nesmrtelne si sa zamilovala do niekoho koho ani nepoznas? A to jak o rok sa ti ozval ze sa rozhoduje medzi tebou alebo jeho priatelkou? Trosku som mimo z toho 😅

liana111
2. sep 2014

@slobodnabaculka jaj zena tebe by som dopriala abys toho sveho Fabrizia aspon raz stretla nazivo 🙂

jano8
2. sep 2014

Stava sa to obcas. Ten chalan je tvoj typ. Ty prenho asi takym typom nie si, lebo to by uz ste si vzajomne hrkutali. Nejake sance vsak unho mas. Odporucam pouzit vela sebaovladania a nedavat mu uplne najavo vsetko co citis, ale postupovat, akoby si zacinala normalny vztah s normalnym sympatickym chalanom. To jest co by si asi robila s normalnym chalanom, s ktorym sa ides 4-krat stretnut.

lula56789
2. nov 2015

Som stale do nho nemozem nanho prestat mysliet bavime sa spolu ale ale uz menej lebo moja BFF mu to povedala a neviem co mam robit aby sme sa bavili ako predtim!!!!😐😣