Poradíte mi pekné meno pre dievčatko?

simonka13
6. máj 2015

neviem sa rozhodnut

lubenka01
6. máj 2015

Anetka Tamarka

aeisha
6. máj 2015

Hana 😉

astonka
6. máj 2015

tiež mam Tamarku...
Olivia, Nataša, Michaela,

eli74
6. máj 2015

Vidim ze mas vela casu, ked tu istu temu zalozis 2x. Aspon mozem 2x napisat. Na svete su ozaj aj vacsie problemy. Kvoli tomuto zakladat temu??? Napis aspon priezvisko, podla coho ti mame akoze radit? Volakedy mali meno podla toho, kedy sa krstilo a nevymyslalo sa 9 mesiacov. A mas vyriesene. Meniny aj narodeniny.
Filomena.

bajana
6. máj 2015

Skús prelistovať kalendár....tam najdes inspirácií až -až

marika2809
6. máj 2015

Nedaj sa 🙂, vraj Filoména. Keby sa mne nezadarili dvaja pipíci 😅 , tak by sa dievčatko určite volalo Zojka, to sa páčilo aj MM, a ešte sa mi páčilo aj meno Lenka a Romanka. Veľa zdravíčka prajem 🙂.

prasiatko30
6. máj 2015

@eli74 volakedy davali meno farari - tu v okoli su skoro vsetky dievcata Maria - inak pomaly ani nekrstili - najprv isla maria a potom to meno co sa ti pacilo aj ked bolo mozno trosku netradicnejsie - to hej proti tomu aby sa dieta volalo Neposkvrnene Pocatie - proti tomu nemali absolutne nic a takych poznam tiez zo par - Inmaculada Concepción. 😀 😀 😀 😀

bubula_007
6. máj 2015

U mna vyhráva Eliška a vždy si k tomu predstavím copikate, tmavovlase dievčatko s modrými očkami. 😉

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monusik73
6. máj 2015

Mne sa kedysi pacilo meno Karin ale neskor sa mi zapacilo meno Sabínka takze ja ak budem mat raz dievcatko bude sa volat Sabinka a sestrenica ma Tamarku

petkovadanuska23
6. máj 2015

Stela,Tamara,Ema,Ela,Nina,Nela,Livia

mizu89
6. máj 2015

Ako uz niektore baby spomenuly skus prelistovat v kalendari alebo na internete.Mne sa paci meno Charlotte,Lea....Ale mame chlapca s menom Leonard Matthew T.....Priezvisko je dlhe nemecke s 9 pismenami tak preto take meno 🙂 Takze keby bola druha dievka tak urcite Charlotte Lea T....(priezvisko s 12 pismenami) 😀 Vybrat meno neni take jednoduche ja som tiez dlho premyslala.

tinqua
6. máj 2015

My máme Ameliu....a to meno nám chváli každý 🙂

strihalka
6. máj 2015

Take ktere je tvemu srdci nejblizsi 🙂

evabb35
6. máj 2015

Určite nadávať meno:Sofia,Laura,Kristína, Nikola,Nina,Simona, Ema, Ela,Nela= tie dnes najobľúbenejšie a keď vyberiete,tak si zadajte meno s priezviskom do internetového vyhľadávača a keď nájde viac osôb s rovnakým menom aj priezviskom,tak vyberať ďalej.

p_etrisha
6. máj 2015

Mne sa najnovsie veeeeelmi paci Amia 🙂

libusena1
6. máj 2015

My máme Lilien......a neterky mám Nelly a Melisa🙂)))

janellina
6. máj 2015

Diana 🙂

veronika1402
6. máj 2015

Nela,Nina,Ema,Sofia a podobne,pardon za výraz ohukane mená by som nedala,ani keby mi zaplatili.Veď to je čistá katastrofa,nepotrebujem byť za každú cenu originálna,ale z tohto stadovania mi je fakt zle.Ja mám Anetu.Nie je to ani nič netypicke,ale ani ich nie je 30 v dedine🙂Tiež bolo moje kritérium aby nebolo príliš nasladle🙂 Ako Nina,veď to dieťa nebude navždy kojenec,a na dospelú zenu,no neviem neviem:/

monika837
6. máj 2015

My máme Tamarku a Ninku... pááááči sa mi OLÍVIA 😵

majushka
6. máj 2015

Ja by som sa osobne vyhla Nine, Sofii, Nele, Eme... Uz to zacina byt vazne divne ako tie mena pocut z kazdej strany. Prelistovala by som kalendar a nasla meno, ktore nema kazdy a nech pasuje aj k priezvisku.

marika39
6. máj 2015

my máme Ninku a Lucku , ale rozmýšľala som aj nad Stellou, Leou alebo Miškou

axaris
6. máj 2015

Moja dcerka sa vola Chanel...nikoho nazor ma nezaujimal a zvykli si všetci. Ešte sa mi páči Zara,Zoe,Chloe,Nikol,🙂

silviamajo
6. máj 2015

mne sa z takých pekných páčia Dianka a Samantha 🙂

enyaa
6. máj 2015

Stela, Zoja, Olivia

karolinka2011
6. máj 2015

Ahoj, my máme Karolínku. V našom okolí je to teraz dosť frekventované meno .-) My sme dali prví a zapáčilo sa. Švagriná ma Laylu. 😉

vulka
6. máj 2015

Johanka

deanse
6. máj 2015

Kebyže nemám dvojičky - chlapcov, baby by sa volali Bianka a Anilla.

macolenka
6. máj 2015

Mená detí sú odrazom IQ rodičov. Exotické meno dieťaťa + slovenské priezvisko = jednoduchí rodiča 🙂 🙂 🙂

bebe87
6. máj 2015

Mia, Karolína, Lea, Diana, Rebeka, Liana