Nápadité vianočné darčeky pre starých rodičov

lieska
29. okt 2014

Caute baby! Presla som tri strany dozadu, nenasla som tu podobnu temu, tak dufam, ze dalej uz nie je! 😀 Zacinam riesit vianocne darceky a chcem si s vami vymenit napady, tipy, skusenosti... Chcela by som pre starych rodicov (prip. uja a tetu mojich deti) nieco take napadite, napr. interaktivny dennik "stara mama a ja", kde si stara mama s vnuckou spolocne lepia fotky, pisu spomienky, kreslia (nasla som v nemcine, uz je objednany) alebo dat spravit starym rodicom tricka, na ktorych budu kresby ich vnucikov alebo ....
Tak ak viete o nejakom milom kniznom titule, nejakej akcii, kde mozu travit cas stari rodicia s detmi (kurzy, predstavenia, atd. ...) alebo vas nieco mile napada, sem s tym!

mawka
29. okt 2014

@lieska ja ti mozem odporucit slecnu Lucku, jej Lucy Touch Art, s.r.o., ona vytvara personalizovane rucne robene rozne denniky, albumy, cokolvek, co si predstavis. ja uz od nej mam, som maximalne spokojna. rychle dodanie a vsetko je original. nechcem robit reklamu, ale to su velmi krasne veci, co ona robi.
https://www.facebook.com/pages/Lucy-Touch-Art/5...
http://www.sashe.sk/Lucy-Art
napis jej aku mas predstavu a vymyslite spolu nieco. je neskutocne kreativna a jej prace vyrazaju dych. myslim, ze tam nedavno aj robila taky detsky dennik, aktivity ci nieco podobne.

mawka
29. okt 2014

http://www.sashe.sk/Lucy-Art/detail/baby-book-c... taketo nieco, zalezi aky chces velky, co tam ma byt a podobne. ja mam s detmi cestovatelsky dennik. aby mali az do dospelosti, vsade kam pojdu, si zapisu, kde boli, atd plus fotky.

lieska
autor
29. okt 2014

@mawka - wow!!!! Dakujem za tip, som uzasnuta, to je presne moja krvna skupina taketo vecicky!!
Ja som uz ten dennicek objednala. Paci sa mi ta idea, ze aj ked to bude spolocny darcek pre staru mamu a vnucku, stravia pri tom spolocne spolocny cas a vnucka (moja dcera) bude mat uzasnu pamiatku! Pride mi to hrozne mile!!
Juuuj, idem okukovat tie skvosty slecny Lucky! :D

erickatt
29. okt 2014

Ja dala starym rodicom listok do divadla

evakva
29. okt 2014

@lieska Ja už niekoľko rokov dávam robiť starým rodičom kalendár s fotkami ich vnúčat a veľký úspech. Teraz je v akcii v http://www.happyfoto.sk.

lieska
autor
29. okt 2014

@evakva - to aj ja, uz asi 6.rok, odkedy sa najstarsia narodila! Inak super akcia na kalendar A3 je aj tu www.pygy.sk

lie83
30. okt 2014

@lieska inak to je krasne ked su stari rodicia za a ten zapisnik budu robit spolu,moja mama by na to este mozno bola ale mileho uz nie...este ma napadol rodokmen dat spravit ak nieco take existuje alebo handmade,to som dala ako typ mamine k mojej 30tke,nakreslila na a4 strom vymalovala a nalepila hlavy rodiny,je to take mini,a vela fotiek nie je napr.moji prastarki z otcovej strany...ja napr.dcerke robim album moje tehotenstvo a planujem aj o nej,ma 8mes. Inak vnucka by mohla spravit starkej /ak je vacsia/ malu brozurku,co mam rada na starkej,doplnit fotky k teme/jej kolaciky,spolocne prechadzky,citanie knizky atd/...ja som dcerke pred narodenim napisala list

lieska
autor
30. okt 2014

@lie83 - jeeemine, tak pri poslednej tvojej vete mi vyhrkli slzy!!!! KRASNE!!!!! Normalne mam husaciu kozu! Fantasticky uzasny napad...ked si predstavim, ze tvoja mala bude o nejakych 70 rokov na verande svojho domceka citat uz tisici krat uz zozltnuty, osuchany, pokrceny list od milovanej mamicky...aaach!!! 😵
Ja som taky tehotensky album tiez spravila mojej najstarsej a zacala som aj fotoknihy...kazdy rok jednu fotoknihu s fotkami, ale hlavne popiskami. 130 str. knoizka... ale mam iba dve a mala ma buduci tyzden 6 rokov! 😀 A to nehovorim o synovi a dalsej dcerke...u nich mam strasne resty! Ale stale to mam v hlave, ze to musim urobit aj pre nich (asi to spojim dva roky do jednej knihy)!
Starym rodicom uz mame zavedeny asi 3 roky taky zosit, kde deti z casu na cas maluju...ked sa to nazbiera bude to mile., lebo uz u tej 6-rocnej teda vidiet pokroky co malovala v 3. rokoch a co teraz... ale ta brozurka je skvely napad. Asi skor na narodky (este im nechcem pokazit predstavu o tom, ze darceky nosi Jezisko)! Dakujem za tip...super!

