Čo kúpiť priateľovi na Vianoce?

lealei
30. nov 2014

poradtee mi prosim...co kupit ?vdaka

prasiatko30
30. nov 2014

skus kona - tomu by sa mohol potesit.

bez toho ze by si napisala co i len napisala kolko ma asi tak rokov a ake ma zaujmy kazdy napad dobry

sissy27
30. nov 2014

daj mu heslo k svojmu fb - ak nebude potešený, tak prekvapený určite 😀 😀 😀
inak sa prikláňam k tipu od @prasiatko30 😎 to už máš dva hlasy za koňa, to by si nemala podceniť 😅

bellamafia
1. dec 2014

Ak je to zatial priatel a ste spolu kratko tak nejaku vonavku a sveter ...ak je to dlhsi vztah tak ponozky a papuce 😀 😀 ponoziek nikdy nieje dost xixi
Inak s tym konom to tiez nie je zly napad ...hovori sa ze podla zasluhy...moj muz asi dostane pre zaciatok konsky k...t 😀 😀 😀

ivka225
1. dec 2014

Prenosny stativ na fotoaparat je tiez dobra vec.

bnm
1. dec 2014

Lego! najlepsie star wars 🙂))) nezavisle na veku

vefi89
1. dec 2014

@bellamafia tomu sa hovorí láska 😀 😀

A čo takto nič? Ak ťa miluje, pochopí, že nič nedostane 😉

zdena12345
1. dec 2014

suhlas s bellamafia
tricko, teplaky, ak nosi trebars ciapka, sal, rukavice, vonavka, deo, sampon, inak kozmetika, ponozky trenky...
alebo originalnejsie darceky stylu nejaky zazitok- len balonom, praca s fekalom🙂 , skola smyku, obraz z fotografie....

horana
1. dec 2014

Kupte si spolocnu letnu dovcu, alebo wellnes pobyt.
Kupovat blbosti len preto aby boli ponozky ci pyzamo pod stromom je nanic. Ja tiez nic nechem, naozaj nechcem.
Ked este nemate deti, dajte si dobru veceru a stravte prijemne chvile, da sa aj bez materialna, praveze je to o to krajsie.

andrejka1974
1. dec 2014

Spýtaj sa čo by chcel, nejaký tip tí určite dá,môj chcel nejakú golasadu do auta tak ju aj bude mať,a určite sa poteší aj ponozkam

smajlik323
1. dec 2014

parfem ,sveter , opasok, hodinka, penazenka , juuuj je toho veeela, ak rad cita kniha, alebo predplateny nejaky casopis co ma rad,

zuzin78
1. dec 2014

Nic. Nechapem preco sa maju dospely ludia obdaruvavat na vianoce. Ja na Vianoce nic nechcem a nebudem ani nic davat, Iba detom donesie Jezisko darceky ,
Vianoce su o niecom inom ako o tom co kto komu dal a ked das nejku hlupost , tak sa bude tvoj piatel citit hlupo ...

luma1
1. dec 2014

My sme sa dohodli tiez ze nic 🙂 ale kupila som mu parfem a jeden sveter len tak trosku ho prekvapit. Aj tak budu cele vianoce carovne vdaka nasmu krpcovi ktory ked uvidi darceky sa asi popisa od radosti to bude nas najkrajsi darcek spolocny 🙂

timca55
1. dec 2014

zuzin78 ja preto davam darceky lebo som stastna ked ho mozem potešit a vidim ze sa tesi aj on a ak vies co potrebuje a vies odhadnut velkost tak to nie je hlupost, ja som mu kupovala oblečenie , nohavice, sveter, a ciapku jeho oblubenej znacky 🙂

sasagajdoska
1. dec 2014

Inak dohodnete si dopredu, ake darceky si date alebo radsej prekvapko? Ja vzdy najradsej prekvapim, aj ked niekedy sa neda... Rada nakupujem najma z BonPrix, vyhoda je, ze do 14 dni sa da vsetko vymenit alebo vratit narozdiel od niektorych kamennych obchodov.

Panske veci su tam velmi pekne jednoduche hodinky: http://www.bonprixshop.eu/style/panske-naramkov... dalej z klasickych darcekov opasok, kravata, penazenka, nejaky sveter pekny... A z vlastnej skusenosti taketo nieco vianocne naozaj najviac potesi: http://www.bonprixshop.eu/kategoria/1971/merry-... 😎 Este tento pulover je pekny: http://www.bonprixshop.eu/style/pulover-1866944...

niki101988
1. dec 2014

Za mňa to v robote vyriešili MM povýšili takže dostane pero také luxusné 😎 s iniciálmi mňa a dcéry

melesmeles
1. dec 2014

CDcko, vreckovy nozik, listky na koncert...

jaya47
1. dec 2014

Vrtulník na diaľkové ovládanie 😉 Ten kupujem ja manželovi. Keď sa kolega pýtal, či už mám darčeky, tak keď som povedala, že manžel dostane vrtulník na diaľkové ovládanie, tak mu zažiarili oči, zjavne by aj on chcel 😉 Ale závisí od konkrétneho človeka..

tichanska1
1. dec 2014

My si tiež kupujeme spoločný welnes pobyt a manželovi ešte opasok.

macikpu34
1. dec 2019

Som z frajerom krátko a chcela by som vedieť potrebovala by som poradiť čo mu kúpiť pod stromček sú na naše prvé Vianoce