Čo darovať svokre pod stromček?

pickwick
13. dec 2012

Poradte mi nieco pre svokru,muz im chce kupit cd prehravac,podla mna by to boli zbytocne vyhodene peniaze 😠 s tym by sa zabavali iba svagrovci,ked su tam

billam
13. dec 2012

Ja kupujem knihy

bubelko
13. dec 2012

@pickwick knihu, nejaku rastlinu v crepniku ( ak sa o to zaujima - nieco specialne ), darcekovu poukazku na nejaku kuru (pedikura, manikura, kadernik - mozes sama vytvorit), listky do divadla na nejake zaujimave predstavenie

dazdovka
13. dec 2012

@pickwick predplatne casopisu na cely rok (cojaviem, napr Zivot, Slovenka, Zdravie,.tyzden....)

michele11
13. dec 2012

Ja by som tej mojej najradsej darovala zdravy rozum, ale kedze az take vianocne zazraky neocakavam, kupila som kasmirovy sal a k tomu kozmetiku.

moncitka
13. dec 2012

@michele11 Máš TEN istý problém ako aj ja🙂keby to šlo tak jej ho zabalím a dám pod stromček 😀 😀 ale kedže to nejde tak som kupila Kozmetiku a sadu čajov 😉

acer11
13. dec 2012

hladného nervózneho tchora 😀

pickwick
autor
13. dec 2012

@billam svokra necita 😕

pickwick
autor
13. dec 2012

@bubelko az na tolko ju nemam v laske 😀 mozno kupim kozmetiku,inak sme nezvykli

pickwick
autor
13. dec 2012

@michele11 to sme dve 😀

pickwick
autor
13. dec 2012

@moncitka no vidim,ze takych sa najde hned niekolko 😀 kto vymyslel svokry? nebol kompletny 😅

zivika
13. dec 2012

@pickwick ja neviem, ved su to muzovi rodicia, tak ked im chce kupit prehravac, nech kupi...ty vyber darcek tvojim rodicom a vybavene, nie?

swety1
13. dec 2012

kaslat na svokru ja jej nebudem riesit nic specialne..nikdy som od nej nic nedostala tak... ☹

bubelko
13. dec 2012

@pickwick ved ok 😉
a len tak na margo - k tym nekompletnym - za par rokov budes svokra sama - ak si tvoj syn najde priatelku a rozhodne si ju aj vziat 🙂 prijemne prezitie sviatkov

carodejnica
13. dec 2012

Tak ja mám super svokru, najlepšiu na svete... dostane knihu, fotky detí do fotoalbumu a nový mobil (pre seniorov) 🙂
Ale s tým predplatným Slovenky ste ma inšpirovali. 🙂

carodejnica
13. dec 2012

@bubelko Super povedané, mala som to na jazyku. 🙂

raza
13. dec 2012

ja by som tej mojej najradšej kúpila byt na druhej strane republiky...

pickwick
autor
13. dec 2012

@zivika no to tazko,moji rodicia uz neziju ☹

pickwick
autor
13. dec 2012

@bubelko ja sa budem snazit byt dobra svokra,nie taka,ktora sa za kazdu cenu pcha inym do zivota

voskovka
13. dec 2012

ja by som jej kupila hada 🙂 ale nie srandujem....odo mna dostala dopredu pernikovy velky betlehem,zaclony a knihy...ona je starsia a veci si kupuje sama takze aspon takto 🙂

billam
13. dec 2012

@pickwick v tom prípade kozmetikou nikdy nic nepokazis....kup v tescu to vianočné balenie a mas vybavené 🙂

billam
13. dec 2012

@bubelko je svokra a svokra...ja na 100% viem, že nebudem taká, akou je tá moja... 😝

pickwick
autor
13. dec 2012

@billam to bolo prve,co ma napadlo,len muz vymysla.vsak viem na milion percent,ze pouziva iba dove,tak by som kupila take balenie,svokrovi darcekove balenie flase 😀

moncitka
13. dec 2012

@pickwick každy ma inu svokru ale ako vidím viac báb ma taku stíhačku ako aj ta moja všetko musí vedieť,všade musí bit strach...viac si rozumiem so svokrom aj s ním lepšie pokecám.

billam
13. dec 2012

@pickwick no jasne, kup co považuješ za vhodne a on nech teda nieco tam prihodi...aj my to tak riešime...ja kupujem kozmetiku...

rakywanda
13. dec 2012

ja som od nej prvý a posledný raz niečo na vianoce dostala - 45 ročné posteľné obliečky, ktoré dostala ešte ona do výbavy keď sa vydávala, totálna umelina, muž to doma rovno vyhodil 😀 😀 😀
to aby som ju nevyšla ani korunu.
teraz sa už 6 rokov nekontaktujeme, lepšie sa ani stať nemohlo.

@pickwick a čo tak nejakú voňavú sviečku, medík v peknom balení, obrus, peňaženku, puzdro na okuliare...neviem ako je stará tá tvoja svokra

pickwick
autor
13. dec 2012

@rakywanda bude mat 60 a ona sa o seba dostatocne stara,kazdy rok si minimalne 2x kupi novu kabelku,bundu,topanky a ja neviem co este,takze nudzu o take veci nema 😖

billam
13. dec 2012

@moncitka aj u mna presne tak isto 🙂

zuzka1.
13. dec 2012

miesto na cintorine😀 podla toho aka je😀 moja dostane filtracnu kanvicu 😀

trdlo
13. dec 2012

Ja davam celej rodine a teda aj svokre kalendar s fotkami nasich deti. Ona si uz na to zvykla a straasne sa tesi na kazdy novy kalendar 🙂

pickwick
autor
13. dec 2012

@zuzka1. 😀 😀 😀 to bolo krute