Poradíte darček pre svokru?

jaja018
23. nov 2011

Riešim velkú dilemu..... Čo kúpiť svokre na Vianoce keď už všetko má???? Dajte mi nejaké dobré typi prosím....

sisaha
23. nov 2011

@jaja018 vitaminove doplnky, knihy, darcekovu poukazku do kadernictva, masaz, pedikura...a pod.

tinki
23. nov 2011

@jaja018 šatku, parfém, knihu, predplatné nejakého časáku..

amdeis
23. nov 2011

fotoramik

kvojtanikova
24. nov 2011

digitalny fotoramik, mozes jej tam nahrat aj 300 fotiek a bude sa jej to tam tocit dookola. Alebo postelnu bielizen, predplatne casopisu, ako tu uz spominali baby... zalezi od toho kolko ma rokov. Moju svokru by darcekova poukazka do wellnessu nepotesila, kedze ma 65 rokov, x kg a posledne po com tuzi je niekde si dat robit nechty/masaz a podobne. Ale zato kniha, kvalitna kava v dareckovom baleni... take daco ju isto potesi.

stardust
24. nov 2011

pirane do akvaria...

pancake
24. nov 2011

moja má stary tlakovy hrniec, tak som jej kupila novy. a minuly rok som jej kupila vonavku ktorú miluje 😉

maca_p
24. nov 2011

@stardust a este niekoho, kto svokru do toho akvaria hodi 😀 .

damiankad
25. nov 2011

@jaja018 ani ja nevie, čo kúpit..nič z toho horeuvedeného sa jej nehodí..príp nepotrebuje nepoužíva som už bezradná ☹ ☹

alabama0011
25. nov 2011

@jaja018 My sme svokrovcom kupili listky do divadla.. Na narodky svokre 2 dnovy vylet do Budapesti. Platili sme hotel, sli sme tam vsetci a bolo to super 🙂
tieto vianoce som trochu bezradna aj ja, ale asi to stavim zas na nejake jej hobby lebo nic vecne pre nu ma uz nenapada..

jaja018
autor
25. nov 2011

Ďakujem vám baby za vaše tipy. Už som niečo vymyslela objednala som jej taky podstavec s koreničkamy je takého moderného dizajnu ale ona také veci má rada a ešte jej k tomu kúpime nejakú kozmetiku aj s uteráčikom alebo županom. 🙂

jaja018
autor
25. nov 2011

@damiankad aj ja mam ten problem ze nepotrebuje lebo ma vela alebo nepouziva a ona ma asi uplne vsetko

damiankad
25. nov 2011

@jaja018 aj moja... 🙄 obyvačka nakomplet kuchyna všetko...a ked nekajú ozdobu tak som nie ista ci by sa jej to pacilo...knihy cita ale vlani dostala dve....a ozaj nepotrebuje ta tvoja tlakomer? alebo tu vanicku-masaž noh či ako sa to vola..my to kupime ale na narodky...na vianoce..ani boh nevie 😢 a najhorsie že ona si potrpí 😠

jaja018
autor
25. nov 2011

@damiankad Tlakomer má aj tu masaznu vanicku na nohy, aj taku infracervenu lampu. (ta ma asi vcetko) ta moja necita knihy aspon o tom neviem.

damiankad
25. nov 2011

@jaja018 no pána...to je fakt to potom nič moc... 😒 ale ani ja na tom nie som lepšie...a pre svokra už ani len netuším...bože...niekedy by som sa najradšej na vianoce niekam daaaaaaaaaaaleko odstahovala 😀 😀 😀 😀 a vratila s po nich :! 😲

zdenula81
25. nov 2011

Kazdy rok kupujem svokre na vianoce nieco z kozmetiky, nieco na seba a kniha musi byt. Tento rok jej este pribudne penazenka, nakolko na kavicke spomenula ze terajsia jej uz dosluhuje. Mimochodom tu dostala od nas na vianoce tiez ale asi dva roky dozadu. To predplatne casopisu sa mi tiez paci. Takto sme obdarovali napr. mojich rodicov (zahradkar), svagor dostal moj dom nakolko sa chystaju stavat. Svokre by mohlo byt napr. zdravie.