jamokra
4. nov 2014

Ja využívam firmu www.VaseDarceky.sk robia veľa druhou darčekov, super sú hrnčeky taká ponuka asi na slovensku nie je na žiadnom webe, perfektné obrazy na rôznych plátnach, teraz doplnili i kalendáre. Majú super prácu, rýchly a profesionálny.
Doporučujem 😉

kvetka589
13. nov 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

akurat si zacinam uvedomovat ze skoro za mesiac su tu vianoce a ja vobec netusim ake darceky pokupit, budem rada za kazdy typ, chcela by som hlavne aby tie darceky boli originalne a tak som premyslala ze by som nejake vyrobila aj rucne, len neviem ci som nato dostatocne zrucna..

jumama
13. nov 2015

@kvetka589 ja som robila cosi taketo ako svadobne oznamko, ale da sa na akukolvek temu vtipne to ponat 🙂 http://www.sashe.sk/fiula/detail/mini-meyou-net... a ako postavicky do knizky podla foto obdarovaneho sa daju vyrobit... Vseliake miestnosti co radi robia, maskrty, knizky, posilka, bezecke veci, nakupna maniacka... Skratka napadov by som mala milion 🙂

julca15
20. nov 2015

Už tu niekde boli tipy na vianočné darčeky pre babku a dedka. Na nete som našla článok na 3 tipy vianočných darčekov pre babku a dedka, možno niekomu pomôžu http://skvelydar.sk/tipy-a-rady/clanok-2/m453

kvetka589
20. nov 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

tak to si sikovna ze si dokazala take nieco vyrobit, ja by som to asi nedokazala.. dakujem ale za radu ja skusim este nieco vymysliet a popozerat na internete a potom snad nieco zrealizujem.. ale ako sa poznam to dopadne tak ze nic nebudem skusat vyrabat ale vsetko pokupim..

evicka547
9. dec 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@kvetka589 uz si nieco vymyslila na tie vianoce?? ja uz pomaly pracujem na vybere darcekov.. na internete je kopu dobrych typov.. ak by si chcela by som ti mohla jednu stranku posunut tam maju pekne hand made vyrobky

kvetka589
11. dec 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@evicka547 ale este stale premyslam a ten cas leti a ja uz zacinam byt z toho nervozna.. hej? a aku stranku? mozes mi napis do IP aka to je?

evicka547
29. dec 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

babule ako? co ste nakoniec dostali a co ste darovali na Vianoce svojim blizkym? pochvalte sa, ja som zvedava 🙂

cobisko
30. dec 2015
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

Moje darceky boli skoro rovnake ako kazdy rok, samozrejme ze vyhravala kozmetika, tej som dostala kopu ale ja som sa len potesila lebo ta sa vzdy zide.. a potesil ma naramok a nahrdelnik ktory bol rucne vyrobeny a velmi sa mi paci🙂

lucifera
29. jan 2016

Darček pre babky a dedkov ..jeden z nich som robila aj pre svokru+svokra 🙂 😉

miriamarepova
2. apr 2016

@lucifera dobry den prosim vas kde sa da k tomuto dostat? Dakujem

lucifera
2. apr 2016

@miriamarepova dobry vecer.dosky vypalujem ja na zelanie🙂

miriamarepova
3. apr 2016

@lucifera mozem sa spytat da sa aj iny obrazok a text alebo len tento co mate tam? A cena ma zaujima tiez dakujem

lucifera
3. apr 2016

@miriamarepova ano.obrazok a text je lubovolny.ceny su od 10do 15e maximalne....pozrite si fotogaleriu na www.pyrografia.sk
Alebo al chodite na FB tak skupinu
Vypalovane obrazky do dreva
Uz som urobila vyse 200vyrobkov na zelanie,zalezi co potrebujete 🙂

zuzana158
27. okt 2016

@lucifera dalo by sa to poslat aj do zahranicia konkretne do rakuska?

lucifera
28. okt 2016

@zuzana158 da sa..ale posta vyjde drahsie...2x som posielala mimo SR...konkret.CR.v pripade zaujmu,sprava a dohodneme sa.

erickatt
29. okt 2016

Ja rodičom predplatim časopisy. Každý mesiac pekné dostanú. A spomenú si..

molly8
29. okt 2016

My uz máme tieto ručne šité krasne a pohodlné papucky zo stránky http://www.sashe.sk/handmade?od=najpacivejsich-...

deniska96
29. okt 2016

@lucifera ahoj prosim ta mas aj na predaj take lopariky?

lucifera
29. okt 2016

@deniska96 ahoj.ano
Zalezi podla toho co potrebujes.napis IP ked budes nieco chciet

erickatt
29. okt 2016

A krásny darček je na papuče.sk. ja objednala deťom. Úžasné sú

erickatt
29. okt 2016

Napíšu vám tam čokoľvek