Žili by ste len kvôli deťom v dávno mŕtvom vzťahu?

karolinka2010
28. júl 2014

male 4rocne dvojky,manzel je o 16r.starsi,sme spolu 10rokov. Od tehotenstva nam to neklape,snazila som sa to zmenit,porozpravat sa,nikam to nikdy neviedlo,a uz 3ti rok zijeme sice v jednej domacnosti,ale on v obyvke,a ja s detmi v izbe. Nemame si co povedat,nechapte ma zle,on nepije,nebije nas,peniaze mi dava,ale stale krici,hulaka,je nervozny,nezahra sa s detmi. Vyvola konflikt a potom sa hrdo tvari,ze je urazeny. S nikym sa neznasa,nikto k nam nechodi,z mojej rodiny nikoho ani nepozdravi,a to byvame na jednom pozemku s mojou mamou aj bratom,a to mu ani slovkom neublizili. Sex bol naposledy pred 2,5rokom,on nechce.je mi totrapne,preto novy nick,leboma tu pozna dost ludi. Poradte,kocky,ako to vyriesit,uz ma to ubija,som fakt psych.unavena. dom je moj,na pozemku mojej mamy,on nema kam ist,a vyhraza sa,ze peniaze mi neda,lebo mame uver spolu,a ja mam predlz.rodicak zo zdrav probl.dietata,takze to financne neutiahnem.dakujem za rady.

dejka77
28. júl 2014

Poznam niekoho kto takto zije. Ale naco je to dobre? Sama pretvarka, a vraj sa uz idu rozvadzat.... Deti uz podrastli a urcite vedia ako sa veci maju.
Pokial sa vas vztah nezmeni k lepsiemu, nema vyznam v nom pokracovat.