Čo navariť na narodky pre 8 - 10 ľudí?

patusik
17. jan 2008

Budem mať narodky a tak budem musieť rodinku na obed.Je to okolo 8 až 10 ľudí a neviem čo im navariť.Rezne mi už lezú krkom a chcela by som sa po kuchyni motať čo najmenej, keďže mám doma 7 mesačné zlatíčko....tak čo mám navariť?

patusik
autor
17. jan 2008

pozvať rodinku samozrejme 😉 (nejak sa mi stratilo slovíčko...)

dominica
17. jan 2008

toto je môj večný problém a tiež klasické jedlá mi lezú už nanervy. Naposledy som povedala, že spravím brokolicovú polievku:
1 lyžica oleja
1 cibuľa
1 zemiak
1 liter zeleninového vývaru, ja dávam bujón/nezdravý 😀 /
soľ, čierne korenie,500g brokolica, 140g rozdrobenej nivy
samozrejme, treba si to prispôsobiť počtom ľudí
Opražiť cibuľu na oleji, pridať pokrájaný zemiak, brokolicu a vývar. Variť domakka. Polievku rozmixovať a vrátiť na sporák, pridať nivu, ale už len zohrievať, nevariť.
Polievka sa môže ozdobiť trochou syra, alebo osmaženým chlebom na kocky.. Poprípade sa môže jesť s pečivom.

Alebo bez polievky s predjedlom
Syrovo-šunková roláda:
20 dg tvrdého syra v celku/ja dávam karičku/
1/2 malého masla
1 vajce na tvrdo
horčica, soľ, červená paprika, pór
15 dg šunky
Syr si dáš do sáčika a dáš ho variť asi na 5 min., pokiaľ nezmakne. Ak je makký, tak sa rozvaľká, naňho sa dá syr a zmes.
Zmes si spravíš z masla, môžeš dať aj Bambino/nie veľa, aby to potom stuhlo/, postrúhaš vajíčko, soľ, podľa chuti horčica, nadrobno nasekaný pór a paprika. Ja dávam aj olivy. Takže tú zmes dáš na tú šunku a zroluješ. Zabalíš do alobalu a dáš stuhnúť do chladničky. Ja si to nakrája, na misu a ozdobím paprikou, rajčinou, olivami, čo ťa napadne a je sa to s pečivom. Sem, tam to robím ako predjedlo a vtedy polievku nemáme.

hlavné jedlo ma napadá niečo takéto:
nejaké masko si naložíš na noc do oleja, nasolíš, nakoreníš, ja by som dala asi kuracie
Potom ho len na oleji osmažíš a ako prílohu kupované mrazené americké zemiaky/hranolky/ a k tomu by som spravila ako prílohu:
na oleji orestovať cibuľu na kolieska, šampióny, cuketu, trošku cesnaku pokrájaného, poprípade baklažán, ale baklažán treba popredu nasoliť a šťavu vytlačiť.

No neviem, či som pomohla, ale aspoň som dala nejaké recepty.

emjee
17. jan 2008

pecene masko, hribovu omacku, ryzu - vsetko je pomerne rychlo a bez namahy urobene 😉

junovka
17. jan 2008

a Stroganov z kurac.maska?? 😕 😉

alexandra
17. jan 2008

Baby, omnoho jednoduchsie je kydnut vyklepane kuracie masko do zapekacej misy, na to
1. zapekacia miska - rajcina a syr
2. zapekacia miska - hribiky
3. zapekacia miska - platok baklazanu a syr

cele piect na 200 stupnoch 45 min a este mas aj 3 rozne jedla, kazdy nech si vyberie podla chuti..

No a k tomu
- opekane zemiaky, kydnes na plech k masu, 2x premiesas, na to trosku kminu
- cestovina - nic lahsie nie je 🙂
- salat (rajciny, uhorka, paprika, syr, olivy)

Cisty cas na pripravu, prezeniem, 20 minut, a robi sa to samo 😀

maso
17. jan 2008

Ja poznam tiez nieco jednoduche z btravcoveho maska:
kupis si bravcove masko, moze byt kludne aj krkovicka, nakrajas na rezne, osolis, okorenis, sojova omacka, poukladas na velky plech - kludne natesno, lebo sa zmensia a masne sa vytopi a poukladas na to husto na kolieska cibulu (hrube kolieska), k tomu ak mas upecies klobasky alebo jaternice ja som to ukladala na velku ovalnu misu na velke salatove listy, na jednu stranu klobasy, do stredu maso a na druhu stranu jaternice - vyzeralo to velmi pekne a vsetkym to chutilo - ako prilohu mozes dat akekolvek zemiaky

Alebo trochu zdravsia obmena: mozes upiect v trube kuracie kridelka, alebo stehna, ktore naaranzujes na misu, do inej misy salat a zemiaky do tretej.