ivett1
25. nov 2011

Aj ja mam každý rok dilemu, čo na Vianoce...ale nielen svokrovcom, ale aj našim...tiež majú "všetko"...teda, všetko "potrebné" (ešte aj to predplatné časopisu...naši čítajú Slovenku...a svokra nejaký maďarský časopis, už si nepamätám ako sa volá...), aj biolampy, aj vaničky na nohy...knihy, už mám kúpené...lebo čítanie sa im hádam nikdy nezunuje (aspoň niečo...), ale čo ešte...asi z recesie nejakú "uletenú" nočnú košeľu, či pyžamo... 😅

stardust
25. nov 2011

@maca_p aj tak je to vraj cele len mytus s tymi piranami pojedajucimi ludi zaziva, tak to by som uz zobrala tu svokru do Budapesti k tomu chyrnemu bazenu so zralokom...za predpokladu, ze tam tie zraloky nezleniveli a nezacali sa preberat v podavanej strave.

maca_p
25. nov 2011

@stardust nie, nie 😀 nemusis az do pesti, staci prist 28 a 29.11 do serede, budeme tu mat ozajstnych zralokov. nejaka tour pride a v 15000 l nadrzi budu tieto ubohe stvory 😀 . keby prezili zraloky vo vahu, tak im nadrze osobne vypustim 😲 😲

@amdeis dobry tip, len pre svokru trochen drahy 😀

stardust
25. nov 2011

@maca_p ze by som tam poslala svojho svokra? Moja svokra ma az tak nejeduje, tu si necham 😀 😀

ivett1
25. nov 2011

@stardust @maca_p super nápad s tými žralokmi😀...ale, keď tak rozmýšľam, ešte sa mi svokra zíde, lebo celkom dobre varí...

maca_p
25. nov 2011

@stardust
@ivett1 vy dve ste dobre 😲 . so svokrou zle a bez svokry este horsie 😀 😀 😀

ta moja tiez nie je z tych najhorsich rafik 🙂 , ale trebalo s nou na zaciatku veru popracovat a vyjasnit si urcite veci .

kaja73
25. nov 2011

Zoznam nasich minulych darcekov-kozmetika-hlavne kremy na tvar a parfemy
-zlato,strebro-privesky,retiazky
-ohrievac na nohy
-naramkove hodinky
-male prenosne radio
-kavovar
-viatminy a mineraly-fakt slusna zasoba
-tepla deka na zapinanie
-masazny vankus
-velky kalendar z fotiek vnucat-to malo asi najvacsi uspech

Teraz ma viac nenapadne.

viera27
26. nov 2011

zehliaci system, pekaren na chlieb, parny hrniec, cokolvek prakticke u nas fici.

kamilka22
29. nov 2011

@jaja018 truhlu 😀 neboj len zartujem. Nieco prakticke, napriklad postelne obliecky.

mita9
15. nov 2012

obnovujem temu 🙂 ..co idete kupit svokrovcom na vianoce??

opica89
15. nov 2012

ja som svokre kupila chnapku dobre že nie po laket lebo sa furt spali ked vybera z ruri a asi zapekaciu misu... svokrovi neviem co kupit

veronikahel
28. nov 2012
sallina
4. dec 2012

Tá moja je blázon do náušnic, ale doteraz mávala len zlaté..tak som jej minulý rok na http://www.vanessa.sk kúpila niečo so Swarovskim, a, čuduj sa svete, fungovalo to 100%ne. 😀

tulka3
4. dec 2012

parfem ci nejake kremy - denny, nocny, ocny. ak rada vari nejaku kucharku ci napr. hlineny pekac, resp. nejaku vychytavku do kuchyne.

zuzkka111
11. dec 2012

🙂 radsej nic nenapisem...