Manžel ma oplul

saska88
22. aug 2015

Ja mam oslavu a je tu samozrejme aj moj manžel. A práve ma oplul pred mojou matkou, že som spina. Neviem čo mám robiť?

ukulela
22. aug 2015

Otvor si dalsiu flasu vina a zabavaj sa dalej. Najlepsie bez netu. Alebo celkovo menej pite ... co sa stalo, ze sa to na oslave az tak vyhrotilo?

miku1
22. aug 2015

@saska88 A tak si prerušila oslavu, aby si sa mohla prísť poradiť na MK, a manžel zatiaľ s tvojou mamou čakajú na to, aká bude tvoja reakcia na jeho pľutie na teba??????? Vráť sa tam, opľuj ho tiež a pľúvajte na seba ešte ďalšiu hodinu, môžete pridať aj mamu, možno ti v pľutí na manžela rada pomôže.

sissy27
22. aug 2015

@saska88 tak keď už sa ani rodinná oslava nezaobíde bez konzultácii jej priebehu na mk, tak ja neviem... to si s ním nevieš poradiť ani ty, ani tvoja mama, ani nikto účastný?? keď už ty sama nevieš čo máš robiť, tak čo dať hlasovať prítomným?? vy tam sedíte, my netušíme, koľko ste toho vypili, čo ste si povedali, urobili...

sissy27
22. aug 2015

@saska88 a ešte jedna rada - nikdy nenakupuj keď si hladná, nechoď do baru keď si nadržaná a nezapínaj net keď si opitá... 😎

luciferova
23. aug 2015

Urob si selfie a hod na kona 😉

sense
23. aug 2015

Opluj ho aj ty a ste si kvit....

cawes
23. aug 2015

@sense mas rannu ci volno? Dnes ti ide karta 😂😂😂😂😂

sense
23. aug 2015

@cawes rannu st. Gallen a nudavaz po flughafen kde mi indka zatiahla obe rucne brzdy....

bonaqa2013
23. aug 2015

skús povedať otcovi,bratovi tvojim príbuzným - uvidíš ako to skončí..... Či budete ešte spolu manž. 😒

stolvertka
23. aug 2015

Neverim, ze ten prispevok je pravdivy..ad1.:..keby ma oplul manzel a povedal by pred mojou mamou, ze som spina, tak uz by potreboval protezu..ad2.:.urcite by som nesla niekam na zachod a nepisala to sem..a ad3.:..myslim, ze dotycna/y sa na tom vyborne bavi..

cawes
23. aug 2015

@sense aj ja som mala senegal a potom basel ale fakt nuda dnes. Co zabudla vystupit rura?

linduska86
23. aug 2015

@saska88 jednu mi fľasnuť? 😀

lola911
23. aug 2015

@saska88 v prvom rade si zachovaj svoju hrdost a neponizuj sa pred nim, je uplne jedno kolko toho vypijes, ci si na mol alebo nie, jednoducho ho ignoruj az pokial on sam nepride za tebou a nebude ta prosit o odpustenie, aj keby to malo trvat tyzden ,dva, tri.... jednoducho sa s nim nebav a spravaj sa tak ako keby ani nebol v miestnosti, musis si vybudovat respekt do takej mieri ze aj keby bol na mol tak si to jednoducho nedovoli 😉 ukaz mu co sme my zeny zac a neboj sa ho 🙂 pes ktori brecha nepokuse 😕

petra7777
23. aug 2015

@saska88 Chceme ťa vidieť...v akom si stave.... daj foto 🙂

sense
23. aug 2015

@cawes nie ukradli jej handtasche ze. Vlak musi stat a musime ju najst....total vysinuta...som myslela ze ju tam klepne...tak som volala polizei a potom v dalsi vlak a opat Polizeieinsatz...mali dnes zo mna radost...a sef bude mat rano tiez za jeden den 2esi meldungen- straftat

amanda0405
23. aug 2015
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@sense
viac si ma pobavila ako zakladateľka témy.... 😀

sense
23. aug 2015

@amanda0405 ja viem mimo temu ale tak v skratke opis dnesneho pracovneho dna...

cawes
23. aug 2015

@sense mne sa minule pobili piati ludia kvoli oknu v dispopendel lebo kedni chceli zatvorene druhi otvorene rocniky 33 -40 tiez mali zo mna radost 🙂
Dnes bol klud nebolo az tak vela ludi ako vcera a dokonca ani vela ,,mrtvoliel,, v prvom vlaku.29-30robis je streetparade vsetci sa tesis 🙂

zita19
23. aug 2015

@saska88 daj adresu, umlatime ho vechťami. To by bolo, aby s nim MK nesoravil poriadok.

sense
23. aug 2015

@cawes mam volno cely tyzden.... Dienstantritt 3.56 prvy na Flughafen a potom 806 o 7.00 z ZUE do Brig 9 plus 4 Modul o 11 padla a pridem az utorok o tyzden...prvy do Senegal

zita19
23. aug 2015

@sense @cawes vsa dve vobec netrapi, chudinka opluta? 😉 😀

kkikii
23. aug 2015

@luciferova suhlasim :D ale blbo sa musi citit

sense
23. aug 2015

@zita19 ale trapi svoj nazor som jej uz predsa povedala 😉 😀 😎

stardust
23. aug 2015

@zita19 vyrazime modrokonikovska uderka na jej adresu, oblecenim zladene kyblom s mopmi 😉

stardust
23. aug 2015

kto nema mop, moze prist aj s vechtom, ako to tu zu Zita spominala. Alebo aj s metlou, spongiou atd.

jabadaba
23. aug 2015

boze, aka mokra melodrama.....uz sa poutieralo?

jabadaba
23. aug 2015

@zita19 myslis MK ako MORALNY KAT?

zita19
23. aug 2015

@stardust moj mop narichtovany, aj ladiaci ohoz obleceny a adresa nikde. Asi sa uz ztrieskali do nemoty a milostiva, len zajtra po pretriezveni bude cucat, co stihla na koni potliachat 😀 😀 No ale ked chce nasu pomoc, mala by si pohnut faldami. Zajtra kvoli nejakemu pluvancu na Kysuciach dovolenku neberem. A teraz to rano stiham LTT a to celu noc precestujem 😝

zita19
23. aug 2015

@jabadaba nie, Materske (trestne) Komando 😉

jabadaba
23. aug 2015

@cawes
@sense
baby a vy kde to robite? 😅