andrea78
17. jan 2008

patus, ja som mala podobnú dilemu na krstiny, takže:

klasika nedeľná polievka (no nemusí byť, môžeš predjedo)

večer som v miske upatlala marinádu na mäso (čo dom dal-olej, grilovacie korenie, horčica,kečup, soľ, trocha cukru...............hocičo tam môžeš dať) mäso (podľa počtu ľudí, mala som krkovicu, neklepala, no aj kuracie prsia by boli super, no čokokľvek) som v tom namočila a dávala rovno na plech, na ktorom som to mienila piecť, zakryla alobalom a na noc do chladničky
večer som uvarila zemiaky do polomäkka, zliala, odložila, ráno dala na vymastený plech, posypala rascou (grli, korením, korením na zemiaky...) a piekla v rýre, len horný gril a plech vysoko hore - chytia krásnu farbu a šupku
mäsko dala piecť až ráno v takom istom stave, ako som ho večer dala do chladničky, po upečení (cca hodinka)odokryla, dala na to broskyňu/hríbiky, na to syr a ešte na chvíľku zavrela roztopiť

servírovala som to s kopčekom ryže, trochou zemiakov a zeleninovou oblohou

nemala som čas nazvyš a mesačné bábo, bolo to v pohodičke a nenaháňala som sa, je to predpripravené a robí sa to samé

zuzulik22
17. jan 2008

patusik ja robievam pecene masko v syre so zemiakmi - vsetko v jenskom skle.
Ocistene na kocky nakrajane zemiaky posolim, dam rascu a cervenu papriku, polozim na dno jenskej misy a na to klasicke napr. kuracie prsia obalim v muke, vajicku a na koniec v postruhanom tvrdom syre. Masko polozim na zemiaky a cele to zalejem slahackou a peciem cca hodinu prikryte a potom 10 min odokryte, vyborne, rychle a v jednom pekaci.

majina.b
17. jan 2008

čo tak sviečkovu na smotane a kuracich prs, uvarne je to asi za hodinu.
prešpikuješ kuracie prsia zo slaninou, orestuješ ich.
na kocky rozpustiť slaninku, pridať cibuľu, mrkvu, petržlen, zeler a orestovať. prisypať cukor, skaramelizovať, vložiť prsia, zaliať vodou, pridať horčicu, citron, čk, soľ, boblist, a nechať dusiť. mäso vybrať, rozmixovať, opražiť muku, zahustiť s mliekom alebo smotanou

knedľu kupiš

patusik
autor
17. jan 2008

Baby dakujem, ste zlate 😉

bibinka
18. jan 2008

patusik- aj mňa čaká oslava,ale väčšina rodiny rozhodla-budú rezne a zemiakové pyré.Svokra a moja mama vypražia rezne,švagriná urobí pyré a ja sa vraj môžem venovať maličkému 😀
inak vždy keď príde rodina,je to tiež 10ľudí,tak robím toto:
Na hlavu 1/4 kuraťa,alebo len stehná,osolím,zvnútornej strany dám majoránku,poverch poprášim červenou paprikou a poukladám na plech na malé kocôčky zemiakov. Všetko spolu upečiem na jednom velikom hlbšom plechu. Nemusíš ani podlievať. na štvorcový plech sa mi zmestí akurát 10 stehien a akurát zemiakov na 10 porcií. je to za hodinku upečené na 200st. mňam. 😉

kiwuska
21. jan 2008

uplne naj recept z kare,: rezne naklepat, nasolit a pokorenit. Na kolieska pokrajanu cibulu, tolko, aby sa pokryl jeden plech, podusit na masti do makka a dat rovnomerne na plech. Na to poukladat rezne. Mensie sampinony nkrajat na platky, tvrdy syr nastruhat nie na jemno a premiesat so struhankou. Na kazdy rezn trosku sampionov á na to stuhanku so syrom. cele sa to poleje 2 dl vyvaru, moze but len vegetova voda, 1 dl vina a smotanou na slahanie. v rure piect 45 min. to nema chybu 🙂

janazuza
22. jan 2008

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=120... bolo to super a hlavne rýchlo 😀

danielala
18. mar 2008

Ked nemam cas babrat sa s obalovanim reznov, tak sa mi velmi osvedcil recept, ktory kazdemu chuti a jeho priprava je jednoducha: vecer si do vacsej misy pripravim marinadu z plnotucnej horcice (kludne aj 10 polievk.lyzic), oleja (tiez moc nesetrim), korenia (bud Avokado country gril alebo provensalske bylinky), soli a jedneho pretlaceneho strucika cesnaku (nemusi byt) a dolejem tolko vody, aby masko, co do marinady naukladam, bolo cele zakryte. Rozmiesat marinadu a naukladat do nej krkovicku pokrajanu na rezne a pichnut do chladnicky. Na druhy den to cele vykydnem dve hodiny pred ocakavanim navstevy na velky nizky plech, masko rozlozim a peciem - na najnizsom moznom stupni (cca.140-tke) pomalilinky (2 hodinky), aby bolo masko makkucke. Ak bolo marinady pomenej, tak treba podlievat vodou hlavne ku koncu, aby sa horcica nepripiekla a nezhorkla. Podavam s ryzou, hranolkami alebo americkymi zemiakmi. Masko je vyborne aj studene, dokonca prihrievane na druhy den este lepsie.

matar
19. mar 2008

ja vždy ked mám doma veľa ľudí robím jednoduchý rýchly recept, ktorý zatial každému veľmi chutil.
rozvalkáte listkové cesto, potrieť vajíčkom, uložiť na to do stredu naklepané kuracie prsia, na ne dať čo máte radi- šampinony, kukuričku, šunku, špenát, kečup, čerstvé bylinky.... proste čokoľvek a celé to prekryť plátkovým syrom. zabaliť do cesta ako štrudlu, kraje poriadne zalepiť,aby to nevytekalo, vrch "štrudle" potrieť vajíčkom, pozypať sezamom a dať do truby tak na pol hodinku. najlepšie je to so zemiakovou kašou a ľadovým šalátikom. 🙂