Mám niečo očakávať na prvé výročie svadby?

tilka13
26. apr 2015

ahojte zienky dneska mame s manzelom 1 výrocie svadby prekvapil vas váš manžel darčekom , popripade večerou ?či mam nieco odneho očakavat alebo nie dakujem za vase rady

pribinak
26. apr 2015

Ci máš nieco od neho očakávať? Ako to mame vedieť my, ked to
Nevieš ty? Ved my ho nepoznáme, nežijeme s ním!

Želám pekny den

dankaa78
26. apr 2015

Urcite by som pockala na jeho iniciativu..ale mala by som nieco v zalohe keby Ta prekvapil😉

83lenka83
26. apr 2015

Ja nikdy necakam, oznamujem mu to už týždeň dopredu a pripomínam mu to každý deň 😀 viem, že chlap nad takými vecami nerozmýšľa a keď nechcem byť sklamaná tak si to zariadim sama 🙂.

andrejka1974
26. apr 2015

my vzdy ideme na spolocnu veceru to bohate staci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

malabiba
26. apr 2015

nijako to neriešime ani neoslavujeme....asi by ťa potešilo, keby niečo vymyslel, držím palce 🙂

atrami
26. apr 2015

neriešime ani nejako neoslavujeme, svadbu sme nemali kvôli výročiu. Ak chceš prekvap ho Ty, aby na to nikdy nezabudol.

gabrielita1610
26. apr 2015

tak ako moze prekvapi on teba ,mozes aj ty jeho.......necakaj,len sa tes zo spolocnych chvil ......manzelstvo nieje o daroch ,ale o laske , porozumeni o vzajomnej ucte a inak zelam vsetko len to naj 🙂 🙂 🙂 🙂

1martincanka1
26. apr 2015

..som v nemom uzase aki ludia sa beru a maju deti..

minnie55
26. apr 2015

A ty mas prenho ake prekvapenie ???

maslenka47
26. apr 2015

@minnie55 urcite, ked ine nie, tak poriadnej hubovej polievky, ze ju nicim neprekvapil a ze zabudol 😀 tak to obvykle byva...

janinah
26. apr 2015

áno...čakaj,že chlap na toto zabudne...ale to neznamená,že ťa neľúbi 😉

horana
26. apr 2015

Ocakavat? Urob mu bombovu veceru, + dobre vinko & sviecky a po potom to rozpalte v posteli 😎

mita9
26. apr 2015

omg to je tema... 😀

katarina644
26. apr 2015

toto neriesim uz osem rokov ako sme spolu. neoslavujeme, naco? vsak sme spolu kazdy den, kazda nedela spolu pri obede aj s detmi, urobime si dobry obedik a naco taketo veci riesit? banalita.🙂 ale prajem stastny zivot.

doriss1
26. apr 2015

po dnesnom dni to urcite UZ budes vediet aj ty tak, ako to vieme my ostatne co mame od tych nasich ocakavat... 😀 😀 😀 ...a na buduci rok sem nedas taku priblblu otazku. 😝

janickacrazy
27. apr 2015

Moj mažel zatiaľ nikdy nezabudol, vždy donesie kvety a nejaký malý darček plus ideme na večeru, podľa mna je to pekný zvyk. Ja som naschvál vybrala veľmi ľahko zapamatateľný dátum svadby, aby nezabudol. 😝

fidorka7
3. máj 2015

no čo, dočkala si sa? A čoho?

alla24
3. máj 2015

uplne nepodstatne podla mna. ja vyrocie svadby vobec neriesim a odkedy mame malu ani sviatky ako meniny ci narodeniny uz nie su tak podstatne... s manzelom si kupujeme co momentalne potrebujeme niekedy pocas roka aj prekvapka pre toho druheho ale to vynimocne a o to je to vzacnejsie.... ale po 14 rokoch to clovek naozaj uz inak preziva ako po roku ci dvoch randenia alebo svadby 😉

lienka737
14. máj 2015

Ja by som neočakávala, skôr by som ja niečo prichystala. Napr. večeru. 😉

minutka
15. máj 2015

som 6r vydata mm nikdy nezabudol kyticku a pozvanie na veceru 🙂 Uprimne ma to vzdy potesi a radi si pripomenieme nas den.

levma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz