Mená podľa dátumu narodenia

rencika8
14. nov 2013

Ahojte vyberali ste alebo vyberáte niektorá mená podla dátumu narodenia alebo podľa toho aký bol alebo aký bude rok?

milli3377
14. nov 2013

Nie :D

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rencika8
autor
14. nov 2013

@anetkaadamko "Svokra" mi poveda že treba aby sme vybrali meno podla dátumu narodenia a podľa toho aký bude rok 2014 či rok draha ,hada ...lebo źe aj od toho závisí aký to bude človek. Ja tomu moc neverím tak či som sama alebo má niekto aj iný názor.....

monika130
14. nov 2013

Troška nechápem ako to myslíš 🙂 no my sme vyberali mená hlavne podľa toho, aby sa nám páčili a aby sa hodili k nášmu priezvisku 🙂

zuzkaanicka
14. nov 2013

@rencika8 Tomu snad nikto nemoze naozaj verit 😝 ... vyber meno, ktore sa Ti paci a nie podla nejakych strelenych napadov 😉

rencika8
autor
14. nov 2013

@zuzkaanicka a vidíš niekto tomu verí a presvieča nás o tom že je to pravda a dokonca za to že sme si na to povedai svoj názor že je to hlúposť sa snami nebavia 😔

zuzkaanicka
14. nov 2013

@rencika8 Keby mi niekto chcel rozpravat taketo kraviny, tak by som mozno aj privitala, keby sa so mnou prestal bavit 😉 ... ja myslim, ze stredovek uz dost davno skoncil, ale obcas sa nestacim divit, co si niektori ludia dokazu navymyslat 😝

zuzkaanicka
14. nov 2013

@rencika8 Ono, mozno tym svokram, ktore sa takto velmi chcu starat do mladych, moze narast velky nos aj s bradavicou, tak nech si radsej dava svokricka pozor 😀

cecil36
14. nov 2013

@rencika8 intuicia ti povie, ktore meno je to spravne 😉 Intuicia matky je silnejsia ako akekolvek cisla a vypocty 🙂

riave
14. nov 2013

@cecil36 to je pravda a mrzi ma ze som nedala na tu svoju, ale nechala som sa ovplyvnit, ale co uz

ssisska
14. nov 2013

@rencika8
Ja robim numerologiu dietata a poadenstvo za 20 eur. 🙂

adeala
14. nov 2013

@rencika8 ako to funguje? ako sa dá zistiť, ktoré meno sa bude kedy hodiť? 😕 sa pozri aké vám vtedy vychádzajú a možno sa to zrovna trafí na také, čo sa vám páči 😅 inak myslím, že keď tomu niekto verí, tak to nezmeníš, proste rob, ako to cítiš ty, oni sa s tým už budú musieť zmieriť..

zuzkaanicka
14. nov 2013

@ssisska Ake davas zaruky, co sa tyka vierohodnosti? 😝

ssisska
14. nov 2013

Take ze mam numerologiu nastudovanu od hora po dol uz 10 rokov.

zuzkaanicka
14. nov 2013

@ssisska Hmm, tak pre mna by to zaruka nebola 😝 ... ale tak je to mozno aj preto, lebo na taketo veci neverim 😉

zuzkaanicka
14. nov 2013

@jabadaba pod aj sem nakuknut, myslim, ze sa tu uplatnis 😀

aadulik2110
14. nov 2013

@rencika8 nech "žijú" svokry

ssisska
14. nov 2013

@zuzkaanicka
Tvoja vec ...

zuzkaanicka
14. nov 2013

@ssisska Veru moja vec 😉

zuzkaanicka
14. nov 2013

@rencika8 Teraz vazne-vobec sa nedaj svokrou ovplyvnit, ona si pre svojej deti meno (mena) vybrala, tak aj Ty si mozes vybrat bez nej pre svoje 😉 ... pripadne jej mozes vysvetlit, ze si pouzila iny matematicky model a z tych cisel Ti vyslo prave to Tvoje vybrane meno 😉

aadulik2110
14. nov 2013

@rencika8 a aby som aj odpovedala..... tak si vyber meno, ktoré sa ti páči a aj hodí k priezvisku 🙂 a inak všimla som si, že máme podobný termín 🙂 pekné tehuľkovanie prajem

katren
14. nov 2013

@rencika8 podla tohto nie, ale pred rozhodnutim sme si precitali knihu "Vplyv mena na zivot" 😉

bajciatko
14. nov 2013

Moze na tom nieco byt, ale meno by malo byt hlavne take, aby sa ti pacilo, ty sa budes dennodenne prihovarat dietatku a neviem si predstavit, ze by som moja dietatko mala oslovovat menom, s ktorym som nie stotoznena. A mohla by sa svokra hnevat kolko by chcela, na to nema v tomto pripade pravo.

zuzkaanicka
14. nov 2013

Ja neviem, ale ja teda verim skor na genetiku a vychovu+prostredie, ako na nejaky vplyv mena ... toto snad uz v dnesnej dobe nemoze nikto mysliet vazne 😉

tinkax
14. nov 2013

tvoja intuicia je najlepsi radca pre vyber mena, ja som uz od pocatia vedela koho tam nosim 🙂 a ako sa vola, morfologicky mi to len potvrdil, Ktore meno ta napadlo prve pocitovo ? uz vies ?

margarita
14. nov 2013

je to blbost, hlavne aby sa meno pacilo vam, na datumy a vypocty sa kludne vykasli...ja som take pocula, ze Dominikovia, Samkovia a Kevinovia byvaju skor neposlusni a Kristinky su take tiche a ..blabla bla.
Poznam sama vela kamaratov s rovnakym menom, a kazdy sme jedinecny a original.

presne, daj na svoje pocity a intuiciu, aj keby to mala byt Hortenzia alebo Cyprian, hlavne, ze vam sa to meno paci.

jabadaba
15. nov 2013

@zuzkaanicka 😀 ach jo no...

rencika8
autor
16. nov 2013

@ssisska 20e je celkom dosť a čo všetko sa možem dozvediat?????

ssisska
16. nov 2013

Tak ked na to nemas,tvoja smola.

zuzkaanicka
16. nov 2013

@rencika8 myslim, ze sa vobec nemusis trapit nad tym, co by si sa za tych 20e dozvedela 😉